24 Lis, 2017, 04:46
17 Lip, 2015, 14:18 przez drzazga w Viku

Podobnie jak Gustav, Viku również miał okazję po raz pierwszy przejechać się tramwajem i chyba mu się podobało (fajnie kołysało).

Wsiedliśmy do tramwaju, tramwaj ruszył, Viku zapadł w sen. Przebudził się tylko na moment jak motorniczy trochę za mocno zachamował (nie wiem może myślał, że zamiast ludzi wiezie worki z ziemniakami) i coś głośno i podejrzania zaczęło stukać pod trampkiem (dobrze, że się nie rozsypał - tramwaj znaczy się). Viku otworzył oczka, poruszał noskiem i jak trampek ruszył ponownie zapadł w sen. I tak spał snem sprawiedlowego aż do wysiadki na Grunwaldzie, nie ruszyła go nawet zgraja dzieciaków która wsiadła po drodze. Obudził się dopiero jak wysiadłam na Grunwaldzie (i przestało bujać).

Doktor Grzegorz Vika obejrzał i podobnie jak Gustav, również Vika czeka korekta ząbka :-( . Za miesiąc kolejna wizyta.

W drodze powrotnej Viku rozkokosił się w transporterku na czerwonym ręczniku (ci wszyscy celebryci ktorzy jarają się stąpając po czerwonych dywanach nie wiedzą jak fajnie jest na czerwonym ręczniku :-) ) z Krecikiem i jak tylko wsiadłam do tramwaju od razu zasnął i obudził się jak wysiadalam (bo znowu przestało bujać :-) ).

0 użytkowników lubi ten wpis

mikar78 - 17 Lip, 2015, 16:34

Viku vip :-D
Szynszylątko - 21 Lip, 2015, 22:20

Znaczy się, wszelkie podróże te małe i te duże, działają na chłopaków nasennie...
drzazga - 22 Lip, 2015, 11:59

@Szynszylątko , Viku to może tylko spać i jeść, a i jeszcze siedzieć u mnie na kolanie i być mizianym :-)

*

Wpisy na blogu: 143

Kategorie

Wyświetleń

61550