O nas - użytkownikach > Przedstaw się

a więc- przedstawiam się :)

(1/2) > >>

MaRtA:
Jak w temacie :D Mam na imię Marta i mieszkam w Poznaniu. Nie mam jeszcze szylki,ale MOŻE kiedyś będę miała te urocze zwierzątko. Spodobało mi się ono parę miesięcy temu, kiedy odwiedzilą sklep zoologiczny. Sprzedawczyni w tym sklpeie jest bardzo miła dlatego, kiedy trafiłam na czułości ze zwierzątkami pozwoliła mi pogłaskać te piękne, szare futerko. Do dziś szaleję za nimi. Ogladam zdjęcia coraz częściej odwiedzam sklep zoo i znalazlam nawet szylkową stronę oraz jak widac- te forum. Mam nadziję, że przyjmiecie mnie tu ciepło i zostanę z wami na dłużej :)

z Pozdrowieniami

                  MARTA

milka004:
Tez mam nadzieje ze z nami zostaniesz i ze w koncu kupisz szylka. A moze wybierasz sie na warmie albo mazury bo ja mam szylki na sprzedaz, wszystkie sa zdrowe i kochane, nie boja sie ludzi, a szczegulnie jeden maluch ktory z charakteru jest taki sam jak mama czyli przychodzi zeby go podrapuskac albo gdzies podsadzic :)

MaRtA:
:D  Bardzo dziękuję za ofertę, ale to strasznie daleko... Nie mówię to tylko ze względu na siebie, ale dla szyki to byłby ogromny stres. Poza tym nie wiem co z transpotrem.... :( Mam nadzieję, że jednak twoje szylki znajda kochający domek

Planuje zakup szylki za miesiąc, dwa kiedy siostra odda mi kasę ;) poniewaz chcę kupić ją sobie za swoje pieniądze :D (to wzmacnia moje szanse.
A przy okazji:
ile kosztuje standardowa klatka dla szylki?

Tan:
Rety, rety, rety, na temat przeze mnie nieoblegany trafiłam ;]
Na wstępie - witaj (trochę po czasie, napisałyśmy po trzydzieści postów ;]) "Witaj" więc spóźnione, ale szczere. I jak mniemam - już się zadomowiłaś :]

Na swoje pytanie też napewno znalazłaś już odpowiedź - klatka z dwoma półeczkami kosztuje ok. 90 zł. Nieco większa - 150... No i te totalne kolosy - 300 zł... Jak widać większy kawałek metalu kosztuje odpowiednio więcej...

...pozdrawiam - T.

pat:
witaj Marto !!
trzymam kciuki za to zebys miała szylka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej