29 Mar, 2024, 00:12

Autor Wątek: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.  (Przeczytany 144448 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Ten wątek posiada wiadomość oznaczoną jako najlepsza odpowiedź. Aby ją zobaczyć kliknij tutaj.

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« dnia: 08 Lis, 2007, 13:08 »
Andreas wpadł na pomysł stworzenia takiego wątku, myślę, że przyda nam się informacja które sklepy są warte naszego zaufania a które powinniśmy unikać szerokim łukiem dlatego fajnie by było gdyby każdy kto miał styczność z jakimś sklepem internetowym poświęcił pare minutek na opisanie go ;)
Żeby było czytelniej, proponuję taki schemat:

adres sklepu:
czas realizowania zamówienia:
subiektywna ocena: czyli jak nam się podoba: cena produktów/asortyment/obsługa klienta i wszystko co nam do głowy przyjdzie.
nasze uwagi: {wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii ;)

acha, możemy opisywać sklep, nawet jeśli został on już wcześniej opisany, wiadomo, każdy ma inne zdanie a im ich więcej tym lepiej ;) zapraszam!

- Możecie także oceniając sklep który wpisujecie uzyć ikonek:
 [polecam] - polecam, jestem zadowolona/y
 [bardzopolecam] - BARDZO polecam, bardzo jestem zadowolona/y
 [niepolecam] - nie polecam, lepiej wybierz inny sklep
 [bacik] - BARDZO odradzam, unikajcie tego sklepu
Ikonki są dostepne w głównym menu emotikonów

Jeśli opinie będą sie powtarzały - stworzymy w pierwszym poście coś na kształt "rankingu" sklepów i Wasze ikonki polecam lub nie polecam beda przekształcane na gwiazdki przyznawane dla konkretnych sklepów. Będziemy mogli zatem wybierać pomiędzy zwykłymi "dwugwiazdkowymi" lub kupować w luksusowym "Pięcio gwiazdkowym" sklepie
pozdrawiam - Andreas

RANKING SKLEPÓW INTERNETOWYCH wg. opinii użytkowników Forum Szynszyli
[/b][/color][/size]

LEGENDA:
[bardzopolecam] ---> oznacza pozytywną opinię zamieszczoną przez zadowolonego użytkownika Forum. Polecamy zakupy w tym sklepie

[niepolecam] ---> oznacza negatywną opinię zamieszczoną tutaj na Forum przez uzytkownika który miał problemy z danym sklepem. Sami uznajcie czy chcecie tam zrobić zakupy ?


http://www.sklep.videozoo.pl/ ---> [bardzopolecam][bardzopolecam][bardzopolecam][bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam][bardzopolecam][bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam]  [bardzopolecam]  [bardzopolecam]  [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam]  [bardzopolecam]
Dodatek: bonusy - gratisy dodawane do zamówienia

http://animalia.pl/ ---> [bardzopolecam]  [bardzopolecam]  [bardzopolecam] [bardzopolecam]  [bardzopolecam]  [bardzopolecam] [niepolecam] [niepolecam]



http://www.planeta-zoo.pl ---> [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam]  [bardzopolecam] [niepolecam] (1x bez oceny)





http://www.twojzwierzak.pl ---> [bardzopolecam]
Dodatek: Rabat 5% na hasło: szynszylomaniak













/pozwalam sobie dopisać notkę-Mysza
SKLEPOLANDIA.PL strona na której możecie znaleźć ranking i opinie (nie weryfikowane przez forumowiczów) o sklepach internetowych różnych kategorii, także zoologicznych. Jeśli traficie na fajny lub niekompetentny sklep dzielcie się z nami swoimi opiniami w wątku poniżej.
« Ostatnia zmiana: 27 Wrz, 2012, 14:55 wysłana przez dream* »

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Lis, 2007, 13:16 »
adres sklepu: http://www.zoologika.pl/
czas realizowania zamówienia: czas realizacji to ok tydzień, dwa gdyż Pan ze sklepu dopiero po złożeniu zamówienia kompletuje w hurtowni jego skład. Ma to jednak swoje plusy, bo wszystkie produkty które dostałam miały bardzo długą datę ważności.
subiektywna ocena: ceny produktów Vitakraftowskich są rewelacyjne, dla porównania, Vita Special Regular który kosztuje u mnie w sklepie 18zł tam można kupić za 10, niestety, w asortymencie brakuje mi np. karm Versele Laga oraz ziółek. czyli: ceny świetne ale asortyment troszkę zbyt wąski.
nasze uwagi: Trzeba przyznać, że obsługa w tym sklepie jest bardzo miła. Warto wziąć pod uwagę:
Cytuj
Zdecydowanie preferujemy osobisty odbiór towaru lub dostawę pod drzwi klienta (Warszawa i okolice, przy zamówieniach powyżej 30 zł). W szczególnych wypadkach zgadzamy się na wysyłkę zamówionego towaru paczką - koszt od 10 zł w górę (wg. cennika Poczty Polskiej - paczka zwykła).
« Ostatnia zmiana: 08 Lis, 2007, 22:02 wysłana przez Mysza »

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Lis, 2007, 22:06 »
adres sklepu: http://www.zookoziolek.pl/
czas realizowania zamówienia: brak realizacji zamówienia :(
subiektywna ocena: bardzo się zawiodłam na sklepie i braku kontaktu z jakąkolwiek rzeczową osobą
nasze uwagi: brak kontaktu i totalne olewanie telefonów, maili, pytań..
Ogólenie nie polecam, a uzasadnienie tutaj: Nigdy nie zamawiajcie i nie płaćcie przedpłatą w "Zookoziołku"! [bacik]
« Ostatnia zmiana: 09 Lis, 2007, 09:08 wysłana przez Mysza »

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Lis, 2007, 22:14 »
adres sklepu: http://www.krakvet.pl/
czas realizowania zamówienia: około tydzień -> czasami dwa, jednak informują telefonicznie lub wysyłają potwierdzenie o zmianie statusu zamówienia.
subiektywna ocena: w razie reklamacji jest do dyspozycji rzeczowy kierownik sieci, który przyjmuje wszelkie zażalenia czy skargi oraz rozpatruje je. Ceny niższe niż u konkurencji, daty przydatności do spożycia są ok. Jeden minus, to że często nie przysyłają całości zamówienia, przez nieuwagę.. może to być tzw. "chwytanie klienta na siłę", bo zwykle po upomnieniu się telefonicznym lub mailowym o daną rzecz słyszymy odpowiedź: "jest na stanie, dołożymy do kolejnego zamówienia"..., ale przecież ja nie muszę zamawiać już kolejny raz, no nie?! Dlatego to jest troszkę podejrzane.
nasze uwagi: kontakt mailowy i telefoniczny jest ok. Miła obsługa, informują telefonicznie o braku produktu!
Ogólenie polecam. W skali (1-10): 5 pkt.

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Lis, 2007, 22:39 »
adres sklepu: http://www.sklep.videozoo.pl/
czas realizowania zamówienia: bardzo szybki sklep, w dniu zaksięgowania pieniędzy na koncie paczka została wysłana a była u mnie już dnia następnego.
subiektywna ocena: całkiem bogaty asortyment, są ziółka, karmy versele laga, brakuje mi co prawda kilku rzeczy. Ceny całkiem konkurencyjne.
nasze uwagi: niezwykle życzliwe i rzeczowe podejście do klienta, miałam przyjemność rozmawiać z Panem na gg i telefonicznie, widać, że sklep liczy się z klientami co jest bardzo dużym plusem.

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

Offline szynszylko

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 144
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Czoto, Niunia+2, Czarusia, Suzi i Czerczil
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Lis, 2007, 15:01 »
adres sklepu: http://www.zoologika.pl/
czas realizowania zamówienia: czas realizacji około 3 dni! :shock: z dostawą na terenie Warszawy
subiektywna ocena: ceny znacznie niższe niż w sklepach w których kupowałam do tej pory,kontak bardzo dobry,Pan dzwonił powiedzieć że czegoś brak,wiec miałam mozliwość uzupełnienia zamówienia i domówienia towarów przez telefon. Brakuje mi tylko produktów firmy Megan i większego wyboru ziółek, ale to mały minus i mam nadzieję, że sklep będzie rozwijał swój asortyment :)

Dzięki dream* dowiedziałam się o tym sklepie i czuje, że będę tam dłuuuugo zamawiać.

Moja Suzi i Czerczil są najpiekniejszymi szylkami pod słońcem :)
A Czoto, Niunię i Czarusię kocham jeszcze bardziej :*

Offline Chamaedorea

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 214
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pulpecja [*], Bella [*]
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Lis, 2007, 20:21 »
adres sklepu: http://animalia.pl/
czas realizowania zamówienia: dokładnie takie, jak podają przy produktach, zależy oczywiście od dostępności towarów i tego czy jest przedpłata, czy też wysyłają paczkę za poblraniem [przy drugiej możliwości jest chyba jeden dzień, podczas którego można zrezygnować z realizacji zamówienia]. Aczkolwiek wg mnie trwa to dość krótko.
subiektywna ocena: pierwsze zamówienie było lekką porażką - zapomnieli i widząc, że od kilku dni status jest "pakujemy", a wszystkie towary oznaczone, jako dostępne, napisałam i dopiero wysłali. Kontakt z klientem oceniam jako rewelacyjny, odpowiedzi od obsługi kilkakrotnie dostałam w ciągu kilku minut (!), zawsze miłe, problem z wysłaniem został szybciutko naprawiony więc nie narzekam. Dalsze zamówienia były bez zarzutu pod tym względem, natomiast... W niemal każdym zamówieniu jest jakaś pomyłka - mi osobiście zwykle one nie przeszkadzają i tego nie zgłaszałam, ale niestety - zamiast sianka rumiankowego, dostałam miętowe i takie tam różne drobne rzeczy. Ceny - chyba nie należy do najdroższych sklepów, nie porównywałam, wybrałam sklep bo kupuję tam głównie jedzenie dla szylek i jest wszystko co chcę z tego asortymentu.
nasze uwagi: polubiłam w tym sklepie to, że można cały czas konkretnie śledzić status zamówienia - sprawdzać, co już mają w magazynie, co muszę sprowadzić, czy i kiedy to zrobili. Po wysłaniu paczki zawsze podany jest nr nadania. Bardzo szybka i miła obsługa klienta. Ja nie mam zastrzeżeń.

Ogółem -  [polecam]

Pulpecja i Bella ze mną od 26 września 2007. [']

Offline wenkie

  • ~Szynszyla Szara~
  • **
  • Wiadomości: 4
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Gru, 2007, 13:17 »
adres: http://www.planeta-zoo.pl/
czas realizacji: błyskawicznie, chociaż wzięłam przesyłkę ekonomiczną, a nie priorytet, po 3 dniach miałam paczkę w domu
moja ocena: dość duży asortyment, atrakcyjne ceny, szybka wysyłka, świetny kontakt: wzorowy sklep!
moje uwagi: bardzo atrakcyjne promocje!! ;)

Offline Chamaedorea

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 214
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pulpecja [*], Bella [*]
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Gru, 2007, 17:52 »
adres sklepu: http://www.zoologika.pl/
czas realizowania zamówienia: no cóż, zamówione 6.12, wpłata w ten sam dzień, wiem, że na następny dzień była zaksięgowana, jednak realizować zaczęto dopiero 9.12, a wysłano 12.12... Jednak paczka dotarła 13.12, ale to już akurat sprawnośc poczty, a nie sklepu ;)
subiektywna ocena: no cóż, jak dla mnie istnieją sklepy, które już w dzień zaksięgowania pieniedzy na swoim koncie biorą się za realizację, a nie, że dopiero po 2 dniach, kompletowania towaru od 9.12 do 12.12 nie liczę bo wszędzie trzeba skompletowac towar, jednak to pierwsze mnie zastanawia; podoba mi się informowanie o statusie zamówienia, lubię wiedzieć co z moim zamówieniem aktualnie się dzieje; ceny - wg mnie w porządku, to co kupowałam akurat było tańsze niż gdzie indziej
uwagi: uważam sklep za dobry, choć mogliby się więcej przykładać; możliwe, że mam taką ocenę, gdyż to co zamówiłam było mi właścwie potrzebne dośc pilnie ;)

Pulpecja i Bella ze mną od 26 września 2007. [']

Offline coolmamcia

  • POMOCNA DŁOŃ
  • ~Kierownik Klatki~
  • ***
  • Wiadomości: 863
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Zozu, Herbi, Kacper (vel Siusiek)
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Gru, 2007, 16:24 »
adres sklepu : www.planeta-zoo.pl
czas realizacji: zamówienie złożone 17.12 paczkę otrzymałam 24.12
subiektywna ocena: polecam, jestem zadowolona  [polecam]
moje uwagi: paczkę otrzymałabym wcześniej ale pani poinformowała mnie, że sami czekali na dostawę vitakraftu, który w głównej mierze zamawiałam. Daty ważności dość długie. Można obserwować swój status zamówienia- duży plus. Ceny atrakcyjne. W paczce otrzymałam oprócz zamawianego towaru: multum ulotek reklamowych, kolbę dla gryzoni firmy Nestor gratis, 3 próbki ziólek Herbal Pets- podstawowe, uzupełniające i ziołowy bukiet dla szynszylki- z czymś takim spotkałam się pierwszy raz :)
oraz co było szczególnie miłe- kartkę ze świątecznymi życzeniami.

[edit 31.01.2008]
Wysłałam do Pani Kasi Król pytanie, czy w ofercie pojawi się Zuzala i Herbal Farm. W odpowiedzi otrzymałam informację, że właśnie zakończone zostały negocjacje i ze względu na umowę z HP włączone zostaną wybrane produkty tych firm (niestety tylko te, które nie mają swoich odpowiedników w HP).
Obecnie jestem w trakcie oczekiwania na kolejną przesyłkę zamówionych produktów. Muszę przyznać, że kontakt ze sklepem jest rewelacyjny. W razie wątpliwości, braku danego produktu lub wydłużonego czasu oczekiwania jesteśmy informowani mailowo.
« Ostatnia zmiana: 31 Sty, 2008, 21:00 wysłana przez coolmamcia »

Offline Chamaedorea

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 214
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pulpecja [*], Bella [*]
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Gru, 2007, 03:26 »
adres sklepu: http://www.sklep.videozoo.pl/
czas realizowania zamówienia: bardzo szybki - przy pierwszym zamówieniu już następnego dnia po wpłacie paczka została wysłana, przy drugim zamówieniu jeszcze tego samego dnia chociaż był to 24 grudnia (!)
subiektywna ocena: w jednym dziale asortyment bardzo duży, w innym kilku rzeczy mi brakuje, ceny dla mnie są całkiem w porządku
nasze uwagi: bardzo, bardzo mi się podoba ten sklep - nie dość, że tak szybka realizacja, to jeszcze gratis nawet dostałam (szylki dostały, znaczy się ;))
Ogółem -  [bardzopolecam]

Pulpecja i Bella ze mną od 26 września 2007. [']

Offline Chamaedorea

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 214
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pulpecja [*], Bella [*]
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Gru, 2007, 03:34 »
adres sklepu: http://www.zookoziolek.pl/
czas realizowania zamówienia: paczki jakoś dotarły, nie wybrakowane, aczkolwiek po dość długim czasie (coś koło 2 tygodni od złożenia zamówienia z płatnościa przy odbiorze, już nie pamiętam dokładnie, gdyż to było dawno temu)
subiektywna ocena: duży asortyment, bardzo konkurencyjne ceny, ale długi czas realizacji zamówienia (gdybym wiedziała, że to tyle potrwa, poprosiłabym żeby pan z "mojego" zoologa sprowadził mi rzeczy, które potrzebowałam)
nasze uwagi: generalnie towar dostałam, ale ten czas oczekiwania jest taki... niewyobrażalny trochę i przez to raczej nie polecam...

Pulpecja i Bella ze mną od 26 września 2007. [']

Offline ambiwalencja

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 311
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Ymre [szaraczek], Ydzio [beżyk]
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Sty, 2008, 18:55 »
adres sklepu: http://www.sklep.videozoo.pl/
czas realizowania zamówienia: bardzo szybki [nawet pomimo tego, ze zamawialam w okresie swiatecznym]
subiektywna ocena: jest dokladnie wszystko to, czego potrzebowalam; daty waznosci - super; jakosc towaru - powyzej oczekiwan; swietna obsluga [wzorowy kontakt i informacje o stanie transakcji!]; ziolka gratis :)
nasze uwagi: POLECAM!  :brawo:

Offline bronto

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 109
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • już nie wcale nie taki mały Che
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Sty, 2008, 18:37 »
adres sklepu: http://www.planeta-zoo.pl
czas realizowania zamówienia: paczka szybko wysłana, priorytetem, tylko poczta jak zwykle się nie spieszyła..
subiektywna ocena: jestem bardzo zadowolona, duży wybór herbal pets, bardzo miła obsługa- kontaktowałam się nawet przez gg, bo z jednym towarem był problem i odpowiedź dostałam od razu. w paczce był nawet gratis i próbki!
nasze uwagi: POLECAM! 

Offline aleksandrossa

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 120
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • 2 maluszki, Dyzio, Dixi, Pixi w serdzuszku :(
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Sty, 2008, 18:32 »
Adres sklepu: www.krakvet.pl
czas realizowania zamówienia : z brakami?? zamówienie złożone dnia 05.11.07 r. nie dostarczyli braków do : dotąd
subiektywna ocena : Zamówienie złożyłam dnia 5.11.07 r o kwocie 101,95zł i trochę tych rzeczy było... brakowało im kilku produktów i chcieli na nie czekać!! Tak to ja bym do tej pory nie otrzymała mojego zamówienia!! Nie dowieźli mi wszystkiego ... A minęło już sporo czasu(ponad 2 mc) ... tłumaczyli sie ze jeszcze im nie dowieźli...Choć ja w to wątpię :/

nasze uwagi: NIE POLECAM!!!!!!!!!

Dyzio. Dixi, Pixi- w serduszku na zawsze :( Trzymajcie sie :* (*)

Offline Chamaedorea

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 214
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pulpecja [*], Bella [*]
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Sty, 2008, 20:29 »
adres sklepu: http://www.planeta-zoo.pl
czas realizowania zamówienia: 8.01 zamówione, 9.01 wysłane, 10.01 dostarczone - mówi samo za siebie ;)
subiektywna ocena: Sklep mi się bardzo podoba, niestety, jak chyba każdy sklep, nie ma wszystkiego, co bym chciała i nie zanosi się na to, żeby miał. Ale najważniejsze jest to, że ma dwie karmy dla szylek, na których zaczynam "bazować", i to jest pierwszy sklep, który jednocześnie ma oba te pokarmy ;D.
nasze uwagi:  dostałam pełno gratisów (i to takich dołożonych specjalnie "pod szylki" :D), ulotek, bardzo miły kontakt telefoniczny, na pewno "wrócę" :)

Ogółem -  [bardzopolecam]

Pulpecja i Bella ze mną od 26 września 2007. [']

Offline akto

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 102
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Tom. Jerry, Ogi i Maniek
    • antyforum
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Sty, 2008, 08:10 »
adres: http://www.planeta-zoo.pl/
czas realizacji:około tygodnia, ale było to spowodowane oczekiwaniem na mega paczkę piasku
moja ocena: jestem bardzo zadowolona, bardzo fajny asortyment, dobre promocje, bardzo miły kontakt telefoniczny, mailowy i w ogóle, ja polecam.
moje uwagi: niestety w ofercie znajdują się rzeczy, których nie ma rzeczywiście na stanie, w związku z czym na karmę, na której najbardziej mi zależało jeszcze czekam i nie wiadomo kiedy się doczekam, ale to taki mały minusik...

edit: Pani Kasia załatwi rzeczy, których zwykły śmiertelnik nie dałby rady załatwić. Karma będzie u mniej najpóźniej w poniedziałek :D
« Ostatnia zmiana: 17 Sty, 2008, 13:52 wysłana przez akto »

Offline Mysza14

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Frodo i Zuzalka
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Sty, 2008, 13:42 »
Adres sklepu: http://www.tropik.pl
Czas realizacji: ok.tygodnia (paczka ekonomiczna)
Subiektywna ocena: jestem raczej zadowolona; przystępne ceny, miły kontakt telefoniczny,uwzględnianie reklamacji, ale mały asortyment
Nasze uwagi: Kiedy dostałam zarobaczone kolby Animals (wina producenta) uwzględnili mi reklamację i na własny koszt odesłali kolby Vitapolu. Innym razem dwukrotnie prosiłam o dołożenie czegoś do zamówienia (bezproblemowo) i bardzo zależało mi na czasie, bo tymczasowo przebywałam w Warszawie zamówienie przywiózł mi sam właściciel(!) w niedzielę rano i nie wziął ani grosza za dostawę. [bardzopolecam]
« Ostatnia zmiana: 15 Sty, 2008, 13:44 wysłana przez Mysza14 »

Offline Mysza14

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Frodo i Zuzalka
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Sty, 2008, 14:16 »
Adres sklepu: http://www.4pupil.pl
Czas realizacji: około tygodnia
Subiektywna ocena: bardzo mały asortyment, a poza tym kiedy dochodzi do zamówienia zawsze czegoś brakuje, jedynie ceny mogą zachęcać (np.Vitakraft Special Regular, kiedy jeszcze był dostępny kosztował 9,90zł)
Nasze uwagi: nie polecam; przeterminowane produkty, często kiedy czegoś brakowało dokładali inny produkt w tej samej cenie [niepolecam]

Offline ewa i juz

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 429
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Puniaczka, Pusia i Spajka zapamiętam na zawsze
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Sty, 2008, 11:54 »
adres Twój Zwierzak.pl - www.twojzwierzak.pl
czas realizacji: szybko :) przemiły kontakt gg 8873481 zaczynamy rozmowy od hasła :)
Subiektywna ocena: jest lux kupowalam tam prestige :) szynszyle zadowolone jak malo kiedy
Nasze uwagi: bardzo mila wlascicielka z checia sprowadza to czego nie ma w sklepie


SUPER BONUS: na hasło "szynszylomaniak" dostajemy rabat w wysokości 5% oraz drobną niespodziankę do paczuszki
« Ostatnia zmiana: 17 Sty, 2008, 11:57 wysłana przez ewa i juz »

życie jest piękne - dalej tak uważam

Offline juti10

  • ~Szynszyli Zwiadowca~
  • **
  • Wiadomości: 77
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • trufel,Lucky
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Sty, 2008, 10:15 »
adres  http://www.krakvet.pl
czas realizacji  około 5 dni czasami nawet ponad tydzień
subiektywna ocena kupuję w tym sklepie od około 8 miesięcy i z każdym kolejnym zamówieniem jest coraz gorzej wczoraj otrzymałam paczkę ,która była tak rewelacyjnie zapakowana ,że każdy mógł sobie pooglądać jej zawartość mało tego prawie wszystkie opakowania były popękane bądź powysypywane to już było moje ostatnie zamówienie w tym sklepie .Złożyłam reklamacje i otrzymam uszkodzone produkty ale ile jeszcze przy tym wszystkim zachodu z ich winny .Poza tym coraz częściej nie mają tego co zamawiam i wycofali moją karmę.
nasze uwagi  nie polecam [niepolecam]

EDIT: Ranking podliczony do tego wpisu włącznie
Andreas
« Ostatnia zmiana: 26 Sty, 2008, 13:34 wysłana przez Andreas »

"zawsze jest jakieś światło..."

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Sty, 2008, 23:42 »
adres sklepu: http://www.animalglob.pl/
czas realizowania zamówienia: 3 dni
subiektywna ocena: asortyment dość bogaty i ciekawy, brakuje mi jedynie ziół hp i zuzali. ceny tańsze niż w warszawskich sklepach natomiast droższe niż w wielu sklepach internetowych...
nasze uwagi: pomimo, że ceny są ciut wyższe niż w innych sklepach internetowych to Warszawiakom i tak się opłaca gdyż nie płacą za przesyłkę - obsługa klienta bardzo miła i dostawa pod drzwi to niebywały plus - zwłaszcza zimą kiedy nie bardzo chce się jeździć do sklepów ;) rekompensuje to nieco wyższą cenę niż u konkurencji... śmiało moge polecić wszystkim warszawiakom! ;)

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

Offline ewatompolska

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Genowefa, Hrabia Puszek von P.
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #22 dnia: 06 Lut, 2008, 15:13 »
adres sklepu: http://www.zoologiczny.sklep.pl/
czas realizowania zamówienia: przyjęcie zamówienia 27 stycznia, data dostarczenia 2 lutego - około 5 -6 dni z odbiorem osobistym.
subiektywna ocena: Szeroki wybór, mieli wszystko czego potrzebowałam, zioła karmy, żwirek drzewny, ceny może nie tak niskie jak w zoologice - odrobinke wyższe ale za to zakupy za jednym zamachem.
nasze uwagi: miła obsługa, dzwonili wielokrotnie, troche zachodu z odbiorem osobistym, no i mogłoby być trochę szybciej, ale generalnie ok. Polecam.
« Ostatnia zmiana: 13 Lut, 2008, 11:05 wysłana przez ewatompolska »

Offline Kiwi

  • Wielki Mistrz Szynszylowy
  • ~Kierownik Klatki~
  • ***
  • Wiadomości: 886
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #23 dnia: 07 Lut, 2008, 14:06 »
adres sklepu: http://www.sklep.videozoo.pl/
czas realizowania zamówienia: ekspresowy, następnego dnia po przyjęciu już je wysłano :)
subiektywna ocena: bogata oferta ziółek Zuzali, bardzo niskie ceny, dużo pokarmów bardzo dobrych firm typu Versele-Laga, Vitakraft, ciekawe promocje, świetny kontakt ze sprzedawcą, jeśli brakuje towaru dzwoni do klienta ;)
nasze uwagi: [bardzopolecam]

Weronka & Frania, Ginewra & Furia, Żabka & Żuczek
Amelka, Vivi, Romcia, Mia w

Offline latina27

  • ~Szynszyli Zwiadowca~
  • **
  • Wiadomości: 77
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Bobuś
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #24 dnia: 12 Lut, 2008, 15:51 »
sprawa dotyczy sklepu www.karusek.com.pl    [niepolecam] TRAGEDIAAAAA. Bardzo zły kontakt ze sprzedawcą .Na  zamówiony i zapłacony towar czekam juz ponad 2tygodnie.Nie rzucałabym sie gdyby nie to ,że sami w swoim regulaminie sklepu piszą ,że czas realizacji zamówienia DO 10 dni.Tłumaczenie jedyne tłumaczenie jakie usłyszałam to to,że aktualnie nie ma atrykułu na sklepie i musza go sprowadzić.To ja sama dzwonilam bo przez gg i mail to ciężko z uzyskaniem odpowiedzi  choc pisze ze tak.Nie rozumie dlaczego wczesniej nie informuja że akurat nie ma czagos na sklepie.Przeciez bardzo dobrze jest rozwiązane w videozoo jak nie ma towaru to pisze ze go nie ma i sami informuja jak juz sie pojawi.To jakby mi kazano czekac w sklepie warzywnym kilka tygodni az ziemniaki urosna w sumie to jakby "juz prawie" są ale ich nie ma.Czuje że wprowadzono mnie w błąd .Jestem wściekła bo bardzo mi zależało na tych produktach.Dawno bym juz je miała a tak to czekam jak .....(cenzura) Na ich nieszczęście sie sklada,że  mam znajomego  ktory  siedzi w UOKi K wiec poczekam jeszcze tydzień bo moze rzeczywiscie cos im nawaliło a potem wysle do urzedu ochrony konkurencji i konsumenta zgłoszenie ,zawiadomienie o nieuczciwym traktowaniu klientów ...poki co czekam az sie sprawa wyjaśni (do wczoraj cierpliwie od dzis juz bardzo bardzo niecierpliwie)

 

Czasopismo Internetowe "Rodentia"

Zaczęty przez RodentiaDział Na każdy temat

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 6121
Ostatnia wiadomość 14 Sie, 2014, 20:35
wysłana przez Rodentia
czarna szynszylka i sklepy zoologiczne oraz inne tematy!!!!

Zaczęty przez kasiek21z tychówDział Na każdy temat

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5166
Ostatnia wiadomość 11 Kwi, 2005, 18:38
wysłana przez Claudi
Sklepy stacjonarne i hodowle - Poznań i okolice

Zaczęty przez agonytokyoDział Sklepy

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3640
Ostatnia wiadomość 03 Lip, 2017, 20:36
wysłana przez uszynszyla
SKLEPY ZOOLOGICZNE - OPINIA, POMOC, RADY

Zaczęty przez Paula_91Dział Strefa użytkownika

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1618
Ostatnia wiadomość 18 Kwi, 2015, 14:32
wysłana przez Paula_91
SKLEPY REKOMENDOWANE PRZEZ SZYNSZYLE.INFO

Zaczęty przez dream*Dział Sklepy

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 20454
Ostatnia wiadomość 24 Paź, 2014, 11:28
wysłana przez dream*
SimplePortal