hypothetical
21 Lis, 2017, 01:40
19 Sty, 2015, 21:44 przez Fazi22 w Mój blog ;)

Tak szczerze nigdy nie podobały mi się szynszyle, w sklepach zoologicznych wydawały się takie smutne i "nudne". Do pewnego czasu, kiedy z chłopakiem pomyśleliśmy o wspólnym zwierzątku.. i tak to się zaczęło ;D. Zawsze chciałam mieć szczurka, niestety nie mogłam, bo kocham wszystkie zwierzęta i też dość sporo ich mam w mieszkanku. Wtedy mój chłopak pomyślał o tej puszystej kuleczce jaką jest szynszyla. Zaczęłam się nimi interesować, poznawać ich pochodzenie, zwyczaje. Naprawdę dużo naczytałam się na ich temat :). Więc postanowiliśmy sprawić sobie szynszylka :). Przygotowana byłam już odpowiednio, miałam nawet wybraną hodowlę w której chciałabym kupić szyszkę. Niestety nie jestem zbyt cierpliwa i nie mogłam już się doczekać aż w klatce będzie rozrabiać kuleczka. Wtedy chłopak pomyślał, żeby zrobić mi niespodziankę. Kiedy poszłam po niego na PKP, zauważyłam w jego ręce transporter, nie mogłam w to uwierzyć. Gdy zobaczyłam do środka siedziała tam mała biała kuleczka z szarymi plamkami przy oczkach, marzyłam o białej szynszyli :). Myślałam, że po podróży pociągiem będzie wystraszona, ale było odwrotnie. Jej ciekawość przezwyciężała lęk :).   [szylek-rolek] http://szynszylemoimhobby.blogspot.com/2014/11/poczatki-mojej-pasji.html

[Napisz komentarz

Strony: [1]

O mnie

Od roku interesuję się szynszylami. Stało się to moją pasją, chętnie zajmuję się szynszylami, bawię się z nimi a również wypożyczam książki o szynszylach i czytam o nich na blogach i na tym forum :). Sama od kilku miesięcy prowadzę bloga o szynszylach http://szynszylemoimhobby.blogspot.com/2014/11/poczatki-mojej-pasji.html
Obecnie posiadam niestety tylko jednego szynszyla, ale na pewno na tym nie poprzestanę :). Planujemy z chłopakiem założyć małą hodowlę domową, gdyż on jest pszczelarzem i zajmuje się swoim hobby, a ja chciałabym zajmować się swoim.  [chinblack]

Wpisy na blogu: 1

Kategorie

Wyświetleń

1451