Ważne - komunikaty - jak działa forum > Ważne komunikaty

Atmosfera i kultura dyskusji na forum.

<< < (2/2)

SZYSZUNIE :D:
Ja też jestem za. Na forum powinna panować przyjazna atmosfera, bo inaczej któraś osoba może odejść od Nas, a tego na pewno nie chcemy  ::)

junoo:
Straszne rzeczy się z tym światem dzieją, skoro trzeba takie wątki zakładać i publicznie prosić o przyjazną atmosferę, wyrozumiałość i empatię.
Przykre.

SZYSZUNIE :D:
Bardzo przykre, ale żyjemy w takich latach w których króluje internet i świat się kręci wokół internetu, takie wirtualne życie. W normalnym życiu panuje czasami napięta atmosfera i ludzie się obrażają to w internecie też to niestety działa :(

Ewciia91:

--- Cytat: Metallowa w 07 Lut, 2014, 12:16 ---...że ktoś śmiał zwrócić mi uwagę- jesteśmy tylko ludźmi, a nie jakimiś guru, alfą i omegą ; )

--- Koniec cytatu ---
Z tym się zgodzę :)ale trzeba pamiętać, że irytujące się robi jak parę osób piszę mniej więcej to samo,
a nic nowego nie wnosi. Sama szanuje krytykę i rady... ale czasem w delikatnym stopniu podchodzi to w
nagonkę co doprowadza mnie do białej gorączki. Zależy  kto w jakim stopniu traktuje to emocjonalnie.

dream*:
Chodzi o sposób wyrażania swoich myśli, bo powiedzieć można wszystko. Byle w odpowiedni sposób

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej