13 Maj, 2024, 08:09

Autor Wątek: gryzienie ....rzęs???  (Przeczytany 884 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jagna

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 106
  • Uzbierane migdały: 0
gryzienie ....rzęs???
« dnia: 24 Lis, 2005, 14:38 »
Nie wiem czy ktoś miał takie doświadczenia ze swoimi szylkami, ale moja to jest bardzo pomysłowa bo:
1. kiedyś jadłam snicersa i ta wskoczyła na mnie podeszła do ust (bo leżałam) powąchała, polizała i wgryzała się swoimi ząbkami - chyba chciała porwać czekoladkę czy orzeszka - nie wiem co czuła, ale to była moja warga. Niestety na tym się nie skończyło, bo pusciła - na szczęscie warca dolna była silniejszqa od Sissi. Ale za chwilę mała wróciła i tym razem złapała mocniej i chciała uciec z moją wargą - na szczęscie tez jej się nie udało.
2. wczoraj miała jeszcze lepszy pomysł bo podbiegła do mojej twarzy i ugryzła mi rzesy - czyżby smakował jej tusz?. I jak to w jej zwyczaju jest powtórzyła to samo za chwilę ze zwdojoną siłą. Na szczęście niue odgryzła mi żadnej rzęsy - a juz wyobra żałam sobie siebie d\bez rzęs na prawej powiece :shock:
3. Śniezynek też pokazął moc swych ząbków, kiedy dawałam mu kulke z lucerny i ona spadła więc Śnieżynek złapał mój palec z całej siły - myśląc, ze to lucerna i nie chciał puścić. trwało to dłuższą chwilę. nie dałam rady wyrwać palca, ale potem puścił.
A jak wasze szynszyle dobierają sie do tego smakołyku, jakim Wy jesteście?  [zjem_cie]

Stracony jest każdy dzień przeżyty bez uśmiechu - a szylki pomagają się uśmiechać

 

Kable, gryzienie, łatanie, osłanianie kabli, peszle...

Zaczęty przez EbeDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 45417
Ostatnia wiadomość 03 Cze, 2011, 12:55
wysłana przez Mysza <")))/
gryzienie i dziwny zapach futra

Zaczęty przez michal05022000Dział Rady, porady...

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 2817
Ostatnia wiadomość 23 Lis, 2013, 22:16
wysłana przez michal05022000
stare złamanie gryzienie i martwica

Zaczęty przez gwiazda 999Dział Ostry dyżur

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4499
Ostatnia wiadomość 12 Maj, 2008, 20:55
wysłana przez Mysza <")))/
Gryzienie patyczków i zgrzytanie ząbkami

Zaczęty przez DamonQueenDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 2892
Ostatnia wiadomość 28 Sie, 2018, 18:16
wysłana przez wolarczi
Gryzienie prętów klatki

Zaczęty przez BożenaDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 17722
Ostatnia wiadomość 26 Lip, 2017, 02:23
wysłana przez Roedeer
SimplePortal