27 Kwi, 2024, 16:55

Autor Wątek: Szylki w Best Mall'u (Warszawa)  (Przeczytany 1311 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline myszagi

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 101
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Lucek , Marian ... Chico i Odi [*]
Szylki w Best Mall'u (Warszawa)
« dnia: 12 Cze, 2006, 17:46 »
W sobotę byłam w Best Mall'u w sklepie zoologicznym po parę rzeczy dla moich pieszczochów. W środku sklepu widziałam koszatniczki,świnki itp. ale nie szynszyle...Wychodząc mój narzeczony zauważył po lewej stronie od wyjścia ze sklepu duże akwarium...podeszliśmy tam i zamarłam...W dużym szklanym (jakby akwarium)czymś przegrodzonym na pół z siatką na górze były szynszylki a na drugiej połowie króliki.Strona szylków wyglądała : trochę trocin na dnie pojemnika czy co to tam jest i jeden konar...w rogu postawiona została jakby ceramiczna doniczka niewielkiej wielkości i była jedynym schronieniem szylków :!!: ...gnieździło się tam ich trzy ściśnięte straszliwie jeden na drugim, żeby się tylko schować.Biedna jedna aksamitka już się nie zmieściła  i starała się schować za tym kawałkiem drewna :cry: . Widać od razu, że są bardzo zestresowane. Nie widziałam tam ani picia ani jedzenia ani nic poza w/w rzeczami. Do tego wszystkiego przebywają one w miejscu bardzo ruchliwym gdzie codziennie przewija się multum ludzi wychodzących z kina a w tym wiele wycieczek szkolnych ( akurat tam znajduje się również McDonald i takie tam różne gdzie całe wycieczki i rodziny robią sobie przystanki na jakąś małą szamę), [:(] i dzieciaki jak to zwykle bywa pukają w szybę a temu towarzyszy krzyk na widok zwierzątek i przekrzykiwanie siebie nawzajem...i nikt nie reaguje, bo sprzedawcy tego nie widzą. Jak zaczęłam dość głośno to wszystko komentować z moim Pawłem, sprzedawców nagle wszystkich wywiało (normalnie jakby się pochowali). :grr: Nic tylko płakać na taki widok. :beczy: :beczy: :beczy:
« Ostatnia zmiana: 12 Cze, 2006, 19:11 wysłana przez myszagi »

Offline szyszunka

  • ~Uber Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 279
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Miniuniu, Łatka,Mikiki,Morusek ,Lavia - odeszła
Odp: Szylki w Best Mall'u (Warszawa)
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Cze, 2006, 22:57 »
myszagi nie musisz krzyczec :) ja zawsze jak cos takiego widze podchodze do sprzedawcy i mowie ze jak zaraz nie zrobia porzadku z szylami to nasle im wszystkie mozliwe kontrole włacznie z P.POŻ i ze bede zagladac od czasu do czasu i wtedy nie bede juz im nic mowic tylko od razu maja kontrole :) moze i mnie nie lubia ale za to moje porady sa skuteczne :)

Moje Szylki Maja We Władaniu Moje Serce

Offline myszagi

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 101
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Lucek , Marian ... Chico i Odi [*]
Odp: Szylki w Best Mall'u (Warszawa)
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Cze, 2006, 17:10 »
Dzisiaj byłam w Bescie i szylki mają i piciu i papu.Aksamitka, która ostanim razem była osowiała odzyskała wigor. Porozmawiałam z panią sprzedawczynią i dałam jej kilka wskazówek.Była bardzo miła i szylki dostały trochę smakołyków i wapienko.Mam nadzieję, że teraz już będzie dobrze. Chyba jednak trochę pomogły te moje krytyczne uwagi w sobotę.szyszunka dzięki za wskazówki, zapamiętam na przyszłość.

Offline szyszunka

  • ~Uber Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 279
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Miniuniu, Łatka,Mikiki,Morusek ,Lavia - odeszła
Odp: Szylki w Best Mall'u (Warszawa)
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Cze, 2006, 17:18 »
Myszagi ciesze sie ze trafiłas na w miare normalnych ludzi w tym sklepie ...bo bywaja tacy co mowia dobrze ..ma pani racje a jak tylko wyjdziesz ze sklepu to i tak nic nie zrobia :):) a tak to kazdy bedzie sie bał ze naprawde wyslesz im kontrole i wtedy biora sie do roboty :)

Moje Szylki Maja We Władaniu Moje Serce

 

domek i polki dla szylki- czym połączyć: klej? gwoździe?

Zaczęty przez gocha500Dział Klatki: budowa, urządzanie i porady techniczne

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 3099
Ostatnia wiadomość 23 Lut, 2011, 17:27
wysłana przez gocha500
Tunel- podobno dla królika ale szylki też mają świetną zabawę.

Zaczęty przez IvaDział Zabawy i zabawki szylek

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1746
Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2007, 13:58
wysłana przez Iva
Dziwne, nie zgodne ze zwyczajami mojej młodszej szylki zachowanie ...

Zaczęty przez GabrysiaDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4023
Ostatnia wiadomość 17 Lut, 2014, 23:06
wysłana przez KarolinaGliwice
Szukam transportu szylki z Poznania do Jastrzębia/Katowic (Śląsk)

Zaczęty przez VukoDział Wątek Transportowy

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 2269
Ostatnia wiadomość 06 Sie, 2015, 15:04
wysłana przez Bożena
Szylki nie chcą wyjść spod szafek Pomocy!

Zaczęty przez Wiktoria GruszewskaDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 3553
Ostatnia wiadomość 01 Mar, 2016, 00:01
wysłana przez Mysza <")))/
SimplePortal