hypothetical
12 Maj, 2024, 04:53

Autor Wątek: Klatka???  (Przeczytany 1499 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Katrin

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 393
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
    • Pajacyk
Klatka???
« dnia: 28 Gru, 2006, 19:08 »
Chcę mojemu Szylusiowi skombinować lepszą większą ciekawszą i funkcjonalniejszą klatkę. :) Chcę żeby miała długość 100cm szerokość 60 cm wysokość 80 cm. Mam do dyspozycji stolarza i tatę, który na pewno też by dużo mógł zrobić. Tylko nie mam  żadnego pomysłu na tą klateczkę. Jak może być wykonana? Z czego? Chodzi mi o to  by w miarę ładnie wyglądała, była wygodna do sprzątania, a najważniejsze ciekawa i wygodna dla Szylcia. Czekam na Wasze pomysły wraz z  Szylciem. Będziemy wdzięczni za każdy! :D   :brawo:

"Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, ale patrzeć razem w tym samym kierunku...[serduszko]"

Offline Katrin

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 393
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
    • Pajacyk
Odp: Klatka???
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Gru, 2006, 12:06 »
Widzę że odpowiadanie na moje pytania Wam nie idzie.:( To mam jedno konkretne. Czy Szyluś może mieć klatę drewnianą a jak tak to z jakiego drewna wykonaną :pytam_pytam_pytam: :pytam_pytam_pytam: :pytam_pytam_pytam:

"Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, ale patrzeć razem w tym samym kierunku...[serduszko]"

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Klatka???
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Gru, 2006, 12:17 »
Kasiu - spokojnie - na dole masz wyświetlone ile osób aktualnie jest obecnych na Forum ...
Jeśli w tej chwili jst niewiele osób lub nie ma ich wcale - to kto ma odpowiedzieć na Twoje pytania ?
Dodatkowo - Twje pytania wymagaja dosyć obszernego wykładu na emat budowy klatki - a wydae mi sie z podobne rzeczy już kilkakrotnie były omawiane na Forum.
Skorzystaj z opcji "szukaj" - wpisz słowa kluczowe np. budowa klatki, lub inne na których Ci zalezy i w czasie gdy czekaz na odpoweidzi w swoim watku - poczytaj o tym co juz było omówione na Forum.
Dreawniana  klatka może zstać skonsumowana ... najlepiej chyba byłoby wykonać klatkę z katowników aluminiowych lub metalowch. Zastosować można takze siatkę metalową ... wiecej nie podpowiem - nie budowałem samodzielnie klatki.

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline Anna83

  • ~Mówiący Do Ludzi~
  • **
  • Wiadomości: 1725
  • Uzbierane migdały: 10
  • Płeć: Kobieta
Odp: Klatka???
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Gru, 2006, 19:19 »
Kasiu zobacz w albumie moją klatkę.Ma podobne wymiary i jest zrobiona przez stolarza (męża mojego).Pozdrawiam

Jagoda,Poziomka,Goja,Rozalia,Pistacja,Migdał, Fifi i Lili



Kasia*Cytrynka*Figa*Malinka*Aronia*

Spijcie skarby ..śnijcie

Offline Katrin

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 393
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
    • Pajacyk
Odp: Klatka???
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Gru, 2006, 20:27 »
Kasiu zobacz w albumie moją klatkę.Ma podobne wymiary i jest zrobiona przez stolarza (męża mojego).Pozdrawiam
Ta klatka to cudo! Szylki napewno czują się w niej wspaniale! Pogratuluj mężowi takiego dzieła! Mam tylko jedno pytanie czy szylki nie zjadają jej? Czy w niej jest jakiś patent ,,antykonsumpcyjny''?

"Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, ale patrzeć razem w tym samym kierunku...[serduszko]"

Offline Anna83

  • ~Mówiący Do Ludzi~
  • **
  • Wiadomości: 1725
  • Uzbierane migdały: 10
  • Płeć: Kobieta
Odp: Klatka???
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Gru, 2006, 20:48 »
Klatka jest z płyty ale jest ona oblepiona kamieniami także jej ząbki nie mają za co złapac.Z tyłu jest szyba a z przodu metalowe pręciki.Szylki płaskiej płaszczyzny nie ugryzą,jedynie konar drzewa z kory.Zawsze można wymienic drzewo w środku.Klatka jako mebel jest stabilna bo jest obciażona ciężkimi kamieniami.Kamienie są tak dobrane że się nie przesuwają ani nie stukają jeden o drugi gdy po nich skaczą.

Jagoda,Poziomka,Goja,Rozalia,Pistacja,Migdał, Fifi i Lili



Kasia*Cytrynka*Figa*Malinka*Aronia*

Spijcie skarby ..śnijcie

Agacik

  • Gość
Odp: Klatka???
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Gru, 2006, 19:33 »
mojej wolierki fotki są w albumie Kea je dodała zerknij sobie może ci sie przyda któreś z moich rozwiązań :) w razie czego napisz na prv to ci opowiem co i jak z budową ale Andreas ma racje jest kilka postów z opisem budowy i materiałami :)

Offline Katrin

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 393
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
    • Pajacyk
Odp: Klatka???
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Sty, 2007, 13:19 »
 :D Klatka jest już w budowie ale mam problem jak zrobić przód  klatki (tą okratkowaną część) a w szczególności drzwiczki :pytam_pytam_pytam: :pytam_pytam_pytam: :pytam_pytam_pytam:

"Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, ale patrzeć razem w tym samym kierunku...[serduszko]"

 

Szyszka i Niunia, oraz ich nowa "wspolna" klatka

Zaczęty przez EsperDział Zdjęcia i Historie Szynszylowe

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 7587
Ostatnia wiadomość 13 Wrz, 2008, 15:27
wysłana przez UnLe96
[WARSZAWA] Dwie młode samiczki: czarna aksamitna i fioletowa do adopcji z klatką

Zaczęty przez dream*Dział sprzedam/oddam szynszylę

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 2827
Ostatnia wiadomość 28 Lut, 2017, 20:59
wysłana przez dream*
Oddam dwie koszatniczki samczyki 3 letnie z pełnym wyposażeniem i klatką. Olesno

Zaczęty przez DarknessDział Oddam koszatniczkę

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1385
Ostatnia wiadomość 25 Maj, 2023, 18:10
wysłana przez Darkness
potrzebna klatka dla adoptowanej Szyszki - Kraków/Wieliczka/Rzeszów i okolice

Zaczęty przez majowaDział Różne wspólne inicjatywy

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2719
Ostatnia wiadomość 12 Maj, 2010, 21:40
wysłana przez majowa
klatka: jaką wybrać, którą kupić, czym się kierować + opinie

Zaczęty przez MadziaraDział Klatki: budowa, urządzanie i porady techniczne

Odpowiedzi: 287
Wyświetleń: 106307
Ostatnia wiadomość 26 Sie, 2015, 20:33
wysłana przez Weronika
SimplePortal