hypothetical
28 Mar, 2024, 16:47

Autor Wątek: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"  (Przeczytany 20271 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Ten problem został poruszony na szynszyla.org, jednak tutaj gwoli ostrzeżenia zakładam tożsamy wątek.
A tutaj jest link do wątku z Szynszyla.org
Ja również mam podobny problem jak imagedumonde i karmelka.

Ponad dwa tygodnie temu złożyłam zamówienie w Zookoziołku, zapłaciłam przedpłatą 74.40 zł i do tej pory nie przysłali mojego zamówienia.
Kiedy dzwonię i pytam o moje zamówienie, pan odpowiada że sprawdzi i ze mam zadzwonic dajmy na to za 2h, po czym dzwonię po tym czasie i juz nie odbiera mojego telefonu. Pomocy bo juz kończą mi się możliwości wykorzystywania wszystkich domowych komórek i dzwonienia, bo pewnie wszystkie moje telefony zapisuje i blokuje.
Więc kolejnego dnia dzwonię znowuż i znowu to samo. Po prostu zlewaja wszystko dokumentnie.
Nie polecam. Niby maja w regulaminie że przetwarzanie zamówienia trwa 7 dni, 2 dni leci kuruerem i powinno razem dojść do góra 9 dni. Poczytajcie na ich stronie.

Problemu by nie było gdyby w momencie zakupu było ostrzeżenie na ich stronie, że jakieś tam usterki mają czy cuś, to nie kupowałabym, bo zależało mi na czasie i karmie dla szylków. A teraz to już mi się karma skończyła, bo minęły dwa tygodnie i musze zakupić jakas karmę dla chomika, bo u mnie Prestiga nie dostanę :(

Czekam do upływu 30 dni od daty złożenia zamówienia i zakładam sprawę o wyłudzenie na policję [wykrzyknik]. Na szczęście jako kosument/kupujący mam takie prawo.

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline bronto

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 109
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • już nie wcale nie taki mały Che
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Lis, 2007, 21:24 »
Ja zamawiałam tam dwa razy. Za pierwszym razem się zraziłam, bo czekałam 4 tygodnie na paczkę!! Nie obeszło się bez mailowania i wydzwaniania, też miałam z tym problem. Potem powiedziano mi, że gratisa dostanę za to czekanie, ale guzik, nic nie było.
Wahałam się, ćzy zamówić drugi raz po tej akcji, ale przekonały mnie znowu ceny- dużo niższe niż w sklepach. Tym razem paczka przyszła po 2 tygodniach, ale była pomyłka, zamówiłam jeden produkt, dostałam inny. Już nie chciało mi się mailować, bo tanie to było więc odpuściłam. Teraz znowu chcę zamówić, ale trochę się waham, po tych rewelacjach Myszy...
Kurczę, jacy oni są beznadziejni. Mają tak świetną ofertę, taki wybór produktów w świetnych cenach, ale obsługa klienta jest gorsza niż w Albanii.
« Ostatnia zmiana: 07 Lis, 2007, 21:44 wysłana przez bronto »

Offline karmelka

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 392
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Tosiaczek i Zuzalka :)
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Lis, 2007, 21:42 »
owszem oferta swietna. co sie naczekalam na przesylke to nawet nie wpominam, dostalam dwa gratisy- ok. ale co z tego- skoro zamowilam 3 opakowania kolb-ktorych termin przydatnosci mija 25 lis tego roku, oprocz tego mieszanke owocowa z terminem przydatnosci na maj tego roku- gdyby nie te dwa gratisy bylabym na minus,niby moglabym reklamowac ale- znow czekac 1,5 miesiaca na paczke,bez gwarancji ze towar bedzie juz w porzadku. znalazlam inny sklep,super oferta i bardzo dobre wg mnie ceny:
http://www.sklep.videozoo.pl
jeszcze nic nie kupowalam ale mam zamiar. do zookoziolka juz nigdy nie wroce. koles jest mega olewatorski i nieodpowiedzialny
« Ostatnia zmiana: 07 Lis, 2007, 21:50 wysłana przez karmelka »

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Lis, 2007, 22:39 »
ja zamówiłam dwa domki z videozoo, msze przyznać, że ludzie bardzo mili, życzliwi i zaangażowani ;) ale jak to z wysyłką będzie to nie wiem ;) czekam na zaksięgowanie się przelewu i wam powiem jak szybko mi wysłali ;)


Co do zookozła, to bardzo stracił w moich oczach, myślę, że należy o tym pisac bo taki stosunek do klienta jest skandaliczny tym bardziej, że nie jest to odosobniony przypadek. Może kiedy zobaczą, że coraz więcej osób na forach pisze o ich "wiarygodności" to bardziej się przyłożą?
« Ostatnia zmiana: 07 Lis, 2007, 22:54 wysłana przez dream* »

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Lis, 2007, 22:53 »
No niestety. Tak jest ze sklepami które maja "najtaniej" :-/
fatalna jakosc obsługi - ponieważ profesjonalna obsługa to są koszty. NAJWAZNIEJSZA sprawa w róznych sklepach internetowych to stany magazynowe.
jeśli towar jest 'na zamówienie" i najpierw trzeba zrobić przelew a oni dopiero biorą się za 'kompletowanie" zamówienia to jest to ewidentny sygnał że ... taka firma po prostu NIE MA magazynu ze stanem minimalnym towarów. A to oznacza że oni także czekaja na przysłanie towaru ... u producenta-dystrybutora opóźnieni, opóźnienie u sprzedawcy ... a finalnie najdłuzej czeka klient.
zastanówcie się - czy WARTO oszczędzać te 2 zł ? czy ni elepiej kupić i wesprzeć w ten sposób solidny sklep internetowy - który co prawda ma nieco drozszy produkt - ale ten produkt JEST u nich na półce i jest gotowy do wysłania ...
Pisze to wszystko - ponieważ kiedys pracowałem w sklepie internetowym oferujacym akcesoria komputerowe ... znam wszystkie techniki "ściemniania" do klienta i procedury realizacji takich zamówień ...
Zanim zamówicie - spróbujcie wysłać maila z zapytaniem ? albo zadzwonic i poprosić o sprawdzenie - kiedy mozliwa jest wysyłka ? bezpieczniej jest także poprosić o wysłanie towaru "za zaliczeniem" wtedy - płacicie dopiero wtedy gdy otrzymacie paczkę.
No i ważna sprawa - przesyłka - Poczta Polska niestety nie działa dobrze - mimo iż jest najtansza. Ta sama zasada - kurierska firma - drozej ale na pewno LEPIEJ i bezpieczniej ...

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline karmelka

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 392
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Tosiaczek i Zuzalka :)
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Lis, 2007, 23:00 »
wg mnie nie w tym co piszesz jest tu problem. bo skoro czekam 1,5 miesiąca by otrzymać artykuły grubo po terminie lub bliskie końca terminu to raczej nie chodzi o magazyn. wydaje mi sie ze sprawa wygląda tu tak- facet pracuje sam,lub co najwyżej ma 1 pomocnika,nigdy nie rozmawiałam tam z kimś innym niż on. jest zakręcony-to raz. sposób jego wysławiania sie nie świadczy o jakimś szczególnym polocie. druga sprawa- maja na pewno masę zamówień, w końcu ceny są bardzo kuszące. brak zorganizowania + olewatorskie podejście + brak ludzi do pracy = to co właśnie dostajemy,czyli masę nerwów . ale faktem jest że wolałabym już zapłacić te 2 zł więcej niż drugi raz przechodzić przez taki cyrk
p.s. facet początkowo próbował wcisnąć mi kit,że paczka zaginęła na poczcie. o dziwo odnalazła się- z datą stempla 3 tyg późniejszą niż tak,jaką mi podał

Offline Zielonooka

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Wiadomości: 92
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Odi,Tito[*], Didi
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Lis, 2007, 23:03 »
Kupowałam u nich przez allegro, umówiłam się na odbiór osobisty u nich i facet nawet nie przyjechał. Żenada i nie polecam.

Talent to strach przed porażką.

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Lis, 2007, 23:18 »
Czasami olewactwo - też ...
Ale częściej - niestety koszty ... Zastanówcie się, dlaczego ten ktoś oferuje "najtaniej" na rynku ?
A inni mają drozej ? Bo ten ktoś zarabia najmniej na tym produkcie ... w związku z czym - ma najmniejsze fundusze własne na zwiększenie iosci towaru.
Czasami albo nawet bardzo często - brakuje środków na zakup towaru. Firma dystrybutor ma towar na stanach ... ale woli go sprzedac do SOLIDNEJ firmy która nie 'zaniza" cen poprzez takie podejscie do tematu ...
Druga sprawa to kwestia płatnosci za towar. Często te "najtańsze" firmy mają problemy z zapłata za towar w innych firmach ... w zwiazku z czym - czekają na dostawę ... bo otrzymaja towar gdy za niego zapłaca. Zbieraja pieniadze od klientów ... i w ten sposób część klientów finansuje zakupy nie tylko swoje ale i innych klientów. Czas oczekiwania się wydłuża ....
DLATEGO :-) nie lubię "zaniżania" cen ... bo to ni eprowadzi do niczego dobrego. Produkt powinien kosztować swoje pieniądze, ni ebez powodu ktoś wymysla "produkt' i szacuje jego cenę ... a inny widzi tylko jedyny instrument sprzedaży poprzez obnizenie ceny tegoz produktu ...
Z takim mysleniem i zanizaniem cen ... produkty za niedługo powinny być 'za darmo' ?
Można stworzyć ranking sklepów ? i przyznawać im 'punkty zaufania" ? ... Ja bardziej zaufam sklepowi który ma solidną i profesjonalną obsługę niz takiemu który ma "najtańsze" ceny ...

Ostatnie zdanie - wiecie o tym ze żeby kupowac TANIO trzeba być bogatym / ponieważ trzeba wydać wiecej pieniedzy na naprawę lub kolejny zakup tego samego produktu ;-)
Oszczędny człowiek kupuje produkty DOBRE JAKOŚCIOWO ... bo dłuzej bedzie z nich zadowolony ... w przypadku jedzenia trudno zastosować wprost tą maksyme ... ale zasada jest podobna :-)

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Lis, 2007, 23:43 »
Andreas, może i masz rację, ale mnie wcale nie skusiły ceny, bo nie patrzyłam na nie. Ja gotowabyłam sama jechać do Krakowa i zakupić karmę w ZooNatura z normalnego sklepu (gdzie widzę co kupuję i towary sa w cenach rynkowyh a nie dupmingowych), ale aktualnie nie mam czasu na wyjazd! własnie mnie to boli, bo jakoś bym kombinowała, teraz już nie ma co gdybać, podczas pierwszej okazji jakoś karmę załatwię.
Po prostu kiedyś, gdzieś czytałam, że to dobry sklep i tak zapamiętałam... Gdybym wcześniej trafiła na wątek Image na szynszyla.org, to nawet nie zastanawiałabym się nad zakupem u nich tylko od razu zamknęłabym stronkę :(

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Lis, 2007, 23:51 »
Ale ja nie piszę tego - zeby Ci powiedzieć że źle zrobiłas. Ja to wszystko wpisuję aby kazdy kto przeczyta ten wątek, zastanowił się na przyszłość.
Motywy zakupów są różne - szukajmy własnych rozwiązań. Albo pytajmy o opinie przed wydaniem pieniedzy ?
Jest nas tutaj troche osób ... moze naprawdę warto zrobić jakiś ranking ? Nie tylko 'reklamę" ... ale właśnie opinie zadowolonych lub niezadowolonych klientów ?

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Lis, 2007, 23:53 »
Nie odebrałam tego dopiska jako przytyku ;P Spoko  :spoko:

No właśnie, to jest świetny pomysł, byłabym wdzięczna za opinie o sklepach, ponieważ o dwóch mam już bardzo złe zdanie :(

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline concita

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Szarusia +2, Prądzik i Afro (Claudi), Perszing [*]
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Lis, 2007, 09:41 »
Ja również robiłam zakupy w tym sklepie, bylo to na końcu grudnia 2006r. Zamówienie złożyłam w dzień roboczy między świętami. Czekałam .... i czekałam..... aż powiadomiono mnie łaskawie, że jest inwentura i oni nie wiedzą kiedy się skończy. Po wielkich bojach "że jaja sobie robią" przysłali towar po okolo 2-2,5 tygodniach. No i co się okazało..... zamówienie opiewało na kwotę ponad 120 zł a 1/3 mi nie przysłali (bo zapomnieli). Wsciekłam się nieziemsko i zaczęłam uważniej przyglądać się towarom, okazało się że 3 z nich miały termin ważności około miesiąca. Na uzupełnienie zamówienia i dosłanie pozostałych produktów z normalnym terminem ważności czekałam kolejny miesiąc.
Jednym słowem NIE MAM ZAMIARU robić w tym sklepie już nigdy zakupów.

--++CoNcItA++--

Offline ambiwalencja

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 311
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Ymre [szaraczek], Ydzio [beżyk]
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Lis, 2007, 11:09 »
Uff, dobrze, ze powstal taki watek! Nie ma to, jak porzadna antyreklama  8)
Gdybym ja miala taki sklep, to bardzo by mnie interesowala niezalezna opinia klientow, ale oni chyba sie nie interesuja i nie czytaja komentarzy na forach, bo chyba cos by zrobili...
Wyglada na to, ze ktos po prostu kupuje tanio z hurtowni produkty tuz przed data waznosci i je wciska biednym internautom :/ Poza tym z tego, co mowicie od prawie roku ma nieustajacy remanent ;)

Offline bronto

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 109
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • już nie wcale nie taki mały Che
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Lis, 2007, 12:25 »
Żeby to szlag trafił. Wzięłam pod lupę wszystkie produkty które miałam z ostatniego zamówienia z zoozkoziolka. Mieszanki Herbal Farm są przeterminowane!!!!! Naklejka
w miejscu gdzie była data była zadarta, teraz widzę, że chyba specjalnie. Kupowałam od nich chyba we wrześniu a daty spożycia były na maj. Całe szczęście, że to suszonki więc nic się nie zepsuło. Mało tego, pokarm Dadika ma ważność jeszcze tylko jeden miesiąc, Che nigdy tego tak szybko nie zje:(
Teraz już na pewno nic tam nie zamówię.
A propos droższych ale pewnych sklepów, polecam www.animalia.pl . mają dużo zuzali.

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Lis, 2007, 20:40 »
Tak się zastanawiam, czy nie podesłać im "mailem incognito" linka do tego wątku, żeby zaczęłi się bać... :P

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline karmelka

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 392
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Tosiaczek i Zuzalka :)
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Lis, 2007, 21:32 »
to raczej nic nie da,ja próbowałam straszyć nawet policją. ale wg mnie nastawienie zookozła sie nie zmieni. więc lepiej róbmy zakupy w innych sklepach:)

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Lis, 2007, 14:24 »
Dziś już mój mąż nie wytrzymał i zadzwonił ponownie do zookozła, a że ostatnio akurat zmienił numer więc facet do odebrał.

Na zapytanie co z naszym zamówieniem, usłyszał iż zostało ono wysłane 24.10.br.(?!)
Facet podał nam niby jakiś numer przesyłki, żebyśmy sobie sprawdzili u kuriera GLS.
Niestety na stronie GLS'a takiego numeru nie potrafiło nam wyszukać...
Napisałam maila do obsługi z danymi nadawcy, numerem paczki, moimi i rzekomą datą nadania.
Czekam na odpowiedź...

Jeszcze dwa dni więc zaczynam kompletować papiery: wyciąg z konta, wszelkie maile i biling z rozmowami na dany numer (zookozła). Jeśli paczka nie utknęła nigdzie z winy kuriera, to zgłoszę sprawę na policję.
Facet będzie się musiał ostro tłumaczyć, bo dostanie wezwanie!

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline aska69

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1136
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Lady i Maniek :-D
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Lis, 2007, 15:29 »
Myszo widzę że wiesz co trzeba robić, możesz mi to napisać tu albo na priva? bo właśnie mam podobną sytuację z kolesiem na allegro :x zamówiłam miesiąc temu, zapłaciłam od razu na konto no i do dziś towaru nie dostałam, koleś mi już nawet na maile nie odpisuje, nie dał dowodu nadania... :-/ może gdyby to była mała sumka to bym darowała, ale stówa dla biednej studentki to sporo ;-) no i najważniejsze że to soczewki kontaktowe miały być, więc musiałam wydać kolejne pieniądze u kogoś innego bo mi się ważność kończyła.... i nie mam pojęcia co i w jakiej formie(wydruki czy co?  :???: )  zabrać ze sobą jak będę szła na policję, ale widzę że Ty wiesz? :>

Mężczyźni rządzą światem ...
 a kobiety mężczyznami :wink:

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Lis, 2007, 18:07 »
No i doczekałam się odpowiedzi. Firma GLS powiadomiła mnie, iż w ich systemie takiego numeru paczki nie ma i nie było...
Oj, doczeka się facet, doczeka...

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Lis, 2007, 15:33 »
ich negatywy na allegro też wiele mówią  [bacik] [niepolecam]


w dodatku koleś za zasluzone negatywy odwdzięcza się... a jakże, negatywem. Co za typ ;\
« Ostatnia zmiana: 26 Lis, 2007, 18:37 wysłana przez dream* »

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #20 dnia: 26 Lis, 2007, 18:39 »
Ooo, a nawet nie przyszło mi do głowy szukać go na Allegro. Przy ponad 3% negatywów powinni mu już zablokować konto,
bo jak widzę status Super Sprzedawcy już utracił, a w komentarzach ludzie o tym statusie wspominają... pewnie już niedługo zablokują mu konto.

Jak byłam dziś u lekarza, to ktoś się chciał do mnie dodzwonić, jak się potem okazało - kurier.
Chyba jedynie dzięki upartości mojego męża (bo mnie już ręce opadły), który codziennie gnębił gościa telefonem, facet przysłał nam paczkę.
Niestety nie wszystkie rzeczy. Brakło dwóch paczek ziół Herbalu, ale już nie bede sobie głowy zawracała 7 złotymi, ważne że doszły najdroższe karmy i zioła.
A paczkę wysłał, uwaga, przedwczoraj! Po 36 dniach, czekania, pisania maili, proszenia się, dzwonienia i wreszcie argumentów z policją łącznie!!! Więc dlatego nie było jej u kuriera, ani w archiwum paczek ani w systemie.

Nikomu, nigdy nie polecę tego sklepu, a i dane faceta sobie zachowam, na wszelki wypadek, gdyby zmienił nazwę i logo firmy :-P tak, tym razem będę złośliwa..  :diabolik:


Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline karmelka

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 392
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Tosiaczek i Zuzalka :)
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #21 dnia: 26 Lis, 2007, 18:51 »
porażka. mnie strasznie wnerwiło że poza długim oczekiwaniem na paczkę dostałam 3 artykuły grubo po terminie.. kasa w błoto,i do tego nerwy.. heh

Offline bronto

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 109
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • już nie wcale nie taki mały Che
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #22 dnia: 26 Lis, 2007, 20:11 »
A ja mam pomysł na małą "zemstę". Na stronie zookozła można wpisywać recencje porduktów. Możemy powpisywać negatywy, tak żeby odstraszyć kupujących. Ja po sprawdzeniu ważności towarów jestem wściekła, bo mnie oszukano.

Offline karmelka

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 392
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Tosiaczek i Zuzalka :)
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #23 dnia: 26 Lis, 2007, 20:26 »
wpisywałam,z tego co widziałam wiele osób tak robi. wg mnie jednak to nie da za wiele bo jeśli ktos sie jeszcze nie naciął pomyśli że jednak może i tym razem się uda zrobić korzystnie zakupy

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #24 dnia: 26 Lis, 2007, 21:29 »
zawsze mozecie podać we wpisach linka do naszego wątku, wątku na szynszyla.org i jego loginu na allegro. to powinno przekonać ludzi :)

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline skorpionka81

  • ~Nowicjusz Mianowany~
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #25 dnia: 08 Sty, 2008, 11:39 »
witam wszystkich
Co prawda jestem właścicielką króliczka a nie szylki, jednakże sprowadza mnie na tę stronę ten sam problem co Was wszystkich. 10 grudnia wpłaciłam pieniazki za zamówienie w zookoziołek. Minęły 4 tygodnie a tu ani widu, ani słychu, paczkę amba wcięła. Przyłączam się do Waszej akcji i równiez dopiszę recenzje zamówionych produktów. Jednakże dziwi mnie, że poprzednie moje zakupy w tej firmie przebiegły prawie bez zarzutu. Prawie, bo musiałam się użerać z nieprofesjonalizmem kuriera GLS.
Pozdrawiam serdecznie Was i Waszych pupilków.


[edit]
przyszła mi jeszcze jedna myśl do głowy
Taka mała zemsta. W końcu każdy z nas stracił przez zookoziołek jakieś pieniadze...
Myślę że któryś z naszych poczytnych brukowców chętnie obsmarowałby w/w firmę jak i Pana Kozła-Oszusta
« Ostatnia zmiana: 08 Sty, 2008, 12:13 wysłana przez Mysza <")))/ »

Offline Solange

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 135
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Tofik
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #26 dnia: 08 Sty, 2008, 16:44 »
Całe szczęście, że trafiłam na ten temat, bo miałam zamawiać w zookoziolku karmidełko na siano...
Myślę, że warto coś zrobić w tej sprawie, bo większość kupującyh nawet nie spojrzy na komentarze. Najbardziej zbiło mnie z nóg zdzieranie daty ważności...

betty421

Offline Idka

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1135
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Standardowa panienka czyli moja Fifi :)
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #27 dnia: 12 Lis, 2008, 14:19 »
Dzięki Bogu i forum że trafiłam na ten wątek...
Będę za jakiś miesiąc szczęśliwą właścicielką szylki i otóż przeglądałam sobie sklepiki internetowe w celu skompletowania wyprawki, byłam zachwycona bogatym asortymentem i niskimi cenami...."ha i to sklep jakiego szukam" myślałam.....I myliłam się gdyby nie Wy a zwłaszcza Mysza - założycielka wątku straciła bym kupę kasy bo po przeliczeniu kosztów wyszłoby jakieś 300 złotych(karma kolby,klatka....)
Ręce mi opadły jaki ten facet głupi, zdzieranie daty ważności, i te oszustwa po co to wszystko po co ten cały cyrk ?
Czy nie lepiej by było gdyby odrazu wysłał;)
Ale nie do forum o to mam pretensje
« Ostatnia zmiana: 30 Gru, 2008, 19:41 wysłana przez Idka »

Gdybyś kiedy we śnie poczuła, że oczy moje już nie patrzą na ciebie z miłością, wiedz,
żem żyć przestał.

Offline Adam.W

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 397
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stasia-Stan. Blankuś-Aksa. Yumako-Fiol Ryszika Beż
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #28 dnia: 30 Gru, 2008, 17:37 »
Ja równiez sie na tym przejechałem poniewaz zamówiłem klatke i pokarm czekałem 2 tyg lecz oni mi mówili że WPŁA NIE PRZYSZŁA i nie wysla mi paczki i  w ten sposób zmarnowałem 150 zł .Nikomu nie polecam kupowania w tym sklepie najlepiej żeby za pomoca jakiej instytucji go zamkneli.

I decyzja podjęta :D

Offline olutek

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 430
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Zuzia , chilla
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #29 dnia: 17 Mar, 2010, 15:02 »
mysle ze takie cos mozna zglosic na policjii , ze cie oszukali.... oni juzznajda sposob...

Offline majowa

  • ~Sianochłonna Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 44
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Elmo vel MuMu vel Kula Szpiegula i Malutka Mulinka
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #30 dnia: 09 Maj, 2010, 16:40 »
Zaraz po tym jak stałam się szczęśliwą współlokatorką zaglądałam na stronę tego sklepu,ale na szczęście karmy której szukałam tam nie było.Ominęło mnie masę problemów z którymi teraz Wy się borykacie.To bardzo przykre jak można zarabiać na ludziach  i ich najukochańszych.

 Od 2 lat jestem wierna sklepowi animalia.pll i jeśli chodzi o czas, sprawność dostawy i jej cenę (10 zł kurier) jestem bardzo zadowolona.
Ostatnio część produktów była podwilgnieta np sianko i ziółka, ale zwalam to raczej na kuriera, który w bardzo deszczowy dzień nie za bardzo chronił ją przed zamoczeniem. Wszystko dało się jednak szybko wysuszyć i gra.

współlokatorką puchatej kuli rzecz jasna ;)
« Ostatnia zmiana: 09 Maj, 2010, 16:42 wysłana przez Belzebuba »

...aby świat zmieniał się dla nich...

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #31 dnia: 09 Maj, 2010, 19:27 »
Od 2 lat jestem wierna sklepowi animalia.pll i jeśli chodzi o czas, sprawność dostawy i jej cenę (10 zł kurier) jestem bardzo zadowolona.
Ostatnio część produktów była podwilgnieta np sianko i ziółka, ale zwalam to raczej na kuriera, który w bardzo deszczowy dzień nie za bardzo chronił ją przed zamoczeniem. Wszystko dało się jednak szybko wysuszyć i gra.

oj, tylko uważaj, bo takie re-suszone zioła i siano lubią powodować biegunki. no ja niestety ostatnio też miałam problemy z animalią i ziołami zuzali więc już tam nie zamawiam.

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

Offline majowa

  • ~Sianochłonna Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 44
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Elmo vel MuMu vel Kula Szpiegula i Malutka Mulinka
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Maj, 2010, 19:49 »
Nie do końca były mokre. Wydawały mi się raczej wilgotnawe i to nie wszystko.
Kula się zajada, biegunki nie było juz od ponad roku więc chyba jest ok. Ale dzięki za info i radę, jak się człowiek z czymś sam nie zetknie to nie wie a uczy się niestety na błędach.
Ja też się zraziłam po roku do Zuzali i to nie tylko tej akurat z animalii. W Krakowskich sklepach też można ja czasem dostać ale jakość jest coraz gorsza np kora wierzby z porostami, okropny korzeń mniszka zapiaszczony no i brzydko ususzone zioła.
Wielka szkoda, bo myślałam, że Zuzala będzie tym producentem któremu pozostane wierna.
Z animalii zaopatruje inne zaprzyjaźnione futrzaki: chomiki, koty, i konie i te zakupy są naprawde opłacalne.

...aby świat zmieniał się dla nich...

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #33 dnia: 11 Gru, 2011, 13:06 »
teraz znalazłam taki wątek http://sklepolandia.pl/forum-dyskusyjne/viewtopic.php?f=8&t=85 o sklepie Zookoziołek, jak widać po naszych perturbacjach w w sierpniu 2007 z tym sklepem właściciel kontynuował swoja "politykę sprzedaży" bo wątek jest z 2008r. Jedynym pocieszeniem, może być to że ten sklep juz nikogo nie naciągnie, bo pod danym adresem www.zookozio łek.pl widnieje całkiem inna strona. Może to i lepiej. Wątek zamykam, ale zostawiam ku przestrodze.

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

 

Problem z kupnem karmy w małej miejscowości -> zakupy przez Internet

Zaczęty przez IlonaDział Żywienie

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5701
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2009, 23:34
wysłana przez greatdee
Zakupy przed przeprowadzką szylków - może ktoś doradzi...

Zaczęty przez myszagiDział Pogaduchy i ciekawostki

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1883
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2006, 18:22
wysłana przez szyszunka
Czy ktoś mi może pomóc??zakupy dla szylek!

Zaczęty przez tiamat86Dział Początki z szynszylą

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 2197
Ostatnia wiadomość 11 Gru, 2009, 16:32
wysłana przez Lenka97
Wspólne zakupy, podział zakupów Warszawa

Zaczęty przez LorelaiDział Różne wspólne inicjatywy

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1784
Ostatnia wiadomość 23 Sie, 2013, 18:07
wysłana przez Lorelai
Wspólne zakupy-Śląsk

Zaczęty przez VukoDział Różne wspólne inicjatywy

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1634
Ostatnia wiadomość 26 Wrz, 2015, 15:15
wysłana przez Vuko
SimplePortal