hypothetical
26 Kwi, 2024, 17:58

Autor Wątek: Śnieżynek i Niutek - nowi towarzysze Sissi  (Przeczytany 1021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jagna

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 106
  • Uzbierane migdały: 0
Śnieżynek i Niutek - nowi towarzysze Sissi
« dnia: 03 Lis, 2005, 19:20 »
no i stało się - szylki od Grażki są już u mnie od tygodnia (za sprawą Piterka, który je do nas przywiózł;).
Chłopcy są śliczni i zupełnie inni charakterem od Sissi. Nie uciekają w tempie fotonu i chociaż nas nie znali przychodzili na ręce, co u Sissi, która jest ju ż u nas 3 miesiące zdarza sie bardzo rzadko i tylko w utylitarnych przypadkach - po prostu chce smakołyk  :P Ale zaszła w niej jakaś zmiana odkąd przybyli panowie, mianowicie, zbliżyła się do nas.  :!!: Mam wrażenie, że jest zazdrosna, bo przybiega jak tylko zaczynam sie interesować chłopakami. no cóż - kobieta....
Niestety wraz z pojawieniem się nowych szynszyli, pojawił się tez problem, bo Śniezynek ma biegunkę i Sisi się zaraziła, niutek narazie nie wykazuje objawów. Kupki popjechału już do Zielonej Góry do Ani Ryś na identyfikację przyczyny.
Pozdrawiam już z trzema szylkami - standard- Sissi, Wilson - Śniezynek  i beżyk- Niutek

Stracony jest każdy dzień przeżyty bez uśmiechu - a szylki pomagają się uśmiechać

Offline _SmErFeTkA_

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 605
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pchełek-beż, Duszek-biały, Florek-standart :)
Śnieżynek i Niutek - nowi towarzysze Sissi
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Lis, 2005, 20:30 »
Życze miło spedzonych chwil z swoimi pociechami :)

(\_/)       
(o.o )   // <--- szynszylek :)
(> < )//

Offline Fiolka

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 622
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mysia-standart,Czapuś-beż polski,Dibek-biała mozai
Śnieżynek i Niutek - nowi towarzysze Sissi
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Lis, 2005, 21:03 »
super :brawo:  :D

...a moje szylki są kochane.....królisia Bunny też...

Agacik

  • Gość
Śnieżynek i Niutek - nowi towarzysze Sissi
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Lis, 2005, 21:28 »
a to mała zazdrośnica :D ale to chyba ma jakiś sens bo 1 szylek nowej właścicielki naszych bliźniaków jak tylko oni zawitali do domu to zaczoł robić sie zazdrosny i wręcz domagać sie pieszczot :P

Offline Grażka

  • ~Uber Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 252
  • Uzbierane migdały: 2
  • Płeć: Kobieta
    • Szynszyle, które są kochane
Śnieżynek i Niutek - nowi towarzysze Sissi
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Lis, 2005, 07:46 »
Ha! Moja krew! normalnie regularnie dumna jestem z chłopców, że sie tak ładnie pokazali w nowym domu..  [podskakujemy]
Szkoda, ze nadprogramowo wraz z chłopcami przyjechała tez biegunka (załapała sie pewnie gdzies na stopa..), ale prace nad eksmisją trwają.. ;-)

A co do Sissi, to ja faktycznie na "zabij - nie pamiętam.." zapomniałam, że dokładnie tak reagują starsze szylki na przybycie nowych! :-D Szyle to regularne zazdrośniki i nie ma chyba lepszej terapii na niedotykalskich, jak wprowadzenie do domciu nowego ogona - szczególnie jeśli będzie on (one) mieszkał w osobnej klatce. No bo to wtedy regularna konkurencja! :-)

Anioły są bezpłciowe, mogą się rozmnażać jedynie przez agitację - S J L ;-)

Offline ewa i juz

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 429
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Puniaczka, Pusia i Spajka zapamiętam na zawsze
Śnieżynek i Niutek - nowi towarzysze Sissi
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Lis, 2005, 08:22 »
super - zazdrośniczka jedna - dobrze jej to zrobi hi hi

życie jest piękne - dalej tak uważam

Offline _SmErFeTkA_

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 605
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pchełek-beż, Duszek-biały, Florek-standart :)
Śnieżynek i Niutek - nowi towarzysze Sissi
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Lis, 2005, 15:20 »
Teraz bedziesz miała trzech przytulasków :)

(\_/)       
(o.o )   // <--- szynszylek :)
(> < )//

Offline Jagna

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 106
  • Uzbierane migdały: 0
Śnieżynek i Niutek - nowi towarzysze Sissi
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Lis, 2005, 14:32 »
@_SmErFeTkA_, oj nie do końca przytulasków...Co prawda zbiegaja się do mnie jak rybki do no  w rzece, ale tylko gdy otwieram pudełko z przysmakami :roll:
Muszę przyznać, że Sissi uczy się bardzo szybko - niestety nie tych rzeczy, które bym chciała. Ale robi dokładnie to, co robią chłopcy, wbiega tam gdzie dotąd nie pomyślała, zeby wejśc np na kaloryfer lub pod fotel,a le skoro chłopaki moga to ona też. No i nauczyła się, że papier może smakować :? - biedne moje segregatory i gazety.
Oczywiście tez jak to na młodą dzeuszkę przystało - zakochała się... w Niutku :love: . I chociaż ten ja często przepędza, to ona nie ustaje w zdobywaniu jego serca i zaczepia go skacząc na niego i uciekając  [skacze_po_glowie]
Poza tym chłopcy już eksplorowali mieszkanie - byli w przedpokoju, kuchni i pokoju teściowej. (Sissi nie yszła jeszcze nigdy z pokoju, co najwyzej zaglądała co tam jest). Śniezynek wskoczył na posłanie psa i... nie wiem co to było, ale wyglądało komicznie, usiadł na pupie i zaczał skakać po tym materacu. Pewnie mu zapach nieodpowiadał hihihi.

Niestety biegunka nadal nie opuściła Śniezynka, chociaz reszta futrzaczków już się wyleczyła.
CDN jeśli zbroją coś ciekawego...

Stracony jest każdy dzień przeżyty bez uśmiechu - a szylki pomagają się uśmiechać

Offline _SmErFeTkA_

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 605
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pchełek-beż, Duszek-biały, Florek-standart :)
Śnieżynek i Niutek - nowi towarzysze Sissi
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Lis, 2005, 21:37 »
@Jagna, i tak ci zazdroszcze szyszków ;) one na swój sposub sa przytulaskami ... mój po mnie cały czas skaka ale nie mysli dać sie złapać...

(\_/)       
(o.o )   // <--- szynszylek :)
(> < )//

Offline Jagna

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 106
  • Uzbierane migdały: 0
Śnieżynek i Niutek - nowi towarzysze Sissi
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Gru, 2005, 22:04 »
Znów piszę, ale nie dlatego, ze szylki zbroiły coś ciekawego... to niestety ja :cry: przeze mnie umarł Śnieżynek równo tydzien temu.  :beczy:  :beczy:  :beczy:
Więc Niutek został sam z Sissi.
 Przed chwilą połozyłam się na podłodze przed nimi i ...jak chciałam pogłaskac Niutka to zazdrosna dziewuszka wskoczyła na mnie i zaczęla mi podgryzac plecy, ale Noiutek był od niej lepszy bo zaczął mi iskać .....ręce (tam gdzie mam najwięcej włosów czyli nięj łokci) to było bardzo miłe. Potem wskoczył i tez trochę powyciągał włosów z głowy. Chyba mnie akceptuje;D
Przykro  tylko, że nie doczekałam takiej komitywy ze Śnieżynkiem :cry:

Stracony jest każdy dzień przeżyty bez uśmiechu - a szylki pomagają się uśmiechać

 

Nowi członkowie rodziny

Zaczęty przez HopsaDział Rozmnażanie

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 2383
Ostatnia wiadomość 14 Mar, 2010, 19:11
wysłana przez Basia_W
Maciuś, Sissi i nowonarodzony Potworek

Zaczęty przez bajkaDział Zdjęcia i Historie Szynszylowe

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 1133
Ostatnia wiadomość 28 Cze, 2008, 12:50
wysłana przez gagat83
SimplePortal