hypothetical
28 Kwi, 2024, 00:47

Autor Wątek: Lecznica Azor w Rzeszowie  (Przeczytany 3896 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Joanna

  • Gość
Lecznica Azor w Rzeszowie
« dnia: 21 Sie, 2008, 09:56 »
Polecam ten gabinet w Rzeszowie na ul. Pułaskiego 9. Prowadzi go Dr Rafał Matusz zna się na robocie i ma podejście tak do zwierzaków jak i do ludzi ( tzn.  potrafi ustawić do pionu jak ktoś się maże, że nie da rady ). Dr Matusz leczy moje szylki od początku, miał do czynienia z biegunkami, zamkniętym oczkiem noworodka, a teraz niedawno wyprowadził małego potworka z poparzenia pokarmowego jamy ustnej i to tak, że mały po 6 dniach był zdrowy. Po prostu ma intuicję medyczną i wie co można by podać nawet z leków dla ludzi. Dodatkowo nie naciska na wizyty w gabinecie tylko daje antybiotyki doustne i każe podawać w domu, jeździ się tylko na kontrolę. Tel. do lecznicy 017/ 85 291 83 pracuje tam też Pan Grzegorz niestety nie znam nazwiska, ale on też jest dobry w sprawach małych gryzoni i zna się na rzeczy. I co ważne lecznica czynna jest od 12 do 20 w dni powszednie  a w soboty od 11 do 15.


Offline krycha1123

  • ~Nowicjusz Mianowany~
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • biały aksamit , standard bardzo ciemny:)
Odp: Lecznica Azor w Rzeszowie
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Wrz, 2008, 22:42 »
a wiesz moze czy ci lekarze przeprowadzaja kastracje samca??

Joanna

  • Gość
Odp: Lecznica Azor w Rzeszowie
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Wrz, 2008, 14:07 »
Co do kastracji to polecałabym Jamnika na bulwarowej doktor Sochacką. Rozmawiałam z nią o kastracji. Rozsądna kobieta i specjalista chirurg.

Offline krycha1123

  • ~Nowicjusz Mianowany~
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • biały aksamit , standard bardzo ciemny:)
Odp: Lecznica Azor w Rzeszowie
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Paź, 2008, 20:20 »
tak sie sklada ze to moja sasiadka :) ale nie wiedzialam ze szynszylami sie zajmuje;) dzieki wiem ze to dobry weterynarz

 

szynszyla w rzeszowie - kontrola PLW

Zaczęty przez Tomek_Dział Szynszyle potrzebują pomocy

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1742
Ostatnia wiadomość 20 Maj, 2006, 22:53
wysłana przez girljusta
SimplePortal