hypothetical
27 Kwi, 2024, 11:25

Autor Wątek: Umarla  (Przeczytany 1015 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ainka

  • ~Nowicjusz Mianowany~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 1
  • Uzbierane migdały: 0
Umarla
« dnia: 05 Lip, 2006, 14:21 »
Umarla sama niewiem na co  :((. Mielismy ja jakies 2 lata. Byla kochana... madra... i strasznie wszystkim domownikom jej brakuje.
Tata zrobil jej pogrzeb. Zakopal ja na naszej dzialce, zrobil nawet napis kola (jej imie) na deseczce.... . Za ponad miesiac bedziemy mieli nowa szylke ale wiem ze nikt nie zastapi naszej Kolci...   :cry:

Offline Silene

  • ~Tester Przysmaków~
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Leon - standart
Odp: Umarla
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Lip, 2006, 14:57 »
Przykro mi :( Mój królik odszedł (a raczej musieliśmy go uśpić) w wieku 9 lat. Jak się trochę pozbierałam to zdecydowałam się na szynszylka. Też myślałam że nikt mi nie zastąpi królika, ale teraz gdy mam Leona to już trochę zmieniłam zdanie. Znaczy się nie jest tak że zapomniałam o poprzednim zwierzaku, ale Leonek trochę złagodził ten ból i tęsknotę. W Twoim przypadku napewno też tak będzie i pokochasz nowego szylka tak samo mocno jak poprzedniego :*

Offline Edytka;**;**;**

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Zuzia i Leonek
    • MoOj BlOgAs - NiE o SzYlKaCh, AlE sĄ zDjĘcIa :D
Odp: Umarla
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Lip, 2006, 17:59 »
Współczuje i to bardzo. Jak mi umarł pies to też tak myślałam, że drugi zwierzak mi go  nie zastąpi. Ale Szynszylki moje dwa Leonek i Zuzia oboje złagaodzili mi bół i  cierpienie. Będzie dobrze! Pozdrawiam!

:*:*:*Zuzia i Leonek*:*:*:  - tak bardzo Was kocham!! :* :* :*

Offline Szynszylka_94

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Wiadomości: 164
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Samuraj i Simba. ( Kubuś tylko w mojej pamięci...)
Odp: Umarla
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Lip, 2006, 14:41 »
Mi też niedawno umarł szylek :( Tata we wrześniu kupuje mi dwóch samców :( Może ona mi go zastąpią ale nie wiem :(

Offline kitikefy

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Maxik & Pucek
Odp: Umarla
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Lip, 2006, 22:59 »
Biedactwo ja też to przeżywałam, bo miałam szynszylke o imieniu Pusia i zdechła po 15 minutach bycia w moim domu, bo przestaraszyła się na śmierć mojego dużego szynszyla który miał już prawie rok!!!:( :smut: :(( [:(]

Maxik & Pucek - Aktul;ane Szylki ^^
Tuptuś, Czaruś, Nana, Sasiu, Pusia - Oddane do mojego kuzynka lub padły :(

 

SimplePortal