hypothetical
28 Mar, 2024, 11:36

Autor Wątek: Oddam tylko w dobre ręce  (Przeczytany 3063 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline martina72

  • ~Szynszyla z Ambicjami~
  • ***
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 12
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Oddam tylko w dobre ręce
« dnia: 28 Sie, 2016, 00:39 »
Witam!
Przyszedł niestety trudny dla mojej kuleczki i dla mnie czas gdyż musimy się rozdzielić. Żyjemy razem już od prawie 15 lat, szylka to już staruszka, kochana i jakże charakterna. Wyjeżdzam 10 września do Anglii na stałe i nie mam nikogo z bliskich ludzi kto mógłby i potrafiłby zająć się należycie moją kuleczką, jedyna nadzieja tutaj na forum. Chciałabym zapewnić jej spokojną starość przy kimś kto da jej dużo miłości :) oddam ją z całym asortymentem, 3 połączone klatki w formie małego terarium, wyprawka. Czy znalazłaby się dobra dusza z Warszawy?
« Ostatnia zmiana: 28 Sie, 2016, 00:41 wysłana przez martina72 »

Offline klaudia.sz

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Wiadomości: 97
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oddam tylko w dobre ręce
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Sie, 2016, 20:41 »
Hej Martina! Jeśli nie znajdziesz dla niej domku to mogę zaoferować dom tymczasowy u mnie w Krakowie. Do Warszawy (a właściwie Jabłonny) mogę pojechać w każdym czasie więc z transportem nie byłoby problemu.
Jeśli Twoja staruszka polubiłaby moją, to może mogłyby zostać razem ale ponieważ nie wiem czy to dałby radę to oferuję DT. ;) Więcej o mnie może poczytać w "Przedstaw się". Pozdrawiam!

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka


Offline klaudia.sz

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Wiadomości: 97
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oddam tylko w dobre ręce
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Sie, 2016, 20:43 »
Hej Martina! Jeśli nie znajdziesz dla niej domku to mogę zaoferować dom tymczasowy u mnie w Krakowie. Do Warszawy (a właściwie Jabłonny) mogę pojechać w każdym czasie więc z transportem nie byłoby problemu.
Jeśli Twoja staruszka polubiłaby moją, to może mogłyby zostać razem ale ponieważ nie wiem czy to dałby radę to oferuję DT. ;) Więcej o mnie może poczytać w "Przedstaw się". Pozdrawiam!

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
Edit: Jabłonnej? Nigdy nie wiem jak to odmienić.
Witam!
Przyszedł niestety trudny dla mojej kuleczki i dla mnie czas gdyż musimy się rozdzielić. Żyjemy razem już od prawie 15 lat, szylka to już staruszka, kochana i jakże charakterna. Wyjeżdzam 10 września do Anglii na stałe i nie mam nikogo z bliskich ludzi kto mógłby i potrafiłby zająć się należycie moją kuleczką, jedyna nadzieja tutaj na forum. Chciałabym zapewnić jej spokojną starość przy kimś kto da jej dużo miłości :) oddam ją z całym asortymentem, 3 połączone klatki w formie małego terarium, wyprawka. Czy znalazłaby się dobra dusza z Warszawy?


Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka


Offline martina72

  • ~Szynszyla z Ambicjami~
  • ***
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 12
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Oddam tylko w dobre ręce
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Sie, 2016, 00:00 »
Martwię się o kuleczkę strasznie, jutro przeprowadzamy się znów do domu rodzinnego, muszę oddać mieszkanie przed wyjazdem... Następna podróż ją czeka, następny stres.
Nie mam pojęcia jak zareaguje na obecność drugiej szylki, z psem nie żyła za dobrze, na kota była obojętna bo kot się jej bał, taki typ władczy szynszyli mi się trafił. Kuleczka jest filigranowa, nigdy podobnej nie widziałam, ma zawinięty ogonek jak u świnki w spiralę, też nie spotkałam się z takim obrazkiem :) ale uwielbia jak się ją głaszcze i drapie, lubi mój dotyk, tuli się, chce żeby damę dopieszczać cały czas, bardzo się związała ze mną tak jak i ja z nią. Ciężko jest mi ją zostawiać, sytuacja niestety się zmieniła, nie spodziewałam się że losy nasze tak się potoczą, boję się o nią dlatego chcę znaleźć jej dom na który zasługuje.
Do 9 września włącznie mam czas żeby to jakoś załatwić. JAk Twoja szynszyla przebyła tak długą drogę do Krk? Nie była wystraszona?

Offline klaudia.sz

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Wiadomości: 97
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oddam tylko w dobre ręce
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Sie, 2016, 00:16 »
Moja Pysia jechała nieco ponad 300 km z domu rodzinnego do krk. Jechałam cały czas z klimą, bo było bardzo gorąco. Klatkę (taką małą) miałam cały czas na kolanach, a góra była przykryta małym prześcieradłem żeby nie zaziębić kulki. Do klatki wrzuciłam trochę "starych" żwirków, żeby miała swój zapach, podawałam jej też co jakiś czas listki melisy i bazylii ale gardziła nimi. :) Ja się bardzo stresowałam, bo to pierwsza taka przeprawa w życiu Pyśki ale okazało się, że staruszka całą drogę przespała ;) taki z niej  aparat. Na nowym miejscu kica i bryka, bardziej niż w poprzednim. Właśnie w moim domu rodzinnym mamy pieska yorka, który czasami bywał w pokoju Pysi i wydaje mi się że przez jego obecność latała po pokoju 10 minut, resztę wybiegu spędzając za łóżkiem (mimo że pies nie był zazwyczaj gdy ona była wypuszczana).
A czy myślałas o zabraniu świnki ze sobą? Czytałam, że niektóre linie lotnicze pozwalają zabrać szyszke na pokład, a kulki zazwyczaj bardzo dobrze znoszą podróż. Ja bym pomyślała nad takim rozwiązaniem bo, niestety ale podobnie jak u mnie, nie wiadomo ile Twojej klusce zostało czasu i fajnie by było gdyby spędziła go z ukochaną osobą. :)
Jeśli jednak nie chcesz się na to decydować to mam nadzieję, że znajdziesz kochający domek. Jeśli nie - pamiętaj o mojej propozycji, obecnie w związku z rekrutacją na studia mam dosyć dużo wolnego czasu i chętnie pomogę znaleźć odpowiedni domek (pozostaniemy w kontakcie, będę zdawała Ci raporty o potencjalnych adopcjach i rodzinach, także mogę pojeździć na wywiady do przyszłych właścicieli). Chyba, że tak jak pisałam kulki by się polibiły. Pamiętaj, że zawsze wszystko da się zorganizować, wbrew pozorom masz jeszcze całkiem sporo czasu przede wszystkim na przemyślenie sprawy, a sądzę, że na forum nie tylko ja znajdę się chętna do pomocy. ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka


Offline martina72

  • ~Szynszyla z Ambicjami~
  • ***
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 12
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Oddam tylko w dobre ręce
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Sie, 2016, 23:06 »
Kuleczki ze sobą niestety zabrać nie mogę bo mój wyjazd wiąże sie z pójściem na żywioł, nie mam pojęcia co mnie tam czeka, jedyne co mam ogarnięte tam to praca, nie wiem gdzie zamieszkam więc nie chce fundować jakiegoś syfu kuleczce. Jedyne w sumie co mnie zatrzymuje tutaj to tylko ona. Chce żeby miała spokojną starość bez wrażeń jakie mój wyjazd mógłby jej zafundować. Także jeżeli byłabyś w stanie mi pomóc to byłabym przeogromnie wdzięczna. Dowiedziałam się dzisiaj że pod Warszawą moja dawna znajoma ma dwie szyszki, musze się do niej odezwać czy mogłaby mi w jakiś sposób pomóc, jeśli to nie wyjdzie skorzystam z Twojej pomocy.

Offline klaudia.sz

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Wiadomości: 97
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oddam tylko w dobre ręce
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Wrz, 2016, 08:31 »
Jasne, jesteśmy w kontakcie. :) w razie czego pisz na pw, dam Ci swój numer :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

 

[ PRACA KONKURSOWA ] "To tylko zwierzęta"

Zaczęty przez dream*Dział Nasza twórczość... i znajdy

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3278
Ostatnia wiadomość 06 Lis, 2012, 22:14
wysłana przez Andreas
Oddam dwie koszatniczki samczyki 3 letnie z pełnym wyposażeniem i klatką. Olesno

Zaczęty przez DarknessDział Oddam koszatniczkę

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 707
Ostatnia wiadomość 25 Maj, 2023, 18:10
wysłana przez Darkness
Oddam dwie szynszyle + woliera (samce, standard), Poznań - Komorniki

Zaczęty przez Karolajna_ByDział sprzedam/oddam szynszylę

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3584
Ostatnia wiadomość 02 Mar, 2015, 19:00
wysłana przez Karolajna_By
Oddam dwie koszatniczki, 4 miesięczne samce, Kraków i okolice

Zaczęty przez IkaDział Oddam koszatniczkę

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 470
Ostatnia wiadomość 03 Maj, 2023, 20:21
wysłana przez Ika
Oddam transporter i kilka innych gratów w Wawie DO SKASOWANIA

Zaczęty przez chaldunDział karmy, klatki, akcesoria

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 2656
Ostatnia wiadomość 17 Sie, 2016, 23:16
wysłana przez chaldun
SimplePortal