hypothetical
27 Kwi, 2024, 10:37

Autor Wątek: Problem z uszkiem.  (Przeczytany 1105 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szynszylki_2020

  • ~Nowicjusz Mianowany~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 3
  • Uzbierane migdały: 0
Problem z uszkiem.
« dnia: 15 Lut, 2020, 18:58 »
Witam

Na forum jestem nowy, chociaż już od dłuższego czasu czytam forum. Posiadam dwie szylki. Jedna starsza a druga dołączyła chwilę później. Udało mi się je połączyć i mieszkają razem w jednej klatce. Chociaz wiadomo jak to bywa raz na jakiś czas warkną na siebie, jak jedna na drugą wejdzie itp... nie zdarza to się zbyt często.
Piszę z prośbą o pomoc, ponieważ mamy pewien problem. P;)
Niestety teraz musieliśmy je rozdzielic, ponieważ u "starszej" pojawił się problem z uszkiem. Na początku z jednym i teraz, jak spoglądamy na drugie to też zauważyliśmy dziwną plamkę. Zauważyliśmy to wczoraj wieczorem i zastanawiamy się czym to może być spowodowane 🤔?
Zastanawialiśmy się czy może to być świerzb? Grzybica a moze zwykłe zadrapanie 🤨...
Na codzień mieszkamy we Władysławowie (woj pomorskie płw. Helski i zastanawiamy się, czy gdzieś w okolicy jest jakaś dobry weterynarz znający się na rzeczy?
Mam nadzieję, że odpowiecie mi na nurtujące mnie pytanie a ja na początku tygodnia bede musiał udać się do weterynarza 😎 może to tylko zadrapanie jednego uszka a drugie jest ok? Jak myślicie? Dwa zdjęcia jednego uszka. Tam, gdzie wyraźnie widać jakąś ranę.

Czy dobrze zrobilem rozdzielając Szylki? Myślę, ze tak, bo młodsza ciągnie do tego ucha i zaczyna je lizać i podgryzać...


Pozdro!

 
Problem z "nowymi"

Zaczęty przez szyszka95Dział Rady, porady...

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 1560
Ostatnia wiadomość 28 Mar, 2017, 01:19
wysłana przez M___M
problem z zębami trzonowymi, siekaczami, ślinienie, ślinotok, dławienie, dławi, zabieg, przycinanie zębów, piłowanie, dokarmianie...

Zaczęty przez MagdaBDział Ostry dyżur

Odpowiedzi: 945
Wyświetleń: 286039
Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2016, 16:03
wysłana przez kokokok
Woliera na metr pięćdziesiąt i problem z półeczkami - skąd wziąć ? [Wrocław]

Zaczęty przez TanDział Klatki: budowa, urządzanie i porady techniczne

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 4892
Ostatnia wiadomość 26 Lut, 2010, 22:06
wysłana przez Basia_W
Problem z kupnem karmy w małej miejscowości -> zakupy przez Internet

Zaczęty przez IlonaDział Żywienie

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6053
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2009, 23:34
wysłana przez greatdee
problem- szynszylek leży i nie reaguje, ciężko oddycha

Zaczęty przez szynszylolDział Ostry dyżur

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4031
Ostatnia wiadomość 13 Paź, 2014, 22:28
wysłana przez marcsl
SimplePortal