Szynszyle.Info :: Forum Miłośników Szynszyli

Ogłoszenia => Ogłoszenia => Wątek zaczęty przez: Claudi w 25 Kwi, 2005, 10:55

Tytuł: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 25 Kwi, 2005, 10:55
Drodzy Szynszylomaniacy!

Uprzejmie zawiadamiam, ze:

24.04.2005 zakończyłem najdłuższy pociag szynszylowy, w którym przebyłem ponad 1400 kilometrów: z Warszawy do Gdańska, Szczecina, Zielonej Góry, Łodzi i Warszawy.

Odjechały ode mnie dwa zwierzątka (Dziubek i Rodzynek) a przyjechało 9 nowych: Balbinka, Zosia + 2 młode, dwutygodniowe dziewczynki, Cynamonka, Filip, Trelek, Cykorek i jeszcze jedna samiczka, której nie zdążyłem wymyślić imienia. Tym samym liczba szylków u mnie w domu przekroczyła 40 i tym samym na jakiś czas muszę tymczasowo zamknąć swoje podwoje i ograniczyć przyjmowanie nowych lokatorów Puchatki i Puchatkowa wyłącznie do sytuacji alarmowych.

W trakcie podróży, w której towarzyszył mi syn poznałem osobiście naprawdę wspaniałych ludzi - Grażkę i Beatkę Godlewską z Gdańska oraz Anię Ryś z Zielonej Góry. Bardzo serdecznie Wam dziękuję, że znalazłyście trochę czasu na spotkanie ze mną - życzę każdemu by poznawał tylko takich ludzi przez duże "L" jak Wy!

Bardzo chciałbym także jeszcze raz podziękować:
- Grażce i Beatce za bardzo miłe chwile, "lodowe niezdecydowania" i przemiłe spotkanie,
- Tiarze i jej wspaniałym rodzicom Mirze i Włodkowi za wszystko (oby więcej takich ludzi na świecie!),
- Agnieszce i jej rodzicom
- Ani Ryś (ciasto było przepyszne)
- Agnieszce i Piotrowi za informację o małym szylku
- Marcie i Monice za spotkanie przy Auchan.
- Dominikowi za prowadzenie nawigacji w czasie naszej "Arki Claudiego" i skrót przez las, którym nie przejechałby nawet Łunochod (my przejechaliśmy)!
- mojej małżonce za opiekę na moją bandą puchatkową (i nie tylko)
- a także pewnemu patrolowi policji - za wyrozumiałość i zrozumienie.
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 23 Lip, 2005, 21:05
Po raz kolejny chciałbym bardzo ale to bardzo podziękować - a naprawdę jest za co.

1. Za sprawą: Edyty Karpienko i jej córki Kamili oraz Agnieszki Æwikły i jej męża Tomka (cała czwórka z Wrocławia), prześliczny samczyk opuścił kilka dni temu sklep zoologiczny, w którym był przechowywany przez długi czas w koszmarnych warunkach i trafił do mnie. Już kilkudniowy pobyt poza sklepem przyniósł zwierzątku znaczną ulgę -  gdy przyjechałem, zastałem zwierzątko żywo reagujące, niezwykle łase na czułosci i pieszczoty i w całkiem niezłym stanie psychicznym. Dlatego też chciałbym Wam wszystkim bardzo serdecznie podziękować za naprawdę WIELKIE SERCA, wrażliwe na krzywdę zwierząt i szybkie działanie, które pozwoliło ocalić to zwierzątko. :D

2. W dniu wczorajszym miało także miejsce spotkanie międzymiastowe - we Wrocławiu spotkałem się z Vką i jej chłopakiem Rafałem oraz Agnieszką Æwikłą i jej mężem Tomkiem (doszło do rękouścisków). Barrdzo ale to bardzo chciałbym podziękować moim wspaniałym gospodarzom (Vce i Rafałowi), u których spędziłem niezwykle przyjemny i ciekawy wieczór, od czasu do czasu oganiając się od czterech baraszkujących szylków. Bardzo pragnę podziękować za gościnę i nocleg oraz olbrzymią ilość przysmaków i rozmaitości, jakie Vka i Rafał przygotowali dla moich aktualnie 43 podopiecznych.

3. W trakcie doszło także do sytuacji nieoczekiwanej - jeden z szylków, który pierwotnie miał wracać ze mną został we Wrocławiu i Vki i Rafała. Dlaczego? Na ty pytanie najlepiej odpowie sama Vka. Musze przyznać, że cała trójka - Gizmo, Nosek i Melek stanowią bardzo zgrany zespół (Andrzeju! Muszkieterzy mają konkurencję!!!) i rozrabiają na potęgę. Bardzo się cieszę że rzeczy przybrały taki własnie obrót, a Melek - co tu dużo gadać - ozodoba każdej grupy szylków znalazł po poważnych perypetiach (niech Vka opowie jakich) naprawdę wspaniały im kochający dom.

Jeszcze raz Wam kochani dziękuję i serdecznie pozdrawiam -
Claudi
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Szu w 27 Lip, 2005, 09:46
W związku z takim wątkiem, grzechem byłoby nie dopisać się do podziękowań:)
Chciałabym serdecznie podziękować Claudiemu - przede wszystkim za to że po prostu jest - bo już sam fakt tego bardzo wiele znaczy. Za to jaki jest - o tym chyba nie muszę pisać bo każdy czytając choć raz forum wie. Za ogromne i kochane serce, za pomoc dla szynszylków oraz innych zwierzaków a często też dla nas :) Za wielką wrażliwość na krzywdę innych stworzeń, za "pociągi" szynszylkowe, za opiekę i troskę nad swoimi podopiecznymi :) Podziękowania dla przesympatycznej żony Claudiusza, która musi znosić konkurencję ok.40 szylków:wink: Oraz za wiele wiele innych rzeczy które nie sposób tu wymienić. Myślę że pisałam tu w imieniu wszystkich forumowiczów oraz osób którym nie jest obojętny los szylków. Chciałam Ci jeszcze podziekować zupełnie już osobiście za moją wspaniałą Bezię - która była dla mnie największym skarbem na świecie, za to że zaufałeś i podarowałeś nam Ogiego. Za odbieranie moich "przerażonych" telefonów, za pocieszanie i tłumaczenie że nic strasznego sie nie dzieje : :wink:
Bardzo, bardzo jeszcze raz dziękuję i bardzo się cieszę że w swoim życiu mogłam poznać kogoś tak wyjątkowego jak Ty  [przytule]
Monika & Paweł & Szu & Ogi :)
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 27 Lip, 2005, 11:45
Cześć Szu!

Powiem jeszcze raz: niewiele jest Ludzi, którzy mogąc wybrac zdrowe zwierzątko decydują się przygarnąć chore - to potrafią tylko te osoby, które mają nadzwyczaj dobre serce i są bardzo wrażliwe. Cieszę się, że Bezia miała tak wspaniałą Panią, a Ogi ma teraz.

Bardzo Ci dziękuję za wzruszające i dla mnie bardzo osobiste podziękowania. Do zobaczenia na Zlocie.

P.S.: Jak tam Ogi? Bardzo rozrabia? Napisz coś o nim na priva.
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: ewa i juz w 27 Lip, 2005, 11:54
Claudi - do trąci samolubstwem - ja też chcę się dowiedzieć co z Ogim :) - więc proszę nic tu na priva nie pisać - no chyba że ja też dostanę wiadomość na priva
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Agacik w 27 Lip, 2005, 18:58
po 1 dołączam się do słów Szu vel Moniki :D
po 2 ja tez chcę wiedzieć co z Ogim :)
to by było na tyle :)
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 27 Lip, 2005, 21:10
OGI:

[...] Więc tak, zacznę od Ogiego... Zawsze myślałam że szu to rozrabiaka bo szybko biega, czasem podgryzie kawałek kabla jak nie zauważe czy kradnie mi smakołyki, które przygotowałam dla niej na wieczór - myliłam sie  Ogi to jest dopiero łobuz !! Więc wyobraź sobie że po tygodniu, gdy już potworek sie zadomowił zjadł : - drewniany domek - czyli schronik -przez nockę zjadł pół  półki, na których siedzą poobgryzane gdzie sie da  .. o tapecie na rogach pokoju oraz w innych miejscach mogę zapomnieć  Kabelek jak sie trafi to najlepszy przysmak.No i oczywiście narodził sie kolejny złodziej który podkrada przygotowane smakołyki  Nauczył sie juz wchodzenia na łóżko i biega już swobodnie po mnie. Generalnie jest po prostu wspaniały - do tego z szu dogadują się bardzo dobrze..śpią sobie przytulone do siebie tylko czasem na wybiegu szu jeszcze atakuje ale już coraz mniej. A no i Ogi ma w 2 miejcach na uchu dziurki takie małe- nie wiem czy to sprawka szu czy też miał wcześniej bo nie pamietam ale kontroluję sytuacje i na razie wszystko oki:) Co do wczorajszego mojego telefonu to jeszcze raz dzięki za pomoc, dziś juz opuchlizna zeszła troche i wszystko wraca do normy:) [...] teraz bede co jakis czas zaglądać i sprawdzać czy jest ok. [...]

Ogi trochę otarł sobie bardzo delikatną część męskiego ciała i zachodziło podejrzenie o pierścień z futra. Przypominam wszystkim mniej doświadczonym szylkolubom, że pierścień wykryty za późno moze być przyczyną śmierci samczyków!!!
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 01 Sie, 2005, 19:01
W sobotę 30 lipca miałem okazję poznać kolejną osobę z Forum- Kasiek21, która trafiła w me skromne progi z dwoma wspaniałymi szynszylowymi chłopaczorami.

Jestem niezwykle zadowolony, że mogłem poznać tak ujmującą i wrażliwą osobę, która podobnie jak Szu, wzięła do siebie ciężko chorego szylka (w tym wypadku samiczkę z fermy pod Opolem, tej na której stwierdzono zatrucie karmy - sprawa znana z TV).

Bardzo się ceszę Kasiu i z tego spotkania iz  tego, że mogłem Cię poznać. Obiecuję, że jak będe przejeżdżał obok Tych - na pewno zajrzę i wpadnę, by donieść Ci nowinki o Twoich pupilkach i zapoznać się z resztą Twojego stadka. Nie mogę obiecać, że jadąc w tamtą stronę nie zabiorę czarnobeżowych kulek, o których rozmawialiśmy...

Niniejszym chciałbym Ci jeszcze raz bardzo podziękowac za przemiłą wizytę i przekazać, że maluszki czują się już znacznie raźniej (na początku były nieco osowiałe, ale nie za bardzo). Poniewaz jest to szynszyla młódź, postawiłem ich obok klatki z szylkami od Ivana, no i wieczorem -poodobnie jak starsi koledzy - chłopcy zdemolowali najpierw klatkę, potem karmidełko i na końcu poidło. Oczywiście - co było do przewidzenia - Ivanowe szylki dzielnie im w tym sekundowały... O rządzeniu się na wybiegu przemilczę...

A przy okazji: pamiętasz klatkę z dwoma drzwiczkami i niebieskim dnem, gdzie były cztery szylki? Od dzisiaj jest ich już 5, dziś urodził się mały malec (!!!)

Jeszcze raz dziękuję za spotkanie i do zobaczenia oraz usłyszenia!
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Piterek w 12 Sie, 2005, 22:49
Witam

Dzis  odebralem  szylka  samczyka  którego  postanowilem  nazwac  imieniem  "Claudi"   oczywiscie  za  zgoda  naszego  wspanialego  moderatora  i przyjaciela  naszych kulek Claudiego  po  zapytani  go  o to  odpowiedzial "Dziekuje Piterek  i bedzie mi  milo " :)Claudi  jeszcze  raz  dziekuje  za spotkanie  i  pozdrawiam

Ps. Szylek  przezyl  podróz   spiac  wsyscy  w autobusie  sie  wypytywali o niego
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 13 Sie, 2005, 11:28
Dziękuję Piotrze i bardzo się cieszę, że maluch dojechał na miejsce i budził takie zainteresowanie. Napisz proszę, jak się zachowywał, czy był wystraszony, czy też już doszedł do siebie i rozrabia.

Bardzo się również cieszę z naszego osobistego spotkania. Trzymam mocno kciuki i wierzę, że wszystko się dobrze ułoży Piotrze.

Co do imienia, mogę tylko podziękować i wyrazić swoje uczucia za pomoca emotek:  :oops:  :oops:  :oops:
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Piterek w 13 Sie, 2005, 23:25
Witam


Claudi  "claudi"   to pozadny  rozrabiaka  ale tez  kochany  sam na kolana przychodzi   jak przyjechalem z nim do  domu  to  mu  dalem pic  to  odrazu  sie  ozywil  i   zwiedzal  swoj nowy domek (klatke)    potem wieczorkiem odwazylismy sie z mama go  wypuscic   co  sie  okazalo o dziwo  ze  przyszedl do mnie na kolana (fonic tez tak robi)    a ja go nie  musialem przekupowac niczym dobrym   jest kochany i  sliczny  biega  juz po mieszkanku  i szybko  znalazl sobie  kryjówke   :lol:   na regale  z moimi maskotkami  :D


pozdrawiam i jeszcze raz  dziekuje  :lol:
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: BeSaVehEi w 13 Sie, 2005, 23:39
hehehe takie pierwsze wspólne chwile z szynszylkami sa neizapomniane. :) dają tyle radości gdy kulka nabiera do nas zaufania (ach te smakołyki- co byśmy bez nich zrobili :P :) )  Piterek masz rękę do szylków skoro od razu tak Cię Claudus polubił :D
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: KONSTELACJA w 01 Wrz, 2005, 19:44
Chciaam podziekować kadrze Forum za utworzenie nowego działu "Szylki potrzebujące pomocy" oraz za wszystkie rady i porady:) Serdecznie wszystkim dziękuje:)
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Jastinka w 16 Wrz, 2005, 12:03
 Moje podziekowania sa skierowane glownie do Claudiego i Piterka....Bardzo chcem Wam podziekowac za to ze,obdarowaliscie mnie slicznymi szylkami ktore benda u mnie i wniosa do domu mojego pelno radosci i dozo zamieszania :P Wielkie dzieki Claudi ze obdarzyłes mnie zaufaniem miomo tego ze nie znamy sie osobiscie...chodz nie mowie ze nigdy sie nie poznamy pewnie jeszcze nadejdzie taki dzien abysmy sie poznali(bardzo bym chciała)...Piterek tobie moj przyjacielu z wielka cierpliwoscia co do mojej osoby bardzo dziekuje ze tyle zrobiles w zwiazku z szylkami dla mnie..WIELKIE  DZIEKI CHLOPAKI :cmok:  :cmok:  :cmok:  :cmok:  :cmok:  :cmok:  :cmok: POZDRAWIAM JASTINKA :D
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 28 Wrz, 2005, 18:45
Kochani!

Bardzo chciałbym podziękować dwóm osobom, których serca - wszyscy to wiemy - są olbrzymie. Ostatnio miałem okazję zawracać im głowę i muszę powiedzieć, że choć spadłem na nie nagle i zupełnie niespodziewanie, żadna z nich nie odmówiła pomocy, obie udzieły jej nadzwyczaj szybko i chętnie. A było tak:

Zadzwoniła do mnie dziewczyna, że matka zaraz po urodzeniu zaatakowała świeżo narodzone szylki. Jednego zagryzła od razu, drugiemu praktycznie odgryzła łapkę ale żył. Właścicielka chciała karmić sama maluszka.  Telefon odebrałem w niedzielne popołudnie. chodziło o ustalenie jaką miksturę należy podać maluszkowi.

I Paulina i Grażka (bo to o nich mowa) błyskawicznie pomogły i mnie i naszej nieznajomej, Jestem Wam dziewczyny za to bardzo wdzięczny i bardzo dziękuję za okazane zainteresowanie, pomoc oraz chęć niesienia pomocy nowo narodzonym szylkom. Czuję się Waszym dłużnikiem.

Sprawa nie zakończyłą się niestety happy-endem - przed amputacją nóżki drugi szylkek zmarł. No cóż takie kest życie, cieszę się natomiast, że zrobiliśmy dla nichg wszystko, co było w tej sytuacji możliwe.

Przyszła mi w związku z tym do głowy pewna myśl. A gdyby tak ustanowić Forumowo Listową Odznakę Dobrego Serca? Co o tym myślicie?

P.S. Dziękuję także Eli Piętce za okazane zainteresowanie tą sprawą (choć w tym czasie była daleko daleko).
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: aneta_117 w 28 Wrz, 2005, 20:06
Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem tej odznaki a przede wszystkim za tym żebyś Ty Claudi także ją otrzymał :)
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: KONSTELACJA w 28 Wrz, 2005, 20:08
Ja tez jestem za!! juj chyba o tym wczesniej pisalam:P
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 28 Wrz, 2005, 21:13
No to w takim razie mamy na pewno jeden temat do przegadania na najbliższym zlociku uzupełniającym! Mam oczywiście nadzieję, że Aneta i Konstelacja wpadną na ten Zlocik ?
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: kasiek21 w 29 Wrz, 2005, 06:45
jestem za :)
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: aneta_117 w 29 Wrz, 2005, 16:43
Ja niestety nie bo za daleko a pozatym mam full nauki i podróż zabrałaby mi za dużo czasu :( ale zapewniam Was że bardzo bym się chciała z Wami wszystkimi spotkać :(
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: _SmErFeTkA_ w 29 Wrz, 2005, 21:25
Ja tez jestem za  :!!:  :!!:  :!!:   :mrgreen:
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 29 Wrz, 2005, 21:56
OK kochani, niebawem napiszę wiecej na ten temat
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: kasiek21 w 25 Lis, 2005, 17:12
Długo mnie tutaj nie było, tak wyszło. Chciałam Ci Klaudiuszu podziękować tym razem oficialnie na forum za troskę i telefony. Dużo to dla mnie znaczy . Pozdrów ode mnie moje bąble i wszystkie kulki z Wygnanki
Do zobaczenia , myślę że szybkiego
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 29 Lis, 2005, 12:11
Trzymam mocno mocno kciuki. A wszystkie szylki trzymają się za ogonki.
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 20 Gru, 2005, 16:34
Tą drogą chciałem złożyć bardzo serdecznie podziękowania Konstelacji, która gościła u mnie przez piątek i kawałek soboty - a w efekcie pięć wspaniałych szyląt znalazło kochające domy.

Tym razem oddałem cztery dziewczynki (dwie parki - cztery siostrzyczki) oraz jednego chłopaczorka. Po podliczeniu okazało się, że szylek pozostaje nadal 50...

Jeszcze raz Konstelacjo przepraszam za dodatkowe atrakcje, jakich zgoła nie przewidywałem - gdy kiedyś usiądziemy większą kompanią piwną opowiemy Wam o tym, a wtedy słowo daję, że nie powstrzymacie się od śmiechu jak czasami wiatr potrafi nawiać dymu w oczy.
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: KONSTELACJA w 20 Gru, 2005, 21:29
:) Klaudiuszu, nie ma za co dziękować! ja się cieszę,że mogłam szylki obdarowac  dobrymi domami a znajomych obdarować wspaniałymi szyleczkami:) Lubie happi endy:)  Dziekuję Ci za wieczór pełen atrakcji  :P  :P Było naprawdę sympatycznie:).

 Józek i Pani Mariola pytają się  w jakich miesiącach urodziły sie dziewczynki.
Oboje są zakochani po uszy w szyleczkach.Jozek przezywa jak male dziecko kazda psote jak jego Zgryźliwe panny wymyślą.

W tej chwili jestem w trakcie molestowania rodzicow mojej przyjaciolki by pozwolili jej przygarnac szyleczki.:)

Pozdrawiam i dziękuje
Ola Dominik i 7 zniszczyli:)
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 23 Gru, 2005, 09:44
Kolejne podziękowania dla ludzi o wielkim sercu należą się Szu i jej małżonkowi, który podczas pewnej wizyty, nazwijmy to słuzbowej, znalazł szylka żyjącego w koszmarnych warunkach. Zwierzątko miało niezmieniane w klatce od ponad dwóch miesięcy, poidełko było zarośniętę glonami tak, że aż miało zielony kolor, a w ramach atrakcji dodatkowych wewnątrz klatki znajdowały się jeszcze pozostałości kocie. Stan klatki był taki, że natychmiast po wyjściu klatka powędrowała na śmietnik. Szylka była wychudzona, miała wygryzione futro, podobno raz udało się ją wyciągnąć z zębów psa. Pomimo to n ie boi się ludzi, dalej się bez problemów brać na kolana i wtula się w nowych właścicieli. Czasami zastanawiam się, jak ludzie mogą być nieczuli i niewrażliwi na takie małe skarby.

Bardzo się cieszę, że maleńka znalazła nareszcie kochający dom i wspaniałych właścicieli i dziękuję Wam kochani za to!
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Amusia w 23 Gru, 2005, 11:12
wow co ja bym dala zeby hodowac taka ilosc szylek i gdzie Ty to trzymasz? Gratulacje !!!!!
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Andreas w 23 Gru, 2005, 11:17
@Amusia, W temacie "podziękowanie" wlaśnie umieściłaś tzw. post nie na temat ...
taka informacje śmiało mogłaś przekazać Claudiemu poprzez PW
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Amusia w 23 Gru, 2005, 11:30
no dobrze przepraszam jestem nowa jescze sie nie orientuje do konca...
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: jodus w 18 Sie, 2006, 10:10
Ja chciałam podziękować Claudiemu....(widze że nie będe jedyna co świadczy o dobroci tego człowieka:))
Pragne podziękowac za moich dwóch nowych chłopaków .... są to dwa młode bo 4 mięsięczne standarciki.... BRACIA :D
Strasznie nicponie. Mam juz szylka jest to czarny aksamitny gryzoń :] i on jest o wiele spokojniejszy...
ale chłopaki mimo że nie mają jakiś wybujałych kolorków :P są cudne i tak kochane smyki....
teraz w moim domciu jest jakoś ... żywiej :) kochane smyki...
Jeszcze raz dziękuje Claudi za to ze obdarzyłes mnie zaufaniem mimo że mnie nie znasz... no i za bliźniaków :D
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 18 Sie, 2006, 13:53
Jodus!

Bardzo dziękuję Ci za niezwykle dla mnie miłe podziękowania - i jednocześnie bardzo się cieszę, że w Twoim domu dzięki dwóm małym szarym rozrabiakom zrobiło się cieplej.

Widzę również, że kochasz szylki dokładnie za to samo co ja - za ich radość życia, wszędobylskość, łobuzowanie i ciekawość świata.

Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję - zawsze będzie mi bardzo miło pomyśleć, że kolejne dwa szczylki, do których zaistnienia w jakimś niewielkim stopniu się przyczyniłem znalazły nowy, wspaniały a przede wszystkim KOCHAJĄCY dom oraz nową KOCHAJĄCĄ Panią o wrazliwym sercu.

Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Agacik w 20 Sie, 2006, 16:41
Dziś i ja dolącze się do wielkich podziekowań dla Klaudiusza, od wczoraj w moim domku mieszka malutka beżowa dziewczynka którą nazwalam Luna, maluszek jest ciekawski, przytulaśny i wogóle się niczego nie boi jest poprostu kochana i niezwykle piękna, nikt nie zastąpi Didi ale mala Luna ukoila czesciowo mój ból po stracie Didi i co najważniejsze jest super towarzyszką dla Dianki, jestem za nią bardzo wdzieczna i za zaufanie jakim zostalam obdarzona dlatego WIELKIE DZIĘKUJE DLA CLAUDIEGO :b1:
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 21 Sie, 2006, 15:10
Agacik!

Wielkie i serdeczne dzięki za wspaniałe podziękowania, które właściwie należą się przede wszystkim małej Lunie. To prawda, że jest to przepiękna szylka o wspaniałym charakterze. Jako ciekawostkę powiem, ze ich łączenie trwało tak naprawdę ... 48 godzin.

Dla mnie nawjiększym podziękowaniem i największa nagroda była Twoja opowiesc o tym, jak Dianka pokazywała Lunie Twój dom oraz sposoby usuwania poduszek z rozmaitych zakamarków. Widziałem to wszystkomoczyma wyobraźni i było to po porstu przepiękne.

Moje podziękowania nalezą się równiez Tobie  za olbrzymie kochające serce i ciepły dom, w którym zamieszkała córeczka Puchatka i Bezi.

Jeszcze raz Ci dziękuję -
Claudi
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Agacik w 21 Sie, 2006, 18:14
dla mnie radością jest że mała niczego sie nie boi i cały dom traktuje jak swój chociaż mieszka w nim zaledwie kilka dni :) podbiła moje serducho jak i wszystkich domowników szczególnie mojej suni Norci która jak zahipnotzowana siedzi i obserwuje każdy ruch Luny :40x40uwielbiana:
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Agacik w 29 Sie, 2006, 08:36
mała Luna to istny pieszczoch jak tylko wracam do domu siedzi już przy pretach klatki i dopomina sie pieszczot, koniecznie chce na rece i jak zajmuje sie resztą gromadki to wymyśla mi pod nosem i domaga się uwagi :D trzeba ją zawsze głaskać, drapuskać i nie ma mowy żebym posiedziala przy komputerze bez jej towarzystwa, apetyt ma jak wilk wszystko pochłania i juz widzę że zaokrąglił się jej brzuszek :D
a na fotce Luna zajadająca wapienko z wielkim smakiem jak widzi strzykawke to z radosci popiskuje :D

[załącznik usunięty przez administratora]
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: kea w 29 Sie, 2006, 11:38
[ot] ojejku az tyle wapienka? to dla jednego szczyla? mi wet kazal dawac 5 kropel dziennie, to wychodzi jakies 0.5 ml[/ot]
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: edi w 29 Sie, 2006, 11:44
witam
moja szylka i ja wam bardzo dziekujemy za stworzenie takiej strony.dziekujemy za to ze razem mozemy sobie siedziec i czytac o nowych pomysłach na zabawki,domki,smakołyki itp.oczywiscie uczyć sie co robic w pewnych sytuacjach. jesteście super!
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: dimi w 20 Wrz, 2006, 22:03
Witam :)
Chiałam serdecznie podziękować Claudiemu, który sprawił, ze w moim życiu pojawił się na pozór spokojny i niewinny zwierzaczek, czyli mój maluszek Haru.
Mimo odległości, mimo pracy i zapewne całej masy poszukujących zwierzaczków, Claudi znalazł czas i ochotę na to, by podarowac mi jednego ze swoich wychowanków. Dziś odebrałam go z Warszawy, po kilku komplikacjach (ach, ta orientacja w terenie). maluszek jest bardzo zywy, wesoły i niezwykle towarzyski.
Sprawia wrażenie tak otwartego jak jego wychowawca :)
po dokładnej degustacji każdej części naszego pokoju oraz mnie, śpi sobie smacznie. nie jest naiwny i zignorował fakt obcego miejsca i zapachów na rzecz migdałka podanego z ręki ( a co tam, ze z jakiejś obcej, ale to MIGDAłEK!) czy możliwości harcowania wśrdó nowych mebli i ścian.
wszystko wypadło chyba pomyślnie, bo po uwiciu gniazdka z sianka śpi spokojnie w "swojej" częsci, zdominowanej przez rozniesione wszędzie patyczki i inne "mebelki"
twórcze zwierzątko ;]

także, Claudi, jestem Ci niesamowicie wdzięczna, bo malec już teraz daje wiele radości i jest moim oczkiem w głowie.
będziemy się meldować, narazie negocjujemy urządzenie pokoju i listę rzeczy "no-dobrze-zjadaj-sobie" :)
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 21 Wrz, 2006, 15:35
To ja Ci serdecznie Dimi dziękuję, że kolejny mój zwierzaczek znalazł wspaniały kochający dom i nową kochającą go całym sercem właścicielkę. I jednoczesnie sredecznie przepraszam, że wczorajsze nasze spotkanie było tak bardzo "?zakręcone".

Życzę Ci duuuuuużo radości i pociechy z Haru - i gratuluję doskonałych opisów tego, co maluch wyczynia. Po pierwszym z nich wyłem ze śmiechu przed 15 minut i umieściłem go na liście Yahoo.

Więcej takich tekstów proszę!!!

Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: kuzyneczka19 w 30 Mar, 2007, 20:43
Właśnie dojechałam do domu...

Claudi jesteś niesamowitym człowiekiem :) Dziękuję Ci za dwa Kochane maleństwa :) Właśnie kąpią się w pyle kąpielowym :)
Jeszcze do mnie niemoże dotrzeć że mam w domku te Skarby.
Claudi podziwiam Cię :) Zbierasz te stworzonka od ludzi, którzy niemogą ich dalej mieć, zapewniasz im ciepły kąt u siebie w domu a kiedy znajdzie się osoba chętna,  która chce się nimi zaopiekować Ty przywozisz je i bezprobemu oddajesz :) Jesteś wspaniały, masz bardzo wielkie serce!
Bardzo miło było mi Cię poznać, dziekuję za maluszki i za wiadomości o nich...
I jak obiecałam, będe pisała co z maluszkami :)

Dziękuje też Iwonce która wytłumaczyła mi jak dojechać pod ten szpital hehe :)
Claudi jeszcze raz bardzo bardzo bardzo dziekuję! :)

Pozdrawiam ja i oczywiście Szynszylki ;)
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Iva w 01 Kwi, 2007, 16:21
Witam!

Ja równiez bardzo serdecznie chcialabym podziękować Claudiemu! Przede wszystkim za moje nowe maluchy, za to, ze poswiecił swoj cenny czas żeby je przywieźć, udzielić mi kilku cennych rad, swoim opanowaniem zmniejszyc moj poziom stresu podczas pierwszego spotkania Szymka z nowymi kolegami  :shock: oraz za dłuuugie rozmowy o szylkach, muzyce i ... rozkładanie na czynniki pierwsze kazdej gitarowej solówki ;) Wielkie dzięki!! Claudi, jesteś niesamowitym człowiekiem!


Ps. Iwonko, cała przyjemność po mojej stronie, bylo mi bardzo milo Cię poznać  :)
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: kuzyneczka19 w 01 Kwi, 2007, 17:46
I mi Iwonko Ciebie rowniez ;)
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Julia w 02 Kwi, 2007, 13:05
  Dołączamy się do podziękowań.
Claudi,dziękujemy Ci serdecznie.Mam nadzieje ze następnego razu uda mi się zaprosić Cie na kawkę , obiad i pogaduchy o szylach i nie tylko.O.K? ( wiem, wiem, że jesteś zagoniany i rozchwytywany w każdym zakątku Polski;))
  Moj mężowaty oraz ogoniaste równiesz pozdrawiają Cię!A najbardziej Myszyk( no własnie siędzi tu na kompie i macha lapą),bo dzięki Twojemu występu w T.V,od tego wszystko się zaczęło,dzięki forum,liście i Twoim poradam,życie tego dzikusa zmieniło się nie do poznania.I przytulone ! do siebie (wiesz o czym mowa;)) ,moj  nieruchomo tkwiący na kanapie mąż i przytulony do niego Szarik!Udało się !
 Naprawdę jesteś niesamowitym człowiekiem,dziekuję Ci jeszce raz!
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: oregano w 19 Maj, 2007, 14:22
Chciałabym bardzo gorąco podziekowac osobie która zamieściła na stronie informacje ze oddaje mała szylke. Szelka jest od wczoraj u mnie w domu  :D
Oprócz Dominice dziekuje również założycielowi tego forum, bo gdyby nie ta strona to Szelki by u mnie nie bylo
gracias!!!
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Madawo w 13 Sie, 2007, 09:55
Claudi,
dziękujemy Ci za opiekę nad Bezią i Gapciem,za miłość jaką ich otoczyłeś,dzięki Tobie jesteśmy teraz szczęśliwą rodziną :)
Dziękujemy za miły czas spędzony u Ciebie,choć mogliśmy zostać tylko na chwilkę.
Dziękujemy za informacje,porady,dobre słowa,za smsy i telefony :)
Za troskę czy dotarliśmy cało i zdrowo :)

Jesteś wspaniałym człowiekiem :D
Dziękujemy za wszystko  :brawo: :D [-chomik-]
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 13 Sie, 2007, 10:07
Cześć Magda!

To ja Wam bardzo dziękuję za to, że z tak wielką miłością przygarnęliście Bezię i Gapcia - już choćby z ilości wczorajszych naszych telefonów wynika, że będą miały u Was jak w niebie.

Takich ludzi jak Wy, o tak wielkim sercu jest naprawdę niewiele.

Pozdrawiam, dziękuję jeszcze raz i gdyby coś - walcie do mnie jak w dym. Do szybkiego zobaczenia we Wrocławiu!

Pozdrawiamy -
Claudi & Banda


Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: isia w 02 Wrz, 2007, 22:40
Claudi
Chcialybysmy podziekowac Ci za podarowanie nam tak wspanialych (a zarazem zwariowanych :D ) zwierzakow jakimi sa szynszylki :)
Dzieki Grubciowi i Plastusiowi oraz Grzybciowi i Sprytkowi w naszych domach panuje duzo wiecej radosci i pogodnosci.
Jestesmy Ci bardzo wdzieczne,ze znalazles troche czasu i checi by nam je przywiezc oraz za zaufanie jakim nas obdarzyles podarowywujac je w nasze rece.
Szczesliwe Iza z Weronika oraz 4 lobuzy ;p
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 06 Wrz, 2007, 22:59
Cześć Iza, Cześć Weroniko!

Zapewniam Was, że cała przyjemność jest po mojej stronie - kolejne dwie parki mają wspaniałe, kochające domy i wspaniałe właścicielki. Bardzo się cioeszę, że moje szylki trafiły w tak godne ręce i że cieszą oczy nie tylko Wasze ale również Waszych rodzin. Od razu człowiekowi robi się cieplutko koło serca...

Pozdrawiam Was i dziękuję serdecznie za opiekę i miłość, jakie zapewnicie tym szarosrebrnym rozrabiakom!!!

Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Szynszylusia w 22 Wrz, 2007, 10:14
Claudi chcę ci bardzo podziękować za przywiezinie tych piękniaków. Oraz za dobre rady w wybraniu płci i jak je szybko oswoić.
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 24 Wrz, 2007, 09:09
Cześć Szynszylusiu!

Mniej zorientowanym spieszę wyjaśnić, że Szynszylusia stała się posiadaczką dwóch urodziwych szylków płci męskiej - Bolka i Lolka, które trafiły - jako pierwsza para odebrana przeze mnie kilka tygodni temu z fermy z Częstochowy - do wspaniałego, a przede wszystkim kochającego domu. Ostatniego piątku wieczorem w pewnym domu w Kutnie spotkały się trzy srebrne szylki, które za trochę będą rozrabiać na całego. Juża sam proces zapoznawiania się wskazywał, że mamy do czynienia z trzema charkternymi zadziorkami...

Miałem okazję również poznać tam pewnego młodzieńca zafascynowanego czołgami oraz chomika, który futerkiem przypominał mi najbardziej... świnkę morską. Po raz pierwszy w życiu miałem okazję widzieć takiego dużego chomika!

Szynszylusi i jej przemiłym rodzicom należą się wielkie brawa za mądrą i przemyślaną decyzję dotyczącą szylków, a także za super gościnność z jaką mnie przyjęli. Z pewnością jest to również dom, w którym młodym szylkom też nic by się nie stało; teraz jestem tego na 100% pewny. Oby takich domów było więcej!!!

Ze swojej strony Szynszylusiu zapewniam, że z chęcią w razie czego pomogę i poradzę, proszę także o to wszystkich użytkowników Forum, gdyby zaszła taka potrzeba.
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Madawo w 20 Lis, 2007, 20:35
Dziękuję raz jeszcze Claudi, Bezia i Gapcio przynieśli mi dodatkowe szczęście  :D
zostałam babcią ich dzieciaczka,małego chłopczyka beżowego o imieniu Lucky :D
W miarę możliwości (zwłaszcza czasowych) postaram się o foteczki :*
Dziękuję :*
za wszystko :*
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Puszor i Pyśka w 24 Lis, 2007, 20:47
Kłaniam się.
Chciałabym podziękować Claudiemu za moją kochaną Pyśkę ;)
Jak już wspomniałam w raportach XD mała przestała obsikiwać ludzi i daję się pogłaskać wedle swoich humorków.
Jest bezproblemowa...Czasem daje się we znaki ale szybko pokornieje i się uspokaja.
Lubią się z Puszorem.
Śliczny widok gdy się obściskują,całują czy czyszczą ;)
O to Pyśka:Pycha (http://img61.imageshack.us/img61/7435/1000571wg1.jpg)
O to Puszor:Puszorek (http://img142.imageshack.us/img142/9164/1000408qx4.jpg)
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 04 Gru, 2007, 15:38
Cała przyjemność po mojej stronie, a jednocześnie sprawiłaś, że ... trochę więcej wierzę w ludzi. Bo bazując na wczesniejszych doświadczeniach byłęm już prawie pewien, że Pyśka dokona żywota u mnie w domu - któż chciałby szynszylę - prysznic?
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Puszor i Pyśka w 04 Gru, 2007, 15:51
Ja tego tak nie widzę ;)
Dla mnie każde zwierzę ma szansę przynajmniej na częściową zmianę...
Przyznam się,że parę razy wychodziłam z pokoju mokra ale na tym rzecz polegała ^^
Trzeba było pokazać jej,że nie jestem tyranem lecz przyjacielem.
Każdy ma malutkie wady ;)
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Rapsodia w 05 Gru, 2007, 20:34
wiiiiiiii ja tez dziekuje za szynszylke Claudiuemu:D jest okragla puchata i sie wtula ciagle :) i jest 2 razy wieksza od mojego szynszyla oO wiec sie szybko dogadali i juz razem siedza:)

http://grono.net/gallery/4540578/ zdjecia przytulasnej szylki;-)

/Rapsodiu, zdjęć z grona nie zobaczymy jak nie jesteśmy zalogowani. Może wrzuć je na fotosik lub imageschack./ Mysza
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 06 Gru, 2007, 07:36
Cześć Rapsodio!

To ja dziękuję, bo kolejne wspaniałe zwierzątko będzie miało prawdziwy kochajacy dom z prawdziwego zdarzenia i fantastyczną właścicielkę. O małżonku Migotki (alias Pieszczotki) nie wspomnę - bardzo się cieszę z tej kooperacji, bo z pewnością on też jest zadowolony. Jeszcze raz dzięki za wielkie serce i trzymam kciuki za młodą parę...
 
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: dream* w 16 Maj, 2008, 20:40
Claudi!
dziękuję za zaufanie i pomoc :)
i bardzo miło było mi Cię poznać osobiście :)
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: magra w 16 Maj, 2008, 23:14
Ja i Stasiek też bardzo dziękujemy za dwójkę wspaniałych stworzeń,które właśnie zjadają swoją nową klatkę ;). Wygląda na to,że trochę nas już polubiły. Serdecznie dziękujemy :*.

Podziękowania również dla Dream,która dzielnie asystowała przy adaptowaniu się szylek do nowego otoczenia i jest chodzącą skarbnicą wiedzy :*.

Jesteście super :)
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: avis w 12 Cze, 2008, 19:41
Dziękuję Claudi za dwie sympatyczne puchate panie  [-chomik-]  [-chomik-] Są tak przyjazne, że świadczą o tym jakiego dobrego opiekuna miały dotychczas. Cieszą serce :)  i mam nadzieję, że to, co dobre "siejesz" wokół siebie wróci do Ciebie. Pozdrawiam - Jadwiga
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 12 Cze, 2008, 20:01
Ops!

Bardzo dawno już tu nie zaglądałem...

Bardzo dziękuję Ci Magra za miłe słowa ale cała przyjemność jest z pewnością po stronie Twojej i szylków. Cieszę się, że te wspaniałe wierzątka zyskały kochających opiekunów i wspaniały nowy ciepły a przede wszystkim kochający dom.

Bardzo Wam kochani - w imieniu swoim i Bandy dziękuję za ten jakże wielki kawałek serca.

Podziękowania należą się również DREAM - to była naprawdę duża przyjemność Cię poznać osobiście.

Jadziu!

Dzięki za ciepłe słowa, otwarte serce i kolejny kochający dom, w którym dwie filuterne panie w kolorach czarnym i szarym znalazły swój dom i cieszą oczy wrażliwych ludzi. Co prawda boję się, że właśnie w ten sposób powstał u Ciebie Jadziu MATRIARCHAT, ale jestem pewien, że natura owych dwóch szynszylich matron i ich skłonność do przezabawnego psocenia wynagrodzi to Twoim Panom w trójnasób. Jeszcze raz serdecznie Ci dziękuję!

I oczywiście mam nadzieję ujrzeć Was wszystkich na III Zlocie w dniach 4-6 lipca w Szynszylówce.

Pozdrawiamy gorąco -
Claudi & Banda

Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: avis w 12 Cze, 2008, 23:02
Matriarchat zdecydowanie! [polecam] Postaram się być na zlocie, ale będę mogła przyjechać tylko w niedzielę, bo sobotę mam już umówioną. Bardzo dziękuję i do zobaczenia, chyba że w międzyczasie będę potrzebowała jakiegoś wsparcia, wtedy skorzystam z Twojego życzliwego zaproszenia do dzwonienia :)
Jadwiga
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 02 Lis, 2008, 13:55
Kochani!

Znowu mam wielkie wielki podziękowania dla całej grupy ludzi, którzy przyczynili się do tego, że kolejnych osiem zwierzątek uniknęło marnego losu.

WIELKIE WIELKIE podziękowania za olbrzymie SERCE należą się (wymieniam w kolejności losowej):

Alicji z Hamburga za niezwykle hojny datek, który pozwolił nam na wykupienie dwóch malutkich szynszylowych chłopaczków z kanarkowej klatki i pozwoli na ratowanie życia wielu innych szczylkówl.

Wszystkim, którzy poświęcili część domowych budżetów na szylki z Kamiennej Góy i szylki, o których pisała DREAM. Nie jestem w stanie ich wymienić, gdyż nie wiem o wszystkich, ale chętnie Was wymienię!!!

Marysi z Kamiennej Góry za szybki sygnał i poświęcenie swojego czasu na wykupienie i przechowanie maleństw. Obecnie znajdują się już one w bezpiecznym miejscu, gdzie pozostaną przez co najmniej następne 5 - 6 miesięcy. Samczyki są naprawdę niezwykle uroczy, po kilku tygodniach zapomną o piekle jakie mieli w pewnym zoologu.

Alicji (DREAM) za namiar i zajęcie się trzema chorymi  szylkami, które zostały już wykupione i pojada jutro do bezpiecznego miejsca, gdzie po kuracji będą oczekiwały na kochający dom.

Ivie Kielar z Nowej Huty - za zapewnienie kochającego domu dla Briana, czarnego szylka - przytulawkę i jak zwykle super gościnności.

Asi i Mario z Katowic - za zapewnienie kochającego domu dwóm małym czarnym diabełkom, u których główny zmysł to ząbki...

Eli Jurczyk z Nysy - za zapewnienie kochającego domu dla pewnego Czykorka - czarnego szylka - panikarza i fantastyczną gościnność.

Mamie Eli Jurczyk - za niezwykle smaczny obiad, jakiego dawno już nie jadłem.

Julii Trojan z Wrocławia - za chęć pomocy i - srodze przeze mnie zawiedzioną - gotowość do przenocowania mojej skromnej osoby z soboty na niedzielę. Julia, serdecznie przepraszam, zaszły pewne okoliczności dodatkowe związane z z moja pracą, stąd m.in. szybszy powrót.

Kasi z Tych - za chęć pomocy - i srodze przeze mnie zawiedzioną nadzieję na spotkanie. Kasiu, serdecznie przepraszam, zaszły pewne okoliczności dodatkowe związane z z moja pracą, stąd m.in. ominięcie Tych i szybszy powrót do Wawy.

 
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Alicja Mannschack w 02 Lis, 2008, 19:44
Hallo Kochany Claudi , ja tobie dziekuje , ze sie tak z  SERCEM zajmujesz  szylkami.
Pozdrawiam Alicja
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 30 Sty, 2009, 10:01
Kochani!

Kilka dni temu otrzymałem taką oto wiadomość od Satine:

Cytuj
Witam
W dniu wczorajszym byłam w hurtowni Euro Zoo, która mieści się w Markach. Zastałam tam szynszyla w bardzo złych warunkach. Jego stan zdrowia jest fatalny, malec jest dotkliwie pogryziony na całym ciele, niedożywiony, najpoważniejsza rana zewnętrzna dotyczy oka.Szylek nie ma prawej przedniej łapki. Nikt z pracowników hurtowni nie był mi w stanie udzielić informacji w jakich okolicznościach stracił kończynę.Przedstawia sobą widok nędzy i rozpaczy. Długo się nie namyślając wykupiłam samczyka, nie chciałam żeby jego pobratyńcy i niekompetencja osób tam pracujących zabiły maluszka. Maluszek tymczasowo przebywa u mnie. Niestety w chwili obecnej nie jestem w stanie się nim zaopiekować i szukam dla niego domu.Czy byłby Pan uprzejmy i pomógł szynszylowi przygarniając go do siebie ? Mój numer tel. ...

Gdyby te kilka miliardów ludzi żyjących na ziemi miało tak wielkie i tak kochające serce, na świecie byłoby znacznie mniej łez, bólu i cierpienia.

Satine nie ograniczyła się tylko do wykupienia maluszka - przygotowała mu taką wyprawkę, że następne zakupy jedzonek i frykasów można z powodzeniem zorganizować gdzieś koło grudnia 2009 NAJWCZEŚNIEJ.

Satine - nie mam słów. Cieszę się bardzo, że kolejny szylek został wyrwany z łap obojętności, a jeszcze bardziej się cieszę, że do nas dołączyłaś. Gdybyś kiedykolwiek była w potrzebie - wal do mnie jak w dym.

Jeszcze raz BARDZO BARDZO Ci dziękuję imiesiu swoim, Forumowiczów i oczywiście ET - bo chyba tak nazwę naszego uratowanego przez Ciebie maluszka.

Co do ET: dzielnie zniósł podróż, z olbrzymią ciekawością popatrzył na startujące i lądujące samoloty, a w domu zwiedził okolice wersalki, moją klatkę piersiową oraz stół. Od niechcenia pożarł migdałka, przymknął swoje opuchnięte oczko i... poszedł spaćm na poduszeczce, rozkoszując się ciszą i spokojem.
Dziś wybieramy się do Pani Doktor, by zaaplikowała mu coś szybciej działającego na oczko. NAdal uwielnia jak się go głaszcze, potrafi się przytulić i jest z niego niesamowita przylepa. Brak łapki (wada najprawdopodobniej prenatalna, nie ma kikucika, lecz całość jest zarośnięta futerkiem) nie sprawia mu większych problemów - innymisłowy będą z niego SZYNSZYLE.
Dziś będzie miał dopdatkową atrakcję - spotka się z Zarządem Bandy i jego członkami. Relacja gdy tylko będę miał dostęp do Internetu.

Jeszcze raz Satine serdecznie Ci dziękujemy - prosimy byś została z nami!!! 
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Satine w 30 Sty, 2009, 16:20
Pozwolę sobie podziękować za wszystkie miłe słowa, które padły pod moim adresem. Bardzo się cieszę, że mogłam poznać Pana osobiście :)  proszę uścisnąć małego pieszczoszka i poczęstować ode mnie pomidorkiem. Pozdrawiam serdecznie.
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: greatdee w 30 Sty, 2009, 17:25
Szczerze gratuluję!! Oby więcej było takich osób. Albo jeszcze lepiej - oby było coraz mniej ludzi nieodpowiedzialnych. Podziwiam Was bardzo, że potraficie zdecydowac się naprawdę na wiele, żeby uratowac kulkę.
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Nicola w 30 Sty, 2009, 17:40
Greatdee Ty w temacie ratowania niechcianych kulek też masz swoje zasługi  ;)
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Adam.W w 30 Sty, 2009, 20:10
I to duże zasługi wszyscy napewno ci szczerze dziekuja za uratowanie parki szynszyli
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Zieffka w 30 Sty, 2009, 20:41
bardzo się ciesze Klaudiuszu za takie miłe wieści :)
a Satine gratuluję decyzji:)
mam nadzieję, że maluch się oswoi z bandą :) a jak tam swoją drogą Fistaszek? może wcieli pobratymca niedoli do bandy ;) ?
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 31 Sty, 2009, 22:05
Fistaszek ostro działa razem z niejakim Grzybkiem vel Grzyboniem de la Gryzoniem. Obaj się dobrali jak w korcu maku i od czasu do czasu łobuzują, kłócą się czasami - jak to chłopy - zwłaszcza gdy w poblizu klatki przemknie jak zjawa śliczna Szarusia albo bardziej dystyngowana Babcia. Obaj natomiast szczere nie cierpią niejakiego Pędzelka vel Pędzlastego, który ostatnio jest tragicznie zakochany w pachnącej piękna rujką samiczce szykującej się juz do odjazdu (pamiętacie tę samiczkę podrzuconą do przychodni na Tatarkiewicza do Moniki Batog? Otóż właśnie ona w ciągu dwóch tygodni przejedzie do Poznania). Odjadą jeszcze dwa inne (lub jeden) szczylek- także do Poznania.
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: cinnamon_biscuit w 31 Sty, 2009, 22:15
nie mogę się doczekać:)))))
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 31 Sty, 2009, 22:31
Szylkówna już coś czuje, bo ciągle wszędzie chodzi z malą kosmetyczką... :D
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: greatdee w 31 Sty, 2009, 23:09
Ja również nie mogę się doczekac :) I chętnie posłuchałabym na PW najnowszych wieści na temat łączenia :D Ciągle trzymam kciuki za to, żeby się udało!!
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: cinnamon_biscuit w 31 Sty, 2009, 23:21
z kosmetyczką, jak prawdziwa dama:P Mam tylko nadzieję, że będzie się trzymać z dala od adoratorów:P
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 31 Sty, 2009, 23:48
Cześć!

Wchodzimy w decydujący tydzień - najlepiej z łączenie mie jest, ale może coś z tego wyjdzie. Panowie są raczej dominantami, stąd też awantur chyba się nie uniknie. Ale nic nie chciałbym wyrokować - pogadamy pod koniec tygodnia.

Pozdrawiam -
Claudi
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: greatdee w 01 Lut, 2009, 00:04
Dominatorzy?? O kurczę, zaczynam się bac, czy uda mi się całą 4 pogodzic... Oby się udało.
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Zieffka w 01 Lut, 2009, 13:29
Pompon ich nauczy-jest młody, dziarski  i pełen zapału do dominacji :D
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 17 Lut, 2009, 17:39
Tym razem podziękowania za kochające domy należą się Greatdee oraz Cinamon_bisquit - obie dziewczyny przyjęły do siebie dwa szylki:

1. Greatdee ma pięknego Grubcia (dosłownie!) o wadze chyba około 1 kilograma - najpiękniejszy i najcięższy z moich ukochanych czarnych stworków.

2. Cinamom_bisquit odebrała samiczkę, nie tak dawno temu porzucona w Lecznicy w Warszawie na Tatarkiewicza. Nie macie pojęcia jak piękna z niej wyrosla szylka.


Jeszcze raz Wam dziękuję za okazane serce i miłość do tych pięknych zwierzątek, oczekuję także "sprawozdania" z ich harców...

Pozdrawiam -
Claudi

P.S. Dzieki także za wieki worek pyłku kwiatowego - mlaskanie szczylków było słychać nawet w Warszawie (!)
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: greatdee w 17 Lut, 2009, 17:49
Miałyśmy nadzieję, że pyłek się przyda :) To my Ci dziękujemy Claudi za cudne kule!!
Grubcio jest po prostu PRZEśliczny!! Narazie użarł tymczasową samiczkę w palec :P A z moimi chłopakami powyrywali sobie trochę futra, jednak nie jest źle i jestem bardzo dobrej myśli jeśli chodzi o łączenie :) Staramy się na bieżąco na forum pisac co i jak u kuleczek :)
Jeszcze raz wielkie dzięki za zaufanie :)
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: cinnamon_biscuit w 17 Lut, 2009, 20:26
Kto tu komu powinien dziękować:)
Sprawozdanie w wątku poświęconym Foggy o tu: http://szynszyle.info/forum/index.php?topic=11604.msg64491#msg64491
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 11 Maj, 2009, 19:55
Podziękowania tym razem dla ZIEFFKI i jej mamy - za przygarnięcie pod swój dach i do serca pewnej beżowo-fioletowej piękności o tajemniczym imieniu XXL i wadze rzędu 1 kilograma...
Wspaniała rodzina, kochające serca, i wiele wiele miejsca (także w sercu) dla całej szynszylowej rodziny - mamy z synkiem Wacusiem, pewnej damy, która "nie została mi przedstawiona" i obecnie XXL-ki, która tym samym nareszcie po długim czasie znalazła prawdziwy, kochający dom i kilka kulek z którymi będzie się miała okazję gryźć, miziać i łobuzować...
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Zieffka w 11 Maj, 2009, 21:36
owa tajemnicza dama to Buba-ośmiolatka z zapałem do życia :) i własną willą :D
podziękowania tak naprawdę należą się Tobie Klaudiuszu :) okazuje się, że mimo tych "kilku" więcej lat na karku jesteś bardzo wesołym człowiekiem umiejącym znaleźć dobry kontakt z każdym (zwłaszcza z tym, kto kocha zwierzątka :))
dla wiadomości-Twa weteranka ma się świtnie. specjalnie dla niej zaliczyłam wyprawę po karmę(oczywiście nie omieszkała pokazać, że nie na darmo szłam, bo akurat głód dopisywał).
z Wacławem są w jednej klatce. łączenie idzie opornie i mała agresja powoli się zaczyna choć nie było (ale to bo ograniczyłam powierzchnię boju). XXL nie straciła  kępki futra, tylko moczu co najwyżej z pęcherza, bo nie żałuje :D Wacław ze stresu i potyczek linieje, ale powinno być ok-czuw3am cały czas, są teraz obok mnie :)
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 20 Gru, 2009, 14:06
Kolejny pociąg szynszylowy - znowu na południu Polski - zakończony.

Tym razem miałem okazję rozwieźć 5 szylków, odebrać dwa, dodatkowo przetransportować do warszawskiego Ptasiego Azylu dwa gołębie z Nysy oraz - zupełnie nadprogramowo - zabrać jeszcze jedno zwierzę, które w ogóle nie było planowane.

Zanim opowiem, chciałbym jednak najpierw niezwykle serdecznie podziękować Eli Jurczyk i jej mamie za gościnę - tak ciepłego przyjęcia i tak wspaniałej atmosfery nawet sobie nie wyobrażałem. Tym bardziej, że przyjechałem do Eli ciemną nocą...

W trasę ruszyły ze mną (poprawiam błąd, który zaistniał):

- Biała vel Śnieżka - mozaika z Bialegostoku, która ostatecznie trafiła do Patrycji (ruda19 na Forum)
- Klusia - popielata szylka od Belzebuby, która ostatecznie znalazła ciepły dom w Niemodlinie, niedaleko Nysy.
- Szarusia z dwoma córeczkami, która trafiła do Leszna do Kingi.

W miejsce Szarusi i dzieci do ChinTown przyjechało dwóch dżentelmenów - Prądzik i Afro, którzy w poniedziałek ruszają na przycinanie ząbków.

Od Eli wyjechały dwa prześliczne białe gołąbki, które niecałą dobę póxniej trafiły do Ptasiego Azylu w warszawskim ZOO. Szczegóły o tych ptaszka - pozwolę sobie odesłać do Eli, która znacznie lepiej opowie ich historię.

W trakcie jazdy nie obyło się oczywiście bez problemów - wysiadła mi instalacja gazowa. Postanowiłem ja naprawić na stacji benzynowej w okolicach Bełchatowa... gdzie pierwszą rzeczą, jaką zobaczyłem był błąkający się młody wilczur. Za cenę pół obwarzanka (mama Eli wypieka niesamowicie smaczne pieczywo!!!) i trzech parówek z hot-dogów kupionych naprędce w samej stacji, wilczur trafił do samochodu i od wczoraj mieszka u nas.

Zdjęcia - za chwilę.

Elu!

Jeszcze raz bardzo za wszystko dziękuję i do szybkiego zobaczenia, może nawet za kilka dni!

Pozdrawiamy -
Claudi & Banda
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Alicja Mannschack w 20 Gru, 2009, 14:59
  Claudi a co z tymi szylkami z tej "pseudochodowli" z pod Wroclawia ????
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: dream* w 20 Gru, 2009, 15:12
one sa dalej w pseudo a ich prawna sytuacja jest niejasna.
później zaktualizuje wątek pseudo..
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: olutek w 20 Gru, 2009, 15:14
wow claudi podziwiam cie...fajnie ze uratowales pieska , napewno bylo mu zimno...i wooglee
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: concita w 20 Gru, 2009, 16:58
Claudi dziękujemy za piękne panie :) Dojechaliśmy już do domu :) Szarusia jest wspaniała a jej córeczki to małe rozbójniczki :D Objadły nowy domek przez noc... niesamowite piłowanie :D Mam nadzieje że Prądzik i Afro czują się dobrze, napewno jutro będą mialy ulgę po spiłowaniu zabkow :)
Pozdrawiamy i wieczorem porobimy nowe zdjęcia :)
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: ruda19 w 20 Gru, 2009, 22:53
ja też dziękuję z caaaaaaaaaałego serca :D ...mam nadzieje że śnieżce bedzie u mnie dobrze ....:P i zrobię wszystko żeby właśnie tak było :D pozdrawiam
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Belzebuba w 21 Gru, 2009, 08:32
ja też dziękuję z caaaaaaaaaałego serca :D ...mam nadzieje że śnieżce bedzie u mnie dobrze ....:P i zrobię wszystko żeby właśnie tak było :D pozdrawiam

oo, czyli to Ty ruda będziesz teraz rozpuszczać moją Kluskę... no, już nie moją przepraszam.
Mam nadzieję że będzie się Wam razem bardzo dobrze żyło. Wyściskaj ją ode mnie proszę
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 21 Gru, 2009, 11:49
Nie, nie.

Ruda ma Śnieżkę, samiczkę z Białegostoku. Klusia jest u Maliny w Niemodlinie.
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: kasigna w 09 Lut, 2010, 21:18
Hej hej :) tak jak tam wcześniej po cichu się cieszyłam, że Claudi szykuje dla nas szylka, tak teraz już głośno i wszem i wobec: jest już z nami :) już od soboty :) --> dzięki Claudi!!!
więc jest sobie uroczy samczyk z trochę podziurawionymi uszkami i pokiereszowanym ogonkiem :) na razie bezimienny, bo nie możemy się zdecydować... no i póki co się oswajamy, poznajemy, wścibiamy nochal gdzie się da i nie dajemy się za długo głaskać. Co najważniejsze - zdrowy, radosny, żywaśny - no nie mogę nic innego jak się chwalić :P Zdjęcia wkrótce.
Pozdrawiamy!!
Szyszek&Kasia&Łukasz
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 27 Lut, 2010, 22:30
Wielkie podziękowania należą się przede wszystkim Kasignie za to, że znalazła wraz z Łukaszem miejsce w domu i sercu dla jednego z szylków z przejściami. Bardzo bardzo dziękuję Kasiu i przepraszam, że odpisuję dopiero teraz.
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 27 Lut, 2010, 22:38
Dziś chciałbym podziękować szczególnie gorąco Greatdee i Michałowi oraz rodzicom Doroty za gościnę, jaką mi zapewnili podczas kolejnego ogólnopolskiego "pociągu", w którym kolejny szylek z przejściami znalazł kochający dom, tym razem w Pabianicach.

Dorotko, Michale jeszcze raz serdecznie dziękuję za niezwykle miły dla mnie wieczór i sobotni poranek; zapewniam, że następnym razem znajdę więcej czasu. Ten wieczór zostanie na zawsze w moich wspomnieniach, w szufladce "WYJĄTKOWO MIŁE".

Bardzo proszę podziękujcie także rodzicom Dorotki - było mi niezwykle miło ich poznać. I muszę powiedzieć, Dorota, że masz SUPER RODZICÓW.

A teraz czekam na jakąś możliwość rewanżu!

Pozdrawiam gorąco!

Claudi.

P.S. Choć tym razem szynszylowych spraw było znacznie mniej niż innych, to jednak kolejny maluch znalazł ciepły i kochający dom - trafił do dwóch dziewczynek, które zakochały się w nim od pierwszego spojrzenia... Co ciekawa, gdy tylko się u nich znalazł, od razu minął mu zrzędliwy ton i podgryzanie...
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: greatdee w 28 Lut, 2010, 01:55
Ależ cała przyjemność po naszej stronie :) I zapraszamy ponownie jak tylko najdzie Cię ochota/potrzeba!!
Było przemiło i mam nadzieję, że niedługo spotkamy się w mniejszym "przelocie" ;) i będzie czas na dłuższe pogaduchy.
Buziaki!!
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: katia73 w 10 Mar, 2010, 04:21
"Wielkie mi pustki uczyniłeś w domu moim
Mój drogi Kulingtonie,tym odejściem swoim"
To była prawdziwa tragedia.Dwa tygodnie później,dotarł do nas po wielogodzinnej podróży on.
Wielki,czarny po prostu cudowny-Grubcio.Zakochaliśmy się w nim od pierwszego wejrzenia.Przelaliśmy na niego całą miłośc którą darzyliśmy Kulingtona a Gruby wypełnił pustkę w naszych sercach.
Claudi!!!
Wielkie dzięki za wszystko co dla nas zrobiłeś w tych ciężkich chwilach,kiedy odchodził Kulington.Za wsparcie,dobre słowo,  drogocenne rady i cierpliwośc.Jeszcze większe dzięki za zaufanie którym nas obdarzyłeś,oddając nam Grubego.Zrobimy wszystko,żeby było mu u nas dobrze.
Rodzinka Grześków.
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Bożena w 10 Mar, 2010, 05:55
A ja chce podziękować Alicji za wsparcie i cenne rady których mi udziela. :tuli:
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Zieffka w 10 Mar, 2010, 17:58
uuu...dostaliście Grubcia...to macie na co przelewać uczucia, że się tak wyrażę...duuuuuuży chłopak ;]
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Alicja Mannschack w 10 Mar, 2010, 20:01
 Och Bozenko ja sie chyba tobie nie "zadziekuje " za te paczki ktore mi slesz [-chomik-]
Kiedys wysylalo sie paczki z Niemiec do Polski  a teraz odwotnie  :s_oczko1:
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 11 Mar, 2010, 08:33
Cała przyjemność po mojej stronie Katia. W mojej "szynszylowej" karierze widziałem bardzo niewielu ludzi tak mocno i dogłębnie przejętych losem zwierzęcia. Z całego serca dziękuję Katiu za Twoje słowa.
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Wol w 23 Paź, 2012, 12:57
Lepiej późno niż wcale. zatem chciałabym serdecznie podziękować Claudiemu .W wakacje dzwoniłam do Pana późnym popołudniem i trochę poprzeszkadzałam( chodziło o szynszylka Muffina który nie wiedziałam czy sie przegrzał czy uderzył  i dlatego leżał i nie potrafił wstać przez dłuższy czas ). Dostałam kilka dobrych rad i namiarów na specjalistów,doraźna pomoc w klinice weterynaryjnej otwartej 24 h pomogła a nastepnego dnia Muffin stał się stałym pacjentem Ogonka :). Bardzo dziękuje za cierpliwość i dobre rady :))
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Puszor i Pyśka w 19 Gru, 2012, 22:50
Kłaniam się.
Chciałabym podziękować Claudiemu za moją kochaną Pyśkę ;)
Jak już wspomniałam w raportach XD mała przestała obsikiwać ludzi i daję się pogłaskać wedle swoich humorków.
Jest bezproblemowa...Czasem daje się we znaki ale szybko pokornieje i się uspokaja.
Lubią się z Puszorem.
Śliczny widok gdy się obściskują,całują czy czyszczą ;)
O to Pyśka:Pycha ([url]http://img61.imageshack.us/img61/7435/1000571wg1.jpg[/url])
O to Puszor:Puszorek ([url]http://img142.imageshack.us/img142/9164/1000408qx4.jpg[/url])

Ojejku, pisałem tego posta w 2007 roku, a mamy 2012.
Czyli Pyśka jest już ze mną całe 5 lat. Jak ten czas szybko leci.
Chciałam zameldować, że żyjemy i mamy się świetnie. Co najważniejsze, przez te 5 lat Pyśka nie zrobiła ani jednego siuśka na domownika. Nadal zakochana w samczyku, który też świata poza nią nie widzi. Co prawda Pyśka to wielka pani, które głaskanie toleruje, ale ja ma ochotę, a tak to "zostawcie mnie w spokoju". Ale Puszora mam do tulenia i miziania, więc równowaga sił została zachowana.

W międzyczasie założę im wątek, co by zdjęcia wkleić. Jeszcze raz dziękuję.


Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: emiQs w 11 Kwi, 2014, 10:19
Uważam, że podziękowań nigdy nie za wiele! Tak więc całym serduchem, moim i Mańka dziękujemy Claudiemu za Shortiego :) Jest to przesłodki, przeuroczy i przekochny szylek. Również dziękuję koledze Pana Klaudiusza za dowiezienie szynszyla, który również okazała się wspaniałym człowiekiem (i ma prześwietnego psa:D )

Dziękuję, dziękuję, dziękuję!!
Obu Panów zapraszam na wizytację, ciacho i kawę:D
Tytuł: Odp: PODZIĘKOWANIA
Wiadomość wysłana przez: Claudi w 11 Kwi, 2014, 20:33
Cała przyjemność po mojej i Zbyszka stronie (bo tak ma na imię ten Pan ,który Ci dowiózł szylka) ale przede wszystkim jest to przyjemność po stronie Shortiego, który znalazł wspaniały dom i jeszcze wspanialszą opiekunkę.

Bardzo serdecznie dziękujemy za Twoje dobre serce oraz oczywiście za zaproszenie na kawę i ciastka, na które jeśli tylko czas pozwoli przybędziemy z workiem migdałów i rodzynek dla Shortiego... ale nie tylko z tym. Będzie także niespodzianka...
SimplePortal