09 Maj, 2024, 22:43

Autor Wątek: Nowa zabawa  (Przeczytany 3916 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Claudi

  • Gość
Nowa zabawa
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Maj, 2004, 19:31 »
No cóż Pat, to jest właśnie to - dzielimy ze zwierzakami nie tylko same radości ale również i pewne niedogodności wynikjące z posiadania zwierzątka. Kto myśli, że tego da się uniknąć - jest w błędzie.

Offline Gaciorek

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Uzbierane migdały: 0
    • http://www.alloszczur.olpw.com
Nowa zabawa
« Odpowiedź #26 dnia: 19 Maj, 2004, 20:36 »
Pusia też obgryza ściany, przestawia listwy przy podłodze, dobiera się do książek i gazet, a w najgorszym wypadku do kabli - tylko tego ostatniego wyjątkowo pilnujemy  :)  Najbardziej - co nie znaczy, że reszty wcale (właśnie, to mi przypomina, że skoro pozbyłam się gości mogą puścic nareszcie Pusię ^^)

Gato i Pusia po$draFiają ^^

Offline szylka

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 236
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Wiki- samczyk
Nowa zabawa
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Maj, 2004, 21:43 »
Mój Wiki też niestety obgryza tapety... raz przegryzł kabel od telewizora (na jego szczęście telewizor był popsuty, więc cały czas był wyłączony) ...

Pozdrawiam!
Ja, Wiki (szylek), Bezik (paput), Tulka (kicia), Filka (kicia).

Offline luwe1

  • ~Szynszyla Szara~
  • **
  • Wiadomości: 6
  • Uzbierane migdały: 0
Nowa zabawa
« Odpowiedź #28 dnia: 08 Lis, 2004, 22:26 »
Nasza Buba tez uwielbia chowanie pod kocem. Wychodzi spod niego i znowu się chowa. A jak już się zmęczy to przytula się do nas i zasypia. Potrafi tak spać nawet ponad godzinę i nie interesuje jej chowanie się w innych miejscach pokoju.

Agacik

  • Gość
Zabawy
« Odpowiedź #29 dnia: 11 Lis, 2004, 11:39 »
Moje szychy uwielbiają gryźć kabelki, do tego gustują też w ścianach, a najlepsza zabawa to obgryzanie kontaktów dookoła aż wypadną:). Jak tylko w polu ich widzenia pojawi się coś w stylu długopisu czy ołówka kradną go i daleko uciekają rozbijając się przy tym o wszystko na drodze, a rzucanie nie smakującym jedzonkiem opanowały do perfekcji jak i też błaganie o smakołyki. Robią przy tym słodkie minki i mrużą oczka.

Offline Ebe

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Uzbierane migdały: 0
Nowa zabawa
« Odpowiedź #30 dnia: 11 Lis, 2004, 15:02 »
Agacik, to dopiero masz zabawe  :!: Sześć szylków wcale sie nie dziwie że tak rozrabiają, musi im być bardzo wesoło  :) . Ale obrgyzać kontaktów nie pozwalaj, to wkońcu prąd-  niebezpieczne napiecie.

Agacik

  • Gość
Kontakt
« Odpowiedź #31 dnia: 12 Lis, 2004, 20:37 »
Mam już o jednego mniej bo wyprawiałam jednego malucha w świat. :( Kontakt jest zabezpieczony deską która i tak nie zawsze się sprawdza bo szyszki jak chcą robią się strasznie płaskie i wchodzą za nią :D co przyprawia mnie o atak śmiechu. Oglądając fotki zauważyłam fajną huśtawkę gdzie można taką nabyć?? Mam już w klatce korytarze, hamak, kołowrotek i pręty z drewienkami czyli zabawa pełna parą ale taką huśtawkę to bym im zakupiła w końcu czego się nie robi dla milusińskich 

Offline Ebe

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Uzbierane migdały: 0
Nowa zabawa
« Odpowiedź #32 dnia: 13 Lis, 2004, 14:49 »
Ojej, ładniusie te bestyjki  :lol: , szczególnie wyróżnia sie ten szary, jak ma na imie - bo nie podpisany. Widze ze klatusie użądzone jak w kurorcie - nawet hama z kocukiem  :D , no to czekam na zdjecia z po za klatek...

Agacik

  • Gość
Szynszylki
« Odpowiedź #33 dnia: 13 Lis, 2004, 18:13 »
Szara jest samiczka - Sol, czarna to Dianka i beżowy to samczyk Dex. Klateczka jest wielgachna i fajnie urządzona przyczyniła się do tego moja sympatia Sebastian za co jestem mu bardzo wdzięczna :). Fotki bedą na bierząco dołączane w miarę możliwości :). Dziś byłam w weta bo właśnie Sol miała cesarkę  maluch się rodził pupą  :( i niestety trzeba było obydwoje zostawić u weta ehhh jutro mam ją odebrać bo na szczęście czuja się dobrze. :)

 

Szyszka i Niunia, oraz ich nowa "wspolna" klatka

Zaczęty przez EsperDział Zdjęcia i Historie Szynszylowe

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 7560
Ostatnia wiadomość 13 Wrz, 2008, 15:27
wysłana przez UnLe96
Klateczka własnek roboty, czyli nowa chata Bilba, Shibby i Gigi =)

Zaczęty przez MefkaDział Klatki: budowa, urządzanie i porady techniczne

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 5611
Ostatnia wiadomość 23 Lut, 2010, 00:08
wysłana przez greatdee
Dzwoniec i Mini huśtawka = całonocna zabawa :)

Zaczęty przez szylkaDział Zabawy i zabawki szylek

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 6094
Ostatnia wiadomość 06 Sie, 2009, 12:18
wysłana przez Ocelot
przeprowadzka szynszyla - podróż, nowa klatka, nowe miejsce

Zaczęty przez wiza55Dział Rady, porady...

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 2911
Ostatnia wiadomość 27 Lut, 2018, 11:43
wysłana przez wiza55
moze nie zabawa ani zabawka ale.. - kula

Zaczęty przez keaDział Zabawy i zabawki szylek

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 3011
Ostatnia wiadomość 03 Kwi, 2006, 15:13
wysłana przez emgacek
SimplePortal