hypothetical
13 Maj, 2024, 04:43

Autor Wątek: Prawo jazdy  (Przeczytany 12797 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anna83

  • ~Mówiący Do Ludzi~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 1725
  • Uzbierane migdały: 10
  • Płeć: Kobieta
Prawo jazdy
« dnia: 08 Lut, 2007, 22:01 »
Chciałabym wiedziec tak statystycznie za którym razem Wam się udało.Ja czekam na czwarty egzamin....Tracę wiarę już że mi się uda,a tak bardzo lubię jezdzic.Czy ktos jest lub był w podobnej sytuacji?

Jagoda,Poziomka,Goja,Rozalia,Pistacja,Migdał, Fifi i Lili



Kasia*Cytrynka*Figa*Malinka*Aronia*

Spijcie skarby ..śnijcie

Offline karolajn

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 381
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Prawo jazdy
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Lut, 2007, 23:09 »
Ja nie jestem, ale moja siostra zdała za 6 razem ;] A chłopak za 4 :) Znam tez takich, co 7 raz podchodza do egzaminu. Szczerze? Wiecej niz połowa sukcesu to egzaminator, ktory jest w porzadku, jak trafisz na złego (czyt.wrednego ;p) to mozesz dobrze jezdzic a i tak Cie usadzi :/

KaRoLc!a ;)

Offline fanaticus

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Prawo jazdy
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Lut, 2007, 23:49 »
aaatam, dużo też robi stresik, chociaż pewnie niektórzy powiedzą że nie ma się czym denerwować.
ale ja np za pierwszym razem nawet nie wyjechałam z placu - chociaż na kursie szedł mi bezbłędnie :D
teraz będzie drugie podejście :) no i trzymam za Ciebie kciuki :) a kiedy egzamin?

:)

Offline karolajn

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 381
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Prawo jazdy
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Lut, 2007, 10:08 »
Stres tez, ale np. jeden egzaminator oblał mojego chłopaka 3 razy, a instruktor dziwil sie, czemu go oblewaja, bo jezdzi bardzo dobrze. Zdał dopiero z innym egzaminatorem, w najgorszą sniezyce, a z kolei Ci, ktorych egzaminowal tamten facet - oblali. Takze cos w tym jest.

KaRoLc!a ;)

Offline Anna83

  • ~Mówiący Do Ludzi~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 1725
  • Uzbierane migdały: 10
  • Płeć: Kobieta
Odp: Prawo jazdy
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Lut, 2007, 17:02 »
Macie rację połowa sukcesu to trafic na dobrego egzaminatora.Instruktor mówi,że dobrze jeżdżę no i sama dobrze czuję się za kółkiem.Tylko zdac.Na egzamin będę czekac teraz miesiąc bo bede miała 10 marca.
Fanaticus a Ty kiedy masz?

Jagoda,Poziomka,Goja,Rozalia,Pistacja,Migdał, Fifi i Lili



Kasia*Cytrynka*Figa*Malinka*Aronia*

Spijcie skarby ..śnijcie

Offline fanaticus

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Prawo jazdy
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Lut, 2007, 00:50 »
jeszcze się nie zapisałam, stwierdziłam że przeczekam "zimę" bo nigdy nie jeździłam w śniegu etc i mam zamiar sobie tego oszczędzić na egzamin, więc czekam aż się pogoda ustali ;) później ew. wezmę jakieś doszkalające jazdy żeby się z zimą na drogach oswoić.
jakoś przed końcem lutego się zapiszę

:)

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7782
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: Prawo jazdy
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Lut, 2007, 22:39 »
Za drugim na A i B :) Bo za pierwszym trafiłam na upierdliwca i ulał mnie za "zbyt późno włączony kierunkowskaz".

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline Julia

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 200
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Szarik,Pirat,Ogryzek(inne w moim sercu)
Odp: Prawo jazdy
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Lut, 2007, 12:16 »
  Zdałam za drugim razem.Za pierwszym naprawdę nie mialam dobrze opanowanego samochoda,egzaminator odrazu to zauwarzył ,a pózniej -to była kwescia czasu-za co mnie "oblać".Ale podziękowalam mu za naukę,powiedzialam że nie mam mu za zle,bo jak on uwaza że stwarzam niebezpieczeństwo na drodze to oczewiscie muszę jeszcze się pouczyć,bo będę woziła dziecko i ...ble,ble,ble.Pozniej wykupiłam dodatkowe godziny i byłam tresowana jak malpa-moj instruktór znał wszystkie trasy egzaminów,wiec raz za razem przerobialis my je (łacznie 5-6 tras).Na egzaminie Wyjeczałam z placu i zobaczyłam że do mojego samochodu wsiada nie jedyn egzaminator ,a cale 3!Potrójny stres!Ale wyszło to mi na dobre bo egzaminator sprawdal mnie a pozostałe 2 sprawdzali egzaminatora-czy egzamin jest wlasciwie przeprowadzany.Uf-f!Miałam drobne błedy,w pewnym miejscu nie moglam wjechać na górkę bo 2 wielkich faceta w "Mikre".Ale zdałam !Jestem nerwus nr 1, i nigdy-przenigdy nie chjciałabym tego powtórzyc! Najsmieszniejsze zdarzyło się kiedy odebrałam prawko z urzędu i po raz pierwszy sama wyjechałam na miasto(z męzem na miejscu pasażera).To bylo stare Audi ,a uczylam sie na Nissan -Mikra,.....w skrócie ...ja dojechałam do drugiego skrzyżowania, poryczałam się zostawiłam samochód na sródku skrzyżowania i wróciłam do domu na piechotę,świecie przekonana że kto jak kto a ja już napewno się nie nadaję do prowadzenia samochodu!  :(Mineło prawie trzy lata-za mną trasy po 1500 km sama za kierownica,i nie wobrażam sobie życia bez samochodu.Nie potrafię zmienić koło,bo nie jestem w stanie odkręcic śrube,a z resztą probłemow świetnie sobie radzę. :)
Moje osiągnięcia : raz wjechałam w tyłek "Golfa", pol-roku jezdzilam ze stłuczonym refłektorem,i tylko dzięki "uroku osobistemu",nie dostawałam co chwile mandatow za to,paru razy zaparkowalam na ślupek,raz urwałam tłumik,raz -niedawno-zatrzasnęłam jedyne kluczyki od samochodu w środku,i musiąlam wyzwać bandę wlamywaczy.....konczę listę ,bo zainteresuję się mną ktos z drogówki   :D

Jula.Szarik-szara kulka,Pirat-czarny,Ogryzek,Gusia-świnka morska.

Offline Malcia

  • ~Szynszyli Zwiadowca~
  • **
  • Wiadomości: 79
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Trudzia-szara
Odp: Prawo jazdy
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Mar, 2007, 13:27 »
Moja siostra ma 20 juz 5 egzamian.Zawsze oblewa na podjezdzie.Tez tracie wiare ale z natury jest uparta wiec nie odpuszcza.Jezeli egzamianator chce cie usadzic to cie usadzi.Kolega zrobil ten sam blad co  moja siostra i zdal a ona nie.Podobno na egzaminy lepiej ubierac sie bardziej skromnie.Egzaminatozy czesto sie pytaja o dochody wiec jezeli bendziecie sie nazbyt chwalic swoja wyplata to oblejecie,bo oni liczya na lapowke.
Przynajmiej kiedys tak bylo.Teraz sa kamerki no ale zawsze mozna poza kamera zaplacic.

Chlopak mojej przyjaciolki zdawal 15 razy i dopiero za 16 zdal-wiec sie nie przejmujcie swoimi wynikami.

Im bardziej znam ludzi,
tym bardziej kocham zwierzęta ! ! !

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7782
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: Prawo jazdy
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Mar, 2007, 15:41 »
Właśnie takie zdawanie po milion razy mnie wkurza, bo wiadomo, że chodzi o kasę.
Nie wierze, żeby ludzie byli, aż takimi za przeproszeniem debilami, żeby musieli zdawać po 15 razy! To juz przegięcie.
To tylko naciąganie egzaminatorów. I dlatego jestem za wprowadzeniem roku próbnego pod okiem osoby z długoletnim stażem za kierownicą dla początkujących (a potem egzaminy, bo wprawy też trzeba gdzieś nabyć) i przywróceniem "zielonego liścia klonu" na tylnej klapie!

Ja osobiście jeżdżę bardzo dobrze, a podczas zdawania prawka uczyłam sie na kilku samochodach, z których każdy był inaczej rozregulowany. Nie mówiac juz o robieniu 8 na motocyklu w którym tylne koło było przestawione względem przedniego o pół szerokości opony, przydałą się jazda w terenie. Miałam wówczas 8 letni staż jazdy na crossie i enduro.

Miałam tylko jeden wypadek, w którym pijany fgosc wpier***** mi sie w bok samochodu, a potem zwiał z miejsca wypadku. Zapisałam numery. Policja szukała go 2 dni, bo podobno poszedł do lasu na grzyby i nie wrócił, a po znajomości dostał 50 zł mandatu za wyjazd na znaku stop!. Samochód znaleźli w garażu. Oczywiście był już umyty i wypastowany na zderzakach.
Taka to sprawiedliwość.

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline Malcia

  • ~Szynszyli Zwiadowca~
  • **
  • Wiadomości: 79
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Trudzia-szara
Odp: Prawo jazdy
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Mar, 2007, 13:48 »
Moja siostra raz nie zdala bo samochod nie chcial zapalic (to byl zlom) i oblala nie ze swojej winy tylko z winy zepsutego samochodu.Egzaminator powiedzial jej ze nie potrafi nawet zapalic samochodu a chce prawko.

Im bardziej znam ludzi,
tym bardziej kocham zwierzęta ! ! !

Offline Julia

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 200
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Szarik,Pirat,Ogryzek(inne w moim sercu)
Odp: Prawo jazdy
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Mar, 2007, 16:51 »
  Aniu,miałas ten egzamin 10 marca?Jak Ci poszło? :pytam_pytam_pytam:

Jula.Szarik-szara kulka,Pirat-czarny,Ogryzek,Gusia-świnka morska.

Offline fanaticus

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Prawo jazdy
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Mar, 2007, 17:13 »
no właśnie właśnie! udało się? :)

:)

Offline Anna83

  • ~Mówiący Do Ludzi~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 1725
  • Uzbierane migdały: 10
  • Płeć: Kobieta
Odp: Prawo jazdy
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Mar, 2007, 06:43 »
Jacy jesteście kochani,że pytacie.....Otóż zaraz wychodzę z domu.Wykupiłam sobie jeszcze jedną godz. aby się rozjezdzic.I dziś o 9:15 MAM EGZAMIN.Tak się boję,że nie macie pojęcia [boje_sie].
Napisałam ze 10 będę miała bo myślałam że się załapię na taki termin a tak musiałam czekac przeszło miesiąc.

Jagoda,Poziomka,Goja,Rozalia,Pistacja,Migdał, Fifi i Lili



Kasia*Cytrynka*Figa*Malinka*Aronia*

Spijcie skarby ..śnijcie

Offline Julia

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 200
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Szarik,Pirat,Ogryzek(inne w moim sercu)
Odp: Prawo jazdy
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Mar, 2007, 11:27 »
  Trzymamy kciuki i czekamy na relację z ekzaminu.Julia Myszyk i Termik.

Jula.Szarik-szara kulka,Pirat-czarny,Ogryzek,Gusia-świnka morska.

Offline Katrin

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
    • Pajacyk
Odp: Prawo jazdy
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Mar, 2007, 20:30 »
I jak Aniu :pytam_pytam_pytam: :pytam_pytam_pytam: :pytam_pytam_pytam:

"Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, ale patrzeć razem w tym samym kierunku...[serduszko]"

Offline Iska

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 113
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Frania, Bajka, Bójka, Beza
    • moje małe zoo
Odp: Prawo jazdy
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Mar, 2007, 14:55 »
 No właśnie jak poszło?
 Ja zdałam w sumie za 4 razem (raz oblałam na placu,drugi raz na mieście, o trzecim egzamie zapomniałam i przyszłam dzień za późno, a za czwartym razem zdałam  :D)

Sny spełniają sie tylko gdy śpisz.

Offline Anna83

  • ~Mówiący Do Ludzi~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 1725
  • Uzbierane migdały: 10
  • Płeć: Kobieta
Odp: Prawo jazdy
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Mar, 2007, 19:40 »
Dziewczyny nie udało się....Jezdziłam po mieście 47 minut i jak wróciłam na plac to pan Lica oznajmił mi ,że nie zdałam.Pieszy mi wtargnął i to dlatego.Jestem zrezygnowana....To był 4 raz.Nie pozbierałam się jeszcze po tym.

Jagoda,Poziomka,Goja,Rozalia,Pistacja,Migdał, Fifi i Lili



Kasia*Cytrynka*Figa*Malinka*Aronia*

Spijcie skarby ..śnijcie

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7782
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: Prawo jazdy
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Mar, 2007, 19:53 »
Pieszy wtargnął Ci gdzie? To wina pieszego nie Twoja!

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline Anna83

  • ~Mówiący Do Ludzi~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 1725
  • Uzbierane migdały: 10
  • Płeć: Kobieta
Odp: Prawo jazdy
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Mar, 2007, 20:00 »
Pieszy mi wylazł nagle to ja hamulec.To było przejście dla pieszych.A egzaminator,że nie potrzebnie hamowałam awaryjnie.W tej sytuacji oblał by mnie różnież podejrzewam gdybym przejechała przez pasy.

Jagoda,Poziomka,Goja,Rozalia,Pistacja,Migdał, Fifi i Lili



Kasia*Cytrynka*Figa*Malinka*Aronia*

Spijcie skarby ..śnijcie

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7782
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: Prawo jazdy
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Mar, 2007, 21:58 »
A co może miałaś go przejechać! Kurcze, anstępny puerdliwiec, jak ja takich lubię. Pewnie oblał by cie w każdym przypadku, bo miał takie "widzi mi się". :(

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline fanaticus

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Prawo jazdy
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Mar, 2007, 23:04 »
ojej, przykro mi... ale nie załamuj się, to nie Twoja wina, wiem, że jak nie Twoja to tymbadziej szkoda.. no ale skoro jeździłaś 47 minut i nie miał lepszego powodu do przyczepienia się to znaczy że dobrze jeździłaś.. czyli niedługo się uda, trafi się porządny człowiek i będzie dobrze.. nie trać tylko wiary w siebie

:)

Offline karolajn

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 381
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Prawo jazdy
« Odpowiedź #22 dnia: 16 Mar, 2007, 10:27 »
Pamietajcie ze oni zarabiaja na oblewaniu. Co jakis czas musza kogos przepuscic, dla statystyk. Ale z oblanego maja dodatkowe pieniadze - bo to znowu oplaty za egzamin, za dodatkowe godziny. No i jak pisałam, wszystko zalezy od tego, na jakiego egzaminatora sie trafi. Jak bedzie "dziad", to kurcze mozna jezdzic najlepiej a i tak obleje. Znam przypadek gdzie osoba zatrzymala sie na przejsciu dla pieszych chcac kogos przepuscic (bo wiecie jak to jest byc przechodniem, mozna stac godzinami na przejsciu jesli sie nie "wepchnie" na pasy) no i został oblany. Tak to jest niestety ;/

KaRoLc!a ;)

Offline Katrin

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
    • Pajacyk
Odp: Prawo jazdy
« Odpowiedź #23 dnia: 16 Mar, 2007, 10:28 »
skoro je¥dziła&para; 47 minut i nie miał lepszego powodu do przyczepienia się to znaczy że dobrze je¥dziła&para;.. czyli niedługo się uda, trafi się porz&plusmn;dny człowiek i będzie dobrze.. nie trać tylko wiary w siebie
Zgadzam się w 100% napewno następnym razem uda Ci się mój brat trafił kiedyś na tak złośliwego egzaminatora że .... nie będe sie rozpisywała bo krew mnie zalewa jak o tym myśle! Ale napewno będzie dobrze.... Wierze w Ciebie!!! :D :D :D

"Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, ale patrzeć razem w tym samym kierunku...[serduszko]"

Offline Anna83

  • ~Mówiący Do Ludzi~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 1725
  • Uzbierane migdały: 10
  • Płeć: Kobieta
Odp: Prawo jazdy
« Odpowiedź #24 dnia: 16 Mar, 2007, 10:36 »
Dziś jadę zapisac się na kolejny egzamin.Mam takiego dobrego instruktora,że mnie zawiezie i postara się jakoś może aby szybciej mnie wcisneli.Najgorsze jest to czekanie miesiąc.Boję się,że znów trafię na pana Licę bo to była druga nieprzyjemnośc z nim.
Dziękuję Wam wszystkim za słowa wsparcia...kochani jesteście.

Jagoda,Poziomka,Goja,Rozalia,Pistacja,Migdał, Fifi i Lili



Kasia*Cytrynka*Figa*Malinka*Aronia*

Spijcie skarby ..śnijcie

 

SimplePortal