hypothetical
28 Mar, 2024, 10:46

Autor Wątek: Śpi na poduszce  (Przeczytany 2660 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anna83

  • ~Mówiący Do Ludzi~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 1725
  • Uzbierane migdały: 10
  • Płeć: Kobieta
Śpi na poduszce
« dnia: 03 Gru, 2006, 10:14 »
Kiedyś szylcia położyła się na poduszce i nie chciała zejśc.Pomyślałam że ona chce miec swoją.Ma w klatce fajny domek i włożyłam jej tam poduchę.Jest nią zachwycona.O dziwo nie gryzie jej!Wyciągam ją tylko do wytrzepania i aby posprzątac aby nie społa na bobkach. Bardzo polecam!!! No i śmiac mi się chce jak patrzę na nią jak ona śpi wtulona w Michaela Jacksona.(kiedyś kiedyś byłam fanką i tak została). POZDRAWIAM pa

Jagoda,Poziomka,Goja,Rozalia,Pistacja,Migdał, Fifi i Lili



Kasia*Cytrynka*Figa*Malinka*Aronia*

Spijcie skarby ..śnijcie

Offline kitikefy

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Maxik & Pucek
Odp: Śpi na poduszce
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Gru, 2006, 16:47 »
Super pomysł, spróbuję z niego skorzytsać tylko moje szylki właśnie próbuję zjeść mi zasłonę więc wątpię żę mojej poduszki nie zjedzą! :D
 :shock:O boże muszę zmykać, bo moje szylki mają ochotę na rozmnażanie i moją Nana się strasznie boi i osikuje Saśka ojjj!
BUŚŚŚKA! :shock:

Maxik & Pucek - Aktul;ane Szylki ^^
Tuptuś, Czaruś, Nana, Sasiu, Pusia - Oddane do mojego kuzynka lub padły :(

Offline Eriu

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 140
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pixie i Dixie - dwie śliczne samiczki :)
Odp: Śpi na poduszce
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Gru, 2006, 13:29 »
Hehehe, szylka z Michaelem Jacksonem ;]. Ja kiedyś dałam takie grubsze ściereczki kuchenne i sukcesywnie szylki zrzucały je z półek na sam dół. Musze przyznać Aniu, że masz bardzo spokojną szylkę :).

Offline Anna83

  • ~Mówiący Do Ludzi~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 1725
  • Uzbierane migdały: 10
  • Płeć: Kobieta
Odp: Śpi na poduszce
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Gru, 2006, 22:41 »
Kasia w klatce to aniołeczek.A jak ją wypuszczamy to urwis kochany w nią wstępuje.Biega i wszędzie jej pełno.I jak się upsze to koniec na jakąś rzecz.Nauczona jest nie wchodzic na stół i czasem ma taki dzień że złośliwie będzie po nim przebiegac.

Jagoda,Poziomka,Goja,Rozalia,Pistacja,Migdał, Fifi i Lili



Kasia*Cytrynka*Figa*Malinka*Aronia*

Spijcie skarby ..śnijcie

Offline Eriu

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 140
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pixie i Dixie - dwie śliczne samiczki :)
Odp: Śpi na poduszce
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Gru, 2006, 11:18 »
:) Właśnie zauważyłam, że szylki to czasem lubią robić na złość, bo moje wiedzą, że nie mogą do łazienki latać to idą tam specjalnie i czekają aż je wygonie. A Twoja kulka to coś w rodzaju Dr Jekyll i Mr Hyde;).

Offline Anna83

  • ~Mówiący Do Ludzi~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 1725
  • Uzbierane migdały: 10
  • Płeć: Kobieta
Odp: Śpi na poduszce
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Gru, 2006, 11:55 »
Ja mąż zotawi w przespokoju skrzynkę z narzędziami to ona nie może się powstrzymac.Wie że robi żle i weżmie jakiś śrubokręt i w nogi bo wie że zaraz jej odbierzemy.Bardzo jej się też podoba izolacja zawsze leci z nią prosto do klatki !!! Zawsze mamy kupę śmiechu :D

Jagoda,Poziomka,Goja,Rozalia,Pistacja,Migdał, Fifi i Lili



Kasia*Cytrynka*Figa*Malinka*Aronia*

Spijcie skarby ..śnijcie

Offline Laurin

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 112
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Syriuszek i Maurice :*
Odp: Śpi na poduszce
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Sty, 2009, 22:21 »
Czy możecie mi powiedzieć jaki materiał będzie odpowiedni jeżeli chcę mojemu szylkowi sprawić poduszeczkę lub coś podobnego?
Boję się, że on to pogryzie, martwi mnie, że może się czymś zatruć bo dajmy na to przy mnie będzie grzeczny ale jak go zostawię to zje i co wtedy?
Chciałabym żeby mój szylek miał jakieś ciepłe miejsce do spania - nie mam za bardzo pomysłu ale marzy mi się coś jak domek, ale ciepłe w środku, żeby się mógł przytulić... Może wy mi pomożecie coś wymyślić?

Offline kitty50

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Tośkaa i Bazyliaa
Odp: Śpi na poduszce
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Lip, 2010, 16:26 »
one nie bd raczej jadły materiału tylko go pogryza i poszarpią. Myślę nad poduszką z Jysk`a taką dla alergików. Wygląda na pożądną.  [-chomik-]

Z życiem jak z malowaniem paznokci : łatwiej ukryć błąd pod kolejną warstwą lakieru , niż zmyć wszystko i zacząć od początku . ; *

 

SimplePortal