29 Mar, 2024, 12:48

Autor Wątek: maluszek w Zielonej Górze w zoologicznym  (Przeczytany 1822 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vka

  • Gość
maluszek w Zielonej Górze w zoologicznym
« dnia: 11 Wrz, 2005, 18:24 »
Miałam okazję być na winobraniu w Zielonej Górze, na ul. Kupieckiej zajrzałam do zoologicznego, jest tam bardzo malutki szynszylek maksymalnie 2- miesięczny, trzymany w małym akwarium z kilkoma królikami. szylek kosztuje 90 zł, może ktoś go kupi albo chociaż pójdzie do tego sklepu i nakrzyczy na sprzedawcę. Ja na niego naburczałam ale nic się nie odezwał. Bardzo proszę aby ktoś kto ma taką możliwość poszedł do tego sklepu, może jak kilka razy zwróci się sprzedawcy uwagę, to chociaż umieści maluszka w lepszych warunkach. A może ktoś go kupi.
Pozdr
Vka

Offline Piterek

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fonic"Ksiezniczka"Konsta"Claudi"Jasminka"Balbinka"
    • http://www.nuh.pl
maluszek w Zielonej Górze w zoologicznym
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Wrz, 2005, 20:55 »
@vka,   :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(  tak juz jest  z tymi  sklepami  nic na to nie poradzimy    mozemy  jedynie   tak  ze  20 maili napisac  do  ochrony  zwierzat    wtedy oni sie  zajma  tymi  sklepami a nawet  moga  zabrac  kocepcje  cy jakos tak  w takim razie prawa na sprzedaz    jest nas  dosc  sporo na forum  jak  kazdy napidsze  to moze razem cos  zdzialamy :(

Pozdrawiamy  "Fonic"  ,"Ksiezniczka +2 z trojaczkow", "Konsta" ,  "Claudi","Jasminka", "Balbinka"
Oraz ja Piterek  :P
Bardzo przepraszam za błędy stylistyczne i ortograficzne :(

Offline Fiolka

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 622
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mysia-standart,Czapuś-beż polski,Dibek-biała mozai
maluszek w Zielonej Górze w zoologicznym
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Wrz, 2005, 23:38 »
@Piterek, -koncesję...

...a moje szylki są kochane.....królisia Bunny też...

Offline xenarthra

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 456
  • Uzbierane migdały: 0
maluszek w Zielonej Górze w zoologicznym
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Wrz, 2005, 15:20 »
vka byłaś na Winobraniu i nawet o tym mnie nie poinformowałaś? Spotkałybyśmy się, a raczej ty mnie, bo przez całe Winobranie sprzedawałam pajdy ze smalczykiem. Może się widziałyśmy i nawet nie poznałyśmy :D Ale byłoby fajnie :) Ja powędruję do tego zoologa i zwrócę uwagę, ale wątpię, że coś z tym zrobią, bo to jeden z gorszych zoologów w Zielonej. Chetnie wziełabym tego maluszka, ale mam już 2 i na razie więcej nie da rady, a poza tym Muchośka może być w ciąży więc będę miała więcej kulek. Chyba, że ktoś chciałby go to mogłabym go przechować, a ktoś by po niego przyjechał, czy coś. No nie wiem, bo mi samej się kraja serce jak widzę te małe stworki w takich warunkach. Gdybym juz na swoim mieszkaniu była, to zaraz by był u mnie. Może ktoś pomoże coś wymyślić.

hakuna mata ta

vka

  • Gość
maluszek w Zielonej Górze w zoologicznym
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Wrz, 2005, 15:37 »
Xenarthra, oj zapomniałam że jesteś z Zielonej Góry, szkoda bo byłam tam cały weekend to mogłyśmy się zobaczyć. :???:  A pajdy chleba ze smalczykiem (i nie tylko ) owszem wcinałam pychota!!
Ja to czasami nie wchodzę do zoologów bo jak widzę te biedactwa ( oczywiście nie wszędzie) to aż serce boli i najchętniej bym je kupiła ale na 53 metrach 3 szczylki (w tym 2 gryzące się )to już maks a w dodatku chocbyśmy chcieli to nie wykupimy wszystkich  :(
Gdyby ktoś zechciał kupić tego maluszka, to moja brzydsza połówka bywa w Zielonej przynajmniej 2 razy w miesiącu więc może go przetransportować np. do Poznania, Szczecina bo najczęściej te wyjazdy ma połączone.
pozdr
Vka

Offline xenarthra

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 456
  • Uzbierane migdały: 0
maluszek w Zielonej Górze w zoologicznym
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Wrz, 2005, 15:44 »
Ah no to wielka szkoda :D Więc możemy czekać tylko na wieść czy ktoś jest chętny tak to ja mogę go przechowac do przyjazdu twojej brzydszej :D połówki, a on przetransportuje dalej.

hakuna mata ta

Offline Jastinka

  • ~Sianochłonna Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 47
  • Uzbierane migdały: 0
    • http://www.polfonic.com
maluszek w Zielonej Górze w zoologicznym
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Wrz, 2005, 22:35 »
To nie tylko w Zielonej Goze tak traktuja szynszylki w sklepie zoologicznym..;(u mnie w Zambrowie tez jest taki gosc ktory czyma juz dosc dorosle szynszylki bylam juz u niego 2 razy tłumaczac ze nie moga one tak mieszkac bo AKWARIUM to dla rybek nie dla szylkow...ale nic do niego nie dociera to jest koszmarny widok...Jak dłogo to jeszcze potrwa???

Ja & Dwa łobuzy ;)

Offline Piterek

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fonic"Ksiezniczka"Konsta"Claudi"Jasminka"Balbinka"
    • http://www.nuh.pl
maluszek w Zielonej Górze w zoologicznym
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Wrz, 2005, 02:26 »
@Jastinka,  jak do ciebie podjade to mie tam  zaprowadzisz    cos  sprubujemy  zaradzic  :P  w  zamie  :!!:  :!!:  :!!:  :!!:

Pozdrawiamy  "Fonic"  ,"Ksiezniczka +2 z trojaczkow", "Konsta" ,  "Claudi","Jasminka", "Balbinka"
Oraz ja Piterek  :P
Bardzo przepraszam za błędy stylistyczne i ortograficzne :(

 

Martwy noworodek, martwy maluszek, maleństwo zdechło...

Zaczęty przez AB-BADział Rozmnażanie

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 10615
Ostatnia wiadomość 16 Kwi, 2009, 14:46
wysłana przez Zieffka
Maluszek nie chce jeść || odrzucone jedno młode

Zaczęty przez Kocham.SzyszkiDział Ostry dyżur

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 1538
Ostatnia wiadomość 26 Lip, 2020, 20:19
wysłana przez Storczyk
Szynszyla z obciętą nogą!!! MALUSZEK JUŻ SIĘ URODZIŁ!!!

Zaczęty przez KiwiDział Szynszyle potrzebują pomocy

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 17825
Ostatnia wiadomość 29 Mar, 2010, 20:45
wysłana przez Mysza <")))/
Słaby maluszek.

Zaczęty przez PomocyDział Rozmnażanie

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 2353
Ostatnia wiadomość 15 Lip, 2004, 21:57
wysłana przez Claudi
Maluszek Kulek

Zaczęty przez anna.kondziorDział Przedstaw się

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 1901
Ostatnia wiadomość 30 Cze, 2016, 16:00
wysłana przez Noraa2
SimplePortal