hypothetical
28 Mar, 2024, 09:58

Autor Wątek: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.  (Przeczytany 144288 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline aska69

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1136
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Lady i Maniek :-D
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #50 dnia: 28 Lip, 2009, 21:19 »
adres sklepu: http://animalia.pl/
czas realizowania zamówienia: 4-5 dni
subiektywna ocena:  ceny porównywalne z innymi sklepami internetowymi, znacznie niższe niż w zwykłych zoologach,  ale dla mnie olbrzymi plus to tylko 5 zł za dostawę pod same drzwi w Warszawie. Wszystkie produkty dla szynszyli które mnie interesowały były w ofercie, ode mnie malutki minusik za brak alg dla psów :P obsługa klienta - pan kurier (mają własnych kurierów)bardzo miły. paczka ze względu na spore gabaryty podzielona była na dwie, pierwszego dnia pan tego nie zauważył i przywiózł tylko część ale dziś dowiózł resztę - dla mnie żaden problem.
nasze uwagi: podoba mi się że na stronie widać status zamówienia i można je zmieniać w trakcie kompletowania. jak już mówiłam niska cena dowozu, towar dostarczony pod same drzwi(z propozycją wniesienia do domu) - co kurierzy nieczęsto praktykują w blokach ze schodkami, możliwość wyboru określonych godzin w których chcemy towar odebrać. za zamówienie powyżej 100 zł dostałam patyki owocowe do gryzienia dla gryzoni gratis :) strona oferuje przypomnienie o kolejnych zakupach na maila za określony przez nas czas.

ogólnie polecam   [bardzopolecam]

/zaktualizowałam*
« Ostatnia zmiana: 28 Lip, 2009, 21:28 wysłana przez dream* »

Mężczyźni rządzą światem ...
 a kobiety mężczyznami :wink:

Offline got3

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Luna (czarny aksamit), Bupu (beż)
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #51 dnia: 30 Lip, 2009, 13:07 »
adres sklepu: http://www.paszczak-sklep.pl/
czas realizowania zamówienia: ponad tydzień
subiektywna ocena: Mam bardzo mieszane uczucia... Mimo zapewnień o tym, że paczka zostanie wysłana w poniedziałek okazało się, że stało się to dopiero w środę i prawdopodobnie tylko dlatego, że się upomniałem o nią e-mailowo. Zapłaciłem za wysyłkę priorytetową, a poszło ekonomiczną - miałem dostać zwrot różnicy w cenie, ale jeszcze nie dotarł do mnie (czekam już tydzień...). Poza tym, dwa opakowania jedzenia były przedziurawione w sposób widoczny (powietrze w środku, które uciekało po ściśnięciu) - możliwe, że stało się tak z powodu złego zapakowania paczki tzn. ostre brzegi opakowań mogły naruszyć inne. Ale wydaje mi się to mało prawdopodobne, skoro opakowania miały niewidoczne skazy, a sama materiał jest dość gruby. Może dlatego VL PRO kosztuje tam tylko 10 zł... W każdym razie były to prawdopodobnie moje pierwsze i ostatnie zakupy w tym sklepie.

Na razie wstrzymuje się od wystawienia oceny... Na razie jest bardziej na nie, ale może ulec zmianie na neutralną. W zasadzie jedynym plusem tych zakupów była atrakcyjna cena granualtu.
« Ostatnia zmiana: 30 Lip, 2009, 13:11 wysłana przez got3 »

Offline przemcajs31

  • ~Szynszyla Szara~
  • **
  • Wiadomości: 7
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Barti (ciemny standardzik)
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #52 dnia: 31 Lip, 2009, 21:09 »
adres sklepu: http://www.krakvet.pl/
czas realizowania zamówienia: 3-4 dni przesyłką kurierską GLS, pocztą napewno dłużej.
subiektywna ocena: Bardzo tani sklep. I wydaję mi się że nie najgorszy. Basen dla szynszyli firmy SAVIC kosztował tylko 5,90 zł z przesyłką 15,90.
Jedyne co zrobili źle to wysłali paczkę 2 razy tylko że nie wiem kto zawinił czy firma kurierska czy Krakvet.
Sklep nie ma także dużego wyboru np. tak jak video zoo, ale dla niewymagających osób jest ok. W skali od 1 do 5 dałbym mu 4.   [polecam]
« Ostatnia zmiana: 23 Sie, 2009, 21:22 wysłana przez dream* »

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

Artur Schopenhauer

Offline ruperto

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 344
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nemo - beżyk, Kiwi - czarny aksamit oraz białasek
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #53 dnia: 16 Sie, 2009, 17:03 »
adres sklepu: http://www.zoomania.pl/
czas realizacji zamówienia: Zamówiłem w poniedziałek o 16:00 a przesyłka przyszła w czwartek o 9:00
subiektywna ocena: Kupiłem tam 2 klatki (  http://www.zoomania.pl/product_info.php/products_id/3230   ) za bardzo niską cene oraz kilka rzeczy z Herbal Farmu i było wszystko ok.
nasze uwagi: Jesli chodzi o oferte to nie ma niestety zuzali i versali ale może niedługo bedzie . Szybko przysłali całą przesyłkę ( w Poczcie Polskiej ). Kontakt ze sprzedajacym bardzo dobry.  Moim zdaniem sklep może byc.

/zaktualizowałam*
« Ostatnia zmiana: 23 Sie, 2009, 21:23 wysłana przez dream* »

Kiwi i Nemo ze mną od 4 sierpnia 2009r.
17 września 2010r - do mojej zwierzęcej bandy dołączyła biała kula futra

Offline asia29

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Lolek, Kratos[*]
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #54 dnia: 22 Wrz, 2009, 13:14 »
adres sklepu: www.sklep.videozoo.pl
czas realizowania zamówienia: 1 dzień
subiektywna ocena: bardzo bogaty asortyment produktów różnych firm w dobrych cenach, szczególnie Vitakraftu których poszukiwałam. Bardzo miła obsługa, dobry kontakt np. przez gg, informacje o etapach realizacji transakcji, ziółka gratis   :)
nasze uwagi:    [bardzopolecam]


/uaktualniłam*.
« Ostatnia zmiana: 22 Wrz, 2009, 13:17 wysłana przez dream* »

Offline Esper

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Wiadomości: 82
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #55 dnia: 16 Paź, 2009, 11:19 »
adres sklepu: www.sklep.videozoo.pl
czas realizowania zamówienia: 7 dni średnia z dwóch razy
subiektywna ocena: Mój obecnie pierwszy w kolejności sklep, a to głównie dzięki temu, że mają wszystko czego potrzebuję, każdego rodzaju jedzenie dodatki itp. Kontakt miły i rzetelny. Jednak gdy się trafi jakaś luka to potrafią towar ściągać nawet 10 dni. Stąd długa średnia oczekiwania. Ale ściągnęli, a z powodu opóźnienia dorzucili gałązki.   
[bardzopolecam]

adres sklepu: www.animalia.pl
czas realizowania zamówienia: 10 dni średnia z dwóch razy
subiektywna ocena: Dwa razy czegoś brakowało im na stanie, zrozumiałbym gdyby to było coś wyszukanego, ale granulat vitacraftu, czy kolby, to inna bajka, kontakt oczywiście był, opcje rozwiązania problemu też różne, bez wymuszania czegokolwiek. Jednak sądzę, że o takie rzeczy mogliby się bardziej postarać. Jednak jak dla mnie różnorodność towaru [tego który mnie interesuje] jak i ceny są dobre. Z produktami samymi jako tako bez problemu, świeże, nowe, to z całą pewnością  mogę polecić. [polecam]

adres sklepu: www.krakvet.pl
czas realizowania zamówienia: 5 dni średnia z 3 razy
subiektywna ocena: Dwa razy odbierałem osobiście, raz przesyłka na ich koszt (większe zakupy). Dwa razy brakło czegoś mniej istotnego co wydłużyło okres oczekiwania. Obecnie przestałem kupować bo przenieśli placówkę i mam za daleko, oraz nie mają mojej karmy :( A szkoda bo uważam, że na pozostałych produktach mają bardzo dobre ceny. Produkty te które mają są ok, przynajmniej mi się nie zdarzyło trafić na coś złego. Szczerze mogę polecić jeśli wszystko czego szukacie znajduje się u nich :) Ogółnie  [polecam]
« Ostatnia zmiana: 12 Lis, 2009, 05:16 wysłana przez dream* »

Oznaczone jako najlepsza odpowiedź przez dnia 26 Lut, 2016, 15:46

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
« Odpowiedź #56 dnia: 12 Lis, 2009, 05:15 »
  • Usuń najlepszą odpowiedź
  • adres sklepu: www.animalia.pl
    czas realizowania zamówienia: około tygodnia
    subiektywna ocena: asortyment dość szeroki, ceny dość wygórowane. skusiłam się tam na zakupy bo chciałam przetestować karmę Science Selective a tam akurat była, poza tym liczyłam na szybką realizację zamówienia na terenie warszawy - i się mocno przeliczyłam.
    nasze uwagi: obsługa zamówienia zupełnie nieprofesjonalna, najpierw się okazało, że nie ma misek które zamówiłam, mimo, że miały status obecnych na magazynie a za które zapłaciłam z góry, ok, otrzymałam zwrot środków na konto, z misek zrezygnowałam, następnie, przy pakowaniu mojego zamówienia dziwnym trafem okazało się, że nie ma ziół na których bardzo mi zależało - miały przyjechać za 2 dni - postanowiłam poczekać - kiedy otrzymałam paczkę, dwa produkty ziołowe miały datę do konca grudnia 2010 przy czym jest zasada, że nie sprzedaje się produktów które mają datę krótszą niż 3 miesiące... korzeń mniszka dodatkowo zawierał robaki... nie wiem czy miałam takiego pecha do sklepu czy tam tak zawsze, ale już się o tym nie przekonam, to moje pierwsze i ostatnie zamówienie w tym sklepie. Plusem napewno jest miła obsługa, propozycja zwrotu pieniędzy/wymiany produktów z krótką datą itp - ale nie oszukujmy się - więcej z tym zachodu niż to w ogóle warte. a na dokładkę polecam zdjęcia: zakupy w Animalii
     [niepolecam]

    /zaktualizowałam*
    « Ostatnia zmiana: 12 Lis, 2009, 05:20 wysłana przez dream* »

    Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
    Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

    Offline BigAndSylwia

    • ~Kierownik Biegania~
    • **
    • Wiadomości: 174
    • Uzbierane migdały: 0
    Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
    « Odpowiedź #57 dnia: 13 Lis, 2009, 10:59 »
    adres sklepu: www.sklep.videozoo.pl
    czas realizowania zamówienia:2 dni (na 3 zamówienia, za każdym razem 2 dni)
    subiektywna ocena: jak i wielu jest to również i mój ulubiony sklep netowy, zamówienia są tak szybko realizowane że w czwartek w nocy przelewałem pieniążki, a w sobotę już było u mnie, nie spotkałem się z takim czymś nigdy, muszę przyznać że nie lubiłem kupować w sklepach internetowych, właśnie ze względu na dostawę, i całe miasto zleciałem żeby się przed tym ustrzec, ale nie było nigdzie karmy, same vitapole i dako... no żenada,więc zostało mi zamówić w videozoo, zamówiłem, zapłaciłem i myśle "teraz poczekamy..." a tu sobota i jest wszystko, dobrze zapakowane(a to ważne, bo zapewnia dobre warunki dostawy),otwieram i w gratisie ziółka wrzucone(nie ważne że za 3zł... chodzi o sam gest, aż mi się miło zrobiło :) fajnie że się tak zajmują tym sklepem) miła obsługa, nawet bardzo, gdy za drugim razem dzwoniłem dowiedzieć się kiedy by mieli mniszka, ten sklep jest na prawdę rewelacja, każdemu mogę spokojnie polecić

    /zaktualizowalam*
    « Ostatnia zmiana: 13 Lis, 2009, 13:08 wysłana przez dream* »

    Marcin-->Lepidodactylus lugubris X2,Eublepharis macularius,  Acanthoscurria geniculata L10,Lasiodora parahybana L6,Hierodula membranacea L6,Szynszylek Tosia

    Sylwia-->Szynszylek Lusia :D

    Offline Orossimo

    • ~Szynszyla z Ambicjami~
    • ***
    • Wiadomości: 15
    • Uzbierane migdały: 0
    • Płeć: Kobieta
    Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
    « Odpowiedź #58 dnia: 15 Lis, 2009, 00:37 »
    adres sklepu: www.animalia.pl
    czas realizowania zamówienia: DOBRE PYTANIE
    subiektywna ocena: odnośnie tego sklepu mam same najgorsze odczucia:((( mimo przemiłej obsługi i kontaktu ze sprzedawcą to, że jestem szczerze zawiedziona to mało powiedziane :((( złożyłam w tym sklepie zamówienie UWAGA 22 PA¬DZIERNIKA i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zamówionych rzeczy - z przyczyny bardzo prostej wystawiają na sprzedaż rzeczy których nie posiadają, i nie chodzi mi tutaj nawet o to, że przy każdym produkcie jest czas oczekiwania ( który jak widzę jest wzięty z kosmosu ), na skompletowanie swojego zamówienia czekam już prawie miesiąc a oni nawet nie wiedzą kiedy produkt będzie dostępny; co z tego, że niby mają duży asortyment jak jest on całkowicie wirtualny. Chcę dodać, że produkt którego ciągle brakuję miał czas oczekiwania 1-3 dni ( jasne ) a informacje o tym, że nie ma go w ich hurtowni otrzymałam UWAGA 3 dni temu ( a mineły 3 tygonie )...po prostu bez komentarza. A sprawa kompletowania produktów była problemem przy każdym z nich i w żadnym wypadku nie przestrzegali terminu zamówienia. Obecnie jestem wściekła bo zapłaciłam za zamówienie przed jego wysłaniem, inaczej pewnie dawno już bym zrezygnowała i kupiła w innym sklepie, a dodatkowo wkurza mnie fakt, że zamówiłam rzeczy naprawdę potrzebne... NIE POLECAM NIKOMU TEGO SKLEPU!!!  [niepolecam] [niepolecam] [niepolecam] [niepolecam] [niepolecam] [niepolecam] [niepolecam] [niepolecam] [niepolecam]

    ps. więc w takim wypadku niech swoją miłą ale niekompetentną obsługę wsadzą głeboko

    /zaktualizowałam*
    « Ostatnia zmiana: 15 Lis, 2009, 01:18 wysłana przez dream* »

    Offline olutek

    • ~Właściciel Półki~
    • *
    • Wiadomości: 430
    • Uzbierane migdały: 0
    • Płeć: Kobieta
    • Zuzia , chilla
    Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
    « Odpowiedź #59 dnia: 19 Lis, 2009, 13:19 »
    adres sklepu :  www.paszczak-sklep.pl/
    czas realizowania zamówienia : 7 dni
    subiektywna ocena: zamówienie złożyłam w czwartek, ponieważ bylo to popołudniu bardziej to pieniążki doszły dopiero w piątek , i było też info na stronie ze zamówienia realizują dopiero od 16 po długim weekendzie , wiec to ze w środę wysłali i jest już dziś ta paczka wydaje mi się dość szybko. wszytko jest.  :)

    ps. wystawie ocenę jak wrócę do domku i wszystko obejrzę. ale myslę ze  [polecam]
    « Ostatnia zmiana: 19 Lis, 2009, 13:22 wysłana przez olutek »

    ola

    Offline Bożena

    • ~Przewodnik Stada~
    • ****
    • Wiadomości: 3906
    • Uzbierane migdały: 6
    Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
    « Odpowiedź #60 dnia: 23 Lis, 2009, 22:07 »
    adres: http://www.planeta-zoo.pl/
    czas realizacji: błyskawicznie
    subiektywna ocena: jestem mile zaskoczona postawą właścicielki sklepu.Otóż 11listopada złożyłam zamówienie .Miałam dokonać przelewu ale niestety padł mi komp.Dzisiaj otrzymałam przesyłkę a w niej szereg gratisów.Zdziwiłam się ponieważ nie uregulowałam należności.Właścicielka sklepu wysłała mi  wiadomość "Proszę wpłacić na konto, jak tylko będzie Pani miała taką możliwość. Nie wysyłaliśmy za pobraniem, bo to przecież droższa opcja. Nie jest to Pani pierwsze zamówienie, więc nie mamy podstaw, by Pani nie ufać." Nadmieniam że zamówienie  zrobiłam na kwotę 125zł. Powiem  szczerze już dawno nikt mnie tak nie zaskoczył. [bardzopolecam]

    Offline Mefka

    • Hodowca
    • ~Cyber Szynszyla~
    • *****
    • Wiadomości: 391
    • Uzbierane migdały: 1
    • Płeć: Kobieta
    • 16 szynszylowe stadko ;]
      • Domowa Hodowla Szynszyli w Gdańsku Amber Chinchillas
    Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
    « Odpowiedź #61 dnia: 28 Lis, 2009, 01:21 »
    adres sklepu: http://www.sklep.videozoo.pl/
    czas realizowania zamówienia: mega szybko - kurierem, zamówiłam we wtorek a paczka była już w czwartek
    subiektywna ocena: Sklep posiada szeroki asortyment produktów, przede wszystkim jedzenia dla szynszyli, dlatego jak robić zapasy to tylko tam. Przesyłki są kompletowane i pakowane jeszcze tego samego dnia co złożone zamówienie ( jeśli czegoś nie mają, to zawsze jest odpowiednia informacja ).  Są rabaty na koszt przesyłki - nawet do 50% taniej, a czasami dodają gratisy w postaci próbek jedzenia.
    nasze uwagi:  POLECAM! zamawiałam już dwukrotnie i ani razu się nie zawiodłam    [bardzopolecam]

    Domowa Hodowla Szynszyli "Amber Chinchillas"

    Offline got3

    • ~Cyber Szynszyla~
    • ***
    • Wiadomości: 380
    • Uzbierane migdały: 0
    • Płeć: Mężczyzna
    • Luna (czarny aksamit), Bupu (beż)
    Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
    « Odpowiedź #62 dnia: 24 Lut, 2010, 11:23 »
    adres sklepu:www.sklep.videozoo.pl
    czas realizacji zamówienia:zamówione w czwartek, wysłane tego samego dnia po południu (paczka ekonomiczna) i doszło już w poniedziałek :)
    subiektywna ocena:Jestem bardzo zadowolony z zakupów - zioła mają długą ważność (tak jak prosiłem), a do tego dostałem mały gratis w postaci suszonej natki pietruszki i ulotki HP. Niby nic, a jednak miły prezent :) Szybka i miła obsługa. Pełen profesjonalizm :)
    [bardzopolecam]

    /zaktualizowałam*
    « Ostatnia zmiana: 24 Lut, 2010, 12:08 wysłana przez dream* »

    Offline Aurelia

    • ~Szynszyla Szara~
    • **
    • Wiadomości: 8
    • Uzbierane migdały: 0
    Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
    « Odpowiedź #63 dnia: 27 Lut, 2010, 19:00 »
    adres sklepu: www.sklep.swist.com.pl
    czas realizacji : we wtorek zapłaciłam, paczkę dostałam po tygodniu, bo doszło do pomyłki w wysyłce. teoretycznie powinna dojść w piątek. (w czwartek było wysłane kurierem)
    asortyment: przyznaję, że jak na szynszyle, to kiepski. Kupowałam raczej akcesoria, które maja korzystne ceny, a nie ziółka. Basen do kąpieli jest  około tańszy niż w konkurencyjnych sklepach :)
    ogólnie: bez zachwytów, bo jednak doszło do pomyłki z paczką, ale była dobrze zapakowana i zostałam przeproszona.

    Offline natalie1988

    • ~Piach Master~
    • *
    • Wiadomości: 241
    • Uzbierane migdały: 0
    • Płeć: Kobieta
    • Nikita i Basia-sweet girls + Myszko i Czaruś
    Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
    « Odpowiedź #64 dnia: 02 Mar, 2010, 20:48 »
    adres sklepu http://www.planeta-zoo.pl/
    czas realizacji zamówienia: błyskawicznie
    subiektywna ocena:bardzo dobry sklep, konkurencyjne ceny. To już moje kolejne zamówienie, zawsze bardzo miła, profesjonalna i błyskawiczna obsługa. Pani Kasia jest niezwykle pomocną osobą. Wszystko bezpiecznie zapakowane. Zawsze w paczuszce czekają gratisy :) Tym razem dostałam pełnowymiarowe opakowanie ziółek HP :) Jestem zachwycona sklepem Planeta-Zoo :) Polecam  [bardzopolecam]

    Offline olutek

    • ~Właściciel Półki~
    • *
    • Wiadomości: 430
    • Uzbierane migdały: 0
    • Płeć: Kobieta
    • Zuzia , chilla
    Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
    « Odpowiedź #65 dnia: 26 Mar, 2010, 10:38 »
    adres sklepu: www.animalia.pl
    czas realizacjii: 6-7 dni
    subiektywna ocena :  rzeczy ktore zamowilam byly ok , data waznosci dluga....nic popsutego , ale czas zamowienia..dlugo czekalam...bo mieli chyba jakis problem...A ja zamowilam by miec sianko szybko bo juz niemialam, i wyszlo ze musialam dokupic dodatkowo w sklepie...  :D ale i tak polecam  :D

    /zaktualizowałam*
    « Ostatnia zmiana: 26 Mar, 2010, 11:31 wysłana przez dream* »

    ola

    Offline got3

    • ~Cyber Szynszyla~
    • ***
    • Wiadomości: 380
    • Uzbierane migdały: 0
    • Płeć: Mężczyzna
    • Luna (czarny aksamit), Bupu (beż)
    Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
    « Odpowiedź #66 dnia: 07 Kwi, 2010, 13:24 »
    adres sklepu: www.psiraj.pl
    czas realizacji zamówienia: Trochę ponad tydzień, ale wynikało to z przesunięcia dostawy granulatu (normalnie czeka się 3-5 dni).
    subiektywna ocena: Niewątpliwą zaletą sklepu są ceny - chyba nigdzie nie ma taniej. Dodatkowo przy zakupach powyżej 99 zł wysyłka jest gratis. Asortyment to głownie pokarmy dla kotów, psów i gryzoni oraz żwirki i podłoża. Jest trochę akcesoriów, ale w przypadku gryzoni nie ma szału ;) Kontakt zawsze miły i bezproblemow. Czekam właśnie na kolejną przesyłkę ze sklepu.

    Gorąco polecam!  [bardzopolecam]

    /zaktualizowałam*
    « Ostatnia zmiana: 27 Kwi, 2010, 23:05 wysłana przez dream* »

    Offline got3

    • ~Cyber Szynszyla~
    • ***
    • Wiadomości: 380
    • Uzbierane migdały: 0
    • Płeć: Mężczyzna
    • Luna (czarny aksamit), Bupu (beż)
    Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
    « Odpowiedź #67 dnia: 28 Kwi, 2010, 09:53 »
    adres sklepu: www.psiraj.pl
    czas realizacji zamówienia: Zamówione we wtorek, wysłane w środę, doszło w czwartek - 2 dni :).
    subiektywna ocena: To moje drugie zamówienie w tym sklepie. Zamówiłem 3x żwirek super pinio 35 l w bardzo okazyjnej cenie 35 zł każdy. Do tego wysyłka była darmowa - nie wiem jak im się to opłaca, ale ja jestem bardzo zadowolony :)

    Gorąco polecam!  [bardzopolecam]

    /zaktualizowane*
    « Ostatnia zmiana: 28 Kwi, 2010, 19:16 wysłana przez dream* »

    Offline Mysza <")))/

    • DUCH SZYNSZYLA
    • Administrator
    • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
    • *****
    • Wiadomości: 7781
    • Uzbierane migdały: 48
    • Płeć: Kobieta
    • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
    Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
    « Odpowiedź #68 dnia: 01 Maj, 2010, 21:43 »
    adres sklepu: www.zoosklep.pl
    czas realizacji zamówienia: nie zrealizowane
    subiektywna ocena: To było drugie zamówienie mojej mamy w tym sklepie. Zapłacone przedpłatą. Po 2 tygodniach mama wysłała maila z zapytaniem co sie stało, że nie przysłali paczki. Brak odpowiedzi. W 3-cim tygodniu zadzwoniła i usłyszała w odpoiwedzi, że nie mają i nie będą mieli juz danego towaru! Mogą wysłać jakieś inne towary. Mama poprosiła o zwrot pieniędzy, bo już wolała kupic sama gdzieś indziej niż znowu czekać. Jutro mija 30 dzień od złożenia zamówienia. Dzis mama dostała sms (! - czyżby brak odwagi cywilnej właściciela/pracownika, żeby zadzwonić - w ofercie sklepu nie ma powiadomień sms... -.-') Co ciekawsze na stronie w historii zamówień, ostatnie figuruje jako zrealizowane dnia: 29 kwietnia br.! Ogólnie uczucia z mamą mamy mieszane i nie polecamy sklepu, szkoda nerwów.

    [niepolecam]

    /*zaktualizowałam ranking
    « Ostatnia zmiana: 01 Maj, 2010, 21:45 wysłana przez Mysza <")))/ »

    Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

    Offline Ciupelek

    • Moderator
    • ~Rządca Półek~
    • *****
    • Wiadomości: 657
    • Uzbierane migdały: 14
    • Płeć: Kobieta
    • Kiwi, Titi, Fifi
    Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
    « Odpowiedź #69 dnia: 08 Lip, 2010, 15:02 »
    adres sklepu: http://psiraj.pl
    czas realizowania zamówienia: kiedy nie bierze się karm to 2-3 dni, jak już karmy to dłużej ponieważ ściągają od producenta żeby miało jak najdłuższą datę ważności
    subiektywna ocena: Bardzo dużo psich i kocich rzeczy, gryzoni troszkę mniej, ale można poprosić o dodanie czegoś. Najważniejsze karmy są, Pinio, Pucek. Niestety nie ma fajnych ziółek, tylko jakieś mieszanki. Wysyłka tania, a powyżej 99 zł darmowa. Ceny najniższe co mi akurat bardzo pasuje.

     [bardzopolecam] [bardzopolecam]
    « Ostatnia zmiana: 08 Lip, 2010, 15:04 wysłana przez maciupka xd »

    Offline dream*

    • Administrator
    • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
    • *****
    • Wiadomości: 7229
    • Uzbierane migdały: 43
    • Płeć: Kobieta
      • moje CV
    Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
    « Odpowiedź #70 dnia: 18 Sie, 2010, 09:04 »
    adres sklepu: http://sklep.videozoo.pl
    czas realizowania zamówienia: doba
    subiektywna ocena: asortyment coraz szerszy, jeśli o gryzonie i szynszyle chodzi, nic mi tam nie brakuje więc zakupy robię w miare często. 50% zniżki na wysyłkę przy zakupach powyżej 100zł to genialna rzecz. Obsługa klienta jak zawsze bardzo miła.
    nasze uwagi:  Paczka doszła do mnie w ciągu 24h, nawet nie zdążyłam za nią zapłacić - bo ponoć stałym klientom wysyłają gdy dostaną zamówienie a nie wpłatę, miłe. :)

    zdecydowanie polecam! [bardzopolecam]

    Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
    Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

    Offline dream*

    • Administrator
    • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
    • *****
    • Wiadomości: 7229
    • Uzbierane migdały: 43
    • Płeć: Kobieta
      • moje CV
    Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
    « Odpowiedź #71 dnia: 05 Wrz, 2010, 12:58 »
    adres sklepu: http://gryzoland.pl/
    czas realizowania zamówienia: 3 dni
    subiektywna ocena: asortyment dla gryzoni bardzo szeroki, ceny konkurencyjne, obsługa miła i profesjonalna, dobry kontakt z Olą, kupując u niej nie kupuję u anonimowej osoby tylko u znanej użytkowniczki szczurowych forów.
    nasze uwagi: No i znów paczka doszła do mnie nim zdążyłam zapłacić, cieszy mnie to zaufanie, to bardzo miłe, wysyłka szybka, paczka doszła w ciągu 3 dni.

    zdecydowanie polecam! [bardzopolecam]

    Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
    Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

    Offline dream*

    • Administrator
    • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
    • *****
    • Wiadomości: 7229
    • Uzbierane migdały: 43
    • Płeć: Kobieta
      • moje CV
    Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
    « Odpowiedź #72 dnia: 05 Wrz, 2010, 13:23 »
    adres sklepu: http://www.planeta-zoo.pl
    czas realizowania zamówienia: 2tygodnie
    subiektywna ocena: asortyment bardzo szeroki, ceny mało konkurencyjne ale wiele rzeczy można kupić tylko tam... obsługa była miła.
    nasze uwagi: sama napisałam że to nic naglącego, że jeśli jakiś towarów nie ma to wolę poczekać i dostać je jedną paczką niż na raty, chociaż 2 tyg to strasznie długo, jeszcze nigdy nie czekałam tyle na dostawę. gratis dostałam kolby vitakraftu, karmę emotion beauty dla szynszyli i gazetkę cztery łapy, co było bardzo miłym gestem :)

    ciężko wystawić negatywa czy pozytywa, transakcja taka nijaka.. ani bardzo na plus, ani bardzo na minus, nie wiem jak to oceniać

    /zaktualizowałam

    Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
    Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

    Offline dream*

    • Administrator
    • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
    • *****
    • Wiadomości: 7229
    • Uzbierane migdały: 43
    • Płeć: Kobieta
      • moje CV
    Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
    « Odpowiedź #73 dnia: 07 Wrz, 2010, 09:34 »
    adres sklepu: http://www.zooplus.pl
    czas realizowania zamówienia: tydzień
    subiektywna ocena: asortyment bardzo szeroki i unikatowy, wielu z tych rzeczy nie można nabyć w polsce, minus jest taki, że np kupując zioła JR Farmu nie ma polskich etykiet. ceny na oko mało konkurencyjne, ale przy zniżkach które oferują (dla nowych klientów) i okresowych promocjach się opłaca.
    nasze uwagi: jedyny minus to utrudnienie we wpłacie na niemiecki adres konta, kod pocztowy w ogole nie chciał mi przejść w poleceniu przelewu i w efekcie musiałam się sporo nakombinować, poza tym przelew się długo księgował co wydłużyło znacznie czas oczekiwania na paczkę.

     [bardzopolecam]


    /zaktualizowałam

    Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
    Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

    Offline si

    • ~Nowicjusz Mianowany~
    • *
    • Wiadomości: 2
    • Uzbierane migdały: 0
    Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
    « Odpowiedź #74 dnia: 27 Wrz, 2010, 08:55 »
    adres sklepu: www.zoo-sklep.pl
    czas realizowania zamówienia: za długo :) nie pamiętam, trzy tygodnie?
    subiektywna ocena: cenowo całkiem przystępny, asortyment nie powala, ale mają niektóre produkty których nie można dostać w innych sklepach, obsługi brak- nie udało mi się skontaktować telefonicznie żeby dowiedziec sie gdzie zginęła moja przesyłka, nie wierzcie w czas realizacji zamówienie, bo nawet jak jest ono dostępne może "iść" nie kilka a kilkanaście dni.
    [bacik]

    adres sklepu: www.zooplus.pl
    czas realizowania zamówienia: dochodzimy do dwóch tygodni, a to jeszcze nie koniec
    subiektywna ocena: spory asortyment, ceny wysokie, niekiedy wyższe niż w stacjonarnych sklepach, znizki dla nowych klientów dość korzystne, niestety dla stałych juz nie tak bardzo, plus to dostawa gratis przy zakupach >100zł (niezależnie od gramatury przesyłek jak w innych sklepach), odpowiedzi na zapytania mailowe- plus minus półtora tygodnia, minus- wyłącznie kontakt mailowy. Nie wiem co o nim napisać, bo po wręcz błyskawicznej przesyłce teraz mają straszne opóźnienia i zero kontaktu. podobno można sprawdzić status zamówienia w gls- mojej przesyłki ciągle tam brak, więc nie wiem czy to funkcjonuje.

    Na razie pozostawiam bez oceny
    « Ostatnia zmiana: 12 Gru, 2010, 00:12 wysłana przez dream* »

     

    Czasopismo Internetowe "Rodentia"

    Zaczęty przez RodentiaDział Na każdy temat

    Odpowiedzi: 21
    Wyświetleń: 6115
    Ostatnia wiadomość 14 Sie, 2014, 20:35
    wysłana przez Rodentia
    czarna szynszylka i sklepy zoologiczne oraz inne tematy!!!!

    Zaczęty przez kasiek21z tychówDział Na każdy temat

    Odpowiedzi: 8
    Wyświetleń: 5154
    Ostatnia wiadomość 11 Kwi, 2005, 18:38
    wysłana przez Claudi
    Sklepy stacjonarne i hodowle - Poznań i okolice

    Zaczęty przez agonytokyoDział Sklepy

    Odpowiedzi: 6
    Wyświetleń: 3607
    Ostatnia wiadomość 03 Lip, 2017, 20:36
    wysłana przez uszynszyla
    SKLEPY ZOOLOGICZNE - OPINIA, POMOC, RADY

    Zaczęty przez Paula_91Dział Strefa użytkownika

    Odpowiedzi: 0
    Wyświetleń: 1615
    Ostatnia wiadomość 18 Kwi, 2015, 14:32
    wysłana przez Paula_91
    SKLEPY REKOMENDOWANE PRZEZ SZYNSZYLE.INFO

    Zaczęty przez dream*Dział Sklepy

    Odpowiedzi: 5
    Wyświetleń: 20416
    Ostatnia wiadomość 24 Paź, 2014, 11:28
    wysłana przez dream*
    SimplePortal