Galeria - Posty z możliwością wklejania zdjęć > Zdjęcia i Historie Szynszylowe

Munda w nowym domku u kolebki!

(1/9) > >>

dream*:

--- Cytuj ---Szukam nowego domu dla mojej szynszyli. Munda jest 7-letnią dziewczynką. Jest oswojona, ale nie lubi być brana na ręce. Na wybiegu często przychodzi sama do głaskania. Imię - chociaż nie jest najpiękniejsze, to mysza reaguje na nie i przychodzi na zawołanie, więc wolałabym, żeby nowy właściciel nie zmieniał imienia.
Uwaga! - Pozostawiona bez nadzoru na wybiegu gryzie meble, ściany a nawet okna. Moja druga szynszyla nie miała aż takich zapędów niszczycielskich.
Zanim zdecydujesz się na adopcję, zastanów się czy będziesz w stanie pilnować jej na każdym wybiegu.
Nie jestem teraz w stanie poświęcić jej tyle czasu na ile zasługuje i dlatego z ciężkim sercem podjęłam decyzję o oddaniu myszki. Wybiorę najodpowiedniejszy nowy dom.
--- Koniec cytatu ---







w sprawie adopcji kontakt z @Karolina Kowalewicz

dream*:
up

kolebka:
Munda jest u mnie od niedzieli :)
Jest śliczną i charakterna kulką, w ogóle nie zdradza strachu. Jest jeszcze trochę oszołomiona (600km podróż samochodem), ale coraz odważniej zwiedza pokój :)  właśnie sobie biega, wskakuje mi na kolana i obczaja sytuację  [bigsmile]
Przyznam, że brakowało mi takiego małego wariata.

Na razie mam tylko zdjecie, z niedzieli więc zaraz po podróży:

angel09:
To wszystkiego dobrego dla Was;) niech Munda znajdzie u Ciebie swoje miejsce;)

PS Naprawdę nie wiem jak można oddać przyjaciela... po 7 latach...

Tomek92:
@angel09 jeżeli się wie, że mamy dużo za mało czasu dla naszego pupila to lepiej go oddać w dobre ręce niż patrzeć jak sie męczy. A takie rozstanie to na pewno masakra dla wlasciciela i zwierzaka :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej