o szynszylach > Rozmnażanie

Czy można zabrać szynszyle noworodki na wakacje?

(1/1)

EMMA:
Dziś w nocy moja Balbinka urodziła trzy małe szynszylki  :D  tylko teraz mam problem... Jutro mam jechać na wakacje.. a sprawy ze zwierzętami w domu zajmuje się ja. Więc nie mam co liczyć na domowników. I chyba będę musiała Balbine z małymi zabrać ze sobą. Tyko że ja będę spać w przyczepie kempingowej i czy w tej przyczepie będą mogły mieszkać przez tydzień te małe szylki? czy raczej nie. Przeziębią się? Jeżeli muszą być w domu to mam po wakacjach :( Moja koleżanka mówi że mogę je śmiało zabrać bo jest ciepło,że nic się nie stanie =) Ale co wy o tym myślicie :?:

Balbinka:
Ja bym takich maluszków nie wlokła ze sobą. Takie maluszki i świeżo upieczona mamusia muszą mieć spokój. Zresztą nie wiadomo jaka będzie pogoda i wszystkie mogą się przeziębić

becia:
Jestem takiego zdania jak Balbinka. Poza tym ich matka moze sie zestresowac co moze obnizyc laktacje i male nie beda mialy pozywienia.
Moim zdaniem warto poswiecic te wakacje dla zwierzakow. Pojedziesz za rok :) A ogladanie malych szynszylatek to swietne zajecie :)

EMMA:
macie racje ;;) nie bede ich stresować! Dogadałam się z moją siostrą  8) będzie sie nimi opiekować. Mam nadzieje że bedzie Ok =)
dzieki! =)

Jelonek:
Wiesz trzeba bylo wcześniej o tym pomyśleć   :roll: Pamiętaj że mając szylka masz tez prblemy, dlatego ja zrezygnowałabym z wakcji, albo najęła kogos na pomąc, bo jeżeli zabierzesz te zwierzaki to tylko je zestresujesz :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej