29 Mar, 2024, 12:30

Image

«
 
»
budowa woliery Palestyna Zuzia i Zidan Klatka klatka
Zuzia i Zidan
Kliknij na obrazku aby wyświetlić go w pełnym rozmiarze
a dokładnie : mam sporą hodowle około 150 sztuk króliczków,rasy :BOSZ,BOB,OSC,NB,KF,BF,BFN i pospolite mieszańce też :) oprócz tego kuce,konie wlkp,kózki,kotki,pieski i wiele wiele więcej zwierzaczków :D  wgl małe zoo które kocham i uwielbiam się nim zajmować :) takie moje hobby :D :) robimy z mężem także klatki dla zwierzaków,ostatnio popyt maja klatki dla koszatniczek które wymagają sporo pracy aby wytrzymały jak najdłużej,właściciele tych uroczych stworzonek pewnie wiedzą o co chodzi :P

Informacje o autorze

Informacje o pozycji

matti4411

  • Ilość pozycji: 86
  • Ilość komentarzy: 180
Wysłano16 Cze, 2014, 21:38
Szerokość × Wysokość1024 × 819
Rozmiar pliku123 KB
Nazwa plikumoj telefon tapety i zdjecia 080.jpg
Wyświetleń413
Ocena
Komentarze2
Kod BBC (do wstawiania na forum)
Kod HTML (do wstawiania na stronie internetowej)
Link bezpośredni
Komentarze Komentarze sortowane według daty - Rosnąco Malejąco

Aluminada

  • Ilość pozycji: 12
  • Ilość komentarzy: 11
Komentarz #1 - Wysłano 25 Lip, 2014, 08:22
Zawsze chciałam takie mini zoo ;D a co do koszaków wiem coś o tym ale najlepszym sposoben an uratowanie np. kuwety to kuweta w wiekszym rozmiarze niz klatka, tak żeby sie zmieściła do środka i te małe potworki nie miały odstępu do kantów. ja tak zrobiłam i kuweta na 2 lata i czuje sie świetnie, nie została brutalnie pożarta ;D

matti4411

  • Ilość pozycji: 86
  • Ilość komentarzy: 180
Komentarz #2 - Wysłano 25 Lip, 2014, 14:35
No widzisz jak się chce te małe diabełki mieć w domu to tzreba jakoś się zabezpieczyć,bo jak by wyszły nie kontrolowane to czuję że źle by sie to skończyło ;) a moje zoo no fajne,ale ile pracy to wymaga codzień to hohoooo :)
Aeva Media 1.4w © 2008-2011 Nao & Dragooon - Wedge: level up your forum!
SimplePortal