hypothetical
13 Maj, 2024, 09:15

Autor Wątek: Co mnie denerwuje na forum  (Przeczytany 8543 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ten wątek posiada wiadomość oznaczoną jako najlepsza odpowiedź. Aby ją zobaczyć kliknij tutaj.

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Co mnie denerwuje na forum
« dnia: 20 Sie, 2009, 20:10 »
Do szału doprowadzają mnie :
wątki typu  "hodolwa, wychowanie itp" (tytuł wątku w oryginale)
powielanie wątków
zadawanie pytań przez  nowych forumowiczów- mimo że odpowiedzi na te pytania  znajdują  się w licznych wątkach i poradnikach

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Sie, 2009, 20:24 »
:-) im dłuzej przebywa się na Forum tym trudniej znalexć motywację dla czytania wciaz tych samych pytań tylko ujętych nieco w inny sposób :-)
Bozenko - ale czy nie na tym polega wiekszosć aspektów zycia ?
Jeśli skatalogujemy cała wiedzę, posegregujemy i poskładamy wszystko w odpowiednich pudełkach czy miejscach ku temu przeznaczonych ... to wtedy nie bedzie o czym rozmawiać ? i czy nie będzie troszkę nudno ?
Kazdy miewa chwile aktywnosci i chwile uśpienia lub zwątpienia, ale zwykle potem cykle się odwracają i znowu nie wiedzeić dlaczego mamy ochotę na to zeby po raz kolejny
wstawic zdjecie swojego pupila - mimo iż 27 poprzednich już wszyscy widzieli :-)
...
Cykle Forum sa jak fale - sa momenty uspienia aż nagle ktos wpada z pomysłami lub z kontrowersyjnymi tematami ... i już znowu jest troche lepiej.
Ostatnio chyba na ten temat dyskutowalismy u Claudiego na Zlocie :-) i wyszło nam na to ze mimo wszystko jednak warto :-)
...
powielanie watków ? :-) uwierz mi ze praca jaką wykonały: Mysza, Dream i coolmamcia oraz ostatnio Basia to naprawdę KAWAŁ dobrej roboty. Reszta obsługi się udziela w innych mniej widocznych publicznie sferach (wow - to dopiero dyplomacja ...)
Tutaj naprawde panuje względny porządek :-)

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline Zieffka

  • TUPACZ NOGĄ W SPRAWIE UPRAWNIEŃ
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 2260
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Sfera i Czarna, XXL i Ptysia
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Sie, 2009, 20:41 »
Andreasie-powinieneś niewątpliwie mieć profesurę z filozofii. ulżysz każdej duszy wyjaśnieniami :D

szynszylowy jest po prostu żywot mój

na zawsze w pamięci - Dziaba, Buba, Wacław

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Sie, 2009, 20:55 »
Dziewczyny  wykonują syzyfową pracę.To dzięki nim  na  forum panuje  ład i porządek.I chylę przed nimi czoło. I absolutnie nie krytykuję  administracji i moderatorów.
Może źle się wcześniej wyraziłam ,a może Andreasie  ty źle odebrałeś moją wypowiedź.W powielaniu wątków i zadawaniu zbędnych pytań chodziło mi o to że niektórzy nowi forumowicze  zadają pytania i oczekują  a nawet wręcz  żądają gotowych odpowiedzi  bez zadania  sobie trudu poszukania odpowiedzi  w istniejących już wątkach.Oj chyba  wyszło mi masło maślane.
Myślę że na tym forum zawsze będzie o czym porozmawiać i ono nigdy nie stanie  się  nudne.Mnie po prostu denerwują jałowe dyskusje. Prowokacje niektórych uczestników podnoszą mi ciśnienie ale mimo że obiecuje  sobie że nie będę na niektóre tematy się wypowiadać i tak zawsze wtrącam swoje  trzy grosze.
I tak jak wszędzie i tutaj są mi osoby bliskie , które darzę sympatią, podziwiam wiedzę i zaangażowanie .Ale są tu również osoby mi obojętne i podnoszące ciśnienie swoimi wypowiedziami.Jakoś tak się  składa że dzień zaczynam i kończę wizytami na forum. A foty szylek nawet te z przed kilku lat jestem w stanie jak maniaczka oglądać w nieskończoność.

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Sie, 2009, 21:06 »
Ależ ja wiem o co Ci chodziło. Nie odebrałem źle Twojej wypowiedzi.
Nawet wręcz przeciwnie - bradzo się cieszę ze poruszyłaś taki temat bo dzieki temu mozemy troszeczkę poopowiadać jak kto postrzega to Forum.
na zywo u Claudiego mozna było rozmawiajac przy okazji widzieć się nawzajem ... a tutaj wirtualnie nalęy opisywać co nas boli, co nam przeszkadza.

Rozumiem że przeszkadzaja Ci powielone watki - ale troszeczkę wypowiadam się w ich obronie. Niby powinnismy surowo "tepic" takie przypadki ale powim ze czasami trzeba przymknac oko.
Dlaczego ? Bo na przykład ja już wielokrotnie opisywałem jak łączyłem swoich Muszkieterów razem. Dream opisywała kilkakrotnie proces łaczenia i nawet opracowala poradnik na ten temat. Ale wciąż kazdy inny (nowy?) uzytkownik moze dopisać własne spostrzezenia które byc może okażą się znacznie trafniejsze niż te opisane poprzednio ? Dlatego - jesli nie mamy ochoty po raz kolejny wypowiadać się na jakis temat - to naprawde nikt nas nie zmusza do tego. Na pewno ktoś zechce :-)
I na tym polega urok Forum dyskusyjnego :-) Dyskutuja te osoby które akurat maja ochote na dyskusje. A jak ktoś chce przeanalizować wszystkie wypowiedzi - to sobie po cichutku czyta wstecz i wyciaga własne wnioski :-)

A jak ciekawie bywa na forach dotyczacych sprzętu komputerowego ? hoho - tam to dopiero krew sie leje i beczki smoły same sie otwierają z hukiem :-D ... tutaj u nas to cichusieńko jest i spokojnie

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline Belzebuba

  • ŚLEDZĄCA UPRAWNIENIA :-)
  • ~Kierownik Klatki~
  • ***
  • Wiadomości: 725
  • Uzbierane migdały: 4
  • Płeć: Kobieta
  • Belzebuba, Shub, Morri ...Lucyferka [*]
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Sie, 2009, 21:45 »
Dlatego - jesli nie mamy ochoty po raz kolejny wypowiadać się na jakis temat - to naprawde nikt nas nie zmusza do tego. Na pewno ktoś zechce :-)
I na tym polega urok Forum dyskusyjnego :-) Dyskutuja te osoby które akurat maja ochote na dyskusje. A jak ktoś chce przeanalizować wszystkie wypowiedzi - to sobie po cichutku czyta wstecz i wyciaga własne wnioski :-)

jedni chcą je przeanalizować, inni nie. I tu można wpaść w pułapkę, i jest to jedna z rzeczy które mnie na forum irytują niezmiernie. Otóż:
pojawia się "nowy". Pisze pierwszego posta, najlepiej w stylu: Kupuję szynszyla i powiedzcie mi, co on je, gdzie mieszka, ile sika, czy go kąpać, czy gryzie, a jśli tak to jak go oduczyć, jaka klatka, z czego półki, co ile zmieniać kuwetę, a może spacerki, czy świeża trawa jest ok... i tak aż się piszący zapowietrzy.
Większość stałych użytkowników patrzy na to, i, co ja rozumiem, nie chce im się setny raz wypowiadać, albo mówią "poczytaj forum". Nowy - a jakże - myśli "niemili są, pomóc nie chcą, co ja biedny zrobię, nie ma sercza (jak ktoś nie chce znaleźć opcji szukaj, to jej nie znajdzie)". Nooooo i sedno: pojawia się wybawiciel, dwunastoletni doświadczony hodowca, i się zaczyna... ja swojego karmię bananami, uwielbia rodzynki i ziarenka słonecznika, na spacerki zabieram go w szelkach, kąpię raz w miesiącu w szamponie (albo w drugą stronę): NAJLEPIEJ jak mu wstawisz piasek na stałe bo szynszyle przecież lubią się kąpać; nie, mój nie gryzie, ale to samczyk a samiczki to do krwi żrą i w ogóle.
I w tym momencie strzela mnie jasna cholera, i odechciewa mi się czytać forum chwilowo...

Ponadto, jedną z najgorszych rzeczy w dzisiejszych czasach jest... poziom wypowiedzi, zero zasad gramatyki, ortografii, POLSKIEJ MOWY. Dramat w trzech aktach.
Wiem, że istnieje coś takiego jak dysortografia, dysleksja, czy jak to się fachowo zwie. Gdy chodziłam do szkoły, to się nazywało nieuctwo i lenistwo (no, ale ADHD i "mańkuctwa" też "nie było"). W każdym razie, mnie też się zdarzy walnąć byka, nawet zupełnym przypadkiem, ale błagam... Nie zwalajmy wszystkiego wygodnie na schorzenia. Jeśli jest się chorym - to się nad tym ciężko pracuje, uczy, sprawdza - TAK, TAK! ze słownikiem w ręku siedzi i pisze w sposób, który nie przyprawia innych o skręt kiszek. A ortografii uczyłam się czytając książki, a nie blogi koffanych ziomalkuf.

Nabijanie postów... okropieństwo. Przykład:
- Moja szynszyla się drapie, i chyba ma biały placek na pupie.
- No ja nie wiem co to, poczekajmy aż się ktoś bardziej doświadczony wypowie.

Drugi:
Wchodzę na forum a tam tona postów, jeden za drugim, w dziale "Ankiety". Odpowiedzi:
-Tak.
-Ja nie.
- Mam dwa.
- Owszem.

O, i jeszcze taki drobiazg: posty zawierające cztery słowa i tysiąc pincet dwa dziewincet emotikonów...

Ogólnie ludzka głupota mnie denerwuje. To mogłam napisać na początku i nie zamęczać Was tym wywodem :P

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Sie, 2009, 21:56 »
No - jak juz trafiaja się wypowiedzi 'domorosłych hodowców" w stylu "wyprowadzam w szeleczkach i karmię mieszanka orzechów z Tesco ...' to wtedy zwykle wkraczają do akcji uzytkownicy Forum bardziej jednak nastawieni na dobro zwierzaków :-)

Zwalanie na dysleksję i dysortografię - TAK - trafiłaś w sedno. Mnie to po prostu ROZJUSZA ! jak słysze coś takiego to zastanawiam się kiedy ludzie wymyślą że wolno zabijać innych ludzi bo ma się udowodnione że leczymy się na "zabójstwomanię" ??
Przeciez to takze moze byc horoba (choroba ?) eeeh choroba ! - nie wiem jak to się powinno napisać. Dostrzegam objawy choroby błędowej - idę po zaswiadczenie.

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline Zieffka

  • TUPACZ NOGĄ W SPRAWIE UPRAWNIEŃ
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 2260
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Sfera i Czarna, XXL i Ptysia
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Sie, 2009, 22:01 »
ustawmy się w kolejce. ja też chcę świstek od lekarza ^^
a ja mimo robienia wielu błędów, staram się oglądać posty przed wysłaniem, poprawiać i UŻYWAM FIREFOX-pomaga. a ja nie wkurzam :D

szynszylowy jest po prostu żywot mój

na zawsze w pamięci - Dziaba, Buba, Wacław

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Sie, 2009, 22:07 »
A ja się przyznaję bez bicia nadużyłam parę razy emotikonek. Pewna miła pani zwróciła mi uwagę  i teraz panuję nad chęcią wklejania ogromu żabek, kulek czy tańczących bananów.

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Sie, 2009, 22:09 »
Banany som cool [banan] :-)
Jeden emotikon czasami rozładowuje napiecie a inny podkresla walory wypowiiedzi  [yeah]

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline Zieffka

  • TUPACZ NOGĄ W SPRAWIE UPRAWNIEŃ
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 2260
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Sfera i Czarna, XXL i Ptysia
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Sie, 2009, 22:12 »
ten ostatni nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się z gestem mojego kumpla-metala, który kiedyś też miał kulkę.
a co do tańczących kulek w poście-Bożenko...to już Twoja sygnatura :P wesoła z Ciebie kobieta i podkreślasz to w postach. póki nie ma 3 na linijkę to co w tym złego? :)

szynszylowy jest po prostu żywot mój

na zawsze w pamięci - Dziaba, Buba, Wacław

Offline Belzebuba

  • ŚLEDZĄCA UPRAWNIENIA :-)
  • ~Kierownik Klatki~
  • ***
  • Wiadomości: 725
  • Uzbierane migdały: 4
  • Płeć: Kobieta
  • Belzebuba, Shub, Morri ...Lucyferka [*]
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Sie, 2009, 22:13 »
Bożenko, to jest zabawne, i po to emotki są by ich używać, ale nie żeby to wyglądało tak:
(z góry przepraszam za dublowanie postów, ale to w celach edukacyjnych)

Offline Belzebuba

  • ŚLEDZĄCA UPRAWNIENIA :-)
  • ~Kierownik Klatki~
  • ***
  • Wiadomości: 725
  • Uzbierane migdały: 4
  • Płeć: Kobieta
  • Belzebuba, Shub, Morri ...Lucyferka [*]
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Sie, 2009, 22:16 »
 [-chomik-] [-chomik-] [-chomik-]
Hejka! 
jestem Justyna i [szczylkomp] z Wawy [wykrzyknik duzy] [wykrzyknik duzy] [wykrzyknik duzy]

 [P]
  • [Z] [D] [R] [A] [W] [A] [M]    [Z] [Y] [N] [Z] [Y] [L]
    • [M] [A] [N] [A] [K]
      • [W] [!] [!]
      [szylek-rolek] [dancer]

      [szyle]

      Andreas, dobij...

      ... Dlaczego kurteczka te literki się nie wyświetlają ???? ... no nie wiem - trzeba reinstalowac emotki chyba :-)
      w celach naukowych ... wspanaiłomyslnie i zupełnie egoistycznie osmielam się ostawić onego posta
« Ostatnia zmiana: 20 Sie, 2009, 22:20 wysłana przez Andreas »

Offline Zieffka

  • TUPACZ NOGĄ W SPRAWIE UPRAWNIEŃ
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 2260
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Sfera i Czarna, XXL i Ptysia
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Sie, 2009, 22:17 »
Justynko, czy to Swój pierwszy post skopiowałaś czy to zbieżność imion? :D
i czy w oryginale znajdowało się "Andreas dobij"? :D

szynszylowy jest po prostu żywot mój

na zawsze w pamięci - Dziaba, Buba, Wacław

Offline Belzebuba

  • ŚLEDZĄCA UPRAWNIENIA :-)
  • ~Kierownik Klatki~
  • ***
  • Wiadomości: 725
  • Uzbierane migdały: 4
  • Płeć: Kobieta
  • Belzebuba, Shub, Morri ...Lucyferka [*]
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Sie, 2009, 22:18 »
[ot]żebyś Ty wiedziała ile się nad nim musiałam napracować...[/ot]


Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Sie, 2009, 22:18 »
Andreas nie i rób krzywdy Belzebubie. Belzebubo- to jest cud-miód-malina, fajna  z ciebie dziewczyna [viva]

Offline greatdee

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1110
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Skarboń-u Dream (Sowa, Bzyq, Fiołek (*))
    • a tym się zajmuję zawodowo :)
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Sie, 2009, 22:37 »
i znowu nie wiedzeić dlaczego mamy ochotę na to zeby po raz kolejny
wstawic zdjecie swojego pupila - mimo iż 27 poprzednich już wszyscy widzieli :-)

:D

A mnie denerwuje LUDZKA GŁUPOTA oraz brak chęci użycia mózgu choć odrobinkę. Tylko, że ja jeszcze (może) naiwnie staram się z tym walczyć i staram się zastymulować raz na jakiś czas jakiegoś człowieczka, żeby ODROBINKĘ pomyślał... Niestety często gęsto ponoszę porażkę...
A! Co do forum denerwuje mnie, jak ktoś piszena samym końcu kilkudziesięcio stronicowego wątka o żywieniu,  radosnego posta:
"A mój je Megan. TO jest bardzo dobra karma, bo szyluni bardzo smakuje".


Para qué vivir tan separados
si la tierra nos quiere juntar,
si este mundo es uno y para todos
todos juntos vamos a vivir.

Offline got3

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Luna (czarny aksamit), Bupu (beż)
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Sie, 2009, 22:40 »
Mnie denerwuje (zwłaszcza teraz), że pojawia się tak dużo wątków w których ludzie pozbywają się swoich zwierząt... Ale nic na to nie poradzimy niestety. Poza tym zauważyłem, że strasznie dużo młodych i nieodpowiedzialnych osób chce mieć szynszyle i nie potrafią zapewnić im odpowiedniej opieki :/

Offline greatdee

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1110
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Skarboń-u Dream (Sowa, Bzyq, Fiołek (*))
    • a tym się zajmuję zawodowo :)
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Sie, 2009, 22:46 »
To chyba wpływ wakacji i nudy. Aż boję się co będzie jakiś (krótki) czas po wakacjach, jak chwilowe zachcianki się już znudzą...


Para qué vivir tan separados
si la tierra nos quiere juntar,
si este mundo es uno y para todos
todos juntos vamos a vivir.

Offline got3

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Luna (czarny aksamit), Bupu (beż)
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Sie, 2009, 22:50 »
To chyba wpływ wakacji i nudy. Aż boję się co będzie jakiś (krótki) czas po wakacjach, jak chwilowe zachcianki się już znudzą...

Już na ulicach widać coraz więcej wałęsających się psów... Ludzie je po prostu wyrzucają z domu  [niepolecam]

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Sie, 2009, 23:43 »
A MNIE DENERWUJE TEN GŁUPI SPAM TEMPYCH BAHORUW ;/
opamiętajcie się trochę :| to forum o szynszylach a nie marchefkach.... :|










żartuje

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

marchewka^^

  • Gość
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Sie, 2009, 09:42 »
A MNIE DENERWUJE TEN GŁUPI SPAM TEMPYCH BAHORUW ;/
opamiętajcie się trochę :| to forum o szynszylach a nie marchefkach.... :|











żartuje
Dream ,nie mam pewności ,że chodzi ci o mnie ale tak myślę.
Dołączyłam do forum bo moim najwiekszym marzeniem jest szynszyla.Nie jestem dorosła , jestem dzieckiem ale swój rozum mam.Niektórzy mają słomiany zapał.Dzisiaj chcą szynszylę  a jutro kotka.Ja taka nie jestem.Ostatnio zdazyła mi sie okazja żeby pojechac i zakupic szynszylę wraz z wszystkimi potrzebnymi rzeczami do jej hodowli.

Na forum pisałam że nie mam psa.To kłamstwo.Mój pies to zwyczajny kundelek i niestety mieszka w budzie przypięty do łańcucha.Wychodzę na spacery i staram się zeby jak najmniej czasu spędzał na łańcuchu.Prosiłam rodziców o kojec dla niego ale oni mówili ze to niepotrzebna strata pieniędzy i że jak kupują mi szynszylę to kojca nie pębdzie.Więc stwierdziłam że mogę zrezygnowac z szynszyli jesli oni zrobią psu kojec.Teraz jak wygladam przez okno to widzę szczęśliwego psa,który siedzi w kojcu , a nie jak wcześniej smutnego i z łańcuchem na szyi.

Jeśli mnie nie lubisz Dream* lub ci jakos zawadzam to powiedz mi to wprost a nie obgaduj mnie za plecami .Jesteś też administratorem wiec jak masz taką możliwosc to mozesz mnie usunąc z forum jak ci przeszkadzam!

Offline Zieffka

  • TUPACZ NOGĄ W SPRAWIE UPRAWNIEŃ
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 2260
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Sfera i Czarna, XXL i Ptysia
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #22 dnia: 25 Sie, 2009, 10:54 »
Marchewko-absolutnie nie o Ciebie chodziło! :) chodziło o pewną użytkowniczkę forum, której już niestety nie spotkasz, bo dostała bana. ma 12 lat, a chce szynszyle tylko po to, żeby je rozmnażać i sprzedawać. oczywiście rozmnażać zamierzała sama-po co jakaś wiedza na ten temat, bo to "takie proste".
Twoja decyzja-musiała być bardzo ciężka. zrezygnowałaś z tak fantastycznego marzenia (szynszyla) na rzecz dobra zwierzęcia, które już posiadasz-psa. ba-wcześniej też starałaś się mimo przeciwności dogadzać psu spacerami. to dowodzi dużego poczucia odpowiedzialności z Twojej strony.
dla mnie tu nam rośnie wzorowy miłośnik zwierząt, a nie ktoś, kogo zbanować trzeba :)

szynszylowy jest po prostu żywot mój

na zawsze w pamięci - Dziaba, Buba, Wacław

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Sie, 2009, 13:26 »
Marchewko kochana nie bierz wszystkiego do siebie. :D

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #24 dnia: 25 Sie, 2009, 14:35 »
sformułowanie "nie o marchewkach ..." w poscie Dream to nieszczęsliwy zbieg okolicznosci :-)
kurat Twoje posty były jak najbardziej w porządku i nalegamy abys nadal czytała to Forum oraz uczestniczyła w dyskusjach :-)
Dream myslała o zupełnie innym zjawisku które jest dosyć trudne do zaobserwowania bez odpowiednich narzędzi administracyjnych :-)
Ale jak się spojrzy z panelu admina ... to czasami widać "nowych" uzytkowników którzy są pochłonieci pasją rozmnazania i zarobku na zwierzętach ...

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

 

Kto jakiego nicka używa na Forum a jakiego na Yahoo?

Zaczęty przez gosiakDział Na każdy temat

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 4190
Ostatnia wiadomość 25 Wrz, 2007, 22:01
wysłana przez Katrin
Zanim zaczniesz pisać posty-Czyli co o Forum wiedzieć trzeba

Zaczęty przez EbeDział Ważne komunikaty

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 8280
Ostatnia wiadomość 04 Lis, 2004, 20:34
wysłana przez Ebe
Obsługa Forum - czyli kto jest kim. Rangi (ikonki) użytkowników + il. wiadomości

Zaczęty przez AndreasDział Ważne komunikaty

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 21675
Ostatnia wiadomość 23 Sie, 2015, 17:42
wysłana przez dream*
koszo-admini czyli do kogo zgłosić się z problemami na forum

Zaczęty przez dream*Dział Sprawy Forum

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 12043
Ostatnia wiadomość 27 Kwi, 2016, 16:25
wysłana przez dream*
Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...

Zaczęty przez RambusiaDział Na każdy temat

Odpowiedzi: 83
Wyświetleń: 22492
Ostatnia wiadomość 07 Gru, 2009, 09:35
wysłana przez Rambusia
SimplePortal