hypothetical
24 Lis, 2017, 03:08
20 Sty, 2015, 15:32 przez drzazga w My name is Luka, I live on the second floor...

Waga 530 gram, w niedzielę (18.01.2015) było 540 gram.

Wyniki krwi pobranej w niedzielę - bardzo dobre.

I tak wczoraj po godz. 18.00 Luka dostała głupiego Jasia.
(Doktor Grzegorz powiedział, że nie będzie jej usypiał, bo w czasie zeszłorocznej (w maju) korekty ząbków Luka miała bezdechy :-(.  ).
Po czym zabrał Przecudnej Urody Dziewczynę do gabinetu zabiegowego.
Jakoś tak o godz. 19.00 Luka została wybudzona, ale była przymulona i miała zawiechę. Opatuliłam Ją recznikiem (z Krecikiem) w transporterze i poszłyśmy do druku. O 19.25 byłyśmy na drugim piętrze, a Luka jak przymulona tak była przymulona dalej. Po jakichś 30 minutach wyjęłam Ją z transportera, a Ona leci mi przez palce i się nie rusza. Wystraszona złapałam za telefon i dzwonie do dr. Grzegorza. Powiedział, że głupi Jaś już przeszedł, ale dał Luce lek przeciw bólowy, który będzie ją trzymał 3-4godziny, i żeby dać Luce jeść. W ruch poszedł Herbi Care i strzykawki. Tylko, że wszystko wylatywało z Lukowego dzióba. No to do transportera, po jakichś kolejnych 30 minutach znowu spróbowałam z Herbi Care ale nie chciała. W międzyczasie Luka była wymiziana, wygłaskana, wycałowana. Ok. godz. 22.00 Luka zaczęła do mnie rozmawiać :-). Czyżby ?? !! zaczynało być lepiej. Naszykowałam 2 strzykawki Herbi Care, wyjęłam dziewczynę z transportera. Jedną ręką trzymałam Lukę, w drugiej strzykawkę, a Luka sama zaczęła się wychylać, żeby złapać strzykawkę. Lekka zawiecha jeszcze była. O godz. 22.50 Luka skończyłam konsumować zawartość 6 strzykawki (5 ml każda).
Po godz. 2 nad ranem Luka opuściła transporter i wróciła do swojej klatki.

To tyle, na szybko pisane w pracy.

0 użytkowników lubi ten wpis

mikar78 - 21 Sty, 2015, 08:28

no to nieźle Cię nastraszyła, dobrze, że wszystko się skończyło szczęśliwie. Luka bez takich numerów mi na przyszłość, bo ciotce psycha siadła i więcej złych wiadomości aktualnie nie zniesie, więc trzymać mi się tam dzielnie :-)

*

Wpisy na blogu: 143

Kategorie

Wyświetleń

61540