28 Mar, 2024, 14:57

Autor Wątek: Cało nocny wybieg  (Przeczytany 2952 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline _SmErFeTkA_

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 605
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pchełek-beż, Duszek-biały, Florek-standart :)
Cało nocny wybieg
« dnia: 18 Wrz, 2005, 20:34 »
Juz kilka razy czytałam że wypuszczacie swoje szylki na wybieg na całą noc i z wiązku z tym chcialam sie was zapytać gdzie je wypuszczacie i jak zabezpieczacie 'teren' gdzie ganiaja szyszki?? Z góry dzieki ;)

(\_/)       
(o.o )   // <--- szynszylek :)
(> < )//

Offline Piterek

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fonic"Ksiezniczka"Konsta"Claudi"Jasminka"Balbinka"
    • http://www.nuh.pl
Cało nocny wybieg
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Wrz, 2005, 23:54 »
@_SmErFeTkA_,  Moje  biegaja cala noc  od 22 do 6 rano  po mieszkaniu   i jeszcze niczego  prucz   tapety i  wyrka nie pogryzly  

Polecam  znalez jakies pomieszczenie  w domu  gdzie  niema  kabli  by nie mialy mozliwosci  ich pogryzienia   a mialy  gdzie biegac    :!!:  :!!:
jesli niemasz takiego korytarza  to  pozabezpieczaj dobrze kable  i  zeczy niebezpieczne  dla szylek :P:P:P:P

Pozdrawiamy  "Fonic"  ,"Ksiezniczka +2 z trojaczkow", "Konsta" ,  "Claudi","Jasminka", "Balbinka"
Oraz ja Piterek  :P
Bardzo przepraszam za błędy stylistyczne i ortograficzne :(

Offline pat

  • ~Mówiący Do Ludzi~
  • **
  • Wiadomości: 1444
  • Uzbierane migdały: 1
    • http://zwierzaki1.w.interia.pl/
Cało nocny wybieg
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Wrz, 2005, 15:21 »
u mnie jest kjedn pokoj bez kabli sa tylko szafy i lozko psa wiec ona tam moze beigac ile chce

Nie należy sądzić, że diabeł kusi jedynie ludzi genialnych. Gardzi zapewne głupcami ale nie lekcewazy ich pomocy. PRZECIWNIE pokłada w nich wielkie nadzieje.
Charles  Baudelaire

Offline Jastinka

  • ~Sianochłonna Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 47
  • Uzbierane migdały: 0
    • http://www.polfonic.com
Cało nocny wybieg
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Wrz, 2005, 22:31 »
No moje male śmigawki :wink:  niestety całej nocy nie śmigaja po pokoju ale za to przed moim pujsciem spac...biegaja ponad 3 do 4 godzin po pokoju gdzie jest wszystko jest komp itp...jeszcze dzieki bogu nic nie pogryzły :mrgreen:  i nie stała im sie krzywda ale za to smacznie sobie wtedy do rana spia w klatce i ja mam spokuj i one :P  :P  
Ale za to karton ktory stoi w koncie na odkurzacz juz nie przypomina kartona i tylko tym sie zajmuja jak biegaja po pokoiku :D  :D
Nie przechwalajac sie ale chyba bym sie nie bała zostawic je na cała noc w pokoiku :jezyczek:
Gdyby nie dzieci mojej siostry to mozliwe by było ze śmigały by sobie cała noc po pokoju..
Pozdrawiamy :D  :D  :D
P.S  Sama wiesz na co stac twoje szylunie lub szylusia wiec sama zdecyduj czy mogła bys mu zaufac i puscic na cała noc pobaraszkowac po pokoiku :P  :P

Ja & Dwa łobuzy ;)

Offline gosiak

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Wiadomości: 97
  • Uzbierane migdały: 0
  • Misia
Cało nocny wybieg
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Paź, 2005, 19:37 »
ojjj, mój wszystkozjad niestety musi wszystko spróbwać co stanie jej na drodze, także bieda by była gdybym zostawiła ją na co w pokoju.
za to kica sobie od 17 do 23. także wystraczy jej kicanka po mieszkaniu.  :mrgreen:  :mrgreen:

Ludzie używają słów tylko po to, by ukryć myśli...

Offline kea

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1074
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Srebrna Strzała, Paproch, Pluszysława, Szeherezada
Cało nocny wybieg
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Paź, 2005, 21:06 »
ja moich nie puszczam bo by zjadly WSZYSTKO (tapeta, szafy, drewniany duuzy wieszak, dywan, listwy przypodlogowe i buty w przedpokoju), za to mojego pierwszego szylka kiedys wypuscilismy przypadkiem, tzn siostra nie zauwazyla ze szylka nie ma w klatce i zamknela ja na noc. szylka zostala na wolnosci, po czym weszla do mojej ciotki do pokoju i przesiedziala tam cala noc ;) nawet chyba nic nie pogryzla, tylko siedziala z wrazenia pod szafa ;D

[-chomik-]

Offline _SmErFeTkA_

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 605
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pchełek-beż, Duszek-biały, Florek-standart :)
Cało nocny wybieg
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Paź, 2005, 12:14 »
U mnie ten cało nocy wybieg nie przejdzie :( bo moj tata nie zgadza sie bo by wszystko pogryzł :/

(\_/)       
(o.o )   // <--- szynszylek :)
(> < )//

Offline Diablica

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • sztuk 3
Cało nocny wybieg
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Paź, 2005, 23:55 »
Moja Figa jak była sama to często zdarzało mi się ,że z lenistwa nie łapałam ją na noc,tak więc latała sobie gdzie chciała i moje kwiatki zrównała z ziemią :D (puste doniczki wyglądają bardzo atrakcyjnie).
W duecie latały raz i ciągłe słyszałam jak coś spada w kuchni lub  w pokoju,nie obyło się tez bez biegania po nas i obgryzania. Od tej pory staram się je łapac codziennie nim połozymy się spać ( lataja i tak całe dzionki).Ostatni wyczn Filutka to konsumpcja "Katarynki" , która córa wypożyczyła :D

szylki sa the best

Offline Annis

  • ~Szynszyla Szara~
  • **
  • Wiadomości: 4
  • Uzbierane migdały: 0
Cało nocny wybieg
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Paź, 2005, 14:22 »
Witam i pozdrawiam.
Mój Kubeczek przyzwyczaił się do wieczornego biegania między 18 a 21. Kiedy zbliża się pora wyjścia na harce to szaleje w klatce, ale już w okolicach godziny 21 robi się głodny i chce wracać. Nie mogę mu pozwolić na całonocne bieganie, ponieważ dzieli swoją przestrzeń życiową z innym futrzakiem - kocurem Kędziorem ;D
Ania

Offline malenka86-86

  • ~Szynszyla Szara~
  • **
  • Wiadomości: 5
  • Uzbierane migdały: 0
Cało nocny wybieg
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Lis, 2005, 16:32 »
A ja  moją Maję wypuszczam z rana tak o godzinie 7 z klatki i chowa się do pościeli i śpi tak cały dzień,wstaje dopiero o 16stej i wariuje po pokoju.Zamykam ją o 20,21,22  zależy w sumie po całym dniu na wolności powinna byc cichutko w klatce ale czasami potrafi byc naprawdę nieznośna w nocy!!! :evil:   Nie wiem czemu taka jest,może za bardzo ję rozpieściłam  :???:  w końcu to jedynaczka  :P

malenka

Offline ewa i juz

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 429
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Puniaczka, Pusia i Spajka zapamiętam na zawsze
Cało nocny wybieg
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Lis, 2005, 08:10 »
ja nie mogę na noc wypuszczać bo w pokoju jest wiele ciekawych i pewno smacznych rzeczy włącznie z moimi rzęsami które z chęcią mi by zjadł Psio (już kiedyś chodziłam z wydziabanymi rzęsami i nie powiem aby to wyglądało ładnie ha ha)

życie jest piękne - dalej tak uważam

Offline Ulesia

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Uzbierane migdały: 0
Cało nocny wybieg
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Lis, 2005, 11:35 »
Swoje puszczam po godzinie 18 i latają dopóki nie zobacze, że im sie znudziło. Wcześniej jak był jeden to cały czas latał na wolności. I to trwało około miesiąca-dwóch.
A taką metodę też chciałam zastosować, żeby cały dzionek biegały a na noc się wymęczyły i spały- niestety nie udało się ;)

 

"Dzień szynszyli: wybieg czy wyleż" ankieta konkursowa (dużo zdjęć!)

Zaczęty przez dream*Dział Ankiety

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 24115
Ostatnia wiadomość 01 Lip, 2014, 19:09
wysłana przez Roza
Wybieg: jak powinien wyglądać, gdzie wypuszczać, na jak długo, o której godzinie

Zaczęty przez wercia12338Dział Początki z szynszylą

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 16360
Ostatnia wiadomość 23 Sty, 2016, 21:23
wysłana przez dream*
Szynszyl, który ma wybieg na dworze z trawą.

Zaczęty przez VasivaDział Szynszyle potrzebują pomocy

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 10554
Ostatnia wiadomość 12 Sie, 2012, 11:25
wysłana przez Mała_Mi
Wybieg dla szynszyla co 2 dni - wystarczająco?

Zaczęty przez HawirosDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 1436
Ostatnia wiadomość 19 Lip, 2013, 00:29
wysłana przez Anna83
Kiedy wybieg?

Zaczęty przez Ala_KokoDział Początki z szynszylą

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 1034
Ostatnia wiadomość 20 Lis, 2006, 20:34
wysłana przez Ala_Koko
SimplePortal