o wszystkim > Nasza twórczość... i znajdy

Skromne rysunki (digital)

<< < (2/27) > >>

chezzepticon:
Naprawdę dziękuję! Dzięki takim komentarzom nawet podczas nauki aż człowiek ma ochotę coś pobazgrać i to dokończyć najlepiej jak potrafi :D

 [chinblack]

matti4411:
Jeśli to jest "bazgranie" to działaj dalej bo te bazgroły są -->   [dance2] [super] [dance2]  więcej takich :D może kiedyś mojego Alvinka narysujesz :P ale to takie tam marzenie małe moje  [banan] hehe

nie no żart :P ja też rysuje ale tylko czarno biało-ołówek,węgiel,kredki nic po za tym ,tak jak ty to chyba bym nie umiała nawet za 100 lat  [-chomik-] :)

chezzepticon:

--- Cytat: matti4411 w 18 Cze, 2014, 18:31 ---[...] może kiedyś mojego Alvinka narysujesz :P ale to takie tam marzenie małe moje  [banan] hehe
--- Koniec cytatu ---

Oj chciałabym, ale na pewno do końca czerwca nie dam rady nic większego zrobić. Choć może narysuję jakiś szablon, który będzie można kolorować i edytować w różnoraki sposób  [good]

junoo:
ale super :D zawsze chciałam coś robić z grafiką komputerową, ale zupełnie nie wiem od czego trzeba sie zabrać.

chezzepticon:

--- Cytat: junoo w 18 Cze, 2014, 19:54 ---[...] zawsze chciałam coś robić z grafiką komputerową, ale zupełnie nie wiem od czego trzeba sie zabrać.
--- Koniec cytatu ---

Przede wszystkim wypadałoby kupić, albo na początek od kogoś pożyczyć, tablet graficzny (najlepiej jakikolwiek Wacoma). Chwilę zajmuje przyzwyczajenie się, w końcu nie jest to gapienie się w to samo miejsce w którym trzymasz długopiś jak w przypadku kartki, tylko obraz jest dosłownie prostopadły do twojej nowej "kartki" :) Program graficzny to pół biedy, można nawet darmowego GIMPa ściągnąć (lepiej zacząć od bardziej skomplikowanego programu, ponieważ nauczysz się korzystać z nacisku). Kombinowanie z warstwami, przezroczystością itd. to już kwestia nauki, ale najważniejsza jest po prostu chęć. Bazgranie w wolnych chwilach na kartkach, robienie fotek i kończenie ich na komputerze... zobaczysz - czysta przyjemność i łatwiej jest, bo istnieje coś takiego jak 'COFNIJ' :D Polecam.
Mój Leo wiecznie mi przeszkadza podczas rysowania wskakując na tableta, albo zjadając moje szkice z zeszytu ^^

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej