Ogłoszenia > Inicjatywa Obywatelska ;-)

Pomoc dla szczurasa Łatki

<< < (2/12) > >>

Dosiek:
Widzę, że przedłużyłaś, superancko ^^ Za tydzien wspomogę i ja. Zdrowia dla małej :)

dream*:
Ciężko się zbiera przed 10 :(

A może zrobimy bazarek? Mam jeszcze dwa skarbce :)

Wilczy Deszcz:
Chciałabym bardzo pomóc, ale nie mam jak wpłacić z ing pieniążków :( Sama mam szczury więc wiem jaki to wydatek

Pańcia:
@dream*, niestety, Łatce wyskoczył guzol w nieodpowiednim momencie ;/ Jeżeli chodzi o bazarek, dałabyś radę pomóc mi w jego organizacji?

@Wilczy Deszcz, co racja, to racja, niby mała istotka, a koszta zabiegu powalają na kolana. Już słyszałam teksty typu, po co taką kasę wydawać, za te pieniądze spokojnie można kupić 20 innych szczurów albo po prostu uspić...Krew mnie zalewa jak to słyszę.

W każdym razie teraz mam na dwa tygodnie szczurasa, bo siostra niestety z Sieradza ;/ a guz nie wygląda jak czereśnia tylko jak orzech włoski. Poza tym Łatka je, dostaje codziennie Lakcid, wspina się po prętach, robię jej wybiegi, ogólnie wielki z niej przytulas. Jedynym problemem jest to, że nie pije i nie sika, nie wiem czy przyczyną może być owy guz, który jest pod prawą tylną łapką? Może uciska jej tam coś :( W każdym razie w piątek mamy wyznaczoną wizytę kontrolną.

Wilczy Deszcz:
Może wejdź na szczurze forum, a być może tam będzie jakaś odpowiedź / rada

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej