o szynszylach > Rozmnażanie

Beżowa parka problem

<< < (2/2)

Noraa2:
Na spokojnie ci odpiszę po pracy, a ogólnie to jak masz tak blisko veta,( najlepiej takiego co ma opinię, że się na szylkach zna) to ja bym zabrała na przegląd.
Większość swoje szylki raz na jakiś czas nosi. Faktycznie jest teraz z pogodą nieciekawie, ale jak masz bliziutko ( to zawsze można cieplutki kocyk do kontenerka włożyć i czymś kontenerek  nakryć, żeby nie przewiało.
Taka wizyta to jest stres dla szylek wiadomo, ale jak mus to mus.
A pozatym, to skąd jesteś. ? Może ktos poleci jakiegoś sprawdzonego veta z twojej okolicy.
Bo jak byś się zdecydowała żeby wybrać, to by było warto do dobrego. ( żeby jak już kulki będa sprawdził od razu wszystko jak należy za jedna wizytą)
Na razie na szczeście nie ma sytuacji awaryjnej, więc nie musisz się z tym śpieszyć.
Resztę rzeczy na spokojnie postaram ci się powyjaśniać, popodsyłać linki, żebyś wiedziała dlaczego zadałam pewne pytania. [bigsmile]

Noraa2:
ps - tylko na szybko dopiszę, samczyki też na siebie skaczą, jest to sposób na ustalanie pozycji w stadzie. Zawsze próbują ustalić w tensposób który dominuje.

endorfinna:
Postaram się zdjęcie podesłać wieczorem, bo teraz smacznie śpią. Mam nadzieję, że uda mi się je zrobić bo Sisi ruchliwa strasznie i ciężko ją usadzić w jednym miejscu. Jestem z Zabrza, Śląsk, właśnie przeszukałam forum i znalazłam namiar na dobrego  weterynarza. A czy możecie mi powiedzieć jakie są koszty takiej  wizyty kontrolnej? Do weterynarza chodzę jedynie z psem, więc ceny za jakiekolwiek usługi dla szyszek są mi nieznane . A co do tego ustalania pozycji w stadzie to sama nie wiem, bo tylko on skacze na nią, no ale nigdy nie wiadomo. Chociaż nie powiem, byłabym w lekkim szoku bo zawsze była dla mnie samiczką i przez głowę nie może mi przejść, że mogłaby być samczykiem.

Pańcia:
@endorfinna, jeżeli jesteś ze Śląska - tak jak ja, to leć do Synergii do Dr Marty Białasik ;) A ceny jak wszędzie, zależne są od tego, jakie badania będą wykonywane. Zapomniałabym Ci napisać, żebyś zrobiła dodatkowe badania na pasożyty ;)

Noraa2:
I jak tam są jakieś nowe wieści?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej