28 Kwi, 2024, 07:02

Autor Wątek: Szylek z Wrocławia ZNALAZŁ DOM  (Przeczytany 2438 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vka

  • Gość
Szylek z Wrocławia ZNALAZŁ DOM
« dnia: 27 Cze, 2005, 13:10 »
Zadzwoniła do mnie dzisiaj Pani Doktor z przychodni w której leczyłam Gizmusia. Otórz jacyś starsi Pństwo mieli 2 szylki i ostatnio jedna zmarła, druga bardzo za nią tęskni, i jako, że to są starsi ludzie nie potrafią sobie poradzić z całą sytuacją chcą drugiego szylka oddać( Pani Doktor mówiła że jest cudny i kochany) razem z klatką itd..Jeśli nie znajdą nikogo kto przygarnie do końca tygodnia tego dorosłego samczyka to chcą go uśpić!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja nie mogę przygarnąć jeszcze jednej kulki ale mogę ja odebrać i zatrzymać u siebie jeśli się ktoś zdecyduje. Sprawa jest pilna! Pomóżcie uratować tego biedaczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdr
Vka

Offline Szu

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 135
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Szu, Oggi, Filip, Ping, Pong, Bezia(+)
Szylek z Wrocławia ZNALAZŁ DOM
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Cze, 2005, 13:15 »
vka napisz mi w jakim jest wieku ten maluch ?? spytam sie znajomej która chciałą zakupić szylka może będzie chętna !! chyba ze już ma albo sie rozmyśliła bo dawno z nią nie rozmawiałam

vka

  • Gość
Szylek z Wrocławia ZNALAZŁ DOM
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Cze, 2005, 13:19 »
To jest samczyk w wieku ( nietety w lecznicy nie wiedzą  dokładnie) powyżej 2 lat do 5 .
Pozdr
Vka

Offline Szu

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 135
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Szu, Oggi, Filip, Ping, Pong, Bezia(+)
Szylek z Wrocławia ZNALAZŁ DOM
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Cze, 2005, 13:20 »
ok spróbuje sie czegoś dowiedzieć i dam znać..

niestety nie mogę siędodzwonić do niej :( ale jest jeszcze jeden problem -ona jest z warszawy i nie jest zmotoryzowana więc nie będzie jak go odebrać :(

Claudi

  • Gość
Szylek z Wrocławia ZNALAZŁ DOM
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Cze, 2005, 15:32 »
Kłopot jest rozwiązany, z chęcią wezmę szylka do siebie - być może towarzystwo innych szylków przywróci mu równowagę i da jakies ukojenie. Jutro jadę do Katowic i Krakowa z kilkoma szylkami do "zagospodarowania", więc jestli Vka jest Ci bliżej do Krakowa niż do Wawy, możemy się umówić i go odbiorę. Gdy dojdzie do siebie (jeśli dojdzie) pomyślimy o ewentualnej zmianie miejsca pobytu do kochającego domu.

Tak tez sobie myślę, że Zośka jest samotną mamą z dwójką młodych szylków (które niebawem pewnie wyjadą) - może ona ukoi jego żal?

W każdym razie miejsce u mnie już ma, teraz pozostała sama technika jak go mam możliwie jak najszybciej odebrać - bo coś mi mówi, że im prędzej trafi do swoich, tym szybciej wróci do równowagi.

Nie macie pojęcia jaką radość sprawia mi sama możliwość pomocy w takich sprawach. :D  :D  :D

Offline puzuna

  • ~Szynszyli Zwiadowca~
  • **
  • Wiadomości: 75
  • Uzbierane migdały: 0
Szylek z Wrocławia ZNALAZŁ DOM
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Cze, 2005, 15:33 »
kurcze tak mi go szkoda...mam juz 2 szylki niestety za pare dni wracam do wroclawia i moglabym przechowac go przez wakacje u siebie a potem przyjechac z nim do lodzi skad do warszawy juz jest blisko...nie wiem czy to w czyms pomoze?? jakby we wroclawiu nie znalazl domu to moze ktos w lodzi po wakacjach by byl chetny??

Offline Iza13

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Usulek=] i Taba w moim serduszku :(
Szylek z Wrocławia ZNALAZŁ DOM
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Cze, 2005, 15:52 »
żebym wiedziała o nim kilka dni wcześniej napewno bym go wieła bo dzisiaj przyjerzdża do mnie rodzina z wrocławia ale teraz to juz jest chyba nie możliwe :(  :(  :(  :(

Claudi

  • Gość
Szylek z Wrocławia ZNALAZŁ DOM
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Cze, 2005, 16:13 »
Nic straconego - jak dojdzie do siebie będe - BYÆ MOŻE - szukał dla niego kochającego domu, więc jeszcze nic straconego.

vka

  • Gość
Szylek z Wrocławia ZNALAZŁ DOM
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Cze, 2005, 16:13 »
O 17  w lecznicy będzie P. Doktor, która zajmuje sie sparwą tego szylka, zadzwonię tam i powem, że jeśli nie znalazła  dla niego domu to ja go zabieram. Claudi niestety jurto Rafał jedzie do Poznania a ja muszę być w pacy a szylek jest we Wrocławiu u dotychczasowej rodziny. Muszę najpierw ustalić kiedy mogę go zabrać wtedy znajdziemy jakiś dobry sposób na przywiezienie go do Ciebie jak najszybciej.
Pozdr
Vka

Claudi

  • Gość
Szylek z Wrocławia ZNALAZŁ DOM
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Cze, 2005, 18:08 »
OK, jestem cały czas na podsłuchu.

Pozdrawiam -
Claudi

vka

  • Gość
Szylek z Wrocławia ZNALAZŁ DOM
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Lip, 2005, 19:06 »
No i stało się, Claudi odjechał dzisiaj do Warszawy tylko z jednym szylkiem, wykupionym przez Agnieszkę i jej koleżankę ze sklepu weta, w którym szylek żył w fatalnych warunkach( nawet nie skomentuję). No a Melcio został u nas, zaprzyjaźnił się z Noskiem (JUŻ MIESZKAJĄ RAZEM, ŚPIĄ PRZYTULONE, MIZIAJĄ SIĘ), Gizmusiowi się stawia,  i jest śliczny. Nie mogłam go oddać.
Pozdr Vka

Offline Fiolka

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 622
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mysia-standart,Czapuś-beż polski,Dibek-biała mozai
Szylek z Wrocławia ZNALAZŁ DOM
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Lip, 2005, 19:17 »
to jest niesamowite :cmok:

...a moje szylki są kochane.....królisia Bunny też...

Claudi

  • Gość
Szylek z Wrocławia ZNALAZŁ DOM
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Lip, 2005, 20:35 »
Potwierdzam w całej rozciągłości. No i Vka ma trzy prześliczne szylki, które teraz - wzorem trzech muszkieterów znanego nam kolegi będa rozrabiać na całego.

Pozdrawiam -
Claudi

 

Kołowrotek z animalia.pl - przeróbki, mocowania i inne patenty na dobrą zabawę dla szylek...

Zaczęty przez jelonekiniuchaczekDział Klatki: budowa, urządzanie i porady techniczne

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 15907
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2010, 17:15
wysłana przez gosiekpunk
Pomóżcie - szylek nie ściera ząbków, jest chudziutki, wyskubuje futerko...

Zaczęty przez RossiDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4339
Ostatnia wiadomość 12 Lip, 2006, 09:53
wysłana przez Rossi
Pomocy, boje się że szylek zdechnie :( nie je, nie pije, ciężko oddycha po antyb

Zaczęty przez kamica16Dział Ostry dyżur

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 20765
Ostatnia wiadomość 28 Cze, 2013, 10:39
wysłana przez Alicja Mannschack
Witam ja również zostałam szczęśliwą właścicielką szylek od Claudiego .

Zaczęty przez gaja35Dział Pogaduchy i ciekawostki

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 13694
Ostatnia wiadomość 07 Lut, 2007, 12:16
wysłana przez Julia
Prosze o szybka pomoc, maly szylek w okropnym stanie!

Zaczęty przez PopielataDział Ostry dyżur

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8403
Ostatnia wiadomość 07 Gru, 2014, 22:05
wysłana przez Paula_91
SimplePortal