o wszystkim > Na każdy temat

POMOCY!!

(1/6) > >>

by_heart:
Ja mam taką prośbę małą. Bo ostatnio mam ogromne problemy z chłopakiem i często wpadam w doła. Więcej możecie się dowiedzieć na moim blogu. I chciałabym, żebyście mi napsiali, co robicie jak macie doła. A jeśli jest jakiś chłopak, to proszę, niech mi powie, co dziewczyna musiałaby zrobić, żeby on jej wybaczył. Bo ja, chociaż wiem, że to nie jest sposób, staram się smutki utopić w alkoholu. :pijak:
Albo może powiedzcie mi co mam zrobić, żeby chłopak mi wybaczył... Bo czasem już nawet nie panuję nad swoimi emocjami, ale nie ważne.   :cry:  
Będzie dobrze, prawda?  :wink:

"Będę patrzeć jak odchodzisz, chociaż chciałabym się odwórcić"/Jeden Osiem L./

MaRtA:
Jasne, że będzie :D już wchodzę na twojego bloga :D

szynszylka:
jak ja jestem smutna,ale cos mi sie nie uklada to sprzatam hihi dziwne,ale tak sie tym zmecze ze od razu mi lepiej hihi odkurzacz najlepszy przyjaciel na smutki hihi

pat:
buhaha ja mam czasmai  dola ale zadnego sposobu nie mam poprostu musi mi przejsc

Tan:
...Sposób na wpadnięcie w doła ?
Wogóle do niego nie zaglądać !
Uważam, zgodnie z moją wiarą, (nie, nie jestem chrześcijanką) a raczej jej brakiem, że życie jest zbyt krótkie aby zamartwiać się większymi bądź mniejszymi problemami.
W jakiej konkretnie sytuacji oczekujesz pomocy ? Wybacz, ale blogi mi nie wchodzą...

Dlatego też pozytywnie nastawiona Czarna i Szynszyl - pozdrawiają

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej