O nas - użytkownikach > Zaadoptowane Szynszyle

[Nakło nad Notecią / Bydgoszcz] 2letni czarny samczyk do adopcji

(1/6) > >>

dream*:
Tajfun - jego imie mówi wszystko!
To dwuletni, żywiołowy, ciekawski i wszędobylski samczyk. Wymaga dużo uwagi i kontaktu z człowiekiem a jeszcze więcej ruchu! Za wybiegu jest w swoim żywiole. To go uszczęśliwia. Gdy zaufa swojemu człowiekowi, szuka z nim kontaktu, a to wskakuje na głowę podczas wybiegu, a to zaczepi... nadstawia uszka do drapania i jest bardzo kontaktowy. Niestety, sytuacja obecnej właścicielki nie pozwala na poświęcenie mu odpowiedniej ilości czasu na wybiegi i pieszczoty. Tajfunkowy temperament powoli przygasał i jest to powód podjęcia trudnej decyzji o adopcji.

Niech Was nie zwiedzie jednak uroczy pyszczek! Bardzo możliwe, że Tajfun to typ socjopaty-samotnika.
Wszelkie próby łączenia z różnymi osobnikami kończyły się silną agresją z jego strony. Z tego powodu musiał zamieszkać sam.

Nowy opiekun Tajfuna powinien zapewnić mu codzienne i długie wybiegi oraz poświęcić mu dużo czasu i uwagi. Wszak opiekun w tym wypadku staje się substytutem stada!
Tajfun oczywiście mimo swoich aspołecznych zapędów może być wydany do domu z innym samczykiem - jednakże tylko doświadczonemu i odpowiedzialnemu opiekunowi który będzie liczył się z ewentualnością posiadania osobnej klatki.








kontakt w sprawie adopcji w prywatnej wiadomości prosze o udzielenie odpowiedzi na poniższą ankietę adopcyjną:[/u]


--- Cytuj ---1. Czy posiadasz już szynszyle?
2. Jakie masz doświadczenie z szynszylami?
3. Jakie wymiary będzie miała klatka/woliera
4. Jakie akcesoria znajdą się w klatce? (hamaki, domki, półki, dysk/kołowrotek do biegania?)
5. Jak rozwiążesz problem opieki medycznej:
a) czy masz dostęp do lekarza specjalizującego się w leczeniu gryzoni?
b) czy jesteś gotów i masz możliwość ponieść związane z leczeniem koszta?
6. Czym zamierzasz karmić szynszyle?
7. Czy masz w domu inne zwierzęta?
7a. Jeśli tak, jak zamierzasz zadbać o bezpieczeństwo szynszyli.
8. Jak rozwiążesz sprawę wyjazdów?
9. Czy planujesz rozmnażać szynszyle?

--- Koniec cytatu ---

SZYNSZYLKA BEZA:
Śliczny! :love: :love: :love:
Chętnie bym go wzieła lecz nie mogę ale na pewno znajdzie kochający dom!

Joanna Bielat:
Jestem gotowa go przyjąć ale nie mam transportu. Jestem z Laskowic Pomorskich.

dream*:
Adopcja Tajfuna wymaga podpisania umowy adopcyjnej i.wizyty przedadopcyjnej :p

Joanna Bielat:
Zgadzam się.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej