02 Maj, 2024, 12:04

Autor Wątek: Tropical Island  (Przeczytany 1777 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gruszka

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 170
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Felicja
Tropical Island
« dnia: 03 Lut, 2010, 21:50 »
Mam pytanie, dostałam propozycję jechania do tropical island obok Berlina. Oczywiście to tylko jeden z punktów programu wyjazdu, ale nie ukrywam, że wydaje mi się bardzo atrakcyjny. I teraz pytanie. Czy kto z Was tam był? Jak oceniacie?

'mała wredna bezczelna, ale jakże zadowolona z siebie' - tak mi wyszło w teście o muminkach, czy to prawda? pewnie wyjdzie z czasem ;)

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Tropical Island
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Lut, 2010, 22:54 »
Nie byłem :-) ale słyszałem opinie ze bardzo fajne miejsce.
Znajomy spędzał tam Sylwestra i mówił ze bardzo ciekawie. Na zewnątrz śnieg i mróz a wewnątrz plaża i ciepła woda :-)

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline gosiaa13

  • ~Tester Przysmaków~
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • mała wielka Zuzanna ;)
Odp: Tropical Island
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Lut, 2010, 11:10 »
ja byłam :) Rzeczywiście fajnie zrobione, prawdziwe drzewa, piasek... :) fakt, że byłam grupą zorganizowaną i to troche inaczej niż prywatnie, więc nie wiem ile było płacone wejście i na jakich zasadach, ale my mieliśmy 'wstep' tylko do niektorych atrakcji... tak więc po jakimś czasie było nudnawo.. no ale jak mowie, nie wiem jak to sie wykupuje, prawdopodobnie sa rozne 'strefy' za ktore sie doplaca :P niestety..
Wiem ze to w zupelnie innym kierunku, ale serdecznie polecam aquapark w Druskiennikach na Litwie :D tam jest naprawde superowo ;)

Offline Zieffka

  • TUPACZ NOGĄ W SPRAWIE UPRAWNIEŃ
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 2260
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Sfera i Czarna, XXL i Ptysia
Odp: Tropical Island
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Lut, 2010, 13:11 »
było dd tvn o tym parku rozrywki. płacisz pod koniec-zliczają Cię z takiego zegarka magnetycznego, na którym dokonuje się zapisu gdzie się weszło, co kupiło. niby fajnie...ale ciągle kasę liczysz w myślach :D

szynszylowy jest po prostu żywot mój

na zawsze w pamięci - Dziaba, Buba, Wacław

Alicja Mannschack

  • Gość
Odp: Tropical Island
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Lut, 2010, 13:27 »
Znajomi ktorzy tam byli mowili , ze jest fantastycznie.
Najlepiej wykupic tak zwana Tageskarte tzn karte na caly dzien (gdzie jest wszedzie dostep sauna solarium )  a reszta picie jedzenie itd tak jak pisala Zieffka wliczane jest do zegarka magnetycznego i placi sie przy wyjsciu.
Uwazajcie bo jest drogo!!!!!

Offline Gruszka

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 170
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Felicja
Odp: Tropical Island
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Lut, 2010, 22:00 »
Dziękuję za odpowiedzi, na szczęście jadę tam w wujkiem który już tam był, ale zawsze to fajniej poznać opinie innych ;) Co do kasiorki, to wujek będzie nad tym czuwał. A jeszcze jedno pytanie mam, jak tam z jedzeniem? Można wnieść swoje?

'mała wredna bezczelna, ale jakże zadowolona z siebie' - tak mi wyszło w teście o muminkach, czy to prawda? pewnie wyjdzie z czasem ;)

Offline Igara

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Szylek Jamps, może na gwiazdkę będzie drugi ^^
Odp: Tropical Island
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Lut, 2010, 23:38 »
Hej! Jak tam byłam i szczerze mówiąc jest tam SUPER EXTRA HIPEROWO ODJAZOWO. Raj zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Prawdziwy piasek, zjeżdżalnie występy akrobatów, możliwość zarezerwowania noclegu, żywe zwierzęta itp. Mi najbardziej podobał się plac zabaw dla dzieci ;p. Ale na serio był nieźle wyposażony: trampoliny, samochody w których można jeździć, jezioro, a w nim łódki w których można pływać i wiele wiele innych. Po prostu EXTRA! Muszę tam jechać jeszcze raz ;).


PS: Najgorsze co to, to że trzeba płacić w euro i drogo wynosi ;/

PS2: Moi rodzice chcieli iść do sauny w tym Tropical Island, ale zrezygnowali, gdyż wszyscy byli tam nago ;p

PS3: Jeśli chcesz mogę na emaila przesłać ci parę zdjęć z Tropical Island, najfajniejsze rzeczy.

Cytat z posta napisanego przez: Gruszka  Wczoraj o 22:00:41
Dziękuję za odpowiedzi, na szczęście jadę tam w wujkiem który już tam był, ale zawsze to fajniej poznać opinie innych ;) Co do kasiorki, to wujek będzie nad tym czuwał. A jeszcze jedno pytanie mam, jak tam z jedzeniem? Można wnieść swoje?

Co do jedzenia, to można wnieść swoje. Jeśli idziesz na cały dzień to weź spoooro, bo dużo jest tam wrażeń. My wzięliśmy swoje, ale nam nie starczyło do końca dnia. A poza tym lepiej jest wziąść swoje, bo tam jest wszystko w euro, czyli wyniesie nas dużo drożej.... (Ale sklepiki, bufety też tam są, jakby co)
POLECAM! [polecam]
« Ostatnia zmiana: 05 Lut, 2010, 08:50 wysłana przez Basia_W »

Igara i Jamps ;)

 

Karma Tropifit (producent: Tropical)

Zaczęty przez mrs_natiKDział Żywienie

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 6103
Ostatnia wiadomość 18 Mar, 2008, 16:11
wysłana przez cindirella
SimplePortal