29 Mar, 2024, 00:35

Autor Wątek: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.  (Przeczytany 144454 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline jelonekiniuchaczek

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 314
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Książę Niuchacz...śpij, skarbie*
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #25 dnia: 12 Lut, 2008, 16:29 »
Sklep: http://www.sklep.videozoo.pl/
Czas: Około 3 dni - wliczając weekend, paczka zamówiona we czwartek późnym wieczorem dotarła w poniedziałek.
Moja opinia: Świetny, świetny sklep! Pierwszy raz kupowalam w internetowym, bo do miejscowego dostawa mocno się spóźniała, i byłam mile zaskoczona. W regulaminie było, że czas realizacji 2 - 10 dni roboczych, przyszło po 3 dniach - po weekendzie!!! [bardzopolecam] [bardzopolecam]
Oprócz tego świetny stosunek do klienta i ceny na bardzo dobrym poziomie. Szeroki, różnorodny asortyment. Po prostu  [polecam]

 Zerknijcie na to. To odpowiedż na moje potwierdzenie, wspomniałam przy okazji o tym rankingu.
 
 >
> Zamówienie nr 1595 dotarło do adresata. Sklep Videozoo jest na 2 miejscu
> na liście "Polecane Sklepy" Forum Szylek - najstarszego w polskiej sieci
> forum o szynszylach. Pozdrawiam
>

Witam!
Dzięki za informacje o doręczonym zamówieniu i bardzo mnie cieszy, że
sklep VIDEOZOO cieszy się uznaniem i spełnia wymogi uczestników Forum
Szylek.

--

Pozdrawiam
=======================
VIDEO-ZOO
Ryszard Ciszewski

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą. (Augustyn z Hippony)
Mania wsr hrw - niech rośnie, niech się rozwija...

Offline latina27

  • ~Szynszyli Zwiadowca~
  • **
  • Wiadomości: 77
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Bobuś
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #26 dnia: 12 Lut, 2008, 17:00 »
 [bardzopolecam]  [bardzopolecam] [bardzopolecam] http://www.sklep.videozoo.pl/ co do tego sklepu nie mam absolutnie żadnyh zastrzezen wprost przeciwnie bardzo sobie go chwalę.Bardzo profesjonalna mila obsługa i bardzo uczciwa.Zdarzało mi sie zaokrąglać rachunek placąc przelewem by sie nie rozdrabniać i zawsze za tą nadwyzkę dostaje jakis produkt wyrównujący rachunek nigdy nie mam z tym sklepem żadnych problemów a zamówienia są realizowane w trybie expresowym...gdyby tak każdy sklep działał.....co do asortymentu to tez super co chce to zawsze znajdę

EDIT: Ranking podliczony do tego wpisu włącznie
Mysza
« Ostatnia zmiana: 12 Lut, 2008, 17:42 wysłana przez Mysza <")))/ »

Offline Schira

  • ~Nowicjusz Mianowany~
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Schira
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #27 dnia: 15 Lut, 2008, 23:09 »
adres sklepu: www.planeta-zoo.pl   [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam]
czas realizowania zamówienia:Ja nie czekałam nigdy dłużej niż trzy dni (a kupowałam już tam 6 razy) :brawo:
subiektywna ocena:  sklep się cały czas rozwija i z tego, co wiem właściciele bardzo się starają aby wszystko, co lubią nasi pupile się w nim znalazło, kontakt telefoniczny bardzo miły  :D
nasze uwagi: W sklepie pojawia się coraz więcej produktów przeznaczonych dla szynszyli. Bardzo mnie to cieszy [-chomik-] Może z czasem pojawią się jakieś zabaweczki dla zapracowanych właścicieli małych kulek. [polecam]

Offline Agniesia

  • ~Sianochłonna Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 46
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Szylki i Kosie
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #28 dnia: 21 Lut, 2008, 19:09 »
adres sklepu: http://www.sklep.videozoo.pl/
czas realizowania zamówienia: bardzo szybko zamówienie złożyłam wieczorem 18.02.br a 20.02.br z samego rana otrzymałam paczkę
subiektywna ocena: niskie ceny, interesujące promocje, dobry wybór pokarmów i ziółek.
nasza ocena:świetny kontakt ze sprzedawcą, o wszystkim mnie informował, ponad to gdy zapomniałam o kupnie poidełka na którym bardzo mi zależało nie widział przeszkód i dołączył je do paczki, terminy ważności prawie wszystkich rzeczy jakie kupiłam (a było tego sporo) przynajmniej do 15.04.09r tylko jeden granulat ma termin ważności 2 miesięcy (to i tak dużo)

Ogólnie ten sklep oceniam bardzo dobrze [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam]

Offline Kiwi

  • Wielki Mistrz Szynszylowy
  • ~Kierownik Klatki~
  • ***
  • Wiadomości: 886
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #29 dnia: 27 Lut, 2008, 19:12 »
adres sklepu: http://www.zookoziolek.pl/
czas realizowania zamówienia: 8 dni łącznie z wysyłką kurierem
subiektywna ocena: bogaty asortyment, niskie ceny, czas realizacji zamówienia nie jest jakiś ekspresowy, ale mieści się w mojej normie :)
moje uwagi: Biorąc pod uwagę wcześniejsze problemy z dostawą - [bardzopolecam]

Opinię wystawiam tylko i wyłącznie na podstawie tego konkretnego zamówienia! [/b]
« Ostatnia zmiana: 28 Lut, 2008, 13:47 wysłana przez Kiwi »

Weronka & Frania, Ginewra & Furia, Żabka & Żuczek
Amelka, Vivi, Romcia, Mia w

Offline Sueno

  • ~Nowicjusz Mianowany~
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #30 dnia: 27 Lut, 2008, 23:36 »
adres sklepu: http://www.krakvet.pl/
czas realizowania zamówienia: 5 dni łącznie z weekendem (zamówiłam w środę późnym wieczorem, paczka była u mnie w poniedziałek rano)
subiektywna ocena: dość bogaty asortyment, zamawiałam ze względu na herbal farm, który cięzko kupic u mnie w poznaniu, szybka wysyłka i miła obsługa
moje uwagi: brakowało kilka produktów, pracownik skontaktował się ze mną i umówiliśmy  sposób realizacji, czy czekam, czy chcę zwrot pieniążków za braki, dość  długi termin ważności produktów, szybka wysyłka :)
 zdecydowanie polecam  [bardzopolecam]

Offline Sueno

  • ~Nowicjusz Mianowany~
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #31 dnia: 27 Lut, 2008, 23:42 »
adres sklepu: http://www.animalia.pl/
czas realizowania zamówienia: około 11 dni  ( brakowało mojej ściółki stąd opóźnienie )
subiektywna ocena: szeroki asortyment, ceny niektórych produktów jednak wysokie, warto porównac, ale sprawna obsługa i dobry kontakt, mimo czekania nie byłam zaniepokojona o los paczki
nasze uwagi: pewnie wrócę do tego sklepu, polecam  [polecam]  [bardzopolecam]

Offline Belzebuba

  • ŚLEDZĄCA UPRAWNIENIA :-)
  • ~Kierownik Klatki~
  • ***
  • Wiadomości: 725
  • Uzbierane migdały: 4
  • Płeć: Kobieta
  • Belzebuba, Shub, Morri ...Lucyferka [*]
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #32 dnia: 01 Sie, 2008, 20:10 »
adres sklepu: http://www.zoologiczny.sklep.pl/
czas realizowania zamówienia: deklarowany nawet tylko 3 dni (!), ja czekałam tylko 11...  [bacik]
subiektywna ocena: spory wybór ziółek, także tych które akurat były niedostępne w videozoo (gdyby były, zamówiłabym tam...). Średnie wrażenie zrobiła na mnie "pomyłka z przesyłkami" przez którą tyle czasu czekałam na towar (który zresztą z musu kupiłam już w zwykłym sklepie). Na dodatek dowiedziałam się o pomyłce dopiero gdy sama się przypomniałam. No, ale mówię, trudno, zdarza się. Pan przeprosił. Cieszyłam się że moje dziewczyny wszamią sobie marzenie szynszyli. Nie nacieszyłam się długo, bo dostałam paczkę z terminem ważności 17 lipca - a widać który dziś mamy. I to ostatecznie pogrążyło ten sklep w moich oczach.
moje uwagi: krótko - absolutnie nie polecam.

edit: dziś jest 26 sierpnia, panowie ze sklepu obiecali, że prześlą produkt świeży na własny koszt i dołożą jakiś gratis. Obiecali 1-go sierpnia, przypomniałam się 18-go że coś obiecali, na co otrzymałam odpowiedź że panom "się tak jakoś zapomniało" i że "na dniach otrzymam przesyłkę". Jak nie było, tak nie ma. Jak dla mnie niepoważni, zero nastawienia "na klienta", generalnie chyba niezbyt Im zależy na reputacji i dobrych notach wśród internautów. Zatem raz jeszcze: nie, nie, i NIE.

i edit już chyba ostatni... no cóż, nie zostało mi nic innego jak się Wam wyżalić, bo już mnie siły i nadzieje co do przyzwoitości sklepu (o solidności zapomniałam już dawno) opuściły. Dostałam paczkę z "gratisem" - oczywiście jak się można było spodziewać, były to zioła Herbal Pets (oj, chyba nie "schodzą"). Do tego otrzymałam też małą paczuszkę pokarmu HF i... nic więcej. W paczce nie było śladu tego, co tak na prawdę zamawiałam. Opadły mi ręce i resztki chęci wojowania o głupią paczkę ziółek, ale chyba zbiorę się w sobie i powalczę dla zasady. Ciekawa jestem, czy tylko ja zostałam tak "przelotnie" potraktowana, czy jest nas więcej. Chętnie poczytam Wasze opinie.
« Ostatnia zmiana: 28 Sie, 2008, 10:37 wysłana przez Belzebuba »

Offline Kamil_

  • ~Nowicjusz Mianowany~
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #33 dnia: 01 Sie, 2008, 20:47 »
adres sklepu: www.krakvet.pl
czas realizowania zamówienia: Na moje życzenie 5 dni, ale paczka była gotowa dwa dni wcześniej.
subiektywna ocena: Wysoki wybór, acz brak większego wyboru HP i HF, oraz kompletny brak Zuzali i Verse-Laga. Do tego zważywszy na brak kosztów wysyłki i rabaty, najtańszy sklep w sieci w moim wypadku.
nasze uwagi: Bardzo pozytywne jest to, iż jeśli nie ma czegoś w zamówieniu, to informują o tym telefonicznie, proponując jakieś wyjście z sytuacji.

 [bardzopolecam] Bardzo polecam ten sklep.

/zaktualizowałam
« Ostatnia zmiana: 01 Sie, 2008, 20:59 wysłana przez dream* »

Offline ambiwalencja

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 311
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Ymre [szaraczek], Ydzio [beżyk]
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #34 dnia: 26 Sie, 2008, 10:33 »
adres sklepu: http://www.planeta-zoo.pl/
czas realizacji zamówienia: 3 tygodnie!!!
subiektywna ocena: Strona co prawda wygląda imponująco, podobnie jak asortyment. Okazuje się jednak, że część ukazanych na stronie produktów to atrapy, mianowicie nie ma ich w magazynie - i nigdy nie będzie. Na początku byłam bardzo pozytywnie nastawiona - teraz zdecydowanie ODRADZAM!
uwagi: Mam wrażenie, że w tym sklepie komunikacja z klientem odbywa się dwoma niezależnymi kanałami. Mianowicie dzwoniono do mnie i pisano maile bez wzajemnej konsultacji. Poza tym, jak już wyżej napisałam nie było 2 produktów, które zamówiłam, o czym zostałam poinformowana telefonicznie w sposób nierzetelny, absolutnie nieprofesjonalny, a przede wszystkim niepełny!!! W efekcie dostałam za mały transporter, który był mi absolutnie do niczego nie potrzebny, tuż przed moim wyjazdem. Napisałam maila, że chcę go odesłać. Co prawda otrzymałam wkrótce pieniądze, ale niestety już mnie nie było w domu. Jakiś czas później otrzymałam telefon ponaglający i powiedziałam, że odeślę transporter, jak tylko wrócę. Wkrótce potem otrzymałam także maila:
Cytuj
Witam,
Minął już ponad miesiąc od momentu, kiedy zwróciliśmy Pani pieniądze za transporter wraz z kosztami wysyłki. Myślę, że to wystarczająco dużo czasu na odesłanie go do nadawcy.
 
Serdecznie pozdrawiam,
Katarzyna Król

To fakt, miesiąc to długo. Nie dziwiłabym się zatem poddenerwowaniu, gdybym nie powiedziała wyraźnie, że nie miałam możliwości wysłania paczki, bo - powtarzam - nie było mnie w domu! Poza tym uważam, że to nie do pani Katarzyny należy decydowanie o tym, czy cokolwiek w moim życiu trwa wystarczająco lub niewystarczająco długo. Jestem oburzona!!!

 [niepolecam]

/zaktualizowalam ranking
« Ostatnia zmiana: 30 Sie, 2008, 13:05 wysłana przez dream* »

Offline UnLe96

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 302
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Zenobiusz i Orzeszek
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #35 dnia: 03 Wrz, 2008, 15:43 »
adres sklepu: http://tropik.pl
czas realizowania zamówienia: nie zrealizowano
subiektywna ocena:   do tego sklepu przekonały mnie niskie ceny i dość szeroki asortyment
nasze uwagi: nie polecam ;( Na szczęście nic nie straciłam bo wybrałam opcję że zapłacę przy odbiorze ;) [niepolecam]
« Ostatnia zmiana: 05 Mar, 2009, 15:08 wysłana przez dream* »

Offline Kiwi

  • Wielki Mistrz Szynszylowy
  • ~Kierownik Klatki~
  • ***
  • Wiadomości: 886
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #36 dnia: 04 Wrz, 2008, 18:15 »
adres sklepu: www.krakvet.pl
czas realizowania zamówienia: 3 dni
subiektywna ocena: Spory wybór, akurat z HF było to, co chciałam kupić :) Bardzo niskie ceny produktów oraz gratisowe przesyłki.
nasze uwagi: [bardzopolecam]

Weronka & Frania, Ginewra & Furia, Żabka & Żuczek
Amelka, Vivi, Romcia, Mia w

Offline chika

  • ~Znajacy Się Na Migdałach~
  • ***
  • Wiadomości: 53
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mello beżyk
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #37 dnia: 06 Wrz, 2008, 20:33 »
adres sklepu: www.sklep.videozoo.pl/
czas realizowania zamówienia: 5 dni (kurier)  :???:
subiektywna ocena: dużo osób polecało, więc wybrałam ten sklep, wydaje się być w porządku.
nasze uwagi: Powinni zmienić firmę kurierską. Zależało mi na czasie i na tym żeby paczka do mnie dotarła w stanie nienaruszonym (bo na Pocztę Polską w tych sprawach nie można liczyć, czasem im się nawet nie chce paczek noscić), dlatego zamówiłam kuriera, zapłaciłam więcej i na przesyłkę czekałam 5 dni (to już pocztą by było szybciej i taniej). Wiem, że to wina kuriera a nie sklepu (miałam nawet telefon ze sklepu, czy paczka doszła), no ale tym razem nie jestem zadowolona.

Offline aska69

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1136
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Lady i Maniek :-D
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #38 dnia: 07 Lis, 2008, 22:25 »
adres sklepu: http://www.animalglob.pl
czas realizowania zamówienia: 2 dni
subiektywna ocena: [bardzopolecam]
nasze uwagi: zamówienie złożyłam w środę po 22, a dziś o 20 pan zadzwonił czy może jeszcze dziś przywieźć mi zakupy :) w obrębie Warszawy dostawa bezpłatna, ceny zachęcające a Pan bardzo miły :) radzę szykować w miarę odliczoną kasę bo były problemy z wydaniem reszty :P

Mężczyźni rządzą światem ...
 a kobiety mężczyznami :wink:

Offline guśka

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Szymek
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Lis, 2008, 18:03 »
adres sklepu: www.animalia.pl
czas realizowania zamówienia: 5 dni (po 5 dniach zamówienie czekało na odbiór w umówionym punkcie mimo tego, że niektóre produkty miały ikonkę dostępności w ciągu 5-7 dni!)
subiektywna ocena: cena niższa bądź porównywalna do cen w zwykłych sklepach, duży wybór zarówno akcesoriów jak i jedzonka, kontakt - świetny, odpisują praktycznie w ciągu kilku godzin.
mały minusik za to, że poidełko i kula na sianko nie były zapakowane (przy poidełku była karteczka z instrukcją, ale nie było zafoliowane tylko wrzucone razem do jednej siatki). no i transporterek był odrobinę przyrysowany i przykurzony (czyli minusik za magazynowanie).

nasze uwagi: dodatkowego plusa mają za dokładny opis miejsc, w których można dokonać odbioru osobistego (nawet jakbym chciała, to niue udałoby mi się nie traić)

ogólnie: polecam  [polecam]
« Ostatnia zmiana: 09 Lis, 2008, 18:09 wysłana przez guśka »

Offline Nicola

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 220
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Euzebiusz i Tito :)
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #40 dnia: 22 Sty, 2009, 21:16 »
adres sklepu: http://www.szopek.pl
czas realizowania zamówienia: Zamówiłam towar w niedzielę i tego samego dnia wpłaciłam pieniądze (11 styczeń) Zamówiłam przesyłkę kurierską. W piątek zapytałam kiedy będzie paczka- odpisali że nie mają 2 rzeczy na magazynie i nie wyślą chyba że z nich zrezygnuję...
Zrezygnowałam- Paczka bez tych dwóch rzeczy przyszła dziś (22.01.09)
subiektywna ocena: całkiem bogaty asortyment, są ziółka, karmy versele laga. Ceny najniższe jakie do tej pory widziałam w sklepach. Czyli na +. Ja zamawiałam piasek Versele laga.
nasze uwagi: co mnie zdenerwowało to to, że nie pisali nic o brakach na magazynie etc. Dodatkowo prawie do końca status był że nie zapłacono za towar. Ja się zdecydowałam na ten sklep ze względu na piasek i kilka innych rzeczy, jak liczyłam w innych sklepach wyszło by drożej. Zastrzegłam 2 rzeczy: długie daty ważności i nie zgniecione zioła. Z jednej się wywiązali... Zapakowali to w małą otwartą paczkę (zamówienie na 80zł) a na górę położyli siano i zawineli folią... Zioła są zgniecione. Polecam dla kupujących z Warszawy (odbiór osobisty, darmowa przesyłka w niektóre rejony). Ceny mają naprawdę ok i jest w czym wybierać. Tyle że widać że dopiero uczą się jak dbać o klienta... Damy im szansę bo ogólnie to mili ludzie i sami zaproponowali zwrot gotówki za rzeczy których nie mieli.
ogółnie: polecam  [polecam]
« Ostatnia zmiana: 05 Mar, 2009, 15:09 wysłana przez dream* »

Offline Nicola

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 220
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Euzebiusz i Tito :)
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #41 dnia: 22 Sty, 2009, 21:24 »
adres sklepu: http://www.sklep.videozoo.pl/
czas realizowania zamówienia: W poniedziałek (18.01.09) zamówiłam towar i wpłaciłam pieniądze- tego samego dnia otrzymałam e mail że wysłano przesyłkę  :D Paczka doszła dziś (22 styczeń)  :D Jestem zadowolona.
subiektywna ocena: całkiem bogaty asortyment.
nasze uwagi: Super podejście do sprawy- braki magazynowe zaznaczone, brak opcji kupna takiego towaru. Kontakt z klientem błyskawiczny.
Paczka super zapakowana i dodatkowy gratis.
Ocena:  [bardzopolecam]
« Ostatnia zmiana: 05 Mar, 2009, 15:07 wysłana przez dream* »

Offline pinula30

  • ~Tester Przysmaków~
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Maniuś i Zosia
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #42 dnia: 28 Sty, 2009, 13:34 »
adres sklepu: www.sklep.videozoo.pl
czas realizacji zamówienia: 3 dni od złożenia zamówienia do odebrania towaru na poczcie ;)
subiektywna ocena: sklep po prostu świetny, jestem stała klijentką, doskonały kontakt przez maila i przez gg, błyskawiczna wysyłka, dobrze zapakowany towar
nasze uwagi: sklep spełnia wszystkie oczekiwania. jak coś potrzebujecie a nie możecie tego dostac w swoim mieście a nie ma tego w asortymencie teo sklepu, to do nich napiszcie. jak oga to załatwia, ja tak zrobiłąm i otrzymałam odpowiedz że w przyszłym tygodniu towar ktry mnie interesuje będzie juz dostępny a chodziło mi o pył Pucek ktorego nigdzie nie moglam dostac w swoim mieście NAPRAWDE POLECAM TEN SKLEP
 [polecam]

Offline Adam.W

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 397
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stasia-Stan. Blankuś-Aksa. Yumako-Fiol Ryszika Beż
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #43 dnia: 28 Sty, 2009, 15:04 »
adres sklepu:www.sklep.videozoo.pl
czas realizacji zamówienia:2 dni jednego dnia zamówiłem a drugiego już było u mnie w domu (zasługa kuriera)
subiektywna ocena:Sklep po prostu świetny wszystko co potrzebne dla szynszylomaniaka.Miła obsługa przez gg jak i email.Towar troche przepakowany bo wszystko było zgniecione ale jak na takie zamówienie to paczka była mała ponad 10 kg.
nasze uwagi:Sklep spełnia wszystkie oczekiwania nie tylko szylomaniaków.W moim sklepie był piasek kąpielowy Pucek.Ale tam był tańszy prawie o 2 złote.Jest tam naprawde duży wybór produktów. Bardzo polecam ten sklep [polecam]
« Ostatnia zmiana: 05 Mar, 2009, 15:07 wysłana przez dream* »

I decyzja podjęta :D

Offline anetka

  • ~Sianochłonna Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 47
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Edzio i Tadzio :)
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #44 dnia: 29 Sty, 2009, 10:05 »
adres sklepu:www.sklep.videozoo.pl
czas realizacji zamówienia:we wtorek zamówiłam a już nastepnego dnia paczka byla u mnie :)
subiektywna ocena:Bardzo bogaty asortyment produktow roznych firm w dobrej cenie.
nasze uwagi: Jesli chodzi o oferte to jest naprawde bogata. Znalazlam wiekszosc ziol, ktorych od dawna szukalam w zwyklych sklepach. Widze, ze i moj granulat jest, wiec pewnie nastepnym razem tez go zamowie jak sie zacznie konczyc. Do tego jako, ze zamawialam po raz pierwszy zostalam milo zaskoczona gratisami. Kontakt ze sprzedajacym bardzo dobry i szybki. Do tego blyskawiczna przesylka.
Jak dla mnie  [bardzopolecam]
« Ostatnia zmiana: 05 Mar, 2009, 15:06 wysłana przez dream* »

Offline Basia_W

  • DOBRA DUSZA FORUM
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3784
  • Uzbierane migdały: 3
  • Płeć: Kobieta
  • Pusiek + Pusia + Bunia Kinia[*]
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #45 dnia: 20 Lut, 2009, 21:28 »
adres sklepu: www.szopek.pl
czas realizacji zamówienia: 8 dni
subiektywna ocena: Bogaty asortyment z najniższymi cenami. Wszystko z długim terminem ważności ( tak zaznaczyłam ), nic nie pogniecione, ziółka całe. Niestety do końca status był, że jest niezapłacone, tak jak Nicola wcześniej pisała, podobno mają jakiś błąd w oprogramowaniu.
 Ogólnie jestem bardzo zadowolona, choć na przesyłkę czeka się dłużej niż z videozoo, najbardziej zadowolona jestem z niskich cen vitakraftu.

 [good]

reszta odchowanych maluszków - Mikuś, Figa, Miś, Żabuś, Fikuś, Kubuś, Misia, Edi, Czaruś, Pysia, Krusio, Pimpuś, Miluś, Fredzio, Spidi.

Offline anioueq

  • ~Szynszyli Zwiadowca~
  • **
  • Wiadomości: 76
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Żeluś :)
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #46 dnia: 27 Lut, 2009, 04:59 »
adres sklepu:www.sklep.videozoo.pl
czas realizacji zamówienia: nie pamiętam już dokładnie ale coś około 2-3 dni w zaleznosci od tego kiedy jest zamawiane :)
subiektywna ocena: napisze to co inni Sklep po prostu swietny.
nasze uwagi: Maja wszystko co trzeba. Ceny nizsze niz  w Szczecinskich sklepach zoologicznych. Nigdy niczego nie brakowalo w paczce i zawsze sa jakies dodatki ;). Zwierzaczek rowniez zadowolony bo wcina wszystko.
 [bardzopolecam]
« Ostatnia zmiana: 05 Mar, 2009, 15:06 wysłana przez dream* »

Offline Idka

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1135
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Standardowa panienka czyli moja Fifi :)
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #47 dnia: 27 Lut, 2009, 07:28 »
adres sklepu: www.sklep.videozoo.pl
czas realizacji: zamówienie złożone było 9.02.09 dostarczone 13.02.09 gdyż do paczki  brakowało kory brzozy Herbal Farmu .
subiektywna ocena: duży asortyment, dużo produktów różnych firm np. Herbal Farm, Herbal Pets, Pretige, Zuzala
nasze uwagi: dobrze oznakowane braki w asortymencie,miła obsługa i dobry kontakt ze sprzedawcą,dodatek do paczki,znalazłam wszystkie interesujące mnie produkty w bardzo niskich cenach.
 [bardzopolecam]


/ranking zaktualizowany*
« Ostatnia zmiana: 05 Mar, 2009, 15:45 wysłana przez dream* »

Gdybyś kiedy we śnie poczuła, że oczy moje już nie patrzą na ciebie z miłością, wiedz,
żem żyć przestał.

Offline greatdee

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1110
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Skarboń-u Dream (Sowa, Bzyq, Fiołek (*))
    • a tym się zajmuję zawodowo :)
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #48 dnia: 06 Mar, 2009, 12:45 »
adres sklepu:www.sklep.videozoo.pl
czas realizacji zamówienia: ok 2-3 dni
subiektywna ocena: Przede wszystkim zaletą jest krótki czas całej transakcji i duży wybór. Czasem zdarzają się braki, ale są bardzo dobrze oznakowane, ewentualnie Pan dzwoni i informuje o braku, proponując kilka wyjść z tej sytuacji. Co do cen, to nie mam porównania do stacjonarnych sklepów zbytnio, ale jak dla mnie ceny są bardzo ok.
nasze uwagi: Ogólnie jestem więcej niż bardzo zadowolona z tego sklepu, aż nie chce się przestawiać na inny bo i po co? Nie dostaję jednak nigdy gratisów (poza jednym przypadkiem kiedy to się o niego upomniałam :P ), co mnie dziwi, bo sporo osób tutaj pisze, że dostają ;) Ogólnie:  [bardzopolecam]

Edit: A teraz i plus i minus jednocześnie - w poprzedniej paczce dostałam Ziele Owsa Zuzali z robakami - w środku było mnóstwo małych muszek, trochę większych niż owocówki. Ale plus za to, że bez najmniejszego problemu dostałam nową paczkę Ziela Owsa, w ramach wymiany. Tamtego z robakami nie musiałam nawet odsyłać, wystarczyło że zasygnalizowałam problem.
« Ostatnia zmiana: 28 Lip, 2009, 21:49 wysłana przez greatdee »


Para qué vivir tan separados
si la tierra nos quiere juntar,
si este mundo es uno y para todos
todos juntos vamos a vivir.

kasiek21

  • Gość
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #49 dnia: 07 Mar, 2009, 10:18 »
adres sklepu: newbielink:http://www.zoosklep.com.pl/ [nonactive]
czas realizacji: dwa dni
subiektywna ocena:polecam
nasze uwagi:trafiłam do sklepu poprzez wyszukiwarkę. Poszukiwałam karmy Beapher dla szynszyla i koszatniczki.
Ponieważ czeka mnie wyjazd zależało mi na szybkiej realizacji. Zadzwoniłam do sklepu, bardzo miła dziewczyna zapytała mnie co potrzebuję, zapakowała wszystko i przesłała końcową sumę wraz z numerem konta. Po dokonaniu przelewu przez internet umówiłam się, że nie będą czekać na zaksięgowani, tylko paczka została wysłana tego samego dnia. Oczywiście przesłałam mailem potwierdzenie przelewu. Karma dotarła za dwa dni. Wszystko z odległą datą przydatności. Wrócę na pewno po karmę :)

za szybką realizację i indywidualne podejście do klienta  [bardzopolecam]

/zaktualizowalam*
« Ostatnia zmiana: 07 Mar, 2009, 10:26 wysłana przez dream* »

 

Czasopismo Internetowe "Rodentia"

Zaczęty przez RodentiaDział Na każdy temat

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 6121
Ostatnia wiadomość 14 Sie, 2014, 20:35
wysłana przez Rodentia
czarna szynszylka i sklepy zoologiczne oraz inne tematy!!!!

Zaczęty przez kasiek21z tychówDział Na każdy temat

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5166
Ostatnia wiadomość 11 Kwi, 2005, 18:38
wysłana przez Claudi
Sklepy stacjonarne i hodowle - Poznań i okolice

Zaczęty przez agonytokyoDział Sklepy

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3640
Ostatnia wiadomość 03 Lip, 2017, 20:36
wysłana przez uszynszyla
SKLEPY ZOOLOGICZNE - OPINIA, POMOC, RADY

Zaczęty przez Paula_91Dział Strefa użytkownika

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1618
Ostatnia wiadomość 18 Kwi, 2015, 14:32
wysłana przez Paula_91
SKLEPY REKOMENDOWANE PRZEZ SZYNSZYLE.INFO

Zaczęty przez dream*Dział Sklepy

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 20454
Ostatnia wiadomość 24 Paź, 2014, 11:28
wysłana przez dream*
SimplePortal