Ogłoszenia > AUKCJE i AKCJE

Bazarek na szynszyle u Claudiego i Fruzię

(1/5) > >>

dream*:
Okazuje się, że życie nie oszczędza nikogo.
Nasz przyjaciel @Claudi musiał znaleźć się w bardzo trudnej sytuacji skoro powstał bazarek na jego tymczasowiczów.
Być może wielu z Was nie zdążyło go poznać bo dziś już nie ma go z nami na forum, lecz był to człowiek ujmujący ciepłem który potrafił przejechać pół polski by ratować potrzebującego zwierzaka ale też nigdy nie zapomniał o ludziach którzy znajdowali się w trudnej sytuacji. Dziś sam najwyraźniej potrzebuje naszej pomocy. Bardzo na Was liczę.
Właścicielki Fruzi i ich historii niestety nie znam, ale każdy kto miał kiedykolwiek styczność z problemami stomatologicznymi u szynszyli wie jak duże są to koszta. O łzach, strachu o każdy kolejny dzień, o każde kolejne gramy na wadze nie wspominając.
Dlatego jeśli możecie, wspomóżcie bazarek: https://www.facebook.com/events/776845572419957/
i ślijcie dużo ciepłych myśli w stronę właścicielki Fruzi i @Claudiusza.

dream*:
podbijam post.

Z tego co mi wiadomo Fruzia która ponoć była "bliźniaczką" Puszka Dominiki, też odeszła do lepszego świata migdałków :(

Pozostaje trzymać kciuki za szynszyle Claudiego. Jeśli ktoś ma chęć i możliwości, zapraszam na bazarek.

Bożena:
Kochani ,namawiam gorąco do wzięcia udziału w bazarku. To prawda,nie ma Wacika,nie ma Fruzi ale są cztery szyle Claudiego. One potrzebują naszej pomocy. Bardzo potrzebują. Na bazarku na FB są bardzo atrakcyjne fanty. Już tyle razy pokazaliście ,że macie wielkie,co ja piszę ogromne serce. Proszę ,pomóżmy kolejny raz.

dream*:
niestety fanty na bazarek mogą wrzucać tylko ludzie z waw  więc chyba będziemy musieli otworzyć równoległy bazarek jeśli ktoś chce stąd wrzucić fanty a nie jest na waw. Do licytacji oczywiście zapraszam.

Dosiek:
Myślałam, że każdy może... W regulaminie na stronie wydarzenia jest napisane:

--- Cytuj --- 13. Przedmioty na aukcję można dodać wysyłając zdjęcie, opis przedmiotu, wskazanie osoby ponoszącej koszt wysyłki poprzez wiadomość prywatną na stronie Stowarzyszenia. https://www.facebook.com/stowarzyszenie.smsm/ Przedmioty dodawane w komentarzach będą usuwane.
--- Koniec cytatu ---
Chyba nic nie widzę o tym waw tam...

Też zachęcam do wzięcia udziału w licytacji, są fajne przedmioty i oczywiście bezcenna satysfakcja pomagania! :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej