28 Mar, 2024, 17:20

Autor Wątek: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"  (Przeczytany 20273 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline skorpionka81

  • ~Nowicjusz Mianowany~
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #25 dnia: 08 Sty, 2008, 11:39 »
witam wszystkich
Co prawda jestem właścicielką króliczka a nie szylki, jednakże sprowadza mnie na tę stronę ten sam problem co Was wszystkich. 10 grudnia wpłaciłam pieniazki za zamówienie w zookoziołek. Minęły 4 tygodnie a tu ani widu, ani słychu, paczkę amba wcięła. Przyłączam się do Waszej akcji i równiez dopiszę recenzje zamówionych produktów. Jednakże dziwi mnie, że poprzednie moje zakupy w tej firmie przebiegły prawie bez zarzutu. Prawie, bo musiałam się użerać z nieprofesjonalizmem kuriera GLS.
Pozdrawiam serdecznie Was i Waszych pupilków.


[edit]
przyszła mi jeszcze jedna myśl do głowy
Taka mała zemsta. W końcu każdy z nas stracił przez zookoziołek jakieś pieniadze...
Myślę że któryś z naszych poczytnych brukowców chętnie obsmarowałby w/w firmę jak i Pana Kozła-Oszusta
« Ostatnia zmiana: 08 Sty, 2008, 12:13 wysłana przez Mysza <")))/ »

Offline Solange

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 135
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Tofik
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #26 dnia: 08 Sty, 2008, 16:44 »
Całe szczęście, że trafiłam na ten temat, bo miałam zamawiać w zookoziolku karmidełko na siano...
Myślę, że warto coś zrobić w tej sprawie, bo większość kupującyh nawet nie spojrzy na komentarze. Najbardziej zbiło mnie z nóg zdzieranie daty ważności...

betty421

Offline Idka

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1135
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Standardowa panienka czyli moja Fifi :)
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #27 dnia: 12 Lis, 2008, 14:19 »
Dzięki Bogu i forum że trafiłam na ten wątek...
Będę za jakiś miesiąc szczęśliwą właścicielką szylki i otóż przeglądałam sobie sklepiki internetowe w celu skompletowania wyprawki, byłam zachwycona bogatym asortymentem i niskimi cenami...."ha i to sklep jakiego szukam" myślałam.....I myliłam się gdyby nie Wy a zwłaszcza Mysza - założycielka wątku straciła bym kupę kasy bo po przeliczeniu kosztów wyszłoby jakieś 300 złotych(karma kolby,klatka....)
Ręce mi opadły jaki ten facet głupi, zdzieranie daty ważności, i te oszustwa po co to wszystko po co ten cały cyrk ?
Czy nie lepiej by było gdyby odrazu wysłał;)
Ale nie do forum o to mam pretensje
« Ostatnia zmiana: 30 Gru, 2008, 19:41 wysłana przez Idka »

Gdybyś kiedy we śnie poczuła, że oczy moje już nie patrzą na ciebie z miłością, wiedz,
żem żyć przestał.

Offline Adam.W

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 397
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stasia-Stan. Blankuś-Aksa. Yumako-Fiol Ryszika Beż
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #28 dnia: 30 Gru, 2008, 17:37 »
Ja równiez sie na tym przejechałem poniewaz zamówiłem klatke i pokarm czekałem 2 tyg lecz oni mi mówili że WPŁA NIE PRZYSZŁA i nie wysla mi paczki i  w ten sposób zmarnowałem 150 zł .Nikomu nie polecam kupowania w tym sklepie najlepiej żeby za pomoca jakiej instytucji go zamkneli.

I decyzja podjęta :D

Offline olutek

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 430
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Zuzia , chilla
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #29 dnia: 17 Mar, 2010, 15:02 »
mysle ze takie cos mozna zglosic na policjii , ze cie oszukali.... oni juzznajda sposob...

Offline majowa

  • ~Sianochłonna Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 44
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Elmo vel MuMu vel Kula Szpiegula i Malutka Mulinka
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #30 dnia: 09 Maj, 2010, 16:40 »
Zaraz po tym jak stałam się szczęśliwą współlokatorką zaglądałam na stronę tego sklepu,ale na szczęście karmy której szukałam tam nie było.Ominęło mnie masę problemów z którymi teraz Wy się borykacie.To bardzo przykre jak można zarabiać na ludziach  i ich najukochańszych.

 Od 2 lat jestem wierna sklepowi animalia.pll i jeśli chodzi o czas, sprawność dostawy i jej cenę (10 zł kurier) jestem bardzo zadowolona.
Ostatnio część produktów była podwilgnieta np sianko i ziółka, ale zwalam to raczej na kuriera, który w bardzo deszczowy dzień nie za bardzo chronił ją przed zamoczeniem. Wszystko dało się jednak szybko wysuszyć i gra.

współlokatorką puchatej kuli rzecz jasna ;)
« Ostatnia zmiana: 09 Maj, 2010, 16:42 wysłana przez Belzebuba »

...aby świat zmieniał się dla nich...

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #31 dnia: 09 Maj, 2010, 19:27 »
Od 2 lat jestem wierna sklepowi animalia.pll i jeśli chodzi o czas, sprawność dostawy i jej cenę (10 zł kurier) jestem bardzo zadowolona.
Ostatnio część produktów była podwilgnieta np sianko i ziółka, ale zwalam to raczej na kuriera, który w bardzo deszczowy dzień nie za bardzo chronił ją przed zamoczeniem. Wszystko dało się jednak szybko wysuszyć i gra.

oj, tylko uważaj, bo takie re-suszone zioła i siano lubią powodować biegunki. no ja niestety ostatnio też miałam problemy z animalią i ziołami zuzali więc już tam nie zamawiam.

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

Offline majowa

  • ~Sianochłonna Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 44
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Elmo vel MuMu vel Kula Szpiegula i Malutka Mulinka
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Maj, 2010, 19:49 »
Nie do końca były mokre. Wydawały mi się raczej wilgotnawe i to nie wszystko.
Kula się zajada, biegunki nie było juz od ponad roku więc chyba jest ok. Ale dzięki za info i radę, jak się człowiek z czymś sam nie zetknie to nie wie a uczy się niestety na błędach.
Ja też się zraziłam po roku do Zuzali i to nie tylko tej akurat z animalii. W Krakowskich sklepach też można ja czasem dostać ale jakość jest coraz gorsza np kora wierzby z porostami, okropny korzeń mniszka zapiaszczony no i brzydko ususzone zioła.
Wielka szkoda, bo myślałam, że Zuzala będzie tym producentem któremu pozostane wierna.
Z animalii zaopatruje inne zaprzyjaźnione futrzaki: chomiki, koty, i konie i te zakupy są naprawde opłacalne.

...aby świat zmieniał się dla nich...

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: Odradzam zakupy w sklepie internetowym "Zoo-Koziołek"
« Odpowiedź #33 dnia: 11 Gru, 2011, 13:06 »
teraz znalazłam taki wątek http://sklepolandia.pl/forum-dyskusyjne/viewtopic.php?f=8&t=85 o sklepie Zookoziołek, jak widać po naszych perturbacjach w w sierpniu 2007 z tym sklepem właściciel kontynuował swoja "politykę sprzedaży" bo wątek jest z 2008r. Jedynym pocieszeniem, może być to że ten sklep juz nikogo nie naciągnie, bo pod danym adresem www.zookozio łek.pl widnieje całkiem inna strona. Może to i lepiej. Wątek zamykam, ale zostawiam ku przestrodze.

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

 

Problem z kupnem karmy w małej miejscowości -> zakupy przez Internet

Zaczęty przez IlonaDział Żywienie

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5701
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2009, 23:34
wysłana przez greatdee
Zakupy przed przeprowadzką szylków - może ktoś doradzi...

Zaczęty przez myszagiDział Pogaduchy i ciekawostki

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1883
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2006, 18:22
wysłana przez szyszunka
Czy ktoś mi może pomóc??zakupy dla szylek!

Zaczęty przez tiamat86Dział Początki z szynszylą

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 2197
Ostatnia wiadomość 11 Gru, 2009, 16:32
wysłana przez Lenka97
Wspólne zakupy, podział zakupów Warszawa

Zaczęty przez LorelaiDział Różne wspólne inicjatywy

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1784
Ostatnia wiadomość 23 Sie, 2013, 18:07
wysłana przez Lorelai
Wspólne zakupy-Śląsk

Zaczęty przez VukoDział Różne wspólne inicjatywy

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1634
Ostatnia wiadomość 26 Wrz, 2015, 15:15
wysłana przez Vuko
SimplePortal