27 Kwi, 2024, 22:21

Autor Wątek: Konstelacja w szpitalu  (Przeczytany 1202 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ten wątek posiada wiadomość oznaczoną jako najlepsza odpowiedź. Aby ją zobaczyć kliknij tutaj.

Claudi

  • Gość
Konstelacja w szpitalu
« dnia: 22 Lis, 2006, 08:25 »
Kochani!

Przed chwilą dostałem informację, że nasza przyjaciółka i koleżanka - Konstelacja - pojechała do szpitala (spodziewa się niebawem córeczki). Trzymajcie za nią kciuki, a ci, którzy mają do niej numer telefonu niech wyślą jej SMS-a ze słowami otuchy i pokrzepienia.

Sama Konstelacja pozdrawia mocno Was i Wasze szylki i czekając na narodziny namwawia salowe i pielęgniarki na zafundowanie sobie szczylków.

Wyślijcie Konstelacji SMS-a jeszcze dziś, najlepiej zaraz.

Offline Gusiek

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mufcio i Pufcio (czyli Puchatek) oraz Stefan
Odp: Konstelacja w szpitalu
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Lis, 2006, 09:32 »
O, a to super wiadomość :).
Claudi, przekaż najszczersze pozdrowienia i pożycz Konstelacji wszystkiego najlepszego. Jeśli możesz, to daj znać, jak maleństwo będzie już na świecie.

Offline aneta_117

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 500
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Orzeszek, Chrupcia, Paprotka,Mamba, Budrys
    • forum gryzoniowe
Odp: Konstelacja w szpitalu
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Lis, 2006, 16:11 »
Claudi dużo buziaków dla Konstelki:) Oby się dzidziuś duży i zdrowy urodził i od samych narodzin kochał szyneczki:)

^Chwila która trwa może być najpiękniejszą z Twoich chwil^ - DŻEM

Offline Kiwi

  • Wielki Mistrz Szynszylowy
  • ~Kierownik Klatki~
  • ***
  • Wiadomości: 886
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Odp: Konstelacja w szpitalu
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Lis, 2006, 22:08 »
Ooo! Moje wielkie gratulacje i najlepsze życzenia! Żeby dzidzia urodziła się zdrowa i piękna! :) A Konstelacja niech do nas szybko wraca i się nie rozleniwia ;)

Weronka & Frania, Ginewra & Furia, Żabka & Żuczek
Amelka, Vivi, Romcia, Mia w

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Konstelacja w szpitalu
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Gru, 2006, 22:28 »
:-) Skoro zatem powstał taki temat - to ja powiem ze mam informacje od szpiegów - iż ZOSIA jest juz z rodzicami :-)
54 cm i 2590 gr ...
...
...
Żeby nie było za bardzo tajemniczo - to powiem ze taka informacja od dwóch dni widnieje w opisie na GG przy numerze Konstelacji :-)

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Oznaczone jako najlepsza odpowiedź przez dnia 01 Lut, 2016, 09:50

Offline KONSTELACJA

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Wiadomości: 96
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Konstelacja w szpitalu
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Gru, 2006, 18:55 »
  • Usuń najlepszą odpowiedź
  • Chciałam wszystkim podziękować za słowa otuchy i za pamięć.
    Miesiąc na oddziale patologi ciąży potrafi wykończyć psychicznie (juz nie wspomne o kobietach które leżą tam od kilku miesięcy).
    Dzięki Wam i wsparciu mojego kochanego męża Dominika, udało mi się przetrwać 5 indukcji (wywołań porodu).
     Gdy się dowiedziałam,że po 5 indukcji będę miała cesarskie cięcię na sale operacyjna jechałam z uśmiechem jak "banan".Już nie mogłam się doczekać kiedy będę miała Zosieńke ze sobą.Dziewczyny z oddziału pytały się czy ja dostałam zastrzyk-glupiego jasia- bo bylam jedyna pacjetka co na sale operacyjna jechala uhahana. Po 10 minutach z sali wywiezli Zosieńke...a mnie zszywali:).
    Po operacji jeszcze tydzień leżałam w szpitalu, potem jeszcze musialam poczekac na Zosie 2 dni. od 15.grudnia wszyscy jesteśmy razem w domu.
    Zosia pomimo,że dużo śpi to i tak zajmuje mi dość dużo czasu.Postaram się cześciej tu zaglądać i udzielać.

    Jeszcze raz bardzo serdecznie Wam dziękuje..
    Ola, Dominik i Zosia:)

    Pozdrawiamy:Ola Dominik, Zosia
    z  TUSIĄ, CZARNULKĄ, PLAMKĄ , BOBKIEM

     

    SimplePortal