hypothetical
27 Kwi, 2024, 09:50

Autor Wątek: Podziękowanie dla Alicji  (Przeczytany 1632 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ten wątek posiada wiadomość oznaczoną jako najlepsza odpowiedź. Aby ją zobaczyć kliknij tutaj.

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Podziękowanie dla Alicji
« dnia: 23 Sty, 2014, 06:24 »
Ala była z nami przez długie lata.Przez ten czas pomogła wielu osobom.W tym również mnie.Służyła radą i dobrym słowem.Propagowała zdrowe dla kulek żywienie. Ala to skarbnica wiedzy o kuleczkach.Wielka szkoda,że zlikwidowała konto.Nosiła się z tym zamiarem od dłuższego czasu.Pewno wpadnie tu do nas od czasu do czasu jako gość.Ale to już nie będzie to samo.Alu-ja osobiście bardzo ci dziękuję za te lata na forum,za pomoc i dobre słowo.Wielka szkoda dla kulek ,że nie ma cię tu z nami. :cmok:

Offline Basia_W

  • DOBRA DUSZA FORUM
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3784
  • Uzbierane migdały: 3
  • Płeć: Kobieta
  • Pusiek + Pusia + Bunia Kinia[*]
Odp: Podziękowanie dla Alicji
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Sty, 2014, 18:55 »
Podpisuję się obiema rękami pod tym co napisałaś Bożenko. Ala była historią tego forum i to wielka szkoda, że odeszła, miała swój styl udzielania rad, czasem pogroziła [pifpaf] [bacik] aby zwrócić uwagę na problem, ale to tylko w obronie kuleczek, mi osobiscie nie przeszkadzał. Szkoda, że już nie będziemy mogli śledzić losów jej nowych i starych kulek, będzie brakowało mi też nowinek leczniczych, jak też aktualnych zbiorów ziółkowych w sezonie.
 Mam nadzieję, że nie znajdzie się chora kuleczka, dla której odpowiedniej rady mogłaby udzielić tylko Ala. Gdzieś tam mam jeszcze nadzieję, że po czasie Ala jeszcze zatęskni i wróci na innym koncie  :-* .

reszta odchowanych maluszków - Mikuś, Figa, Miś, Żabuś, Fikuś, Kubuś, Misia, Edi, Czaruś, Pysia, Krusio, Pimpuś, Miluś, Fredzio, Spidi.

Claudi

  • Gość
Odp: Podziękowanie dla Alicji
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Sty, 2014, 23:09 »
Dołączam się obiema rękami.

Z 8 lat temu ALicja wpadła do Polski, na szynszylowy Zlot. Ale pamiętam ją nie dlatego: gdy w Kamiennej Górze trzeba było ratować szylki nie zawahała się wspomóc zwierzątek bardzo solidną, jak na tamte czasy sumą.
Też bardzo bym sobie życzył, by Alicja wróciła do nas.

Czy ktoś wie, dlaczego odeszła?

Oznaczone jako najlepsza odpowiedź przez dnia 24 Lut, 2016, 13:34

Offline marcsl

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1127
  • Uzbierane migdały: 33
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziękowanie dla Alicji
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Sty, 2014, 23:34 »
  • Usuń najlepszą odpowiedź
  • Ja także podpisuję się obiema rękami.Bardzo duża wiedza,cenne rady i bardzo fachowa pomoc,co do żywienia i leczenia naszych Szylków.Bardzo bym sobie życzył żeby Ala wróciła do nas

    Offline Anna83

    • ~Mówiący Do Ludzi~
    • **
    • Wiadomości: 1725
    • Uzbierane migdały: 10
    • Płeć: Kobieta
    Odp: Podziękowanie dla Alicji
    « Odpowiedź #4 dnia: 24 Sty, 2014, 09:31 »
    Poznałam Alicje tutaj na forum ,urzekła mnie swoim sposobem bycia szczerością i oczywiście tym jak "wychowuje" swoje szylusie. Jakos tak złapałyśmy wspólny język o żywieniu itd. Bardzo cenie sobie jej porady..i zasadę dobro szylek najważniejsze. Oczywiscie ze forum stracilo bardzo cenna osobę bo to już widać niestety...nikt w nocy nie odpisuje na ostrym dyżurze....jedynie Dream i Myszka wiedza ze porada musi być prosta i czytelna aby trafiła do rozstrzępionej osoby w potrzebie po drugiej stronie monitora.

    Mam kontakt z Ala po za forum z czego bardzo się ciesze.

    Jagoda,Poziomka,Goja,Rozalia,Pistacja,Migdał, Fifi i Lili



    Kasia*Cytrynka*Figa*Malinka*Aronia*

    Spijcie skarby ..śnijcie

     

    Zdjęcia z podróży Alicji Mannschack

    Zaczęty przez dream*Dział Inne zdjęcia

    Odpowiedzi: 67
    Wyświetleń: 17580
    Ostatnia wiadomość 22 Kwi, 2013, 15:28
    wysłana przez Marcin D
    Nalepki na samochód z szylusiem od Alicji

    Zaczęty przez BożenaDział Nasza twórczość... i znajdy

    Odpowiedzi: 86
    Wyświetleń: 20569
    Ostatnia wiadomość 20 Sty, 2014, 22:54
    wysłana przez dream*
    Linki Alicji

    Zaczęty przez Mysza <")))/Dział Na każdy temat

    Odpowiedzi: 1
    Wyświetleń: 953
    Ostatnia wiadomość 10 Kwi, 2013, 10:14
    wysłana przez Mysza <")))/
    Szylki Alicji

    Zaczęty przez BożenaDział Zdjęcia i Historie Szynszylowe

    Odpowiedzi: 449
    Wyświetleń: 65950
    Ostatnia wiadomość 02 Sty, 2014, 10:50
    wysłana przez BloodyKiss
    SimplePortal