hypothetical
09 Maj, 2024, 12:03

Autor Wątek: hej  (Przeczytany 850 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Majka

  • ~Tester Przysmaków~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 68
  • Uzbierane migdały: 0
  • Gandalf
hej
« dnia: 24 Lut, 2011, 11:32 »
Cześć jestem Maja i niedawno dołączyłam do szczęśliwego grona posiadaczy szynszyli :) Nasz maluszek absolutnie podbił serce każdego, kto miał z nim kontakt. Obawiałam się, że może być ciężko z oswojeniem ale jest po prostu duszą towarzystwa!

Z tego co mi powiedziano Gandalf ma około 4 tygodnie i uważam, że jest najsympatyczniejszym gryzoniem z jakim miałam styczność. Mimo iż mojemu narzeczonemu nie podobał się ten pomysł, to teraz jak nasz maluszek trochę choruje to po powrocie z pracy siedzi przy jego klatce i się nim opiekuje :)

Offline Basia_W

  • DOBRA DUSZA FORUM
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3784
  • Uzbierane migdały: 3
  • Płeć: Kobieta
  • Pusiek + Pusia + Bunia Kinia[*]
Odp: hej
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Lut, 2011, 12:19 »
Witaj Majko, mam nadzieję, że mylisz się co do wieku maluszka, bo w tym wieku nawet na fermach nie odłączają od matek. Wygląda na starszego i myślę, że to jednak 4 miesiące  :). Miłego czytania i postowania.

reszta odchowanych maluszków - Mikuś, Figa, Miś, Żabuś, Fikuś, Kubuś, Misia, Edi, Czaruś, Pysia, Krusio, Pimpuś, Miluś, Fredzio, Spidi.

Offline Majka

  • ~Tester Przysmaków~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 68
  • Uzbierane migdały: 0
  • Gandalf
Odp: hej
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Lut, 2011, 12:41 »
z tego co wcześniej czytałam to tez mi wyglądał na starszego, jednak weterynarz stwierdziła, że jest młodszy... Nie wiem ile ma dokładnie, gdyż na giełdzie ktoś mi  sprzątnął sprzed nosa ostatniego szylka i po drodze tak spontanicznie zajrzałam do zoologicznego i był! jeszcze nawet nie wyjęty z pudełka! wtedy już wiedziałam że musi być mój :)

 

SimplePortal