28 Mar, 2024, 15:03

Autor Wątek: Wet z Łodzi...  (Przeczytany 9476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szylman

  • ~Znajacy Się Na Migdałach~
  • ***
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 57
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pysia (mieszaniec standardowego i aksamitnego)
    • Mój blog o szynszylach.
Wet z Łodzi...
« dnia: 25 Maj, 2006, 12:21 »
Czy wie ktoś czy w Łodzi jest jakiś wet który się zna na szylkach :???: proszę o pomoc...

! Produkcja naturalnych futer powinna być surowo zakazana !
25 listopada - Dniem bez Futra

Offline karolajn

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 381
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wet z Łodzi...
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Maj, 2006, 13:07 »
Szylman, wątek na temat weterynarzy możesz znaleźc na forum.

Cytuj
ŁÓD¬
ul. Dąbrowskiego 60
tel. (042) 640-04-40;

ul. Kopernika 22
tel. (042) 636-82-10;

ul. Sienkiewicza 25
tel. (042) 632-26-84;

ul. Stary Rynek 1a
tel. (042) 657-35-15;
« Ostatnia zmiana: 25 Maj, 2006, 13:10 wysłana przez karolajn »

KaRoLc!a ;)

Offline szylman

  • ~Znajacy Się Na Migdałach~
  • ***
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 57
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pysia (mieszaniec standardowego i aksamitnego)
    • Mój blog o szynszylach.
Odp: Wet z Łodzi...
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Maj, 2006, 14:31 »
Sorry, ale nie miałem czasu na szukanie po forum, mój szylek się żle czyje i musiałem mieć pilnie weta który się zna na szylkach......nie miałem głóowy do myślenia...sorka...teraz jade do weta bo szylek cierpi :( :(
« Ostatnia zmiana: 13 Mar, 2008, 19:57 wysłana przez Mysza <")))/ »

! Produkcja naturalnych futer powinna być surowo zakazana !
25 listopada - Dniem bez Futra

Offline szczuru

  • ~Szynszyla Szara~
  • **
  • Wiadomości: 4
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Wet z Łodzi...
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Mar, 2008, 19:31 »
Żaden z tych weterynarzy nie ma miana "poleconego". Moglibyście polecić, albo odradzić któregoś z nich?
Szylman - u którego, z nich byłeś? Pomógł Twojemu zwierzakowi?
Moja Narzeczona zauważyła, że jeden z naszych szynszyli ma coś dziwnego nad oczkiem i chcielibyśmy, żeby jakiś specjalista to obejrzał. Poza tym futro zwierzaka mniej lśniące i oczka mu ropieją. Poza tym Ogryzek zachowuje się normalnie, ale nie chcemy, żeby okazało się, że coś mu jest.

Offline zzmoraa

  • ~Szynszyla z Ambicjami~
  • ***
  • Wiadomości: 13
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Buffy <szary>
Odp: Wet z Łodzi...
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Kwi, 2008, 18:23 »
Jeśli chodzi o przychodnię na ulicy Dąbrowskiego to nazywa się ona Bernard. Wielu moich znajomych mi ją odradziło z różnych powodów. Ja mam weta prawie pod blokiem, lecz specjalistą od szyli nie jest. Myślę, że dobrym specjalistą jest doktor Jachman, do którego chodzi moja kumpela ze szczurami. Specjalizuje się on w gryzoniach. Zapytam się ją o dokładny adres i na pewno podam. Wiem, że jest tam przystanek 15, ale nie wiem, co dokładnie tam teraz jeszcze jeździ.
Pozdrawiam :)

[edit]
Tak też już wiem i mogę polecic z całą odpowiedzialnością weta z ulicy Cieszyńskiej. Wysiada sie przy lotnikow lwowskich i idzie uliczka przy orlenie. po lewej stronie jest lecznica. Mam nadzieje ze sie przydalam
« Ostatnia zmiana: 09 Kwi, 2008, 11:08 wysłana przez coolmamcia »

Offline marcia_k

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • NiUnIuŚśśś
Odp: Wet z Łodzi...
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Kwi, 2008, 22:58 »
Odradzam weta na ulicy Piłsudskiego, poszłam tam ze zdrowym szylkiem chcialam sie zapytac tylko, ponieważ byl bardzo nerwowy a weterynarz do mnie ze jak jest nerwowy może go uśpić;/ eh to się nazywa lekarz..;/;l/ i dodal ze to sa zwierzęta nie do domu i ze najlepiej nie wypuszczac go wcale z klatki jak  jest nerwowy, bo w hodowlach wypuszczane nie są to w domu tez nie muszą... jak szybko weszlam tam to tak szybko wyszłam...;/
« Ostatnia zmiana: 09 Kwi, 2008, 23:00 wysłana przez marcia_k »

marciaa

Offline zzmoraa

  • ~Szynszyla z Ambicjami~
  • ***
  • Wiadomości: 13
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Buffy <szary>
Odp: Wet z Łodzi...
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Kwi, 2008, 23:19 »
Jesli to ten kolo reala to strzezcie sie szynszylomaniacy i omijajcie go szerokim lukiem.

Offline marcia_k

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • NiUnIuŚśśś
Odp: Wet z Łodzi...
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Kwi, 2008, 23:51 »
tak to ten kolo reala;/

marciaa

Offline zzmoraa

  • ~Szynszyla z Ambicjami~
  • ***
  • Wiadomości: 13
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Buffy <szary>
Odp: Wet z Łodzi...
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Kwi, 2008, 18:29 »
No, on to by najchetniej powybijal wszystkie zwierzeta, zby tylko kase miec, powinni mu licencje odebrac.

Offline wiki_eb

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Wiadomości: 160
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • nerwusek Henio
Odp: Wet z Łodzi...
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Lis, 2010, 17:55 »
szkoda, że nie napisaliście jak się nazywa, a jak zmienił miejsce pracy... czasem bardziej trzeba omijać konkretnych lekarzy a nie same lecznice. A ja właśnie z uporem maniaka szukam speca w łodzi. Wykańczają nas już te podróże do warszawskiego Ogonka :(

Głupcy chcą zapanować nad światem. Mędrcy chcą zapanować nad sobą.

Offline kasigna

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Sherman, Szajka, Radar<*>
Odp: Wet z Łodzi...
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Lis, 2010, 22:48 »
Hej, ja w Łodzi korzystałam z pomocy weterynarzy z lecznicy AS, na Składowej. W sumie to miałam do czynienia z kilkoma lekarzami i nie znam nazwisk ich wszystkich, ale w ostatnim przypadku szyszkiem zajmowała się pani doktor Charmas i chociaż trudno oceniać mi kompetencje lekarzy to tu miałam odczucie, że lekarka wie co robi, nie działa na zasadzie "a może damy mu środek na wzmocnienie, albo jakieś leki" itp tylko pokierowała dietą (miałam szylka niejadka z 'odzysku'), wiedziała, jak jest dieta szynszylowa, jakie objawy na co wskazują, sprawdziła czy wątroba, ząbki i inne w porządku itd. i rzeczywiście mi pomogła, więc polecam; słyszałam natomiast, że w Żyrafie na Białostockiej jest spec od gryzoni i na szynszylach jak najbardziej się zna, podobno przeprowadza zabiegi chirurgiczne, ale nie miałam na szczęście żadnych poważnych sensacji zdrowotnych u zwierzaków więc to informacja niepotwierdzona;
Życzę zdrówka maluchom i powodzenia w szukaniu weta w naszym mieście! Sama chętnie usłyszę o dobrym, sprawdzonym kontakcie.

Offline wiki_eb

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Wiadomości: 160
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • nerwusek Henio
Odp: Wet z Łodzi...
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Lis, 2010, 22:54 »
:) dzięki sprawdzę na pewno, bo z niektórym rzeczami takie jak zastrzyki czy zdjęcie szwów szkoda mi jeździć do stolicy. Przy okazji podpytam o różne sytuacje, pozwoli mi to choć powierzchownie ocenić lekarza. A może p.Wojtyś zdecyduje się w końcu otworzyć filię w Łodzi, bo przyznała mi się ostatnio, że już o tym myślała.

Głupcy chcą zapanować nad światem. Mędrcy chcą zapanować nad sobą.

Offline izohalina

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Samiec o imieniu MYSZA
Odp: Wet z Łodzi...
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Gru, 2010, 10:26 »
Własnie planowałam wybrać się do weterynarza na składowej, czy to dobry pomysł. Z moim szylkiem raczej wszystko w porządku mam go dopiero tydzień i dlatego właśnie chce się wybrać z nim do lekarza żeby "sprawdził" stan jego zdrowia. mam wrazenie że zwierzaczek za często sie drapie dlatego też chce się tam wybrac, jesli macie jakieś doświadczenia zwiaze z tym ośrodkiem piszcie. może konkretni weterynarze
z gory dzieki za odpowiedz i powodzenia

Nie pytaj co szynszyl może zrobić dla Ciebie, ale co TY możesz zrobić dla szynszyla!

Offline kasigna

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Sherman, Szajka, Radar<*>
Odp: Wet z Łodzi...
« Odpowiedź #13 dnia: 01 Gru, 2010, 11:06 »
jesli chodzi o mnie - mam dobre doświadczenie za składową - opisane jako tako wyżej :)

Offline izohalina

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Samiec o imieniu MYSZA
Odp: Wet z Łodzi...
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Gru, 2010, 19:25 »
dziękuje za odpowiedz !  wybiorę się tam to wpisze swoje doświadczenia

Nie pytaj co szynszyl może zrobić dla Ciebie, ale co TY możesz zrobić dla szynszyla!

Offline wiki_eb

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Wiadomości: 160
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • nerwusek Henio
Odp: Wet z Łodzi...
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Sty, 2011, 03:49 »
kochani, niestety miałam okazję zawitać dzisiaj na składowej (ze względu na porę dnia/nocy). Henryk zaniemógł, a ja się wystraszyłam i pobiegłam do Asa, bo choć Pod Konia mam bliżej to nie mam o nich dobrego zdania. 'Obsłużył' nas młody doktor Marcin Targoński (dane z pieczątki). Na pierwszy rzut oka, tzn. sposób przeprowadzenia badania, podane leki (jednego nie jestem pewna, ale czekam na potwierdzenie doktor Wojtyś) i ogólną rozmowę o szylu wydaje się ok. Na kontrolę umówiłam się specjalnie do niego, żeby albo potwierdzić jego fachowość albo ją wykluczyć. Ale póki co ok. Mam nadzieję, że pomoże skutecznie. Trzymajcie kciuki :(
« Ostatnia zmiana: 13 Sty, 2011, 03:59 wysłana przez wiki_eb »

Głupcy chcą zapanować nad światem. Mędrcy chcą zapanować nad sobą.

Offline paturki

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Uzbierane migdały: 0
  • Maniek i Kluska
Odp: Wet z Łodzi...
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Kwi, 2011, 18:59 »
Na pewno odradzam SOWĘ!!!! Lekarka na usg(Anna Mikulska) zamiast jednego za dużego malucha dojrzała dwa,stwierdzając,że wszystko jest ok i najlepiej czekać....
Dziś rano pojechałam tam,po co najmniej 5 minutach dobijania się otworzył mi jakiś zaspany kretyn(bo,że to był wet po prostu nie mieści mi się w głowie...) No i dowiedziałam się,że owszem tu pewnie przydałaby się natychmiastowa interwencja chirurgiczna...ale tu będzie możliwa najwcześniej o 9...(była prawie 6.30)
Nie dociera do mnie z jakiego powodu oni nazywają się całodobową lecznicą :? Sporo na wyrost :?

Pełna najgorszych przeczuć pojechałam do ASA,na Składową.Ku mojemu zaskoczeniu,przygotowana na bezskuteczne dobijanie się i budzenie lekarza dyżurnego,zostałam wpuszczona praktycznie od razu;) I to przez całkiem przytomną i kompetentną lekarkę;) Zostawiłam Kluskę i poszłam,żeby nie przeszkadzać w zajęciu się Kluchą. Od 9 praktycznie co dwie-trzy godziny dzwoniłam męczyć personel co z moją zwierzyną :D(brawa za cierpliwość;) )
No i dowiedziałam się właśnie o tym,że maluch był jeden,bardzo duży. I póki co jest ok,rano jade na kontrolę z Klusiaczkiem,postaram się dowiedzieć kto ją operował.

A na razie znowu dzwoniłam,pewnie nie ostatni raz dziś :D
Zobaczymy jak Kluska będzie dochodziła do siebie,ale wygląda na to,że uratowali jej tam życie...
 
Mysza trochę się wierci,trochę przysypia...sobie wróżę noc czuwania :?

Offline paturki

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Uzbierane migdały: 0
  • Maniek i Kluska
Odp: Wet z Łodzi...
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Kwi, 2011, 19:05 »
Właśnie zerknełam na stronę i ten zaspany,totalnie niekompetentny ktoś to był współwłaściciel SOWY!!!!!!!!

Offline Kikusia

  • ~Szynszyla Szara~
  • **
  • Wiadomości: 6
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pusia
Odp: Wet z Łodzi...
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Lip, 2011, 20:32 »
Polecam weta przy Rzgowskiej obok Kurczaków, gdy Pusi koleżanka sprawiła jej krzywdę odgryzając paluszka, w tej lecznicy od razu się nią szybko zajęli, wydaje mi się że było tam porządnie i zajęli się zwierzaczkiem profesjonalnie :)

Offline Insane-Girl

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 112
  • Uzbierane migdały: 2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wet z Łodzi...
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Mar, 2015, 12:05 »
Czy mógłby mi ktoś polecić sprawdzonego weterynarza z Łodzi, który naprawdę zna się na kluskach? Muszę jutro z jedną bidulą wybrać się do weterynarza i chciałabym iść do kogoś kto będzie wiedział jak się zająć szynszylami. Niestety nie mam zaufania do weterynarzy po tym co przeżyłam jak miałam chomiki.

Tifcia i Lunka ♥

https://zrzutka.pl/z3t2hf

Offline anja

  • ~Nowicjusz Mianowany~
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Wet z Łodzi...
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Kwi, 2015, 22:51 »
Hej. Nie wiem czy jeszcze jest Ci potrzebne to info ale ja mogę polecić dr Jóźwik ze Zwierzętarni. Tutaj masz link do strony:
http://www.zwierzetarnia.pl/

Offline szampanka82

  • ~Szynszyla Szara~
  • **
  • Wiadomości: 6
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wet z Łodzi...
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Maj, 2015, 20:19 »
Witam,
Jest super weterynarz z Łodzi!

Nie wiem, jak to wrzucić na jakiś ogólnodostępny dla wszystkich kanał, tak, by ta informacja nie została niezauważona.

Polecani przeze mnie lekarze to małżeństwo: Małgorzata i Tomasz Jóźwik

Dlaczego polecam?
- jestem też klientem w Ogonku (też super, ale to w Warszawie i trochę czasem daleko) i mam porównanie.
- obydwoje bardzo kompetentni, profesjonalni, sumienni i dociekliwi
- mają odpowiedni sprzęt dla szyszków i innych małych zwierząt (też i rentgen, usg)
- dwa tygodnie temu moja szyszka złamała nogę w kości udowej, obecnie się leczymy, a szyszka wraca do zdrowia,
- pan Tomasz jest też naczelnikiem zoo w Łodzi (z tego, co słyszałam),
- pracują niby do 20:00 ale ludzi i zwierzaków jest nieraz tyle, że raz wyszłyśmy o 21:45 do domu,
- http://www.zwierzetarnia.pl/o-nas/

Polecam. Z calego serducha ja i moje "potwory"

 

Witam , potrzebuje pomocy w zorganizowaniu wizyty PA w Łodzi

Zaczęty przez renata.z.1Dział AUKCJE i AKCJE

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3062
Ostatnia wiadomość 22 Wrz, 2014, 21:37
wysłana przez renata.z.1
HEj Przyjme bądż odkupie taniej Szynszyle z łodzi. :)

Zaczęty przez MisiaaaDział kupię/adoptuję

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1431
Ostatnia wiadomość 05 Lis, 2014, 12:39
wysłana przez Ciupelek
PILNIE POSZUKIWANY TRANSPORT Z ŁODZI DO WARSZAWY!!!!

Zaczęty przez Snow.Dział Wątek Transportowy

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 3234
Ostatnia wiadomość 30 Sie, 2014, 11:23
wysłana przez czarna27bluesky
zioła do podziału w Łodzi

Zaczęty przez wiki_ebDział Różne wspólne inicjatywy

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 1541
Ostatnia wiadomość 16 Sty, 2011, 22:58
wysłana przez wiki_eb
zaopiekuję się w Łodzi

Zaczęty przez wiki_ebDział Opieka

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1696
Ostatnia wiadomość 08 Sty, 2011, 20:29
wysłana przez wiki_eb
SimplePortal