08 Maj, 2024, 14:16

Autor Wątek: Co mnie denerwuje na forum  (Przeczytany 8537 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #50 dnia: 14 Paź, 2009, 16:50 »
Ta cisza na forum mnie osobiście dobija! :(  Trudno mi uwierzyć że wszyscy nagle rzucili się w wir pracy i nauki i nikt nie ma czasu skrobnąć paru zdań  :icon_frown:
Co się stało?Czy na prawdę nie mamy już ze sobą wspólnych tematów?Kochani bierzcie się do roboty!Brakuje mi tych waszych pogaduszek.

Offline Aśińska

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 616
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Zuzia w serduszku.Obecnie Maxsiu i Neo aksamitki
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #51 dnia: 14 Paź, 2009, 16:57 »
Od rana zastanawiam się nad tym samym Bożenko , jakoś nie miałam odwagi zaczynać tego temetu, żeby znów ktoś czegoś zle nie zrozumiał.Bardzo mi się to osobiście nie podoba że nagle nastała grobowa ciisza, to tak jakby nagle nikomu na niczym nie zależało w co wątpię i mam nadzieję ze się mylę .Ludzie co z Wami?

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #52 dnia: 14 Paź, 2009, 17:49 »
Niestety sporo osób poczuło się urażonych ... cóż moge powiedzieć, tym bardziej smutno ze nikt nie wie o co chodzi ale dla pewnosci ukarano "reszte" swoim milczeniem :-)
BTW - wydawalo mi się że ten wątek był zamkniety - ale jak widać wciąż mozna wpisywac słowa krytyki :-) ... i bardzo dobrze. Mi przeszkadza niemożnośc przekonfigurowania grup uzytkowników forum według nowego pomysłu ... ponieważ trzeba by do tego celu poprosic wszystkich jeszcze raz o ponowne zarejestrowania sie :-) ... no cóż, ale podejrzewam że to jest niewykonalne, zatem trzeba kombinowac dalej od drugiej strony.

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline Dariaa

  • ~Znajacy Się Na Migdałach~
  • ***
  • Wiadomości: 50
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Szymon II i Rysio :)
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #53 dnia: 14 Paź, 2009, 20:04 »
ja obserwowałam całą tą "burzę" z dystansu i z boku. Nie chciałam dolewać oliwy do ognia. Uważam,że po obu stronach było trochę racji, ale nie pisałam, bo stwierdziłam, że wszyscy są tak wkurzeni i zaaferowani,iż "wszystko co powiem zostanie użyte przeciwko mnie" :P Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, nie myślicie (tak na spokojnie), że coś od dawna wisiało w powietrzu, skoro pojawienie się jednej osoby i jej wypowiedź wywołało taki chaos? Mam nadzieję, że ciche dni nie potrwają długo i dalej będę mogła dzielić się z Wami, tym co nawyprawiał Rysio z Szymonem :))

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #54 dnia: 14 Paź, 2009, 20:17 »
[ot] Chyba Darioo ściągnęłam cię myślami.Zastanawiałam się co słychać u Rysia i Szymonka.Rysia darzę ogromnym sentymentem .Jak tylko Yoostynka napisała  że zostanie "babcią" to miałam nadzieję że urodzi się mały chłopczyk i zamieszka u mnie. Ale to dobrze że jest u ciebie.Ma wspaniałego towarzysza zabaw[/ot] Myślę ze nie powinniśmy wracać do tego co było, ja też mam nadzieję że niebawem sytuacja na forum wróci do normy.
Co było a nie jest ,nie pisze się w rejestr!

Offline Basia_W

  • DOBRA DUSZA FORUM
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3784
  • Uzbierane migdały: 3
  • Płeć: Kobieta
  • Pusiek + Pusia + Bunia Kinia[*]
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #55 dnia: 14 Paź, 2009, 21:10 »
Ech Bożenko ja też mam taką nadzieję, no i że Alinka wróci bo non stop o niej myślę  :(.

reszta odchowanych maluszków - Mikuś, Figa, Miś, Żabuś, Fikuś, Kubuś, Misia, Edi, Czaruś, Pysia, Krusio, Pimpuś, Miluś, Fredzio, Spidi.

Offline aska69

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1136
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Lady i Maniek :-D
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #56 dnia: 14 Paź, 2009, 21:32 »
Ech Bożenko ja też mam taką nadzieję, no i że Alinka wróci bo non stop o niej myślę  :(.

a ona się chyba wczoraj w ostrym wypowiadała, więc może jednak wróci?


Dariaa, chyba nic nie wisiało, zawsze jest tak że jedni są za a drudzy przeciw, a tu chyba zadziałała z jednej strony chęć bronienia się przed niesprawiedliwym oskarżaniem o ataki na nowych a z drugiej strony chęć wczucia się w "atakowanego". wydaje się że żadna ze stron nie chciała źle, tylko tak samo "wyszło".czasem takie rozmowy są bardzo potrzebne - w wyniku tej administracja doszła do wniosku żeby zmienić regulamin, czyli jednak ta dyskusja coś przyniosła. przykre tylko że Dream* poczuła się dotknięta i fajnie by było gdyby wróciła bo ta cisza na forum jest m. in. ze względu na jej brak.

Mężczyźni rządzą światem ...
 a kobiety mężczyznami :wink:

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #57 dnia: 14 Paź, 2009, 21:37 »
Ja myślę ze chęć niesienia pomocy spowoduje że Alinka do nas wróci.

Offline Dariaa

  • ~Znajacy Się Na Migdałach~
  • ***
  • Wiadomości: 50
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Szymon II i Rysio :)
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #58 dnia: 14 Paź, 2009, 21:49 »
Zgadzam się. Myślę, że pasja nie pozwoli jej na zbyt długi "urlop". Nie jestem na tym forum tak długo jak większość z Was, nie znam dream* tak dobrze, ale była pierwszą osobą, która odpowiedziała mi na ostrym dyżurze jak miałam problem z Szymonem... Pewnie jak zobaczy, że tu już prawie cały wątek o niej powstaje to wróć, także z czystego sentymentu :)

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #59 dnia: 14 Paź, 2009, 21:50 »
Absolutne dementi ! :-)
Wczoraj w Ostrym wypowiadala się "Tylda a" ... nie udowodniono że była to niejaka dream(z gwiazdką) która wcale nie tęskni za Forum i w ogóle nie przesyła pozdrowień dla reszty forumowiczów i nie pytała ostatnio co tam nowego na forum się wydarzyło. A przy okazji Dream wcale nie chciała wiedzieć co to znaczy ze pojawili się nowi członkowie na Forum z żółtym nickiem ...


Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Co mnie denerwuje na forum
« Odpowiedź #60 dnia: 14 Paź, 2009, 21:53 »
 [taniec] Tak właśnie myślałam.

 

Kto jakiego nicka używa na Forum a jakiego na Yahoo?

Zaczęty przez gosiakDział Na każdy temat

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 4144
Ostatnia wiadomość 25 Wrz, 2007, 22:01
wysłana przez Katrin
Zanim zaczniesz pisać posty-Czyli co o Forum wiedzieć trzeba

Zaczęty przez EbeDział Ważne komunikaty

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 8260
Ostatnia wiadomość 04 Lis, 2004, 20:34
wysłana przez Ebe
Obsługa Forum - czyli kto jest kim. Rangi (ikonki) użytkowników + il. wiadomości

Zaczęty przez AndreasDział Ważne komunikaty

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 21624
Ostatnia wiadomość 23 Sie, 2015, 17:42
wysłana przez dream*
koszo-admini czyli do kogo zgłosić się z problemami na forum

Zaczęty przez dream*Dział Sprawy Forum

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 11920
Ostatnia wiadomość 27 Kwi, 2016, 16:25
wysłana przez dream*
Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...

Zaczęty przez RambusiaDział Na każdy temat

Odpowiedzi: 83
Wyświetleń: 22436
Ostatnia wiadomość 07 Gru, 2009, 09:35
wysłana przez Rambusia
SimplePortal