Ważne - komunikaty - jak działa forum > Ważne komunikaty

Nowa odsłona forum

(1/4) > >>

dream*:
Witajcie,
* udało nam się rozwiązać problem pojawiających się na forum błędów,
* wszystkie wątki wyświetlają się już poprawnie
* przywrócona została możliwość wysyłania prywatnych wiadomości
* skróciliśmy proces rejestracji nowych użytkowników - obecnie nie wymaga on zatwierdzania przez administratorów
* otworzony został dział OSTRY DYŻUR dla niezarejestrowanych gości co ma przyśpieszyć udzielaną pomoc w nagłych przypadkach
* forum zmieniło też trochę wizualnie szatę, emotikonki i grafika niektóre funkcjonalności forum takie jak shoutbox... nad tym wszystkim musimy jeszcze popracować.

z tego miejsca chciałam się was zapytać jak wam się podobają zmiany na forum?
czy nowy wygląd jest czytelny i miły dla oczu?
Czy naprawienie błędów sprawi, że chętniej będziecie odwiedzać forum?
Czego wam brakuje? Macie jakieś pomysły które chcielibyście zrealizować? A może coś uważacie za zbędne?

Zapraszam was do dyskusji, w końcu razem tworzymy to miejsce. :)

Claudi:
Alinko oświeć mnie co oznacza, że administrator nie musi już zatwierdzać nowych użytkowników. Czy mamy już automatyczny odsiewacz botów (cyferki literki i tak dalej do wpisywania)?

A i może jeszcze jedno: album? Działa już?

dream*:
Album nie działa, może uda się go przywrócić, ale nie jest to powiedziane... jak pamiętasz, Claudi, to on w dużej mierze robił spustoszenie na forum...

Tak, mamy już automatyczną ochronę przed spamami (przy rejestracji i w ostrym dyżurze dla gości) dlatego będziemy mieć mniej pracy - nie musimy już ręcznie zatwierdzać każdego nowego użytkownika i odsiewać milion botów :)

a jak wam się podoba kolorystyka forum? nie za mdła? nie za chłodna? :) choć z 2giej strony dość świeża :)

Mysza <")))/:
Witam,
mnie sie bardzo podoba że wszystko działa. Jestem w szoku  i musze sie tutaj na nowo odnaleźć. Czy nadal mam jakies uprawnienia i moge pomyszkować?! :P

Album to nie problem, najwyżej założymy nowy, myślę, że tamten zawierał sporo starych i nieczytelnych zdjęć.

Może wprowadzimy ograniczenie do nie wrzucania zdjęć z telefonów (zwłaszcza tych kiepskiej jakości- zdjęć, nie telefonów ^^), bo zajmują tylko miejsce, a nie wyglądają ;p

W ogóle, to pomnik sie należy dla osoby/osób, która/-e się zajęła/-y przeniesieniem Forum i ogarnięciem pomimo tylu błędów! BRAWA! I dla Ciebie Dream za doglądniecie wszystkiego :*

Co do koloru, trochę jasno, widać zmiany w porównaniu z poprzednim, może będą jakieś skórki do wyboru? I widzę, że rangi szynszylowe nam padły :(

dream*:
Wrócą rangi :) grafikę można zmienić ale trzeba znaleść jakąś ładną :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej