15 Maj, 2024, 18:55

Autor Wątek: Fuka i rzuca się...  (Przeczytany 9448 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sugar Honey Ice

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Uzbierane migdały: 0
Fuka i rzuca się...
« Odpowiedź #50 dnia: 25 Wrz, 2004, 06:02 »
po 1wsze - becia, a moze wartoby bylo pojechac z szylkiem do najblizszego wiekszego miasta i tam poszukac specjalisty od gryzoni, poza tym jak juz napiszesz do tego weta z wp. to radzilabym ci napisac rowniez do weta ze stronki ktora umiescilam w linkowni, tam sa porady przez e-mail, ja dostalam bardzo dobra odpowiedz na swoje pytanie jak pisalam do tej babki, co lepsze powiedziala mi ktory weterynarz w moim rejonie (Gdansku) jest najlepszy w spr. szynszyli, a babka jest z Wawy

po 2gie - nawiazujac do fukania - u mnie tez tak jest, ze samiec fuka na nowa samice, a gdy wypuszcza sie je razem to gania ja i atakuje wyrywajac kepki siersci :( mam nadzieje ze to okres przejsciowy...

po 3cie - jesli chodzi o rozmnazanie - to czy szynszyle naprawde tak chetnie sie rozmnazaja? ja mam moja parke od 10 m-cy, a ogolnie razem sa juz ponad 16 m-cy i dalej jak nic tak nic... moze to niepokojace? jesli tak to powiedzcie, to zainterweniuje w tej sprawie u weta!


Dziekuje za uwage :)

A kiedy już Bóg stworzył świat rzekł do zwierząt: "Rozdzielcie sie... Na prawo niech idą mądre, na lewo piękne", to pewna jestem, że na środku oprócz żaby... pozostała też Szynszyla

Offline jelonekiniuchaczek

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 314
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Książę Niuchacz...śpij, skarbie*
Odp: Fuka i rzuca się...
« Odpowiedź #51 dnia: 03 Mar, 2008, 15:31 »
ostroznie z narkozą - jest niezbyt bezpieczna, nie tylko dla szylków! Może wystąpic to, o czym pisała szylka szynszylka: Wstrząs anafilaktyczny wywołany wprowadzeniem do organizmu obcej substancji, na którą dany organizm jest uczulony. U ludzi wstrząs może wystapić np. po ukąszeniu osy, były nawet wypadki śmiertelne! :nonono:

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą. (Augustyn z Hippony)
Mania wsr hrw - niech rośnie, niech się rozwija...

 

Dlaczego jeszcze od czasu do czasu malec fuka ???

Zaczęty przez szyszunkaDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 2444
Ostatnia wiadomość 21 Cze, 2006, 17:24
wysłana przez karolajn
Szynka rzuca palenie!

Zaczęty przez szynkaDział Pogaduchy i ciekawostki

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 1292
Ostatnia wiadomość 12 Kwi, 2006, 20:00
wysłana przez Paulinka_Rafała
SimplePortal