28 Kwi, 2024, 15:29

Ankieta

Czy jesteś za legalizacją Marihuany?

Nie
14 (63.6%)
Tak
7 (31.8%)
Nie znam się
1 (4.5%)

Głosów w sumie: 22

Autor Wątek: Legalizacja  (Przeczytany 5055 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Black_Queen

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 110
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Igor (Misiek) & Miecio (Maluszek)
Odp: Legalizacja
« Odpowiedź #25 dnia: 06 Lis, 2010, 11:15 »
na każdym szkoleniu ci tak powiedzą, u mnie w szkole też był facet co nawijał, "jakie to niebezpieczne", że od trawki spadniemy z 6-piętra i że zaatakujemy kolesia w kolejce w spożywczym  bo się nam będzie wydawać że to jakis agent  [pajacyk] (tak nam mówił słowo w słowo) a jak mój kolega zaczął bronić trawki, to na koniec jak koleś nie miał argumentów podsumował go cytuje "A ty musisz coś tam brać, że tak tego bronisz" i wezwali jego rodziców.

Widać, że nawet już nie można być czemuś przeciw, bo już oskarżą, że ty brałeś, że ty jesteś narkomanem i nie wiadomo czym jeszcze.
I powiem wam jedno, te pogadanki na temat "trawki" są tylko do odhaczenia i tyle. Sama miałam jedną w szkole, ale nic nie zapamiętałam.
Bardziej są pokazywane negatywne skutki alkoholu niż "trawki"

~ Bliskim mów, gdyby pytali, że chwilowo zmieniałam adres, że w niebie leczę duszę z silnego przedawkowania rzeczywistości ~

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: Legalizacja
« Odpowiedź #26 dnia: 07 Lis, 2010, 00:47 »
to tak nie nawiązując do poprzednich wypowiedzi tylko ogólnie: nie rozumiem po co na siłe udowadniać, że trawka jest cacy i nie ma zadnych efektów negatywnych :) wszystko ma, nawet głupia, prozaiczna kiełbasa bywa szkodliwa dla zdrowia. dlatego moim zdaniem nie ma co gloryfikować czy wyolbrzymiać ani w jedną ani w 2gą. A Ci którzy nie dostrzegają lub wykluczają ze swiadomosci wady palenia(czegokolwiek) moim zdaniem nie dojrzeli aby to robić.

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

 

SimplePortal