29 Mar, 2024, 01:39

Autor Wątek: I Zlocik UZUPEŁNIAJĄCY  (Przeczytany 14162 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline piterssss

  • ~Szynszyla Szara~
  • **
  • Wiadomości: 7
  • Uzbierane migdały: 0
I Zlocik UZUPEŁNIAJĄCY
« Odpowiedź #50 dnia: 11 Paź, 2005, 18:12 »
Witam wszystkich z przykrością musze powiedzieć że na zlocie nas nie będzie bo niestety ale kaski brak minus na budrzecie domowym i nie da rady ale mam nadzieje że latem jednak się zjawimy pozdrwiam wszystkich i czekam na opisy ze zlotu i jakieś fajne zdjęcia  :P

szylki są boskie i puchate

Offline xenarthra

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 456
  • Uzbierane migdały: 0
I Zlocik UZUPEŁNIAJĄCY
« Odpowiedź #51 dnia: 11 Paź, 2005, 18:13 »
Moi kochani szylkozlotnicy. W wielką przykrością i ogromnym bólem serca muszę poinformować was, że niestety nie przyjadę, a tak się cieszyłam. Powodem tej strasznej decyzji są zajęcia szkolne w terenie. Jestem zła strasznie, bo tak chciałam was zobaczyć, a tu znowu nic nie wyszło. Mam nadzieję, że bedę mogła pojawić się na kolejnym zlocie jeśli takowy bedzie.  Pozdrawiam wszystkich serdelkowo :D :(  :cmok:

hakuna mata ta

Claudi

  • Gość
I Zlocik UZUPEŁNIAJĄCY
« Odpowiedź #52 dnia: 11 Paź, 2005, 19:21 »
Kasiek21!

Dla Ciebie ZAWSZE jest miejsce w moim samochodzie, a Twoje bąble rozrabiają jak pijane zające!!!!

Claudi

  • Gość
I Zlocik UZUPEŁNIAJĄCY
« Odpowiedź #53 dnia: 11 Paź, 2005, 19:31 »
DOTYCZY I ZLOCIKU UZUPEŁNIAJĄCEGO

Cieszę się niezmiernie, że niebawem będę mógł poznać kilka nowych osób odwiedzajacych i Forum Szylek i Listę Yahoo poświęconą szylkom oraz zobaczyć starych bywalców, których już znam.

UWAGA: Raczej będzie chłodno!!! Dlatego też sugeruję NOCNIKOM (tzn. pozostającym na noc) zabrać ciepłe rzeczy, materace i tak dalej. Miejsc do spania też zbyt wiele nie ma (podłoga, ale myślę, że jakoś damy radę). Pierwszeństwo w nocowaniu - proszę się nie obrażać - mają osoby spoza Warszawy, ale i tak mam nadzieję, że się wszyscy pomieścimy...

Jeśli mogę prosić - zabierzcie drodzy NOCNICY jakieś brykiety do palenia w kominku, będzie z pewnością cieplej.

Bardzo proszę również, by osoby, które planują nocleg skontaktowały się ze mną (0609-130-018), bo chciałbym się przygotować. Powyższe nie dotyczy chętnych do nocowania pod namiotem lub we własnym samochodzie.

Załączam też mapkę dojazdu.

Offline Paulina1

  • ~Szynszyla z Ambicjami~
  • ***
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 14
  • Uzbierane migdały: 0
I Zlocik UZUPEŁNIAJĄCY
« Odpowiedź #54 dnia: 12 Paź, 2005, 09:47 »
Claudi,
jeżeli będzie miejsce, to ja bym została, jeśli nie, to wracam do Wszawy na noc, z tym, że zostawię Ci moich podwózkowiczów : Elę, Grażkę, Piterka i Rue. (no, chyba, że któreś z nich się wykruszy...) ale nie martw się, nie zostawię Cię z nimi na zawsze, przyjadę po nich ;))) zanim zdążą Cię zamęczyć :)))
Matka Paulina Od Szynszyli

Offline Deelo

  • ~Tester Przysmaków~
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 4+1
I Zlocik UZUPEŁNIAJĄCY
« Odpowiedź #55 dnia: 12 Paź, 2005, 13:07 »
Claudi,
obawiam się, że zdrowie (a właściwie jego brak) nie pozwoli mi pojawić się na zjeździe. jeszcze nie przesądzam, ale szanse maleją.

pozdrawiam (zakichany),

Daniel/Deelo

------------------------------------------------
Suma inteligencji ludzkości jest stała.
Tylko ludzi jest coraz więcej.
------------------------------------------------

Claudi

  • Gość
I Zlocik UZUPEŁNIAJĄCY
« Odpowiedź #56 dnia: 12 Paź, 2005, 13:57 »
Paulinko!

Myślę, że dla Ciebie miejsce się znajdzie :D , podpobnie jak dla przyjezdnych. Niestety wykrusza się nam (mam nadzieję jednak, że nie ) Deelo, w związku z czym nie będzie wykładu z.... pneumatyki ogólnie rzecz biorąc :D  tak jak na poprzednim zlocie. Deelo! mamy wszyscy jednak nadzieję, że będziesz!!!

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
I Zlocik UZUPEŁNIAJĄCY
« Odpowiedź #57 dnia: 12 Paź, 2005, 14:56 »
Zlocik powoli i skutecznie zamienia się jednak w ZLOT :-)
II ZLOT Szynszylomaniaków

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline Piterek

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fonic"Ksiezniczka"Konsta"Claudi"Jasminka"Balbinka"
    • http://www.nuh.pl
I Zlocik UZUPEŁNIAJĄCY
« Odpowiedź #58 dnia: 13 Paź, 2005, 22:51 »
Witajcie  :cry:  :cry:   z przykroscia zawiadamiam ze  nie bedzie mie na zlocie  musze na pare  dni  zniknac  z kilku powodów   jestem chory  (korznki serduszko jak zawsze )   pozatym ostatnio  dostalem  dola po  wyniku  badan   i sie  zalamalem   Paulina  wie  o czym pisze  i  Tomasz  Jagny

Strasznie mi  przykro tez  bo  chcialem torta  zrobic  dla rue  jako niespodzianke  dla niego  na 21 urodziny  :cry:

Jeszcze raz przepraszam  ale mie nie  bedzie   niebede  tez  dostepny na gg  ani pod telefonem   musze  dojsc do  siebie  pozdrawiam  i  zycze milej  zabawy  :cry:

TRZYMAJCIE SIE CIEPLO

Pozdrawiamy  "Fonic"  ,"Ksiezniczka +2 z trojaczkow", "Konsta" ,  "Claudi","Jasminka", "Balbinka"
Oraz ja Piterek  :P
Bardzo przepraszam za błędy stylistyczne i ortograficzne :(

Offline Deelo

  • ~Tester Przysmaków~
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 4+1
I Zlocik UZUPEŁNIAJĄCY
« Odpowiedź #59 dnia: 14 Paź, 2005, 14:37 »
niestety już przesądzone - nie będzie mnie na zjeździe. a jednak.
wykłady z wiadomego przedmiotu przeprowadzę w innym dogodnym terminie.
nie mniej jednak, życzę Wam wszystkim zjazdowiczom miłej i ciepłej atmosfery (szcz. przy tych chłodach) w Wygnance.
nie dawajcie się choróbskom (aaaa-psik!).

uściski,

Daniel

------------------------------------------------
Suma inteligencji ludzkości jest stała.
Tylko ludzi jest coraz więcej.
------------------------------------------------

Offline Ela Pietka

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Okrętka, Inka i Duszek, reszta w sercu ...
    • Moje zdjęcia
I Zlocik UZUPEŁNIAJĄCY
« Odpowiedź #60 dnia: 17 Paź, 2005, 14:19 »
Ja także (niestety już post factum) chciałam przeprosić (szczególnie Szanownego Gospodarza) - za swoją nieobecność (spowodowaną dość ostry zatruciem i wysoką temperaturą oraz licznymi rozmowami z "tygrysim uchem" :( Mam nadzieję, że zostałam przez Guru usprawiedliwiona i wszelkie grzechy zostały mi wybaczone.
Ech - a tak się nastawiałam na ten Zlot - śpiwór w gotowości, szampan chłodzący się z lodówce i co ...  :(

Claudi

  • Gość
I Zlocik UZUPEŁNIAJĄCY
« Odpowiedź #61 dnia: 17 Paź, 2005, 16:39 »
Kochani!

Zlocik zamienił się niestety w MIKROZLOT, ale cóż, przecież nie było to spotkanie ze wszechmiar obowiązkowe.

Cieszę się, że miałem okazję poznać Rue, cieszę się że wpadła Grażka, że przyjechałała Agnieszka, Andreas, Faridka, Paulina oraz Monika Batog.

Spóźnione, aczkolwiek szczere życzenia dla Moniki D.!!!

W tym roku już raczej żadnej imprezki u siebie nie będę robił, a w przyszłym roku, w lecie - zobaczymy.

Znowu jestem w kociołku, więc szybciutko mówię do szybkiego usłyszenia - i znikam do końca tygodnia.

Rue

  • Gość
I Zlocik UZUPEŁNIAJĄCY
« Odpowiedź #62 dnia: 09 Sty, 2006, 09:28 »
Mi równiez było poznać nowe osoby. Z niecierpliwoscia czekam na kolejny zlocik. :)

 

Zlocik KRAKÓW w maju 2013?

Zaczęty przez ClaudiDział Ogólnopolskie Zloty Szynszylomaniaków

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 13601
Ostatnia wiadomość 21 Maj, 2013, 12:15
wysłana przez Anna83
[Warszawa] 29czerwca mini zlocik

Zaczęty przez dream*Dział Ogólnopolskie Zloty Szynszylomaniaków

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 17355
Ostatnia wiadomość 30 Cze, 2014, 19:33
wysłana przez Claudi
IV mniejszy ZLOT SZYNSZYLOMANIAKÓW - uzupełniajacy

Zaczęty przez AndreasDział Ogólnopolskie Zloty Szynszylomaniaków

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 2316
Ostatnia wiadomość 27 Lip, 2009, 15:09
wysłana przez Claudi
SimplePortal