10 Maj, 2024, 19:30

Autor Wątek: Imiona  (Przeczytany 1156 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szyszunka

  • ~Uber Szynszyla~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 279
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Miniuniu, Łatka,Mikiki,Morusek ,Lavia - odeszła
Imiona
« dnia: 30 Maj, 2010, 19:32 »
Witam :)

Cztery tygodnie temu przywitałam 3 maluchy na swiecie .
Maluszki to 2 samiczki i jeden samiec  poniewaz mam warunki na to zeby miec zgraje łobuzów wszystkie czorty zostaja przy mnie .
Sześc dni temu druga samiczka urodziła jednego malucha przez cesarke ,malutka bo to dziewczynka jest przepiekna  i tez zostaje :)
Smieszne jest to ze radosc mam wielka , prace przeniosłam do domu i całe dnie spedzam z pedrakami i mamusia i nie ukrywam ze od 2 tygodni probuje wybrac im jakies imiona malucha i udało mi sie nadac imie tylko samczykowi MINIUNIEK - bo był najmniejszy ,naj mniej poradny i szybko sie nauczył ze jak on nie moze to pancia pomoze i zaraz leciał do mnie i piszczał ze on cos chce lub gdzies chce sie dostac i zrobiła sie taka przylepka ze nawet za czym wieczorem ida spac do klatki to on musi panci buziaka dac bo jak pancia zapomni to wyłazi przez krate z klatki i włazi na łózko i daje sam buziola a potem w nagrode maluch musi wejsc pod kołderke do panci i polezec 10-15 minut na mojej dłoni cały czas smerany

Najstarsza z rodzenstwa nie ma imienia  jest sliczna cała prawie biała uszka ciemnawe popielate i najlepsza to jej łatka na samym srodku plecow czarma łatka ,ogonek do połowy biały a koncowka czarna  , jest najbardziej samodzielna wszystko juz je i jest wszedobylska  dzisiaj uciekła z sypialni do biura taki mały niezalezny czortys.

Średnia jest prawie jak szaraczek z tym ze bedzie miała ciemny brzusio nie jasny ,ma przepiekne rysy pyszczka lubi sie skradac do mnie ale sa momenty ze potrafi uciekac . Straszny głodniak z niej tylko by przy cycu siedziała tez jeszcze bezimienna

No i została dziewczynka z 2 mamusi  cała czarna nawet brzusio ciemny skoki ciemne tylko nosek ma tak jasny ze az sie swieci w ciemnosciach , karmiona przez nas oswojona spi z nami w łózku a jak czas karmienia to wchodzi mi na głowe i ciagnie mnie za ucho lub podchodzi do reki i zaczyna mi obgryzac  palce wtedy wiem ze musze ja nakarmic . Rysiek jak spi to cały czas ma reke w jej legowisku bo mała cała noc domaga sie smyrania - bezimienna

Prosze jak macie jakis pomysły na imiona dla 3 babinek to chętnie skorzystam z waszych rad bo naprawde mam pustke w głowie  :)
« Ostatnia zmiana: 30 Maj, 2010, 19:38 wysłana przez szyszunka »

Moje Szylki Maja We Władaniu Moje Serce

Offline Basia_W

  • DOBRA DUSZA FORUM
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3784
  • Uzbierane migdały: 3
  • Płeć: Kobieta
  • Pusiek + Pusia + Bunia Kinia[*]
Odp: Imiona
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Maj, 2010, 22:13 »
O jejciu jak Ci zazdroszczę tych szkrabów  :D.
Proszę zapodać zdjęćka jeśli możesz, strasznie chciałabym zobaczyć te cudeńka. Jak się widzi szylkę, to prędzej wpadnie do głowy imię.

reszta odchowanych maluszków - Mikuś, Figa, Miś, Żabuś, Fikuś, Kubuś, Misia, Edi, Czaruś, Pysia, Krusio, Pimpuś, Miluś, Fredzio, Spidi.

Offline Idka

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1135
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Standardowa panienka czyli moja Fifi :)
Odp: Imiona
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Maj, 2010, 07:18 »
Gratuluję ( i niewypowiedzianie zazdroszczę  :> ) Ci małych szynszylowych łobuziaków:)
Zdjęcia,proszę!

Gdybyś kiedy we śnie poczuła, że oczy moje już nie patrzą na ciebie z miłością, wiedz,
żem żyć przestał.

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Imiona
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Maj, 2010, 08:09 »
A ja poproszę o fotki tych cudnych miniaturowych baboli :D

Offline szyszunka

  • ~Uber Szynszyla~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 279
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Miniuniu, Łatka,Mikiki,Morusek ,Lavia - odeszła
Odp: Imiona
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Maj, 2010, 10:57 »
Jak tylko przyjade od lekarza to postaram sie załaczyc fotki :) mam nadzieje ze mi sie uda :)

Moje Szylki Maja We Władaniu Moje Serce

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7782
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: Imiona
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Maj, 2010, 13:37 »
Migotka, ta z tym świecacym na biało noskiem ;p W ciemności Ci będzie migać ;P

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

 

SimplePortal