28 Mar, 2024, 13:00

Autor Wątek: 1 % podatku  (Przeczytany 1069 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline blaszka

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 31
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Buba (standart) i Hugo (czarny aksamit)
1 % podatku
« dnia: 16 Lut, 2010, 23:43 »
Czy wie ktoś może, na jaką fundacje można oddać 1% podatku, chodzi mi o fundacje na rzecz zwierząt. Będę się wkrótce rozliczać i chciałabym oddać ten 1% na jakiś szczytny cel, ale koniecznie na coś związanego ze zwierzętami, może chociaż tak przyczynie się do ratowania zwierząt :) Bo warto!!!   

"Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś" -Antoine de Saint-Exupéry

Offline aska69

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1136
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Lady i Maniek :-D
Odp: 1 % podatku
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Lut, 2010, 02:12 »
wpisz w google "1 % podatku zwierzęta", jest z czego wybierać. Ja nie doradzę konkretnej bo co roku zmieniam, ale poza zwierzętami uwzględniam potrzebujących ludzi. Jak już wybierzesz jakąś fundację to radzę poczytać o niej wypowiedzi bo niektóre to niezłe ściemy i większość pieniędzy nie idzie na cel jaki sobie założysz. Polecam rejestr OPP ( http://opp.ms.gov.pl/Opp.aspx ), tam możesz znaleźć nazwy organizacji które cię zainteresują a potem poczytać o nich na necie

Mężczyźni rządzą światem ...
 a kobiety mężczyznami :wink:

Offline natalie1988

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 241
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nikita i Basia-sweet girls + Myszko i Czaruś
Odp: 1 % podatku
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Lut, 2010, 18:42 »
Też miałam zamiar oddać 1% na coś związanego ze zwierzakami, ale zmieniłam zdanie kiedy pewna fundacja przeznaczyła pieniążki na operację synka mojej kuzynki, który urodził się z poważną wadą serca. Mam pewność, że w tej fundacji pieniądze zostaną właściwie użyte. Warto poszukać informacje które organizacje naprawdę pomagają, a które tylko wyciągają kasę.

 

Jak przekazać 1% podatku na Szynszyle?

Zaczęty przez Ryszard z IgnasiemDział Różne wspólne inicjatywy

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 15350
Ostatnia wiadomość 01 Maj, 2016, 17:32
wysłana przez dream*
1% podatku w 2017

Zaczęty przez dream*Dział Strefa użytkownika

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5011
Ostatnia wiadomość 08 Lut, 2017, 23:15
wysłana przez dream*
SimplePortal