Ważne - komunikaty - jak działa forum > Ważne komunikaty

Zanim zaczniesz pisać posty-Czyli co o Forum wiedzieć trzeba

(1/1)

Ebe:
        Witam wszystkich nowoprzybyłych użytkowników Szynszylowego Forum.  
Dla ułatwienia i szybszego zaznajomienia z jego zakamarkami i funkcjami, podam tu krótki opis możliwości i ogólnie przyjętych zasad. Nasze Forum przez rok istnienia sporo się rozbudowało i wciąż dodawane są nowe funkcje, dla wygody Userów  :)


1 Wpisy typu; moja data ur, ikona-avatarka, ustawienia czasu, nr gg, liczba szylek itp - ustawiamy w Profilu .

2 Jeśli ineresuje Cię konkretne zagadnienie - zanim założysz nowy wątek, skorzystaj z opcji Szukaj . Tematy takie jak wymiary klatki, jedzonko są omawiane na bieżąco i znajdziesz w ten sposób wiele przydatnych porad.

3 Pamietaj aby jak najbardziej wyczerpująco zatytułować swój wątek. Tytuły takie jak "Pomocy'  'Mam pytanie...'   'Czy..'  niewiele mówią, przez co osoby mogące Ci pomóc, mogą bezwiednie Twój problem pominąć.

4 Wiadomości do konkretnego użytkownika np. "Zosia, kiedy bedziesz?"  kieruj na Prywatną skrzynke . Jest ona bardzo wygodna i otrzymuje ją każdy, już w momencie rejestracji. :)

5 Staraj sie wypowiadać pełnym zdaniem;  odpowiedzi skrótowe - typu 'hi hi', 'ok'  niewiele mówią  za to podpadają pod Nabijanie postów  :?

6 Jeśli chcesz coś zmienić w swoim poście (lub poprawić) skorzystaj z opcji Edytuj/zmień (z boku okienka) - aby uniknąć ich dublowania.

7 Zakazane jest używanie obraźliwych zwrotów - Regulamin , tu znajdziesz także szczegółowy opis działania Forum (Faq).

8 Odświeżając starsze wątki zwróć uwagę na datę ich napisania (aktualne są najwyżej). Jeśli temat jest ciekawy może zainteresują sie nim obecni użytkownicy ;;)

9 Przydatne adresiki o szynszylowych stronkach (z wyjątkiem aktualnych do tematu)  umieszczamy w Linkowni .

10 Podobnie zdjęcia pupili wrzucamy do Albumu (proszę zwrócić uwagę na jakość, ostrość).  Można to zrobić na dwa sposoby: zakładając własną galerie (dla foto-maniaków)  lub do wspólnego katalogu przez Upload pliku.Ten wątek jest zamkniety (tzn. będzie moderowany przez Admina i mod) więc ewentualne sugestie i pytania, co do działania Forumka proszę kierować do działu Uwagi, pytania, propozycje . Dziękujemy -
Administracja Forum

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej