hypothetical
28 Mar, 2024, 11:14

Image

«
 
»
Woliera dla futrzakó… Klatka Tofika po kol… Zamek w Szynszyl­andi… Troche serca i miłoś… Klatka moich klusek
Zamek w Szynszylandii ; D
Kliknij na obrazku aby wyświetlić go w pełnym rozmiarze
Może luksusów nie ma, ale ręcznie robiona z sercem i poświęceniem ;PP
Wisi rondelek i tunele od Timani : D Szkoda, ze Kapryśniki z nich średnio korzystają ; D

Planowane jeszcze legowisko, a własnie kombinuję jak wyłożyć ich drewniany domek polarkiem :D

Informacje o autorze

Informacje o pozycji

Gość

Wysłano10 Lut, 2014, 18:52
Szerokość × Wysokość650 × 1024
Rozmiar pliku199 KB
Nazwa plikuty.jpg
Wyświetleń1746
Ocena 5 (5 votes) (Weighted average: 4.97)
Komentarze5
Kod BBC (do wstawiania na forum)
Kod HTML (do wstawiania na stronie internetowej)
Link bezpośredni
Komentarze Komentarze sortowane według daty - Rosnąco Malejąco

KarolinaGliwice

  • Ilość pozycji: 48
  • Ilość komentarzy: 483
Komentarz #1 - Wysłano 10 Lut, 2014, 18:58
Wow!!
Podoba mi sie ! :)

SZYSZUNIE :D

  • Ilość pozycji: 4
  • Ilość komentarzy: 31
Komentarz #2 - Wysłano 10 Lut, 2014, 19:01
Superowy! Twoje szyszki czują się tam  chyba jak w prawdziwym królewskim zamku :)

Gość

Komentarz #3 - Wysłano 10 Lut, 2014, 19:05
Hehe, mam nadzieję : ) Oprócz tego mają dostępny swój pokoik do biegania, więc woliera zawsze jest otwarta : D ale przez to mi rosną takie Kapryśniki hehe : ))

Cieszę się, że się podoba ^ ^

mikar78

  • Ilość pozycji: 103
  • Ilość komentarzy: 431
Komentarz #4 - Wysłano 11 Lut, 2014, 09:25
Mają się gdzie schować, bo tunele są świetnym schronem i bardzo lubianym miejscem przez szyle. Myślę, że mało kto może sobie pozwolić na zafundowanie swoim milusińskim tyle wolności co Gabi, pokój dla siebie to jest coś. Po co siedzieć w klatce jak poza nią tyle atrakcji jest.

Belzebuba

  • Ilość pozycji: 0
  • Ilość komentarzy: 18
Komentarz #5 - Wysłano 25 Lut, 2014, 11:59
Tunele i inne kociołki to kwestia gustu - u mnie rondelek wisiał ze 2 lata i służył za kontener na bobki latające z półek; dopiero GruBaśka odkryła jego prawdziwe zastosowanie.
Teraz jak zarządzam poranny apel i liczenie, to znajduję dwie, a trzecia... nie ma! Jak trzeciej "nie ma", to znaczy że Gruba znów przykimała w rondlu :P tak się układa że nawet czubek wąsa nie wystaje.
Gabi - zazdroszczę Ci pokoju dla kulek, ja od dawna noszę się z takim zamiarem, no ale nie wyszło... Czekam na dom ;)
Aeva Media 1.4w © 2008-2011 Nao & Dragooon - Wedge: level up your forum!
SimplePortal