28 Mar, 2024, 16:36

Autor Wątek: III Ogólnopolski ZLOT Szynszylomaniaków 4-6 lipca, Wygnanka  (Przeczytany 26563 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Julia

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 200
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Szarik,Pirat,Ogryzek(inne w moim sercu)
Odp: III Ogólnopolski ZLOT Szynszylomaniaków 4-6 lipca, Wygnanka
« Odpowiedź #100 dnia: 09 Lip, 2008, 14:39 »
  Kochani!
 Przede wszystkim chcę powiedzieć ze Zlot był fantastyczny!
 Claudi, bardzo Ci dziękujemy  za wszystko!Za gościnę , wspaniała atmosferę Zlotu , niesamowitą ilość kawałów,  koncerty,migdałki, dogo-koto-szylo-terapję :), za przyszłego mieszkańca mojego domu - białego Fiodora ,za przygarnięcie moich szylków na wakację i za wielu innych rzeczy!
 Ela P, Tomek, Grażka, Daniel , Ania i Arni- milo było znowu z wami się zobaczyć!
 Dream, Jadzia( Z Adrianem), Iva, Ela J.- ogromnie się  cieszę że was poznałam osobiście! [-chomik-]

  A pancernych będzie 4 -jak należy!
  Obiło mi się o uszy że mój Jumper już powoli się oswaja  z nowym towarzyszem - białym Fiodorem  Dostojewskim.I nawet podobno futro nie leci, a ni białe a ni beżowe.
  I z tego też strasznie sie ciesze!

   Chętnie się dołączę do zlotu uzupełniającego w Krakowie w sierpniu.
 

Jula.Szarik-szara kulka,Pirat-czarny,Ogryzek,Gusia-świnka morska.

Claudi

  • Gość
Odp: III Ogólnopolski ZLOT Szynszylomaniaków 4-6 lipca, Wygnanka
« Odpowiedź #101 dnia: 10 Lip, 2008, 09:07 »
Cześć!

No dzisiaj się trochę zmieniło bo w nocy wyrwał się ten drugi biały i poszło sporo futra Fiodora - widocznie dostał trochę od Jumpera za tego drugiego. Fiodor jest trochę poobijany więc resztę łączenia będę już nadzorował osobiście - tylko w mojej obecności. Jumper cały i zdrowy, Fiodor trochę pogryziony na grzebiecie i za uchem. Ale nie tracę nadziei.

Co do Zlotu:

Jeśli tylko będzie w terminie mi pasującym (mam niestety sporo zobowiązań w sierpniu) - postaram się być. Proponuję byśmy teraz - Dream mogę Cię prosić? - rozdzielili wątek III Zlotu i rozpoczęli IV Zlot w nowym wątku. Tak chyba będzie łatwiej. Może warto też w tytule ustalić od razu datę - wtedy będzie jasno GDZIE i KIEDY.


Offline gagat83

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 128
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Bentley & Basia
Odp: III Ogólnopolski ZLOT Szynszylomaniaków 4-6 lipca, Wygnanka
« Odpowiedź #102 dnia: 10 Lip, 2008, 14:13 »
Claudi my chcemy zdjątka plissss !!!!!!

Offline katakumby18

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 221
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: III Ogólnopolski ZLOT Szynszylomaniaków 4-6 lipca, Wygnanka
« Odpowiedź #103 dnia: 11 Lip, 2008, 10:59 »
No właśnie Claudi obiecaliście nam zdjęcia ze zlotu  :D :D :D
Chcemy je zobaczyć :(

"Zołza to kobieta niezależna, która będąc w związku z mężczyzną nigdy nie przestaje być sobą. Ma poczucie humoru i życzliwy charakter. Nie kłamie, nie gra, nie manipuluje. Zna swoją wartość. Mówi, co myśli i robi, co chce. . to Cała Ja

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: III Ogólnopolski ZLOT Szynszylomaniaków 4-6 lipca, Wygnanka
« Odpowiedź #104 dnia: 11 Lip, 2008, 23:03 »
ojejku, najpierw musiałam się zapytać na liście czy wszyscy wyrażają zgodę na publikacje ich zdjęć ;)
Co prawda nie wszyscy napisali, że się zgadzają, ale przynajmniej nie wyrazili niezadowolenia więc mam nadzieję, że nikt się nie pogniewa jeśli opublikuję teraz zdjęcia. Gdyby jednak ktoś chciał zawsze mogę skasować jakieś. [choć nie sądzę, bo wszyscy byli piękni i młodzi ;)]

a więc długo wyczekiwane...

[/b][/size]

natomiast temat zlotu krakowskiego wydzielę, jak tylko ustalimy chociaż przybliżoną jego datę - póki co, mi pasuje każdy termin poza 30 sierpnia - więc ustalajcie między sobą jak wam tam najbardziej pasuje ;)
« Ostatnia zmiana: 11 Lip, 2008, 23:06 wysłana przez dream* »

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

Offline gagat83

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 128
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Bentley & Basia
Odp: III Ogólnopolski ZLOT Szynszylomaniaków 4-6 lipca, Wygnanka
« Odpowiedź #105 dnia: 12 Lip, 2008, 11:14 »
Dream super robota ;-)))) zdjęcia super!!! dzieki za zdjątka,  jak je obejrzałam to jeszcze bardziej jestem na siebie wściekła że nie pojechałam

Offline Basia_W

  • DOBRA DUSZA FORUM
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3784
  • Uzbierane migdały: 3
  • Płeć: Kobieta
  • Pusiek + Pusia + Bunia Kinia[*]
Odp: III Ogólnopolski ZLOT Szynszylomaniaków 4-6 lipca, Wygnanka
« Odpowiedź #106 dnia: 12 Lip, 2008, 17:58 »
Z ogromną przyjemnością przejżałam zdjęcia, najbardziej podobały mi się te grupowe z szylkami  :D - piękne puszaki. Nawiasem mówiąc przydałby się jakiś opis bo jestem w stanie rozpoznać tylko 3 osoby.

reszta odchowanych maluszków - Mikuś, Figa, Miś, Żabuś, Fikuś, Kubuś, Misia, Edi, Czaruś, Pysia, Krusio, Pimpuś, Miluś, Fredzio, Spidi.

Claudi

  • Gość
Odp: III Ogólnopolski ZLOT Szynszylomaniaków 4-6 lipca, Wygnanka
« Odpowiedź #107 dnia: 13 Lip, 2008, 22:39 »
Mnie najbardziej pasuje weekend po 9 sierpnia czyli 16-17 sierpień. 9-10 nie wchodzi w grę - mam już całkowicie zajęty, podobnie 30-31.

Offline ambiwalencja

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 311
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Ymre [szaraczek], Ydzio [beżyk]
Odp: III Ogólnopolski ZLOT Szynszylomaniaków 4-6 lipca, Wygnanka
« Odpowiedź #108 dnia: 13 Lip, 2008, 23:08 »
No właśnie - fotki super, ale szkoda, że nie ma opisów, bo nie wiadomo, kto jest kto :P
A pluszaki Claudiego piękne! I chyba bardzo milusińskie, co? :D

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: III Ogólnopolski ZLOT Szynszylomaniaków 4-6 lipca, Wygnanka
« Odpowiedź #109 dnia: 14 Lip, 2008, 11:45 »
ja 30-31 też mam zajęty.

ambi, niektóre milusińskie niektóre nie - jak z ludzmi :P
choć akurt jeśli chodzi o zlotowiczów to wszyscy milusinscy byli ;)

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

Claudi

  • Gość
Odp: III Ogólnopolski ZLOT Szynszylomaniaków 4-6 lipca, Wygnanka
« Odpowiedź #110 dnia: 14 Lip, 2008, 22:55 »
Te pluszaki, które było widać może ja opiszę:

1. Beżowy - piękny samczyk o imieniu Rumcajs. Być może nowy towarzysz dla szylków Ewy Kukawskiej, która niestety nie mogła być z pewnych przyczyn na zlocie.

2. Czarny na rękach Ivy = Brian. Niebawem odjeżdża do Krakowa do Freddiego, Muminka i Szymka.

3. Biały na rękach Julii -  Obecne imię Fiodor, przyszły towarzysz Jumpera, Szarika i Pirata. Wyjeżdża niebawem do Julii z Wrocławia.

4. Szara szynszylica na rękach Jadzi - kobietka o imieniu Babcia. Płochliwa ale tylko z pozoru. Bardzo kochana ale i nieufna. Próby połączenia z samczykami kończyły się wyjątkowo marnie (dla samczyków). Miała towarzysza, który zginął dawno temu w tyragicznym wypadku.

5. Pozosrtałe szylki - przy okazji.

Offline Ela Pietka

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Okrętka, Inka i Duszek, reszta w sercu ...
    • Moje zdjęcia
Odp: III Ogólnopolski ZLOT Szynszylomaniaków 4-6 lipca, Wygnanka
« Odpowiedź #111 dnia: 17 Lip, 2008, 10:03 »
Kochani - jako uczestnik III Zlotu Duszek napisał relację, którą znajdziecie poniżej:

Zleciałem kochani. No normalnie zleciałem się na zlocie. A było z kim !!
 
Decyzja zapadła szybko – jadę !! Telefonicznie zorganizowałem siatkę znajomych i przyjaciół szynszyla i w sobotę wsiadłem do Iksia. Cholercia – coś mi nie pasowało. Niby ten sam a jakiś taki … czysty. Czysty ?? Nie, on jest mokry !! Nosz cały mokry w kropelkach z piątkowej ulewy !! A ja … a ja całe futerko na … - no wiecie – na ogonie i okolicach miałem mokre. Żesz qrczaczki, migdałki spleśniałe – zapomniałem zamknąć szyberdachu i zostawiłem go szeroko otwartego na całą noc. Efekt ?? Łódkę miałem, tylko mi cholera wioseł zabrakło !!

Ale nic to – usiadłem na ortalionowej kurtce, włączyłem na full ogrzewanie i dalej – popędziłem do Wygnanki na spotkanie. A że w tyłek mocno ?? No nie takie niedogodności się przeżywało, naprawdę …

W okolicach lotniska natknąłem się na kawalkadę składającą się z: Claudiego de Guru, Grażki i Deelo – opiekunów Niemałego Stadka, Ivę – czerwonowłosą opiekunkę Muminkowego stadka, Anię Spidziową i Arniego the Olbrzyma (wielbiciela futrzaków wszelakich). Dołączyliśmy zatem do kawalkady (nie, nie karawany – widział kto karawanę zasuwającą 100 km/h, hę ??) i po uzupełnieniu płynów niezbędnych do życia ruszyliśmy na wygnanie do Wygnanki.

Nim dobrze zdążyliśmy się rozpakować (a ja przy okazji wylać wodę z całego samochodu i rozmontować go do schnięcia – od podłogi po dach …) – na podjazd zawitała bordowa szczała z Juleczką i Elą na pokładzie oraz Pancernymi w drugim rzędzie. Radości nie było końca – uściski, wymiana migdałków i smakołyków trwałaby do końca świata gdyby nie to, że zostaliśmy zaproszeni do Nowej Szynszylówki. No proszę Państwa – takich luksusów to ja dawno nie widziałem. Całe pomieszczenie zadaszone, nowiutkie, okna plastikowe, na środku – wieeelki wybieg dla ADHDowców, obok piaskownica niewiele mniejsza od Sahary, a wokół mieszkańcy tego Szczęśliwego Miejsca – szarzy, czarni, biali, brązowi i wszelakie kolorki  :D. A te pyszczki – kobietki piękne, puchate, faceci mężnie prężący pierś do zdjęcia.

Po kilku godzinach wymiany doświadczeń przeszliśmy do części rozrywkowej – wiecie – picie migdałówki procentowej, zajadanie się specjałami przyszykowanymi przez kuchnię. No długo by opowiadać, ale czy ja naprawdę chcę zdradzić Wam co tam się działo ?? Niee – ja chcę Was zobaczyć w przyszłym roku !! W tym samym miejscu kochani – jak od trzech lat, tak i przez następnych lat ładnych kilka J

 Wasz Duszek de Biały Grzdyl  [-chomik-]

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: III Ogólnopolski ZLOT Szynszylomaniaków 4-6 lipca, Wygnanka
« Odpowiedź #112 dnia: 17 Lip, 2008, 11:17 »
Chciałabym zobaczyć tę willę z myszakami i saharą na środku :) ojej..

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Claudi

  • Gość
Odp: III Ogólnopolski ZLOT Szynszylomaniaków 4-6 lipca, Wygnanka
« Odpowiedź #113 dnia: 19 Lip, 2008, 15:49 »
Nic straconego Mysza, masz zaproszenie NIEUSTAJĄCE.

 

PRZENIESIONY: ZLOT MAZURSKI 2016 -wydzielone z wątku: Nasze ogrody.

Zaczęty przez Mysza <")))/Dział Na każdy temat

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1424
Ostatnia wiadomość 08 Wrz, 2015, 23:24
wysłana przez Mysza <")))/
ZLOT MAZURSKI 2016 -wydzielone z wątku: Nasze ogrody.

Zaczęty przez elanutkaDział Różne wspólne inicjatywy

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 3371
Ostatnia wiadomość 09 Wrz, 2015, 18:39
wysłana przez elanutka
Pierwszy Wirtualny Zlot aka śmiechy i chichy :)

Zaczęty przez sonicaDział Na każdy temat

Odpowiedzi: 310
Wyświetleń: 55321
Ostatnia wiadomość 05 Mar, 2016, 16:07
wysłana przez SZYNSZYLKA BEZA
[POZNAŃ] Zlot miłośników szynszyli 8 października

Zaczęty przez dream*Dział Ogólnopolskie Zloty Szynszylomaniaków

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 69568
Ostatnia wiadomość 20 Maj, 2017, 17:56
wysłana przez Metallowa
mini zlot w Poznaniu? 17 listopada

Zaczęty przez dream*Dział Ogólnopolskie Zloty Szynszylomaniaków

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8246
Ostatnia wiadomość 16 Lis, 2013, 16:34
wysłana przez dream*
SimplePortal